abril 2013

29 abril 2013

III Gran Premi Ruta dels Molins de Llucena

MAS: 1. Youssef BENAZZOUZ (Musical center) 1:15:26; 2. Alfonso GRANELL DE LA CRUZ () 1:15:52; 3. Sergi RUIZ ALBERICH (Evasion Running) 1:15:59
FEM: 1. Silvia SOS MELIA (GR33 Tottrail) 1:30:47; 2. Lola PEÑARROCHA ALOS (GR33 Tottrail) 1:32:06; 3. Laia CAÑES BADENES (A 4 Pelat) 1:33:34
TOTAL: 377
CLASSIFICACIO

I Xàtiva Natura Trail

MAS: 1. Javier GARCIA MASCARELL (www.maskarell.org) 1:50:39; 2. Jose Esteban MARTINEZ TECLES (Base Record Sport) 1:53:56; 3. Juan MARTINEZ TORTOSA (Like Sport Lurbel) 1:54:43
FEM: 1. Silvia FRANCES GARCIA (C.Atl. Road Runner) 2:21:07; 2. Ana Belen FERRERO LAS HERAS (Like Sport Lurbel) 2:48:34; 3. Marta CAMBRA PORCEL (C.Atl. Cárnicas Serrano) 2:52:16
TOTAL: 410
CLASSIFICACIO

21 abril 2013

X Pujada a Montí

MAS: 1. Fernando RUIZ SANCHEZ (Elite Cementos) 1:31:41; 2. Miguel Angel DUPLAS MATEOS (GR33 Tottrail) 1:35:04; 3. Jonathan ROGLA ALTERMANN (Mur i Castell – Tuga) 1:35:04
FEM: 1. Silvia SOS MELIA (GR33 Tottrail) 1:55:10; 2. Estefania BARREDA QUEROL (AD Maestrazgo) 2:05:12; 3. Maria CASTELLO SORRIBES (Alqueries Running) 2:12:52
TOTAL: 709
CLASSIFICACIO

III Maratón de Montaña de Valencia (MaMoVa)

MAS: 1. Juan María JIMENEZ LLORENS (CD Runnersworld) 4:05:43; 2. Victor BERNAD BLASCO (Meridiano Cero – In Race) 4:07:23; 3. Ezequiel CUESTA PRIETO (Mur i Castell – Tuga) 4:11:33
FEM: 1. Pilar RARO GARNES (C.Atl. Saltamontes) 5:15:10; 2. Yoana GARCIA PEREZ (C.Atl. Correliana) 5:41:43; 3. Nathalie GUILLEN FRANCOIS (C.Atl. Massamagrell) 5:47:21
TOTAL: 409
CLASSIFICACIO

14 abril 2013

Mitja Marató de Muntanya de Carrícola

MAS: 1. Santiago GARCIA SORIA (Cuenca Dolomía) 1:30:41; 2. Francisco RIBERA ROMERO (C.Atl. Elda Piero Magli – Record Sport) 1:32:10; 3. Jose Esteban MARTINEZ TECLES (Trivici Team) 1:32:10
FEM: 1. Monica PONT CHAFER (Like Sport Lurbel) 1:52:01; 2. Mari Carmen TAMARIT GALISTEO (Like Sport Lurbel) 2:04:27; 3. Marta CARBO SEGRELLES (C.Atl. Benissoda) 2:09:01
TOTAL: 437

13 abril 2013

I Maratón de Alcúdia de Veo – Tottrail

MAS: 1. David PRADES MONFORT (Maestrazgo-VerdeTeruel) 4:53:45; 2. Salvador BALLESTER RUIZ (CM Desert Amunt) 5:03:17; 3. Juan Antonio RUIZ GARCIA (CM Vistabella) 5:17:35
FEM: 1. Xari ADRIAN CARO (GR33 Tottrail) 6:10:08; 2. Laia CAÑES BADENES (CM A4Pelat) 6:36:23; 3. Cristina CASTILLO HERRAIZ (FEMECV) 7:07:12
TOTAL: 182
CLASSIFICACIO

Cursa per muntanya Serra d’Orpesa

MAS: 1. Fernando RUIZ SANCHEZ (Elite Cementos) 1:24:55; 2. Jonathan Daniel PRADO CAMPERO (OrpesaCorre) 1:28:54; 3. Jose Angel EBRI GARCIA (42ypico) 1:32:05
FEM: 1. Raquel MARTINEZ RODRIGUEZ (Los Lastres) 1:55:34; 2. Antia ESCRIBANO CARRERA () 2:02:07; 3. Melissa MATEO (Sense Limits Aldaia) 2:19:20
TOTAL: 200
CLASSIFICACIÓ

Cabeçó Trail (Campionat Absoluto de la C.Valenciana)

MAS: 1. Cristobal ADELL ALBALAT (Mur i Castell – Tuga) 1:52:04; 2. Ignasi CARDONA TORRES (Llebeig) 1:54:12; 3. Alfredo GIL GARCIA (Mur i Castell – Tuga) 1:58:04; 4. Sebastian SANCHEZ SAEZ (Marathon Crevillent) 2:01:40; 5. Jose Manuel GRANADERO LORCA (Mur i Castell – Tuga) 2:02:23
FEM: 1. Silvia MIRALLES ARNAU (Mur i Castell – Tuga) 2:34:33; 2. Miryam TALENS BELEN (Marathon Crevillent) 2:37:43; 3. Silvia SOS MELIA (GR33 Tottrail) 2:40:34; 4. Sofia GARCIA BARDOLL (Mur i Castell – Tuga) 2:43:59; 5. Melisa GALI FRANCISCO (Mur i Castell – Tuga) 2:45:57
TOTAL: 218
CLASSIFICACIO

Marxa de Cabanes

MAS: 1. Abel BELLES GUIMERA 1:59:33; 2. Andrés MARTI BELLES 2:08:28; 3. Jose Luis ISERTE VILAR 2:10:24
FEM: 1. Susana MILIAN BIEL 3:12:12; 2. Sonia MUNDINA GIL 3:14:24; 3. Maica LLORENS RIBES 3:15:48
TOTAL: 116
CLASSIFICACIO

Cursa per muntanya de Gàtova

MAS: 1. Jose Luis MARTINEZ CASTILLO (Paterna Runners) 1:52:04; 2. Antonio CAROT GARCIA (1:53:42); 3. Jesus CHICHARRO ANTOLIN (C. Litera Montaña) 1:57:41
FEM: 1. Esther ARIAS ENERO (Whakans Raiders) 2:15:02; 2. Manoli PANIZO OLLERO (CXM València) 2:41:54; 3. Mercedes HINOJOSA MILLAN () 2:48:30
TOTAL: 150
Circuit 10K: 1. Guillermo MINGUEZ CUENCA (CTH Picassent) 54:00; 1. Belen BLASCO ROSA (CTH Picassent) 1:03:13. TOTAL: 83
CLASSIFICACIÓ

Marató de Muntanya de Finestrat

MAS: 1. Sebas SANCHEZ SAEZ(Marathon Crevillent) 4:12:16; 2. Daniel AMAT ASENCIO (C.E.E. Trail Club) 4:27:21; 3. Vicente Juan GARCIA BENEITO (Wild Wolf) 4:31:02
FEM: 1. Teresa NIMES PEREZ (Team Lafuma Ibérica) 5:30:16; 2. Carmen MARTINEZ PEÑALVER (S.M. C.Atl. Benidorm) 6:08:34; 3. Verena LEVY CACERES () 6:55:28
TOTAL: 163
CLASSIFICACIÓ

7 abril 2013

I Trail Alèdua (Llombai)

MAS: 1. Jose Luis DEL CAMPO GIJON (Cárnicas Serrano) 1:33:49; 2. Ramón REYES SANCHEZ (C.D. Runnersworld) 1:35:55; 3. Juan María JIMENEZ LLORENS (C.D. Runnersworld) 1:37:25
FEM: 1. Marta CAMBRA PORCEL (Cárnicas Serrano) 2:03:10; 2. Xelo ALFONSO I CASTELLO (Fugint del Pla) 2:05:21; 3. Gloria COMPANY TOMAS (Peña El Coyote) 2:17:57
TOTAL: 308
CLASSIFICACIÓ

6 abril 2013

Pujada a la Nevera d’Atzeneta

MAS: 1. Mario BONAVISTA DOMINGO (A.D. Maestrazgo) 2:02:19; 2. Miguel Angel DUPLAS MATEOS (GR33 – Tottrail) 2:11:17; 3. Juan Antonio RUIZ GARCIA (C.M. Vistabella) 2:12:37
FEM: 1. Silvia SOS MELIA (GR33 – Tottrail) 2:38:47; 2. Xari ADRIAN CARO (GR33 – Tottrail) 2:42:06; 3. Esther ARIAS ENERO (Whakan Raiders) 2:43:10
TOTAL: 539
CLASSIFICACIÓ

Carrera de muntanya de Sagunt

MAS: 1. Miguel Angel DUPLAS MATEOS (GR33 – Tottrail) 1:01:49; 2. Miguel Angel MARTINEZ GREGORIO (GR33 – Tottrail) 1:03:36; 3. Nando MARQUEZ MONZO (Rute Trail) 1:03:53
FEM: 1. Patricia TORRES MOYA (EEET) 1:23:57; 2. Xaro CANTARERO SERVER (Club Lo Bisaurin) 1:28:34; 3. Pat DOMINGO (Viladecavalls) 1:29:57
TOTAL: 175
CLASSIFICACIÓ

 

Deixa un comentari

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

Esteu comentant fent servir el compte WordPress.com. Log Out / Canvia )

Twitter picture

Esteu comentant fent servir el compte Twitter. Log Out / Canvia )

Facebook photo

Esteu comentant fent servir el compte Facebook. Log Out / Canvia )

Google+ photo

Esteu comentant fent servir el compte Google+. Log Out / Canvia )

Connecting to %s

%d bloggers like this: