desembre 2013

Trail de Sot de Ferrer

MAS: 1. Youssef BENAZZOZ () 0:55:30; 2. Santiago ALVARRUIZ BERMEJO (Misjueves) 0:58:31; 3. Jonathan PRADO CAMPERO (Orpesacorre) 0:58:42
FEM: 1. Raquel LANDIN COBOS (C.Atl. Piélagos Inelecma) 1:04:31; 2. Lola PEÑARROCHA ALOS (GR33 Tottrail) 1:05:48; 3. Eva María MOREDA GABALDON (Sa Milana) 1:06:08
TOTAL: 1.066
CLASSIFICACIO

Cursa per Muntanya d’Assuévar

MAS: 1. Juan Antonio RUIZ GARCIA (Tottrail Vistavella) 1:23:25; 2. Alejandro MUCHOLA GALINDO (Mur i Castell Tuga) 1:26:18; 3. Alex JUAN CARRATALA (Mur i Castell Tuga) 1:26:55
FEM: 1. Raquel MARTINEZ RODRIGUEZ (Los Lastres) 1:45:08; 2. Nathalie GUILLEN FRANÇOIS (Desafio Runners) 2:00:04; 3. Gloria COMPANY TOMAS (Peña El Coyote) 2:00:57
TOTAL: 295
CLASSIFICACIO

Mitja Marató de Muntanya de la Serra d’Oltà de Calp

MAS: 1. Ignasi CARDONA TORRES (C.Atl. Llebeig Xàbia) 1:40:59; 2. Emili SELLES I SEGUI (C.Atl. Marathon Crevillent) 1:42:36; 3. Toño QUILIS CUEVAS () 1:42:48
FEM: 1. Míryam TALENS BELEN (C.Atl. Marathon Crevillent) 2:13:40; 2. Patricia LOPEZ VICEDO (C.Atl. Dianium) 2:14:10; 3. Alicia HERNANDEZ MAESTRE (C. Anxoitas Team) 2:19:02
TOTAL: 381
CLASSIFICACIO

Corremon Trail Sot de Chera

MAS: 1. Carlos MIGUEL GOMEZ () 1:58:57; 2. Juan Maria JIMENEZ LLORENS (C.D. Runnersworld) 2:00:07; 3. Ruben RINA BLAZQUEZ (Nastik Trail) 2:04:46
FEM: 1. Mari Carmen TRAVER CUCALA () 2:40:46; 2. Carmen DIAZ LOPEZ (Cristaleria Juan) 2:47:26; 3. Carmen Maria PEREZ SERRANO (Cárnicas Serrano) 2:48:40
TOTAL: 458
CLASSIFICACIÓ

Carrera x Montaña Sierra de Chiva

61K
MAS: 1. Santiago GARCIA SORIA (Cuenca Dolomía) 5:45:27; 2. Alvaro RODRIGUEZ BARREIRO (Team Esport HG) 5:57:16; 3. Roberto GIL LOPEZ (GR33 Tottrail) 6:02:41
FEM: 1. Alicia CHAVELI PERIS (CD Runnersworld) 7:10:34; 2. Maria Angeles AGUILAR HERNANDEZ (CD Misjueves) 7:15:49; 3. Barbara Judit ANTON ALFARO (Vantanutrition) 7:35:44
TOTAL: 389
CLASSIFICACIO

34K
MAS: 1. Juan Maria JIMENEZ LLORENS (CD Runnersworld) 2:55:05; 2. Roberto VERDEJO () 3:07:43; 3. Sergio ARANDA MARTIN (La Faixa) 3:10:43
FEM: 1. Mª Jesus ALGARRA ALGARRA (San Lorenzo de la Parrilla) 3:49:50; 2. Carmen Maria PEREZ SERRANO (Cárnicas Serrano) 3:54:07; 3. Eva BELLES BELLES (At-Zenet) 3:59:29
TOTAL: 306
CLASSIFICACIO

Trail Villar del Arzobispo

MAS: 1. Salva PUCHADES BARREDA () 1:30:03; 2. Alex JUAN CARRATALA () 1:30:48; 3. David APARICIO FUENTES () 1:31:42
FEM: 1. Vanessa BENAVENT GARCIA () 1:46:41; 2. Patricia LOPEZ VICEDO () 1:50:49; 3. Amparo RODENAS MARCO () 2:03:46
TOTAL: 401
CLASSIFICACIO

Oliva Trail

MAS: 1. Alejandro SAMPER JARA (CD Futvoley Tri-running) 2:04:15; 2. Rafael ABBOTT () 2:05:02; 3. Luis RICO POVEDA () 2:07:25
FEM: 1. Ana ABAD GARCIA (Machacapiedras) 2:39:22; 2. Carolina BECERRA JOVER () 2:45:16; 3. Encarna FERNANDEZ GALDON (Peus Quets) 2:49:20
TOTAL: 205
CLASSIFICACIO

Deixa un comentari

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

Esteu comentant fent servir el compte WordPress.com. Log Out / Canvia )

Twitter picture

Esteu comentant fent servir el compte Twitter. Log Out / Canvia )

Facebook photo

Esteu comentant fent servir el compte Facebook. Log Out / Canvia )

Google+ photo

Esteu comentant fent servir el compte Google+. Log Out / Canvia )

Connecting to %s

%d bloggers like this: