febrer 2013

3 febrer 2013

VII Cursa per muntanya Serra del Coto

MAS: 1. Sebas SANCHEZ SAEZ (C. Marathon Crevillent) 1:52:31; 2. David RUIZ GOMEZ (Aper Alcoi) 1:53:45; 3. Juan ARGENTE PAYA (C.E.E. Trail Club) 1:53:48
FEM: 1. Silvia ALOS RODRIGO (Aper Alcoi) 2:27:15; 2. Ana ORTEGA MARTINEZ (Red Deportiva Yecla) 2:27:56; 3. Maria Belén LOPEZ PEÑALVER (Red Deportiva Yecla) 2:33:11
TOTAL: 436
CLASSIFICACIÓ

V Cursa de muntanya de Torreblanca

MAS: 1. Fernando RUIZ SANCHEZ (Elite Cementos) 1:07:37; 2. Jonathan PRADO CAMPERO (Orpesacorre) 1:13:57; 3. Juan RUIZ SANCHEZ (Montaña Negra Running) 1:14:13
FEM: 1. Maria del TRAVER CUCALA (Amics Curses Populars) 1:32:43; 2. Raquel MARTINEZ RODRIGUEZ () 1:34:16; 3. Marta Noelia LLUCH ESCUDER (Triatló Basiliscus) 1:46:28
TOTAL: 362
CLASSIFICACIÓ

10 febrer 2013

Cursa per muntanya “Ciutat de La Vall d’Uixó”, Campionat de Lliga de carrera per muntanya de la Comunitat Valenciana FEMECV

MAS: 1. Cristobal ADELL ALBALAT (Mur i Castell – Tuga) 1:44:21; 2. Jose Luís DEL CAMPO GIJON (S.M. C.Atl. Cárnicas Serrano) 1:51:21; 3. Sebastián SANCHEZ SAEZ (S.M. C.Atl. Marathon Crevillent) 1:51:25; 4. Jose Antonio QUILIS CUEVAS (S.M. C.Atl. Marathon Crevillent) 1:52:42; 5. Oscar PEREZ SAEZ (S.M. C.Atl. Marathon Crevillent) 1:53:13
FEM: 1. Eva María MOREDA GABALDON (F.B.M.) 2:15:20; 2. Silvia SOS MELIA (GR-33 Tottrail) 2:20:37; 2. Melisa GALI FRANCISCO (Mur i Castell – Tuga) 2:21:46; 4. Erica GUMBAU BORT (Mur i Castell – Tuga) 2:25:19; 5. Paqui CHACON LANGA (Mur i Castell – Tuga) 2:31:12
TOTAL: 306
CLASSIFICACIÓ

17 febrer 2013

VII Cursa de muntanya Castro d’Alfondeguilla

MAS: 1. Jonathan ROGLA ALTERMANN (Mur i Castell Tuga) 1:35:10; 2. Ramón NAVARRE SANZ (Mur i Castell Tuga) 1:36:17; 3. Jose Javier RUBIO SAGREDO (GR-33 Tottrail) 1:38:21
FEM: 1. Cristina GARCIA NAVALON (Trail Moixent) 2:09:11; 2. Sonia ESCURIOLA REULA (GR-33 Tottrail) 2:11:58; 3. Maria JAEN BALLESTER (C.M. Castelló) 2:21:19
TOTAL: 402
CLASSIFICACIÓ

I Granadella Trail, Mitja Marató de muntanya de Xàbia

MAS: 1. Ignasi CARDONA TORRES (C.Atl. Llebeig Xàbia) 1:38:04; 2. Pedro MARTINEZ GONZALEZ (C. Trail Team Marina Alta) 1:40:36; 3. Mohamed YOUNES CHELLOUBI (C.Atl. Llebeig Xàbia) 1:43:02
FEM: 1. Magda BORJA SERRA (C.Atl. Altea) 2:22:12; 2. Sara CARRILLO GARCIA () 2:25:22; 3. Núria VERDU LLORENS () 2:27:34
TOTAL: 525
CLASSIFICACIÓ

II Trail Alacant d’Aigües

MAS: 1. Francisco Vicente MACIA GARCIA () 1:04:37; 2. Fran GOMEZ CARPENA (Mur i Castell Tuga) 1:04:38; 3. Abraham PASTOR TOMAS (Eldomingoalas8) 1:06:53
FEM: 1. Marta CAMBRA PORCEL (C.Atl. Cárnicas Serrano) 1:27:35; 2. Carolina SETH-SMITH () 1:29:49; 3. Encarni AMOROS CAÑIZARES (C.E.E. Trail Club) 1:33:12
TOTAL: 352
CLASSIFICACIÓ

24 febrer 2013

XV Maratón Espadán, Segorbe

MAS: 1. Aitor LEAL IRASTORZA (CD Erlaitz) 3:35:29; 2. Daniel AMAT ASENCIO (C.E.E. Trail Club) 3:38:55; 3. Juan María JIMENEZ LLORENS (CD Runnersworld) 3:44:21
FEM: 1. Sofia GARCIA BARDOLL (Mur i Castell – Tuga) 4:30:39; 2. Laia CAÑES BADENES (A4pelat) 4:36:19; 3. Carmen María PEREZ SERRANO (C.Atl. Cárnicas Serrano) 4:52:12
TOTAL: 817
CLASSIFICACIÓ

XV Marxa a peu per Borriol

MAS: 1. Mario BONAVISTA DOMINGO (AD Maestrazgo – Caja Rural Teruel) 1:46:31; 2. Fernando RUIZ SANCHEZ (Elite Cementos) 1:48:23; 3. Santiago GARCIA SORIA (Cuenca Dolomía) 1:53:42
FEM: 1. Silvia SOS MELIA (GR-33 Tottrail) 2:20:29; 2. Erica GUMBAU BORT (Mur i Castell – Tuga) 2:26:02; 3. Estefanía BARREDA QUEROL (AD Maestrazgo – Caja Rural Teruel) 2:34:14
TOTAL: 604
CLASSIFICACIÓ

Anuncis

Deixa un comentari

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

Esteu comentant fent servir el compte WordPress.com. Log Out / Canvia )

Twitter picture

Esteu comentant fent servir el compte Twitter. Log Out / Canvia )

Facebook photo

Esteu comentant fent servir el compte Facebook. Log Out / Canvia )

Google+ photo

Esteu comentant fent servir el compte Google+. Log Out / Canvia )

Connecting to %s

%d bloggers like this: