GR10-Xtrem

Classificació GR10-Xtrem Valencia Ultra Trail (Puçol, 19/01/2013)

1 GABRIEL VALERO ALARCON 10:02:21 1 MAS
2 LUCAS BOIX FERRANDO CM GR-33-TOTTRAIL 10:09:18 2 MAS 1 PM
3 FRANCISCO SAEZ MARQUES CM GR-33-TOTTRAIL 10:09:18 3 MAS 1 PM
4 JUANJO LARROTCHA MARTÍNEZ SENDA 10:10:47 4 MAS
5 VICENT PERIS GÓMEZ CM GR-33-TOTTRAIL 10:20:06 5 MAS
6 JUAN MIGUEL CUENCA MARTÍNEZ TRAIL RUNNING LA SIMA 10:28:35 6 MAS
7 PEDRO MARQUES LOBOS DO MONTE 10:28:35 7 MAS 1 VET
8 FELIPE MARTINEZ FERREROS AULA DE NATURA 10:41:47 8 MAS
9 JOSEP MARIA SALICRU MUNTANER FONDISTES BLANES 10:44:37 9 MAS
10 DAVID HUNGRÍA MÁÑEZ CXM VALENCIA 10:45:40 10 MAS
11 JESUS MOLINA LOPEZ SENDA 11:08:47 11 MAS
12 VICENT MORENO GOMIS CORRIOL XTREM 11:20:47 12 MAS
13 MIGUEL ANGEL MARTINEZ TARIN CLUB MONTAÑISMO CHESTE 11:22:11 13 MAS
14 DARIO SANMIGUEL CERVERA CD RUNNERSWORLD 11:22:11 14 MAS
15 DAVID MOMPARLER MARTINEZ CORRIOL XTREM 11:27:18 15 MAS
16 PACO CABALLERO PIROR LAS CABRAS 11:35:01 16 MAS
17 JOSE FRANCISCO MARI ORTS CENEX ALBORAIA 11:35:28 17 MAS 2 PM
18 JOSE RAMON PUCHADES OLMOS CENEX ALBORAIA 11:35:28 18 MAS 2 PM
19 XAVI PADROS BLUE MOTORS 11:36:00 19 MAS
20 JOSE LUIS BARCIA CARO CLUB ULTRA TRAIL BENIDORM 11:37:45 20 MAS 3 PM
21 JOSE ANTONIO ROJANO NOVA CLUB ULTRA TRAIL BENIDORM 11:37:45 21 MAS 3 PM
22 TROND KRISTENSEN CN LA NUCIA 11:42:15 22 MAS
23 OSVALDO REDONDO RUBERT MUR I CASTELL-TUGA 11:49:18 23 MAS
24 BERTA MORENO LLAGOSTERA C EXC IND CATALUNYA 11:50:59 1 FEM
25 JUAN JOSE MATEOS DELGADO LA SIMA TRAIL RUNNING 11:54:24 24 MAS
26 SIMON RAMA CANICOBA MUR I CASTELL-TUGA 11:54:25 25 MAS
27 JAVIER RUANO HERNANDEZ VILLENA BIKE TEAM 11:56:32 26 MAS
28 MARC LLUCIÀ FLEITAS AUXINI TEAM 11:56:32 27 MAS
29 CARLES ROSSELL FALCO 11:56:44 28 MAS
30 MIRYAM TALENS MARATHON CREVILLENT 12:00:15 2 FEM 1 VET
31 JORDI CUARTERO CLERIGUES 12:01:11 29 MAS
32 VICENT BARBERÀ CERVERÓ CAMA ALGEMESÍ 12:03:12 30 MAS 2 VET
33 MARCO LEE PERRY BUCHER CM LA FAIXA 12:03:18 31 MAS
34 FRANCISCO ROBRES MONFORTE AD MAESTRAZGO 12:03:42 32 MAS 4 PM
35 JAVIER ROBRES MONFORTE AD MAESTRAZGO 12:03:42 33 MAS 4 PM
36 JORGE PELEGRI CABALLERO 12:04:34 34 MAS
37 JUAN SALVADOR COSO OROVAL CORRIOL XTREM 12:07:20 35 MAS 5 PM
38 SALVADOR MESTRE ALEMANY CORRIOL XTREM 12:07:20 36 MAS 3 VET 5 PM
39 JUAN MANUEL VALERO PABLO CARNICAS SERRANO 12:08:20 37 MAS
40 CESAR BATET VILAR ATMOSFERA SPORT RUNNING 12:10:42 38 MAS 6 PM
41 MARCELINO COLLADO REDOLAT ATMOSFERA SPORT RUNNING 12:10:42 39 MAS 6 PM
42 JUAN PABLO QUIJADA SILVESTRE MERIDIANO CERO – IN RACE 12:10:42 40 MAS
43 ALEJANDRO GALINDO PERALES AMICS VTF 12:11:09 41 MAS
44 MARCOS ARTERO LÓPEZ 12:12:15 42 MAS 7 PM
45 ANGEL GONZALEZ MARTINEZ MUR I CASTELL TUGA 12:12:15 43 MAS 7 PM
46 GUILLEM TORRENT BENAVENT MISJUEVES 12:15:51 44 MAS
47 AITOR AYALA KORTABARRIA ZORTZIETAKOAK-GAIKAR 12:23:36 45 MAS 4 VET
48 SILVIA TRIGUEROS GARROTE ZORTZIETAKOAK GAIKAR 12:23:36 3 FEM 1 PX
49 ADOLF MARCO MOLÉS ALQUERIES RUNNING 12:23:45 46 MAS 1 PX
50 IÑIGO SAINZ OLMOS GANERANTZ 12:24:03 47 MAS
51 FRANCISCO GARCIA SOLA TRAILRUNNING LA SIMA 12:35:35 48 MAS
52 JOSE MIGUEL LUNA MARCO 12:46:05 49 MAS 8 PM
53 MIQUEL VAREA FERNANDEZ 12:46:05 50 MAS 8 PM
54 JOSE SANTIAGO SALA ALEGRE C ATL PUÇOL 12:54:43 51 MAS
55 HECTOR DIAZ-TENDERO SANCHO RUTE TRAIL 12:55:11 52 MAS 9 PM
56 JUAN SÁNCHEZ LÓPEZ RUTE TRAIL 12:55:11 53 MAS 5 VET 9 PM
57 SALVADOR APARICIO AGUILERA BENECID 12:56:07 54 MAS 6 VET
58 ANDRES LLEDO LOPEZ CEX CARTAGENA TRAIL 12:58:21 55 MAS
59 JOSE GARCIA SERRANO CLINICA DEL PIE L.SALVADOR 12:59:47 56 MAS
60 DENISE ZIMMERMANN TEAM SALOMON – SUUNTO 13:02:17 4 FEM
61 ANTONIO IBARRA BERROCAL CEX CARTAGENA TRAIL 13:04:30 57 MAS 2 PX
62 INMACULADA TONDA MENA CEX CARTAGENA TRAIL 13:04:30 5 FEM 2 PX
63 DAVID FERRER SIMÓ MISJUEVES 13:05:21 58 MAS
64 MIGUEL SERRADOR GARCIA 13:10:51 59 MAS
65 MANUEL HERNANDEZ ASPAS MISJUEVES 13:10:53 60 MAS 7 VET
66 LAURA HERRERA PEREZ CXM VALENCIA 13:13:07 6 FEM
67 LUIS IGNACIO GARCÍA MORA C ATL CORRELIANA 13:13:08 61 MAS
68 FCO JOSE MARTINEZ BELTRAN OUTDOOR NATURA MONCADA 13:20:26 62 MAS
69 JOSÉ M. MARTÍNEZ NAVARRETE C ATL ZANCADAS VALENCIA 13:20:27 63 MAS
70 DAVID DOMINGO GIMENEZ CORRECAMINOS 13:23:21 64 MAS
71 JOSÉ MANUEL VICO ANDREO TRAIL RUNNING LA SIMA 13:25:20 65 MAS
72 MARIO GARCIA THIERFELDT C ATL PUÇOL 13:28:17 66 MAS 8 VET
73 DANIEL ALABADI GÓMEZ TRIPUZOL 13:40:41 67 MAS
74 JOSE LUIS RUIZ ARANDA MUR I CASTELL TUGA 13:40:55 68 MAS
75 PEDRO VIVES FLICH SM C ATL LA VALL D UIXÓ 13:41:56 69 MAS 9 VET
76 JOSE LUIS BELTRAN CASTILLO TIRANT A MUNT 13:41:57 70 MAS 10 VET
77 MARCO BUNDI TRACK CLUB DAVOS 13:42:13 71 MAS
78 LUCIANO MEDINA MARCO CXM VALENCIA 13:45:16 72 MAS
79 ZOHIARTZE MORAL ATELA TRIAC 13:54:41 73 MAS
80 OSCAR GALLEGO SOLER AMICS VTF 13:55:28 74 MAS
81 MIGUEL ANTOLI DOLZ MARATO I MITJA 13:55:29 75 MAS
82 VICTOR CANDELA SANTIAGO MARATHON CREVILLENT 13:56:14 76 MAS 10 PM
83 JUAN JOSE LLEDO GOMIS C EXC CREVILLENT 13:56:14 77 MAS 10 PM
84 SALVADOR TELLO ESCRIG ATMOSFERA SPORT RUNNING 14:00:32 78 MAS
85 JOSE BAÑO GUERRERO 14:04:21 79 MAS
86 RAUL MARTINEZ TEN MUR I CASTELL – TUGA 14:04:45 80 MAS
87 SANTIAGO ESTELLER ARÍN CLUB TRIATLÓ BASILISCUS 14:05:01 81 MAS 11 VET
88 TEO JAVALOYES SANCHEZ MISJUEVES 14:06:19 82 MAS
89 SALVADOR LOPEZ LOPEZ CORRECAMINOS 14:08:07 83 MAS 12 VET
90 VICENTE SERRANO CARRETERO 14:08:13 84 MAS 13 VET
91 JORGE MARTINEZ DE LIZARDUY CLUB ULTRA TRAIL BENIDORM 14:15:19 85 MAS
92 JOSE MIGUEL LOPEZ GOMEZ C ATL CORRELIANA 14:15:40 86 MAS
93 JORGE CAMPOS JORDAN PEDALIER 14:17:49 87 MAS
94 LUIS ALBERTO NÚÑEZ RODRÍGUEZ Ñ ULTRAFONDO 14:18:28 88 MAS 14 VET
95 EDUARDO RUIZ ARANDA MUR I CASTELL TUGA 14:18:56 89 MAS
96 CHABI VICENTE RIPOLL GAMTE-DEPORTES TRAVEL 14:37:33 90 MAS
97 JOSE ANTONIO LÓPEZ TÉBAR CUIDADOUNARAMA-DUFF 14:38:16 91 MAS
98 MANUEL MARTINEZ ROMERO GÁTOVA RUNNING TEAM 14:41:48 92 MAS
99 VICTOR LOPEZ TOLEDANO MADTEAM 14:41:49 93 MAS
99 FRANCISCO GARCIA MATURANA LA SIMA TRAIL RUNNING 14:46:45 94 MAS
101 JACOBO MORENO MORA MTB TORRENT 14:54:10 95 MAS
102 GUILLERMO PASCUAL VILLALBA ATMÓSFERA SPORT RUNNING 14:54:43 96 MAS 11 PM
103 FERRAN REIG PASCUAL CC AFANYAT 14:54:43 97 MAS 11 PM
104 JUAN CARLOS GARCÍA ORTIZ CXM VALENCIA 14:59:04 98 MAS
105 RAFAEL MORELL MIRASOL C ATL CHESTE 14:59:04 99 MAS
106 ANTONIO LUIS VILLAR CANTALEJO ATL CORIA DEL RIO 15:01:42100 MAS
107 JUAN MOLINA GARCIA CLINICA LUIS SALVADOR 15:05:00101 MAS
108 DANIEL GARCIA VELAZQUEZ C ATL ZANCADAS VALENCIA 15:13:36102 MAS 12 PM
109 JAVIER ORTEGA OSMA C ATL ZANCADAS VALENCIA 15:13:36103 MAS 12 PM
110 VICTOR BELTRAN CASTILLO TIRANT A MUNT 15:21:58104 MAS
111 ANTONIO JAVALOYES DÍAZ POLICIA LOCAL ELCHE 15:22:00105 MAS
112 ROGER MONCUSI PEREZ 15:22:04106 MAS
113 JOSE ANTONIO ATIENZAR LOPEZ ATMOSFERA SPORT RUNNIG 15:22:06107 MAS
114 DANIEL ABAD MORALES 15:22:22108 MAS 15 VET
115 PACO GUMBAU PALANCA GAFARRONS TEAM 15:22:39109 MAS
116 ISIDRO J. IBARRA BERROCAL CEX CARTAGENA TRAIL 15:23:50110 MAS
117 MIGUEL LLACER RODRIGUEZ C ATL PUÇOL 15:25:12111 MAS
118 ALEX BOLINCHES AZNAR C ATL PUÇOL 15:25:13112 MAS
119 MANUEL GÓMEZ AGUILAR CD RUNNERSWORLD 15:25:16113 MAS
120 EDUARDO MIRALLES MARTIN 15:25:24114 MAS
121 ANTONIO FLOR GARCIA PROMESAS VILLENA 15:25:33115 MAS 13 PM
122 SEBASTIÁN SORIANO SANJUAN PROMESAS VILLENA 15:25:33116 MAS 13 PM
123 ROBERTO PEIRO LORCA 15:26:22117 MAS
124 JOSE LUIS DIAZ CORDOBES 15:26:24118 MAS
125 RUFINO ALBERTO MARTIN GARCIA 15:26:25119 MAS
126 JOSE LUIS MARTINEZ FERNANDEZ ESPARTANOS TRAIL RUNNING 15:26:27120 MAS
127 GUSTAVO MARTINEZ GOMARIZ 15:31:17121 MAS
128 MIGUEL ÁNGEL MARTÍNEZ BOSCH C ATL PUÇOL 15:31:32122 MAS 14 PM
129 ANTONIO PICON ARJONA C ATL PUÇOL 15:31:32123 MAS 14 PM
130 GABRIELE SEMBOLONI ATLETICA LIVORNO 15:32:40124 MAS
131 RAFAEL CAMPOS CABAÑAS 15:37:53125 MAS 16 VET
132 VICENTE SALA ABAD 15:44:28126 MAS
133 MIKE PAPAGEORGE 15:44:30127 MAS
134 MIGUEL ANGEL GARCIA PALACIOS ROCK TRAIL RUNNING 15:44:34128 MAS
135 LUIS HOYAS JIMENEZ A LES NOU GODELLA 15:47:44129 MAS 17 VET
136 ARMANDO PRIETO AMAT CRAZY RUNNERS 15:48:18130 MAS
137 ÓSCAR LEIRAS DAVILA SM CN LA NUCIA 15:48:20131 MAS
138 CARLOS BERTO LLOPIS CRAZY RUNNERS 15:48:22132 MAS
139 JOAQUIN REL MARCO ATLETISME MELIANA 15:49:34133 MAS
140 MARIO WILBERT RAMOS QUISPE TIERRA TRÁGAME 15:50:07134 MAS 18 VET
141 JOSE ANTONIO MERLOS LLATSER AULA DE NATURA VINAROS 15:53:07135 MAS
142 BENAJAMIN ALIAGA OCHANDIO INTEMPERIE 15:54:08136 MAS
143 ABDELBASSIT ABDELAZIZ BRIGUECH CAST-INFO 15:55:17137 MAS
144 JOSÉ VICENTE PALACIO ESPASA GRUP DE MUNTANYA DE CALP 15:55:29138 MAS
145 JOSÉ ALFONSO PUIGCERVER CALBO GRUP DE MUNTANYA DE CALP 15:55:53139 MAS 19 VET
146 JOSE MARIA BUENDIA NAVARRO C ATL PETRER 15:56:10140 MAS
147 JOSE M. MELGAREJO CONEJERO C ATL PETRER 15:56:17141 MAS 3 PX
148 YOLANDA VALIENTE CABALLERO C ATL PETRER 15:56:17 7 FEM 2 VET 3 PX
149 DAVID DOMINGO CASANELLAS C EXC ALELLA 15:56:38142 MAS
150 JOSE MIGUEL PEDRO GIMENO C ATL PUÇOL 15:58:10143 MAS
151 OSCAR JUAN BELTRÁN MARTÍNEZ DURS PER MUNTANYA 15:58:12144 MAS
152 FRANCISCO JOSE PEREZ LAFFONT CENTRE EXC DE VALENCIA 16:01:07145 MAS 20 VET
153 RAFAEL LOPEZ HIDALGO 16:04:05146 MAS
154 JOSEP GARCIA BORT A EXC ALCANAR 16:10:03147 MAS 4 PX
155 EVA MARIA QUERALT ROCA A EXC ALCANAR 16:10:03 8 FEM 4 PX
156 PACO NADAL GOMEZ CC EL PAROTET 16:10:15148 MAS 15 PM
157 JUAN NIETO LOPEZ CC EL PAROTET 16:10:15149 MAS 15 PM
158 MONTSERRAT SISTERE LLOP TORTOSA 16:10:17 9 FEM 3 VET
159 DOMINGO FERNANDO ALCARAZ C ATL TORRE PACHECO 16:17:39150 MAS
160 JAIME RODRÍGUEZ MARCO MIBOTADEVINO.COM 16:19:09151 MAS
161 RUBEN ATIENZA FERNANDEZ OCEJON 16:19:10152 MAS
162 ROBERTO SANZ LÁZARO MIBOTADEVINO.COM 16:19:11153 MAS
163 FRANCISCO BALACIART GADEA CHANKLI TEAM 16:29:30154 MAS 16 PM
164 FRANCISCO PEREZ COLOMA 16:29:30155 MAS 16 PM
165 JAVIER Á. SOMAVILLA GUTIÉRREZ CXM VALENCIA 16:35:43156 MAS 21 VET
166 RAMON GRAU RIBES MISJUEVES 16:35:45157 MAS
167 HÉCTOR MUÑOZ MARTÍN RAIDLIGHT TEAM 16:40:12158 MAS
168 JOSE ANTONIO ALCARRIA VERDU CXM VALENCIA 16:40:13159 MAS 22 VET
169 IVAN COLMENAREJO LOPEZ UNO I UNO 16:40:16160 MAS
170 RAUL NAVARRO HUERTA CXM VALENCIA 16:40:17161 MAS
171 MIQUI AMADOR PUGA CXM VALENCIA 16:40:18162 MAS
172 EMILIO FERNANDEZ MUÑOZ 16:43:23163 MAS
173 JORDI MALDONADO GIMÉNEZ C ATL POBLATS MARITIMS 16:43:25164 MAS
174 JORDI MARTINEZ GIMENEZ DONA SANG 16:43:56165 MAS
175 MARIO ORTEGA HARO CD RUNNERSWORLD 16:45:25166 MAS
176 MIGUEL JESUS ZAPATA SOLA 16:47:31167 MAS 23 VET
177 SYLVIA LIANTE LARDIERE 16:48:46 10 FEM
178 VIDAL GAMONAL RODRÍGUEZ C ATL CUENCA DOLOMIA 16:48:47168 MAS
179 VICENTE BELDA FERRI EVASION TRAIL ALBACETE 16:48:50169 MAS
180 MANUEL ANGEL BLANCO SEPULVEDA C ATL PUÇOL 16:48:58171 MAS 24 VET 17 PM
181 ANTONIO SANCHEZ UNION C ATL PUÇOL 16:48:58170 MAS 17 PM
182 VALERIANO GOMEZ MARTIN 16:49:41172 MAS
183 JUAN PEDRO MARIN HERNÁNDEZ 17:02:40173 MAS
184 JOSÉ ANTONIO GARNES RODRÍGUEZ 17:02:42174 MAS
185 MIGUEL A. GARRE RODRIGUEZ C PUENTE VIEJO 17:02:44175 MAS
186 MANUEL ALEJANDRO SANCHEZ 17:02:46176 MAS
187 JOSE MARIA SOLER LARROSA C PUENTE VIEJO 17:02:48177 MAS 25 VET
188 JOSÉ ANTONIO LARROSA NADAL 17:02:50178 MAS
189 JESUS HERRAIZ SISTERNAS REQUENA TRAIL RUN TEAMS 17:02:51179 MAS 26 VET
190 CARLOS JAVIER CLIMENT RUIZ APER ALCOI 17:06:16180 MAS
191 JOSE EMILIO BALLESTER BELDA A LES NOU 17:06:36181 MAS 27 VET
192 DIEGO BARBER RIOJA 17:23:37182 MAS
193 ADRIAN ESCRIG SAIZ CGC RIBA-ROJA TRIATLO 17:24:13183 MAS
194 ANDRÉS AGUAS RONDA CGC RIBA-ROJA TRIATLO 17:24:16184 MAS
195 ANDRES NAVARRO SAEZ IZARD 17:24:17185 MAS
196 PEDRO A. PALLARES CATALAN CAMPO BASE DE ONDA 17:24:21186 MAS
197 Mª DOLORES DOMINGO LOZANO C ATL MARJANA DE CHIVA 17:28:00 12 FEM 4 VET 1 PF
198 MARIA CARMEN GUZMAN RUIZ C ATL MARJANA DE CHIVA 17:28:00 11 FEM 1 PF
199 MIQUEL ÀNGEL IVARS ESPÍ LA FAIXA 17:28:03187 MAS
200 ISAAC GONZALEZ NOGUES 17:28:34188 MAS
201 MIGUEL MADRID LOPEZ CHOTACABRAS 17:36:07189 MAS
202 JOSE MANUEL MARTINEZ GARCIA XTREM-SPORT-TEAM 17:40:27190 MAS
203 GUILLERMO LLACER LLOBELL CORRIOL XTREM 17:42:24191 MAS
204 JOAN CARLES GILABERT PELLICER CORRIOL XTREM 17:42:26192 MAS
205 PEDRO MONTERO MARTINEZ EVASION TRAIL ALBACETE 17:43:15193 MAS
206 JOSE CARLOS RUIZ SANCHEZ GRUPO MONTAÑA CSIC 17:43:17194 MAS
207 JOSÉ IGNACIO BOTÍA SÁEZ 17:45:30195 MAS
208 JOSE PITARCH NEBOT 17:46:23196 MAS
209 CARLOS PAUNER CHULVI MARATÓ I MITJA 17:46:27197 MAS
210 MONICA FELIU LLOPIS C ATL RUNNING CASTELLON 17:46:35 13 FEM 5 VET 5 PX
211 JOSE RAMON PEREZ YESTE C.A.RUNNING CASTELLON 17:46:35198 MAS 28 VET 5 PX
212 JUAN RAMON ARQUIOLA TERRASA CARNICAS SERRANO 17:46:45199 MAS
213 RAFAEL TAMARIT CARRIAZO GRUP D AVENTURA FOIOS 17:50:47200 MAS
214 JUAN CARLOS MARTINEZ ORTUÑO C ATL CAFETERIAS WILLIAM 17:54:18201 MAS 29 VET
215 MELCHOR RIERA MARQUES C ATL CAFETERIAS WILLIAM 17:54:20202 MAS
216 ANTONIO BRUNA GIMENEZ CLINICA LUIS SALVADOR 17:54:22203 MAS
217 RENE CARRASCO RUBIO C ATL VILA DE PATERNA 17:54:23204 MAS
218 JOSE JAIME AGUSTIN VALLES C ATL CAFETERIAS WILLIAM 17:54:25205 MAS 30 VET
219 JOSE LUIS MARTIN HUGUET CLINICA LUIS SALVADOR 17:54:27206 MAS
220 MIGUEL FUENTES BENITEZ C ATL CAFETERIAS WILLIAM 17:54:28207 MAS 31 VET
221 JOSE LUIS DE SANTOS HERNANDEZ TIERRA TRAGAME 17:59:53208 MAS 32 VET
222 SALVADOR ZARAGOZA JIMENEZ 17:59:55209 MAS 33 VET
223 PACO BRAVO RIQUELME 18:00:36210 MAS
224 FERNANDO SAMCHEZ TORRALBA CORREBIRRAS 18:03:47211 MAS
225 MANUEL RUIZ MARTINEZ EVASION TRAIL ALBACETE 18:03:49212 MAS
226 GINES MACIA MOLINA CORREDORS D´ELX 18:06:58213 MAS
227 LUIS SEGUI FERRERO UNOPORCIENTO 18:07:18214 MAS
228 ENRIQUE PASTOR MARTÍNEZ UNOPORCIENTO 18:07:20215 MAS
229 JOSE FCO CARAVACA MARTINEZ 18:13:54216 MAS 34 VET
230 JOSE ENRIQUE PASTOR TORT CD ES POSIBLE 18:16:47217 MAS
231 JUAN PEDRO PÉREZ MUÑOZ C EXC CARTAGENA 18:18:22218 MAS
232 MIGUEL ÁNGEL MUÑOZ RUIZ CDM BARDÉS 18:28:12219 MAS
233 RICHARD CORTES LOPEZ CN LA NUCIA 18:28:15220 MAS
234 JUAN ALAPONT SOLANO CD BARRANCO SOT DE CHERA 18:28:16221 MAS
235 ROQUE LUCAS SANCHEZ C EXC PALAU-SOLITA I PMANS 18:28:18222 MAS 35 VET
236 PASCUAL GABARDA SEBASTIAN CD BARRANCO SOT DE CHERA 18:28:23223 MAS
237 JAIME GONZÁLEZ GALLEGO CN LA NUCIA 18:28:25224 MAS
238 JORGE CALVO MARIN CALVOS TRAIL 18:33:17225 MAS 18 PM
239 RAUL MORENO CALVO CALVOS TRAIL 18:33:17226 MAS 18 PM
240 ANDRÉS CARRATALA COLLADO 18:46:12227 MAS 19 PM
241 LUIS MIGUEL LEJARAZU PRIETO DEUSTUKO MENDITARRAK 18:46:12228 MAS 19 PM
242 PEPE GARCÍA VALVERDE DAIMUS TECNOESPORT 18:51:52229 MAS 36 VET
243 JOSE GIMENEZ LAZARO 18:51:54230 MAS 37 VET
244 FRANCISCO JOSE SORIANO PEIRATS TIRANT AMUNT 18:52:00231 MAS 38 VET
245 FRANCISCO GARCÍA CÓRCOLES LOS LASTRES 18:52:08232 MAS 20 PM
246 JUANJO GARCÍA CÓRCOLES LOS LASTRES 18:52:08233 MAS 20 PM
247 LAMBERTO VIDAGANY IBORRA 18:52:11234 MAS
248 MARCOS ALFONSO CARRO CXM VALENCIA 18:52:13235 MAS
249 ABEL DURÁN MARTÍNEZ C ATL ZANCADAS VALENCIA 18:52:14236 MAS
250 JOSÉ LUIS ESCOBAR PALOMARES C ATL ZANCADAS VALENCIA 18:52:17237 MAS
251 VICENTE FELIU FENOLL C ATL ZANCADAS VALENCIA 18:52:19238 MAS
252 NACHO GIMENO SANCHEZ C ATL ZANCADAS VALENCIA 18:52:20239 MAS
253 JOSE VTE. BALANZA PALANCA GAFARRONS TEAM 18:53:26240 MAS
254 ANGEL PAREDES ROMERO DETORAS.ES 18:54:02241 MAS
255 EDUARDO TORRES AGUILAR CD RUNNERSWORLD 18:54:05242 MAS 39 VET

 

Deixa un comentari

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

Esteu comentant fent servir el compte WordPress.com. Log Out / Canvia )

Twitter picture

Esteu comentant fent servir el compte Twitter. Log Out / Canvia )

Facebook photo

Esteu comentant fent servir el compte Facebook. Log Out / Canvia )

Google+ photo

Esteu comentant fent servir el compte Google+. Log Out / Canvia )

Connecting to %s

%d bloggers like this: