juny 2013

20 juny 2013

Cursa x Muntanya Almenara-Xtrem

MAS: Pau MORENO BADENES (Javier Revert Masajes) 1:28:22; 2. Manuel SORRIBES BERNARD (Mur i Castell) 1:30:13; 3. Alex J. JUAN CARRATALA (Javier Revert Masajes) 1:31:42
FEM: 1. Laia CAÑES BADENES (A4Pelat) 1:55:16; 2. Alba CUADRADO FERNANDEZ () 2:03:14; 3. Ana ROMAN VICENTE (C.D. Runnersworld) 2:14:57
TOTAL: 228
CLASSIFICACIO

XIV Volta al Terme de Sant Joan de Moró

MAS: 1. Youssef BANAZZOUZ (Musical Center) 1:35:02; 2. Fernando RUIZ SANCHEZ (Elite Cementos) 1:36:50; 3. Juan NAVARRO MARTINEZ (C.Atl. Onda) 1:37:25
FEM: 1. Bouchra MARZOUKI (Casa Boira) 1:54:42; 2. Silvia SOS MELIA (GR33 Tottrail) 2:00:52; 3. Raquel MARTINEZ RODRIGUEZ () 2:12:50
TOTAL: 701
CLASSIFICACIO

II Trail “Sierra de Utiel”

MAS: Juan María JIMENEZ LLORENS (Runnersworld) 1:42:47; 2. David GIMENEZ SOLAZ () 1:43:44; 3. Joan RUIZ CASTELLO (Outdoor Natura Moncada) 1:44:03
FEM: 1. Pilar RARO GARNES (C.Atl. Saltamontes) 2:09:25; 2. Monica ROMERO GAMA (C.Atl. Puçol) 2:17:18; 3. Laura GARCIA PERDOMO (C.E.A. Verd3) 2:27:06
TOTAL: 183
Promoció 14km: 1. Dimas GALLEGO ASENSIO (C.Atl.Utiel) 1:11:52; 1. Asun SANCHEZ MINGUEZ (Fisiofenix) 1:29:12
TOTAL: 56
CLASSIFICACIO

11 juny 2013

I Trail El Rebollar (Requena)

MAS: 1. Juan María JIMENEZ LLORENS (C.D. Runnersworld) 1:41:14; 2. Daniel AMAT ASENCIO (C.E.E. Trail Club) 1:43:52; 3. Mario BALDOVI FERRER (C.D. Runnersworld) 1:45:32
FEM: 1. Patricia LOPEZ VICEDO (Tururac Denia) 2:05:44; 2. Ana ROMAN VICENTE (C.D. Runnersworld) 2:13:17; 3. Encarna FERNANDEZ GALDON (Peus Quets) 2:18:11
TOTAL: 295
CLASSIFICACIÓ

2 juny 2013

Cursa per muntanya Les Xosses de Crevillent

MAS: 1. Fco Vicente MACIA GARCIA (C.Atl. Marathon Crevillent) 1:04:59; 2. Juan ARGENTE PAYA () 1:06:43; 3. Estyben JUSTICIA MILLA () 1:10:16
FEM: 1. Teresa María SEMPERE PEREZ (C.Atl. Marathon Crevillent) 1:27:05; 2. Encarni AMOROS CAÑIZARES (CEE Trail Club) 1:27:21; 3. Guadalupe GOMEZ GALLARDO () 1:31:39
TOTAL: 258
CLASSIFICACIÓ

III Serra Grossa Trail

MAS: 1. Jesus CABRERA AGUILAR(Sierrasur) 35:48; 2. Abraham PASTOR TOMAS (El Domingo a las 8) 36:11; 3. Jose CASAS MARTINEZ (Deportes Match1) 36:47
FEM: 1. Krisztina MOLNAR (Trinet) 48:56; 2. Carolina SETH-SMITH () 49:44; 3. Alexandra TEROL (C.T. El Campello) 54:47
TOTAL: 294
CLASSIFICACIO

VII Media Maratón de Montaña “Montes de Tuéjar”

MAS: 1. Daniel AMAT ASENCIO (CEE Trail Club) 1:37:32; 2. Pedro MARTINEZ (Esports Colau Trail) 1:38:03; 3. Jose Manuel SANCHEZ SORIANO (Trail Requena) 1:38:19
FEM: 1. Pilar RARO GARNES (C.Atl. Saltamontes) 2:03:31; 2. Beatriz GONZALVEZ RODRIGUEZ (Anxoitas Team) 2:05:22; 3. Alicia HERNANDEZ MAESTRE (Anxoitas Team) 2:09:08
TOTAL: 245
CLASSIFICACIÓ

1 juny 2013

IX Volta de Muntanya a Vall d’Alba

MAS: Fernando RUIZ SANCHEZ (Elite Cementos) 41:24; 2. Remigio QUERAL IBAÑEZ (C.M. Vistabella) 41:35; 3. Mario BONAVISTA DOMINGO (A.D. Maestrazgo) 41:37
FEM: Bouchra MARZZOKI (Casa Boira) 48:21; 2. Silvia SOS MELIA (GR33 Tottrail) 51:57; 3. Júlia FONT GOMEZ (A.D. Maestrazgo) 54:42
TOTAL: 1244
CLASSIFICACIO

Deixa un comentari

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

Esteu comentant fent servir el compte WordPress.com. Log Out / Canvia )

Twitter picture

Esteu comentant fent servir el compte Twitter. Log Out / Canvia )

Facebook photo

Esteu comentant fent servir el compte Facebook. Log Out / Canvia )

Google+ photo

Esteu comentant fent servir el compte Google+. Log Out / Canvia )

Connecting to %s

%d bloggers like this: