març 2013

24 març 2013

Trail 3 Pics Les Rodanes, Vilamarxant

MAS: 1. David HUNGRIA MAÑEZ (CXM València) 1:53:45; 2. Pablo SANCHIS KILDERS (C.D. Misjueves) 1:54:08; 3. Santiago CASTELLANO FERNANDEZ (Dehesa Arganda) 1:57:29
FEM: 1. Esther CARIÑANA SABATER (Correliana C.Atl.) 2:29:53; 2. Nathalie GUILLEN FRANCOIS (C.Atl. Massamagrell) 2:30:52; 3. Eva María GARCIA VIDAL (La Roca) 2:33:12
TOTAL: 341
CLASSIFICACIÓ

Cursa per muntanya “Font Amarga – Les Salines”, Castelló de la Ribera

MAS: 1. Fran GOMEZ CARPENA (Mur i Castell – Tuga) 1:34:25; 2. Javier GARCIA MASCARELL (www.maskarell.org) 1:37:18; 3. Mario BALDOVI FERRER (C.D. Runnersworld Valencia) 1:41:48
FEM: 1. Maria LOPEZ MATA () 2:07:25; 2. Marta CAMBRA PORCEL (C.Atl. Cárnicas Serrano) 2:12:45; 3. Marta SANCHEZ SANZ () 2:14:14
TOTAL: 409
CLASSIFICACIÓ

XV Pujada a Pipa, La Vall d’Uixó

MAS: 1. Miguel Angel DUPLAS MATEOS (GR-33 Tottrail) 1:27:55; 2. Jonathan ROGLA ALTERMANN (Mur i Castell – Tuga); 3. Ramón NAVARRE SANZ (Mur i Castell – Tuga) 1:30:42; 3. Pau MORENO BADENES (Mur i Castell – Tuga) 1:30:42
FEM: 1. Silvia SOS MELIA (GR-33 Tottrail) 1:53:27; 2. Júlia FONT GOMEZ (Amics VTF) 1:55:11; 3. Paqui CHACON LANGA (Mur i Castell – Tuga) 1:56:26
TOTAL: 504
CLASSIFICACIÓ

Pujada a la Penya el Frare, Muro

MAS: 1. Jose Esteban MARTINEZ TECLES (Trivici Team) 1:06:41; 2. Francisco V. MACIA GARCIA (S.M. C.Atl. Marathon Crevillent) 1:07:51; 3. oscar PEREZ SAEZ (C.Atl. Castalla) 1:08:39
FEM: 1. Silvia ALOS RODRIGO (Aper Alcoi) 1:32:43; 2. Marisa PUCHADES TALAVERA (Piero Magli Record Sport) 1:33:21; 3. Pilar SERRANO IBAÑEZ () 1:34:51
TOTAL: 239
CLASSIFICACIÓ

Gran Fondo “Fuentes de Titaguas”

MAS: 1. Juan NAVARRO MARTINEZ (C.Atl. Onda) 1:31:30; 2. Jose Luis DEL CAMPO GIJON (C.Atl. Cárnicas Serrano) 1:34:41; 3. Juan María JIMENEZ LLORENS (C.D. Runnersworld Valencia) 1:37:11
FEM: 1. Marta TELLO VAREA (C.T. A Corre Cuita) 2:10:21; 2. Mónica ROMERO GAMA (C.Atl. Puçol) 2:12:24; 3. Maite CASTAN MARTI (C.Atl. Onda) 2:21:10
TOTAL: 202
CLASSIFICACIÓ

II Perimetral de Benissa

MAS: 1. Sebastián SANCHEZ SAEZ (C.Atl. Marathon Crevillent) 6:56:26; 2. Santiago GARCIA SORIA (C.Atl. Cuenca Dolomía) 7:05:30; 3.Juan ARGENTE PAYA (C.E.E. Trail Club) 7:20:31
FEM: 1. Miryam TALENS BELEN (C.Atl. Marathon Crevillent) 8:55:59; 2. Inmaculada TONDA MENA (C.Exc. Cartagena) 8:56:11; 3. Patricia LOPEZ VICEDO (C.Atl. Xeresa) 9:09:31
TOTAL: 366
CLASSIFICACIÓ

17 març 2013

VII Marató de muntanya de Borriol

MAS: 1. Iván ORTIZ CARRION 3:56:57 [R]; 2. Cristóbal ADELL ALBALAT 3:58:57; 3. Zaid AIT MALEK 4:01:30
FEM: 1. Nuria DOMINGUEZ AZPELETA 4:46:04 [R]; 2. Ragna DEBATS 4:50:18; 3. Beatriz REAL HERRAIZ 5:09:55
TOTAL: 286
CLASSIFICACIÓ

10 març 2013

Cursa de muntanya de Xóvar

MAS: 1. Youssef BENAZZOUZ (Musical Center) 1:28:04; 2. Abdelilah MJIBAR () 1:28:34; 3. David PRADES MONFORT (A.D. Maestrazgo)
FEM: 1. Bouchra MARZOUKI (Team Evasion Running) 1:52:47; 2. Pilar RARO GARNES (C.Atl. Saltamontes) 1:54:35; 3. Ana ROMAN VICENTE (C.D. Universidad Politécnica) 2:01:27
TOTAL: 232
CLASSIFICACIÓ

Trail La Canyada

MAS: 1. Nacho GUTIERREZ CATALUÑA (C.D. Runnersworld) 1:02:47; 2. Fernando HERNANDEZ SOTO (Rompiendo Límites) 1:02:49; 3. Ramón REYES SANCHEZ (C.D. Runnersworld) 1:02:55
FEM: 1. Patricia LOPEZ VICEDO (C.Atl. Diànium) 1:26:28; 2. Marta CAMBRA PORCEL (C.Atl. Cárnicas Serrano) 1:29:22; 3. Mónica NAVARRO NACHER (C.D. Runnersworld) 1:31:29
TOTAL: 405
CLASSIFICACIÓ

Cursa de muntanya de Castalla

MAS: 1. Oscar PEREZ SAEZ (C.Atl. Castalla) 1:09:14; 2. Jose Esteban MARTINEZ TECLES (C.D. Trivici Team) 1:11:50; 3. Ricardo DURA CREMADES (C.Atl. Castalla) 1:13:59
FEM: 1. Ana ORTEGA MARTINEZ (Red Deportiva Yecla) 1:32:01; 2. Fani PEREZ DURA (C.Atl. Castalla) 1:32:18; 3. Beatriz ALONSO SANCHEZ (Solutti@ Triatlón) 1:39:17
TOTAL: 482
CLASSIFICACIÓ

3 març 2013

Apiàrium Trail de Biar, Campionat de Lliga de la C.Valenciana

MAS: 1. Cristóbal ADELL ALBALAT (Mur i Castell – Tuga) 1:59:20; 2. Ignasi CARDONA TORRES (S.M. C.Atl. Llebeig) 2:01:33; 3. Jose Luis DEL CAMPO GIJON (S.M. C.Atl. Cárnicas Serrano) 2:02:35; 4. Francisco GOMEZ CARPENA (Mur i Castell – Tuga) 2:03:20; 5. Jose Esteban MARTINEZ TECLES (C.D. Trivici Team) 2:03:30
FEM: 1. Melisa GALI FRANCISCO (Mur i Castell – Tuga) 2:35:57; 2. Silvia SOS MELIA (GR33 – Tottrail) 2:41:51; 3. Erica GUMBAU BORT (Mur i Castell – Tuga) 2:47:00; 4. Ana ROMAN VICENTE (S.M. C.D. Runnersworld) 2:51:02; 5. Paqui CHACON LANGA (Mur i Castell – Tuga) 2:52:19
CLASSIFICACIÓ

Outlet-Running 2.0 Trail Moixent

MAS: 1. Raúl GARCIA CASTAN (Trangoworld) 1:36:55; 2. Mario BALDOVI FERRER (C.D. Runnersworld) 1:50:07; 3. Eusebio FAUS CALABUIG (C.Atl. Xio Llutxent) 1:50:52
FEM: 1. Cristina GARCIA NAVALON (Trail Moixent) 2:16:49; 2. Carmen María PEREZ SERRANO (C.Atl. Cárnicas Serrano) 2:23:07; 3. Hue NGUYEN (Corregatell Carricola) 2:27:26
TOTAL: 397
CLASSIFICACIO

Deixa un comentari

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

Esteu comentant fent servir el compte WordPress.com. Log Out / Canvia )

Twitter picture

Esteu comentant fent servir el compte Twitter. Log Out / Canvia )

Facebook photo

Esteu comentant fent servir el compte Facebook. Log Out / Canvia )

Google+ photo

Esteu comentant fent servir el compte Google+. Log Out / Canvia )

Connecting to %s

%d bloggers like this: