octubre 2013

Vuelta a Camara, Elda

MAS: 1. David LOPEZ CASTAN (La Sportiva) 2:04:01; 1.Cristóbal ADELL ALBALAT (Mur i Castell – Tuga) 2:04:01; 3. Sebas SANCHEZ SAEZ (Marathon Crevillent) 2:08:15
FEM: 1. Esther SANCHEZ PEREZ () 2:42:57; 2. Carolina BECERRA JOVER (At. Petrer – Running Cid) 2:43:14; 3. Jessica MATAIX CRESPO () 2:57:37
TOTAL: 152
CLASSIFICACIÓ

Subida al Pico de Chelva

MAS: 1. Juan Maria JIMENEZ LLORENS(CD Runnersworld) 1:51:47; 2. Alejandro SAMPER JARA (Futvoley Tri-Running) 1:59:14; 3. Miguel TORRIJO IGUAL () 2:01:55
FEM: 1. Ana TORTOSA MOLINA (CD Misjueves) 2:33:01; 2. Laura GARCIA PERDOMO (Verd3) 2:37:13; 3. Marta GOZALBEZ LORENTE (CD Runnersworld) 2:46:19
TOTAL: 264
CLASSIFICACIÓ

Campionat Autonòmic de Carrera Vertical FEMECV, Serra 2013

MAS: 1. Ignasi CARDONA TORRES (C.Exc. Xàbia) 22:10; 2. Cristòbal ADELL ALBALAT (Mur i Castell – Tuga) 22:25; 3. Jose Antonio QUILIS CUEVAS (Maratón Crevillent) 22:49
FEM: 1. Sofia GARCIA BARDOLL (Mur i Castell – Tuga) 28:20; 2. Sílvia MIRALLES ARNAU (Mur i Castell – Tuga) 28:41; 3. Lola PEÑARROCHA ALÓS (GR33 – Tottrail) 29:00

Trail Umbría-La Plana, Énguera

MAS: 1. Emili SELLES I SEGUI (Marathon Crevillent) 1:46:44; 2. Javier SORIANO REVERT (Like Sport) 1:48:53; 3. Javier BAS BOLUDA () 1:49:51
FEM: 1. Alicia CHAVELI PERIS (Runners Valencia) 2:23:47; 2. Lina SANCHIS LORENTE (C.Atl. Coixos de Carlet) 2:28:36; 3. Silvia SARRION ESTEVE () 2:30:07
TOTAL: 248
CLASSIFICACIO

Cursa Trencamoles de Xert

MAS: 1. Remigio QUERAL IBAÑEZ (C.M. Vistabella) 1:26:35; 2. Ivan FABREGAT ANDRES () 1:32:19; 3. Javier DE LA FUENTE LLOPIS (Triatló Basiliscus) 1:32:28
FEM: 1. Lola PEÑARROCHA ALOS (C.M. GR33 – Tottrail) 1:55:58; 2. Sara FABREGAT ANDRES (Maestrazgo – Canyero’s Bar) 1:59:31; 3. Jenifer MONTULL PEREZ () 2:10:35
TOTAL: 324
CLASSIFICACIO

Carrera por Montaña Virgen del Remedio de Petrer

MAS: 1. Francisco RIBERA ROMERO (C.Atl. Elda Piero Magli – Record Sport) 1:08:16; 1. Jose Esteban MARTINEZ TECLES (C.Atl. Elda Piero Magli – Record Sport) 1:08:16; 3. Cristian VALIENTE MARTINEZ (Triatlón Petrer) 1:08:23
FEM: 1. Carolina BECERRA JOVER (C.Atl. Petrer) 1:29:00; 2. Esperanza TECLES DOÑATE (CNP Petrel Carpinteria La Villa) 1:30:41; 3. Cristina BARBERA RAMON (Club de la Bocina) 1:34:51
TOTAL: 287
CLASSIFICACIÓ

Ultra Trail del Rincón, Ademús

UTR100
MAS: 1. Juan María JIMENEZ LLORENS 10:24:00; 2. Oscar LATORRE CONESA 11:43:08; 3. Javier ZUÑIGA PEREZ 11:43:26
FEM: 1. Mar GARCIA CALVO 14:48:01; 2. Susana MILLAN BIEL 15:21:56; 3. Mª Dolores DOMINGO LOZANO 16:35:11
TOTAL: 79

UTR170
MAS: 1. Francisco ROBRES MONFORTE 25:52:27; 2. Juan Salvador COSO OROVAL 28:06:01; 3. Jose Ramón PUCHADES OLMOS 28:09:22
FEM: 1. Isabel MOLEIRO 37:32:11; 2. Mari Carmen GUZMAN RUIZ 40:56:27
TOTAL: 23

Fons de la Tardor, La Vall d’Uixó

MAS: 1. Cristobal ADELL ALBALAT (Javier Revert Masajes) 1:31:06; 2. Javier ROBRES MONFORTE (Gimnasio Ventura) 1:33:41; 3. Ezequiel CUESTA PRIETO (Javier Revert Masajes) 1:33:58
FEM: 1. Silvia MIRALLES ARNAU () 1:55:27; 2. Paqui CHACON LANGA (Autos Vives) 2:13:10; 3. Rebeca CATALAN PRADES () 2:17:23
TOTAL: 182
CLASSIFICACIÓ

Volta al Benicadell

MAS: 1. Javier SORIANO REVERT (C.A. Km42) 1:00:45; 2. Juan MARTINEZ TORTOSA (Like Sport) 1:03:15; 3. Joan GOMAR TORMO (C.Atl. Centcames) 1:03:50
FEM: 1. Cristina ESPI TEROL (G.R.E. Serra d’Agullent) 1:13:33; 2. Marta SANCHEZ SANZ () 1:20:23; 3. Marta CARBO SERELLES (C.A. Km42) 1:20:43
TOTAL: 540

Esprint Vertical de El Toro, Simat de la Valldigna

MAS: 1. Ignasi CARDONA TORRES (Mountain Llebeig – Xàbia) 0:17:06; 2. Oscar PEREZ SAEZ (S.M. C.Atl. Castalla) 0:17:29; 3. Carlos PASCUAL SEMPERE (C.Atl. Marathon Crevillent) 0:17:34
FEM:  1. Silvia ALOS RODRIGO (C.D. Aper Alcoi) 0:22:34; 2. Antonia VALERO SIGNES (S.M. G.E. Gatense) 0:24:01; 3. Jessica MATAIX CRESPO (C.D. Aper Alcoi) 0:25:19
TOTAL: 111
CLASSIFICACIÓ

Mediterráneo Trail Night

MAS: 1. David PRADES MONFORT () 1:29:46; 2. Remigio QUERAL IBAÑEZ (Team Race Land) 1:33:08; 3. Victor BERNAD BLASCO (Meridiano 0 – In Race) 1.35:53
FEM: 1. Sara FABREGAT ANDRES (A.D. Maestrazgo) 2:06:21; 2. Eva GUAL MONDRAGON () 2:09:56; 3. Encarna FERNANDEZ GALDON (Peus Quets) 2:19:07
CLASSIFICACIÓ

Volta al Terme de Gilet

MAS: 1. Carlos AGUILELLA PALLARES (Mur i Castell – Tuga) 1:43:06; 2. Jose Luis CASTILLO (Regimiento NBQ) 1:49:20; 3. Ernesto DIAGO MARIN (C.Atl. La Vall d’Uixó) 1:49:46
FEM: 1. Eva María MOREDA GABALDON (Sa Milana – Alaró) 1:56:46; 2. Esther MARTINEZ GOMARIZ (C.Atl. Puçol) 2:09:15; 3. Olatx ALVARIÑO GARAY (Misjueves) 2:15:56
TOTAL: 473
CLASSIFICACIO

Cursa per Muntanya de Beneixama

MAS: 1. Jesus CABRERA AGUILAR (Sierra Sur) 0:58:39; 2. Javier SORIANO REVERT (Like Sport Lurbel) o:59:23; 3. Oscar PEREZ SAEZ (CA Castalla) 1:01:29
FEM: 1. Alba BELTRAN ESCOLANO () 1:14:44; 2. Neus FRANCES MONZO () 1:15:48; 3. Ana TORTOSA MOLINA (Trivici Team) 1:17:15
TOTAL: 234
CLASSIFICACIÓ
Cursa 14Km
MAS: 1. Kike CHAFER FERRE (Like Sport Lurbel) 1:10:43; 1. Yolanda VALDES AMOROS () 1:29:58
TOTAL: 136
CLASSIFICACIÓ

Trail de Vallada

MAS: Emili SELLES I SEGUI (Marathon Crevillent) 1:52:38; 2. Jose Antonio QUILIS CUEVAS (Marathon Crevillent) 1:54:05; 3. Juan MARTINEZ TORTOSA (Like Sport) 1:55:52
FEM: Sonia SANCHEZ SANCHEZ (Trail Moixent) 2:45:07; 2. Ana ROMAN VICENTE (CD Runnersworld) 2:51:15; 3. Marta CAMBRA PORCEL (CA Carnicas Serrano) 2:55:52
TOTAL: 218
CLASSIFICACIÓ

Cursa per Muntanya d’Olocau

MAS: 1. Daniel AMAT ASENCIO (Club Trail CEE) 2:50:40; 2. Javier ZUÑIGA PEREZ () 2:51:32; 3. Jose Luis CASTILLO (Paterna Runners) 2:54:25
FEM: 1. Laura GARCIA PERDOMO (Verd3) 3:50:54; 2. Mar GARCIA CALVO (Correm Dimecres) 4:01:23; 3. Mª Angeles PAMBLANCO VALERO () 4:10:26
TOTAL: 245
CLASSIFICACIÓ
Cursa 11Km
MAS: 1. Oscar SOTO MORENO (Museros) 0:54:23; 1. Vanessa BENAVENT (C.Atl. Correliana) 1:01:32
TOTAL: 289
CLASSIFICACIÓ

Cursa per Muntanya d’Espadilla

MAS: 1. Jonathan ROGLA ALTERMANN (Mur i Castell – Tuga) 1:26:25; 2. Cristian CALLAU ALEDON (Mur i Castell – Tuga) 1:27:10; 3. Ruben LUCAS LLEONAR (GR-33 Tottrail) 1:28:50
FEM: 1. Eva GUAL MONDRAGON (Masustas Team) 1:58:21; 2. Maria CASTELLO SORRIBES (Alqueries Running) 1:58:32; 3. Susana ARASIL LOPEZ (Ham Running) 2:01:31
TOTAL: 216
CLASSIFICACIO

Cursa per Muntanya de L’Alcora

MAS: 1. Youssef BENAZZOUZ (Musica Santé) 1:37:31; 2. Carlos AGUILELLA PALLARES () 1:39:26; 3. Carlos MIGUEL LOPEZ () 1:42:00
FEM: 1. Sofia GARCIA BARDOLL () 2:04:13; 2. Yovanka PALLARES ANDRES (Evasion Running) 2:14:04; 3. Alicia CHAVELI PERIS (S.A.M.) 2:18:16
TOTAL: 267
CLASSIFICACIÓ

Trail Riba-roja de Túria

MAS: 1. Ivan PUCHOL PEREZ (Tragaleguas) 1:46:46; 2. Victor CANDEL MUÑOZ (Tragaleguas) 1:47:17; 3. Omar GONZALEZ GIMENEZ ()
FEM: 1. Laura GARCIA PERDOMO (Verd3) 2:23:14; 2. Pilar PASCUAL QUILEZ (C.Atl. Paterna Runners) 2:37:29; 3. Cristina BLAY MORETO (C.C. La Llebre) 2:37:30
TOTAL: 243
Iniciación: 1. Jorge COBO BURGALETA (S.D. Correcaminos) 45:00; 1. Natalí GUILLEM FRANCOLS () 1:03:10. TOTAL: 159
CLASSIFICACIO

Anuncis

Deixa un comentari

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

Esteu comentant fent servir el compte WordPress.com. Log Out / Canvia )

Twitter picture

Esteu comentant fent servir el compte Twitter. Log Out / Canvia )

Facebook photo

Esteu comentant fent servir el compte Facebook. Log Out / Canvia )

Google+ photo

Esteu comentant fent servir el compte Google+. Log Out / Canvia )

Connecting to %s

%d bloggers like this: