Cursa per muntanya “Font Amarga – Les Salines”

Resultats 2013

1 432 GOMEZ CARPENA, FRAN 1 SENIOR M MUR I CASTELL TUGA 01:34:25
2 410 GARCÍA MASCARELL, JAVIER 2 SENIOR M www.maskarell.org 01:37:18
3 142 BALDOVÍ FERRER, MARIO 1 VETERANO RUNNERSWORLD VALENCIA 01:41:48
4 227 TOMAS ESMEL, XAVIER 3 SENIOR M SERRA VERNISSA-JV SPORT 01:43:53
5 169 SEGUI LAMIRANT, MARC ANTONI 2 VETERANO RECREATIVOS SAETABIS 01:43:56
6 260 MARCHAL COBA, MIGUEL 3 VETERANO Canal de Isabel II 01:44:30
7 275 VALVERDE GREGORI, FCO JOSE 4 VETERANO ELS LLOPS DE MANUEL 01:44:55
8 135 HERNÀNDEZ FUSTER, RAÜL 4 SENIOR M CORRER A GUST 01:45:28
9 26 MERIN RODRIGAÑEZ, JOAN 5 SENIOR M INDEPENDIENTE 01:46:24
10 51 BELLOT BELLVER, JOSE 5 VETERANO INDEPENDIENTE 01:46:58
11 140 CANDEL GINER, BENJAMIN 6 SENIOR M CLUB DE CORRER PEUS QUETS 01:47:37
12 53 RAMA CANICOBA, SIMÓN 7 SENIOR M MUR I CASTELL TUGA 01:47:49
13 373 NAVARRO CARMONA, JULIAN 8 SENIOR M AJOS XATIVA 01:47:59
14 408 LLOPIS JUAREZ, ANTONI VICENT 9 SENIOR M SERRA VERNISSA-JV SPORT 01:48:16
15 248 MARTINEZ BELDA, JOAQUIN 10 SENIOR M INDEPENDIENTE 01:48:31
16 288 MARTINEZ CABALLERO, PEDRO 11 SENIOR M INDEPENDIENTE 01:48:50
17 323 SANCHIS SERRA, TONI 6 VETERANO INDEPENDIENTE 01:48:57
18 199 JARA VERA, VICENTE 7 VETERANO INDEPENDIENTE 01:49:18
20 437 BENAVENT OLTRA, RAFA 9 VETERANO CLUB DE CÓRRER LA LLEBRE 01:49:24
21 134 FERRANDO LAMIRANT, RAUL 12 SENIOR M LA MALLA TOT PULMO 01:49:27
22 329 BAÑULS PALOMARES, JOAN VICENT 13 SENIOR M S.M S.D LA LLEBRE 01:50:54
23 385 PALOP CABANES, JOSE 14 SENIOR M C.A.XATIVA 01:51:22
24 225 GIMENEZ FRANCES, DAVID 15 SENIOR M ELS LLOPS DE MANUEL 01:52:17
25 422 BONO CANET, JAVIER 16 SENIOR M LA PORTE FRESCA 01:52:36
26 428 FERRANDO GARCÍA, CARLOS 17 SENIOR M CLUB DE CÓRRER LA LLEBRE 01:52:42
27 154 BORREDA FELIU, JORDI 18 SENIOR M C.A.XATIVA 01:52:48
28 138 MATAIX GRACIA, MIGUEL 10 VETERANO TRIVICI TEAM 01:53:09
29 315 TORRES PENALVA, JOSE 19 SENIOR M LA CABRA AL MONTE 01:53:26
30 322 CASANOVA CEBRIA, SERGI 11 VETERANO INDEPENDIENTE 01:53:31
31 40 MARTINEZ MARTINEZ, JUANVI 1 MASTER M DAIMUS TECNOESPORT 01:53:39
32 368 CAMARASA TRISTANTE, ROBERTO 12 VETERANO TRIATLO BRAKESPORT ALGEMESI 01:53:52
33 28 RICHART MONREAL, EDUARDO 20 SENIOR M INDEPENDIENTE 01:54:17
34 262 ABRIL MARTINEZ, VICENTE 21 SENIOR M ELS LLOPS DE MANUEL 01:54:29
35 21 PLA PERUCHO, ALBERT 22 SENIOR M INDEPENDIENTE 01:55:04
36 301 PLAZA ESCAMEZ, LUIS 23 SENIOR M Like Sport 01:55:22
37 59 MORENO PRADOS, LUCAS 2 MASTER M INDEPENDIENTE 01:55:26
38 431 MUÑOZ RODRIGUEZ, JOSE ANTONIO 24 SENIOR M FONDISTAS DE YECLA TONOCOLOR 01:55:42
39 162 MASET VILA, JUAN CARLOS 13 VETERANO INDEPENDIENTE 01:56:05
40 404 ROCA MARTÍ, ENRIQUE 25 SENIOR M INDEPENDIENTE 01:56:16
41 2 FRANCO MASCAROS, DAN 26 SENIOR M EL CASTELLET 01:56:21
42 255 VERCHER DONATE, ALEX 14 VETERANO LA PORTE FRESCA 01:56:31
43 88 CAMARASA BOMBOI, XAVI 15 VETERANO C.A. TORTUGA – ALGEMESÍ 01:56:31
44 99 ARIAS CONEJO, ANTONIO 3 MASTER M PENYA HIMALAIA 01:56:43
45 42 ESPI REVERT, ADRIAN 27 SENIOR M INDEPENDIENTE 01:56:51
46 438 ESTEVE SIMON, MIGUEL ANGEL 28 SENIOR M CLUB DE DEPORTES DE MONTAÑA DE ENGUERA 01:57:14
47 153 REAL PEDRÓN, JUAN VICENTE 29 SENIOR M C.A.CANALS 01:58:01
48 424 CALATAYUD ASENSI, DANIEL 30 SENIOR M TRIESPORT ROQUETTE 01:58:34
49 350 MOURE FERNANDEZ, MIGUEL 16 VETERANO INDEPENDIENTE 01:58:37
50 372 NAVARRO CARMONA, GABI 17 VETERANO AJOS XATIVA 01:58:57
51 270 MARTINEZ SEBASTIA, RICARD 31 SENIOR M ELS LLOPS DE MANUEL 01:59:06
52 294 SERRANO ESPINAR, JAVIER 4 MASTER M C. A. L’ESPENTA 01:59:08
53 39 GAVILA MIÑANA, JESUS 5 MASTER M DAIMUS TECNOESPORT 01:59:08
54 309 POUS MIRALLES, MANOLO 18 VETERANO C. A. L’ESPENTA 01:59:08
55 383 MANJON SANTAMARIA, ENRIQUE 32 SENIOR M C.A.XATIVA 01:59:29
56 23 CHORDA GERMOND, STEPHANE 33 SENIOR M INDEPENDIENTE 01:59:41
57 71 CUIXERES TORRES, JOSE VICENTE 19 VETERANO C.A. TORTUGA – ALGEMESÍ 01:59:57
58 297 DONAT DONAT , RAMON 34 SENIOR M INDEPENDIENTE 02:00:08
59 375 VALLS, EDU 20 VETERANO AJOS XATIVA 02:00:08
60 222 TORONDEL SANCHIS, XIMO 35 SENIOR M C.A.XATIVA 02:00:57
61 102 FERRER NOGUERA, EMILIO 36 SENIOR M C.A.LA RABOSA 02:01:09
62 101 ESCOBAR BENEYTO, RAFA 6 MASTER M C.A.LA RABOSA 02:01:15
63 219 GARCÍA GARCÍA, PEDRO A. 37 SENIOR M INDEPENDIENTE 02:01:31
64 418 BONO LOPEZ, MANUEL 21 VETERANO C.A.XATIVA 02:01:32
65 80 CALABUIG VEINAT, PEDRO JOSÉ 38 SENIOR M INDEPENDIENTE 02:01:34
66 161 MARTINEZ BELDA, PABLO 39 SENIOR M INDEPENDIENTE 02:02:03
67 221 MÁRQUEZ, JAVIER 40 SENIOR M AJOS XATIVA 02:02:11
68 395 SANTAMARGARITA PARDO, JOSE 41 SENIOR M SERRA VERNISSA-JV SPORT 02:02:18
69 316 TORRES SERENA, JOSE 7 MASTER M LA CABRA AL MONTE 02:02:23
70 443 CONEJERO MARTÍNEZ, MIGUEL ANGEL 42 SENIOR M CLUB DE DEPORTES DE MONTAÑA DE ENGUERA 02:02:33
71 149 ORTIZ LAZARO, RAFAEL 43 SENIOR M C.A. MARJANA DE CHIVA 02:02:44
72 157 BARBERA BRU, FCO.JAVIER 44 SENIOR M INDEPENDIENTE 02:02:58
73 246 PONS GARZO, VICENTE 45 SENIOR M C.A.XATIVA 02:03:30
74 442 MARTINEZ PASTOR, DANI 46 SENIOR M Like Sport 02:03:38
75 206 DESCALS VIDAL, JOSE 22 VETERANO C.A. GENOVES 02:03:45
76 105 MONTOYA PARRA, DAVID 47 SENIOR M C.C. LA RABOSA 02:03:47
77 226 LOPEZ CAMBRA, JOSE RAMON 48 SENIOR M INDEPENDIENTE 02:03:49
78 128 FOS BENAVENT, SALVA 49 SENIOR M C.E.C. ANTELLA 02:04:05
79 173 ALMELLONES CRUZ, DIEGO 50 SENIOR M INDEPENDIENTE 02:04:17
80 146 CORS MEJIAS, CARLOS 51 SENIOR M S.M S.D LA LLEBRE 02:04:30
81 8 PÉREZ CHINESTA, VICENT 52 SENIOR M GMEC 02:04:39
82 13 CATALA CANDEL, RAFA 53 SENIOR M INDEPENDIENTE 02:04:39
83 5 MARTORELL BENAVENT, JUANRA 8 MASTER M ESCOLA D´HANDBOL CASTELLONERA 02:05:08
84 299 REVERT BELDA, RAFA 23 VETERANO LAPONIA 02:05:24
85 249 MARTÍNEZ BELDA, JORDI 54 SENIOR M INDEPENDIENTE 02:05:28
86 423 ESTEVE AGUADO, CARLOS 55 SENIOR M INDEPENDIENTE 02:05:35
87 132 PALMA GIMENEZ, CALO 56 SENIOR M INDEPENDIENTE 02:06:03
88 284 FALQUET PUIG, OSCAR 57 SENIOR M C. A. L’ESPENTA 02:06:26
89 349 MARIANA CID, ZEUS 58 SENIOR M INDEPENDIENTE 02:07:06
90 125 CULEBRAS VAQUERIZO, OSCAR 59 VETERANO societat alzirenca de muntanyers 02:07:14
91 444 LOPEZ MATA, MARIA 1 VETERANA INDEPENDIENTE 02:07:25
92 208 ANTOLI SANCHEZ, VICENT 60 SENIOR M INDEPENDIENTE 02:07:52
93 261 MURCIA LLACER, CESAR 9 MASTER M INDEPENDIENTE 02:07:53
94 332 POLJAK MAHIC, ALEN 61 SENIOR M S.M S.D LA LLEBRE 02:07:58
95 91 NOGUÉS ROIG, ALEXANDRE 62 SENIOR M C.A. TORTUGA – ALGEMESÍ 02:07:59
96 151 BENAVENT SANCHO, NACHO 63 SENIOR M C.A.CANALS 02:08:16
97 281 LOPEZ SANFELIX, EULOGIO 64 SENIOR M SERRA VERNISSA-JV SPORT 02:08:18
98 115 MORALES VILAR, RICHARD ELOY 65 SENIOR M INDEPENDIENTE 02:08:25
99 311 SENDRA BERENGUER, JAIME 66 SENIOR M LA CABRA AL MONTE 02:08:41
101 326 BLASCO MANSANET, PACO 25 VETERANO CLUB DE CÓRRER LA LLEBRE 02:09:24
102 347 ELCHE MARTÍNEZ, BENJAMÍN 26 VETERANO INDEPENDIENTE 02:09:34
103 201 VAYA RUIZ, ESTEBAN 27 VETERANO C.A.XATIVA 02:09:49
104 336 CABALLERO MARTINEZ, ANGEL 67 SENIOR M INDEPENDIENTE 02:10:03
105 371 ALMIÑANA RICO, JAVIER 28 VETERANO AJOS XATIVA 02:10:13
106 155 ALBUICHEIX DEL CASTILLO, PEPE 68 SENIOR M INDEPENDIENTE 02:10:47
107 167 PRATS BARBERA, VICENTE 69 SENIOR M INNOVANT RUNNERS TEAM 02:10:47
108 277 DONET PERALES, JOSUE 70 SENIOR M GMEC 02:10:53
109 16 GRANERO MURCIA, JOSEP 71 SENIOR M INDEPENDIENTE 02:11:10
110 313 SUCH ESPARZA, FEDERICO 72 SENIOR M LA CABRA AL MONTE 02:11:34
111 210 BALDRES GRAU, LUIS 29 VETERANO INDEPENDIENTE 02:11:54
112 76 QUINTANA RUMBAU, SALVA 30 VETERANO C.A. TORTUGA – ALGEMESÍ 02:12:45
113 192 CAMBRA PORCEL, MARTA 1 SENIOR F C.A.CARNICAS SERRANO 02:12:45
114 282 ALAMINOS ARIZA, RAMÓN 73 SENIOR M COLLA EL PAROTET 02:12:53
115 344 JAVALOYES SANCHEZ, TEO 31 VETERANO C.D.MIS JUEVES 02:13:03
116 22 BOTELLA GUARDIOLA, HECTOR 74 SENIOR M INDEPENDIENTE 02:13:07
117 60 NAVALON UBEDA, MIGUEL ANGEL 75 SENIOR M INDEPENDIENTE 02:13:15
118 433 ALEMANY ESPLUGUES, JOSEP 76 SENIOR M INDEPENDIENTE 02:13:29
119 256 HEREDIA HERNANDEZ, ANGEL 77 SENIOR M A.A LLOSA DE RANES 02:13:52
120 285 FALQUET TORRES, ANTONIO 32 VETERANO C. A. L’ESPENTA 02:14:01
121 396 GUERRERO MADRID, RUBÉN 78 SENIOR M AJOS XATIVA 02:14:03
122 247 SANCHEZ SANZ, MARTA 2 SENIOR F INDEPENDIENTE 02:14:14
123 124 ORTEGA VECINA, ESTEBAN 79 SENIOR M SAM SOCIETAT ALZIRENCA DE MUNTANYERS 02:14:17
124 340 ESTARLICH MORANT, JOSÉ LUIS 80 SENIOR M INDEPENDIENTE 02:14:17
125 216 RIBES ROIG, VICENT 81 SENIOR M AL TROT GUADASSUAR 02:14:19
126 218 GOMIS COLOMINA, DANI 82 SENIOR M TRIATLON GUADASSUAR 02:14:20
127 209 ARTES PALLAS, RICARDO 10 MASTER M INDEPENDIENTE 02:14:23
128 376 MEDINA RUIZ, CLEMENTE 11 MASTER M C.A.CANALS 02:14:31
129 445 ROCA PUIG, MARCOS 83 SENIOR M INDEPENDIENTE 02:14:41
130 166 IBAÑEZ AGUILAR, PABLO 84 SENIOR M INNOVANT RUNNERS TEAM 02:14:50
131 77 VILLAR TORRES, JOSE MARIA 12 MASTER M C.A. TORTUGA – ALGEMESÍ 02:14:59
132 150 GIRBES CALVO, VICENT 85 SENIOR M CAMA-ALGEMESI 02:15:05
133 176 GARCIA BOU, SANTIAGO 33 VETERANO INDEPENDIENTE 02:15:08
134 111 COLOMINA BENEDITO, CARLOS 34 VETERANO INDEPENDIENTE 02:15:14
135 416 ROMERO LOPEZ, JOSE 86 SENIOR M C.A.ELS COIXOS DE CARLET 02:15:23
136 440 BROTONS ALBERT, VICENTE JAVIER 13 MASTER M INDEPENDIENTE 02:15:30
137 33 NEGRE REIG, XAVIER 87 SENIOR M INDEPENDIENTE 02:15:33
138 31 GRANERO ANDANI, MIGUEL ÁNGEL 88 SENIOR M INDEPENDIENTE 02:15:33
139 6 FRANCO LORENTE, RAÜL 89 SENIOR M GMEC 02:15:39
140 196 ALVES RODRIGUES, SERGI 90 SENIOR M C.E. LA POLSEGUERA D´ALCANTERA 02:15:43
141 370 AGUSTI SANCHIS, JOSE 35 VETERANO AJOS XATIVA 02:15:50
142 298 VIDAL RIBERA, ERNESTO 91 SENIOR M INDEPENDIENTE 02:15:54
143 296 VIDAL MATZANKE, ANTONIO 92 SENIOR M INDEPENDIENTE 02:16:14
144 283 HERNANDEZ LOPEZ, IVAN 93 SENIOR M INDEPENDIENTE 02:16:26
145 89 MONZO BLASCO, ENRIQUE 94 SENIOR M C.A. TORTUGA – ALGEMESÍ 02:16:28
146 90 MONZÓ BLASCO, ANA 3 SENIOR F C.A. TORTUGA – ALGEMESÍ 02:16:28
147 69 BARBERÁ CEBOLLA, JUAN PEDRO 36 VETERANO LA PORTE FRESCA 02:16:36
148 389 PEREZ ARENAS, JOSE JAVIER 95 SENIOR M INDEPENDIENTE 02:16:44
149 200 PARDO SEGUI, JOAQUIN 37 VETERANO DAIMUS TECNOESPORT 02:16:59
150 319 ESCOBAR CLIMENT, PEDRO 96 SENIOR M INDEPENDIENTE 02:17:06
151 387 BARTOLOME GOMIS, VICENTE 97 SENIOR M INDEPENDIENTE 02:17:06
152 318 CLIMENT MOMPÓ, JOSEP 98 SENIOR M ATLETIC DE CARRAPOSA 02:17:06
153 394 SANTANDREU GARZO, PEPE 99 SENIOR M LA CABRA AL MONTE 02:17:13
154 427 MARTINEZ PIQUERES, ENRIQUE 100 SENIOR M INDEPENDIENTE 02:17:14
155 170 BARBER FELIS, SIMON 14 MASTER M C.A. CARCAIXENT 02:17:19
156 232 MARTI PEDROS, VICENTE JOSE 101 SENIOR M SERRA VERNISSA-JV SPORT 02:17:26
157 7 FRANCO LORENTE, VICENT 102 SENIOR M GMEC 02:17:30
158 242 ALBEROLA ALBELDA, TONI 103 SENIOR M TONI ALBEROLA 02:17:33
159 419 BALMASEDA GOMAR, JOSE A. 38 VETERANO C.C. LA RABOSA 02:17:36
160 314 SUCH SENDRA, SALVADOR 15 MASTER M LA CABRA AL MONTE 02:17:42
161 291 ALBERT CRUZANS, RAFA 104 SENIOR M INDEPENDIENTE 02:17:50
162 104 GIL SIERRA, JUAN BTA. 105 SENIOR M C.C. LA RABOSA 02:17:58
163 231 LLOBREGAT AZNAR, JUAN BAUTISTA 39 VETERANO INDEPENDIENTE 02:18:05
164 235 MOMPO MARTINEZ, JAIRO 106 SENIOR M ATLETIC DE CARRAPOSA 02:18:05
165 139 GRAU CASANOVA, JOSE 107 SENIOR M C.E. LA POLSEGUERA D´ALCANTERA 02:18:24
166 388 CALATAYUD TOLSA, OSCAR 108 SENIOR M INDEPENDIENTE 02:18:28
167 280 SOLER LLORENS, ANTONIO 40 VETERANO INDEPENDIENTE 02:18:40
168 310 CARBONELL MARTINEZ, EDGAR 109 SENIOR M CLUB DE CÓRRER LA LLEBRE 02:18:40
169 236 ALABORT GUEROLA, FERRAN 110 SENIOR M INDEPENDIENTE 02:18:48
170 257 TORMO CALDES, DANI 111 SENIOR M C.A. LLOSA DE RANES 02:18:55
171 265 CLIMENT BATALLER, SALVA 112 SENIOR M ELS LLOPS DE MANUEL 02:19:01
172 56 PASCUAL CARROZA, VICENT 113 SENIOR M C.E. LA POLSEGUERA D´ALCANTERA 02:19:04
173 184 PENALBA VIDAL, ANTONIO 114 SENIOR M INDEPENDIENTE 02:19:04
174 143 SALVADOR RODRIGUEZ, CARLOS 41 VETERANO LA ARGELAGA 02:19:10
175 305 FRANCES CLIMENT, JAVI 115 SENIOR M INDEPENDIENTE 02:19:10
176 239 TUDELA GADEA, JOSE MARIA 116 SENIOR M INDEPENDIENTE 02:19:10
177 144 TALENS PELLICER, VICENT 42 VETERANO CLUB DE CÓRRER LA LLEBRE 02:19:18
178 94 SANXIS I MONT, RAÜL 43 VETERANO NOVA MUIXERANGA 02:19:19
179 27 PARRAGA CLAR, JOSE MARCOS 44 VETERANO INDEPENDIENTE 02:19:27
180 268 LOPEZ ARJONA, JOSE MIGUEL 45 VETERANO ELS LLOPS DE MANUEL 02:19:38
181 273 PEREZ DUCE, JUAN DAVID 46 VETERANO ELS LLOPS DE MANUEL 02:19:38
182 307 SANCHIS SERENA, CRISTIAN 117 SENIOR M INDEPENDIENTE 02:19:52
183 407 CABANES GARCIA, JORDI 118 SENIOR M SERRA VERNISSA-JV SPORT 02:20:11
184 391 TUDELA AGUILAR, ELADIO 119 SENIOR M INDEPENDIENTE 02:20:12
185 357 TOLEDO ATIENZA, CARLOS 120 SENIOR M INDEPENDIENTE 02:20:32
186 215 RIBES ROIG, AMPARO 2 VETERANA AL TROT GUADASSUAR 02:20:37
187 133 MARTIN FLOR, TOVI 47 VETERANO CLUB DE MUNTANYISME DIRECTE AL CIM 02:20:39
188 12 FRANCO LORENTE, CARLOS 121 SENIOR M INDEPENDIENTE 02:20:43
190 186 GARCIA PEREZ, BERNARDO LUIS 48 VETERANO C.A.ELS COIXOS DE CARLET 02:20:59
191 230 CHÁFER CISCAR, FRANCISCO 122 SENIOR M A.A LLOSA DE RANES 02:21:31
192 9 GRIMALTOS RIBES, VICENT 123 SENIOR M GMEC 02:21:35
193 320 GRIMALTOS MIÑANA, JOAN 124 SENIOR M INDEPENDIENTE 02:21:44
194 343 NOGUEROLES IGUAL, RAFA 125 SENIOR M C.A.TRIESPORT TURIS 02:21:44
195 118 MORENO SORIANO, ROBERTO 126 SENIOR M S.A.M 02:21:49
196 330 ESPI SUÑER, JOSE 127 SENIOR M S.M S.D LA LLEBRE 02:22:08
197 331 HERNANDIS CLIMENT, XIMO 128 SENIOR M S.M S.D LA LLEBRE 02:22:08
198 152 ARGENTE ONRUBIA, JOAQUIN 129 SENIOR M C.A. CAMALLARGA 02:22:10
199 366 CASTELLS VILA, JOSE ENRIQUE 17 MASTER M C.A. CAMALLARGA 02:22:11
200 367 PERIS SANCHIS, ADOLFO 18 MASTER M C.A. CAMALLARGA 02:22:11
201 72 FUENTES DIAZ-CANO, BASILIO 130 SENIOR M C.A. TORTUGA – ALGEMESÍ 02:22:21
202 79 TORTOSA GARCIA, MIQUEL 49 VETERANO CAMA-ALGEMESI 02:22:21
203 92 GARCÍA LLOPIS, RUBÉN 131 SENIOR M CAMA-ALGEMESI 02:22:21
204 137 SARRIO TORRES, MARCELINO 132 SENIOR M INDEPENDIENTE 02:22:27
206 187 GORBA OLIVER, JAVIER 134 SENIOR M C.A.ELS COIXOS DE CARLET 02:22:36
207 126 FONS MARTI, EDGAR 135 SENIOR M TRIATLO CARCAIXENT 02:22:38
208 193 GARCIA VILLANUEVA, ISMAEL JOSE 50 VETERANO C.A.Von Hippel-Lindau Paiporta 02:22:46
209 204 MIEDES BENAVENT, EDU 136 SENIOR M C.E.C. ANTELLA 02:22:53
210 202 SOLER SANCHIS, RAUL 137 SENIOR M INDEPENDIENTE 02:23:02
211 352 PONS NICOLAU, MANUEL 51 VETERANO INDEPENDIENTE 02:23:03
212 328 RIPOLL PALOMARES, JOAN 138 SENIOR M CLUB DE CÓRRER LA LLEBRE 02:23:04
213 34 FRANCES RIBERO, JAVIER 52 VETERANO INDEPENDIENTE 02:23:07
214 238 SALOM BAEZA, JULIO DAVID 53 VETERANO INDEPENDIENTE 02:23:07
216 213 LÓPEZ MARTÍNEZ, JOSÉ FRANCISCO 55 VETERANO AL TROT GUADASSUAR 02:23:09
217 211 HORTELANO TEVAR, JOSÉ LUIS 56 VETERANO AL TROT GUADASSUAR 02:23:10
218 237 SALOM, RAUL 139 SENIOR M INDEPENDIENTE 02:23:11
219 306 JIMENEZ NAVARRO, MARCOS 140 SENIOR M INDEPENDIENTE 02:23:11
220 122 GIL VALLS, ANTONIO 57 VETERANO SAM SOCIETAT ALZIRENCA DE MUNTANYERS 02:23:15
221 360 TORT PARDO, RAFAEL 141 SENIOR M RUNNERS DE L’HORTA 02:23:34
222 441 MOHAMED SALEH, AHMED 142 SENIOR M C.A. LLOSA DE RANES 02:23:37
223 136 AVARGUES MARTÍNEZ, JOSEP RAIMON 143 SENIOR M INDEPENDIENTE 02:23:52
224 24 FUSTER GARCIA, JOSE RAMON 58 VETERANO INDEPENDIENTE 02:23:53
225 64 GADEA TOMÁS, JORDI 144 SENIOR M INDEPENDIENTE 02:23:58
226 214 MESEGUER CALATAYUD, ROSA 1 MASTER F AL TROT GUADASSUAR 02:23:59
227 50 MARCO RIBERA, XAVIER 59 VETERANO S.D.CENT PEUS 02:24:12
228 48 BADIA SANCHO, PERE JOAN 60 VETERANO S.D.CENT PEUS 02:24:12
230 179 SALCEDO GARCIA, FRAN. MANUEL 145 SENIOR M INDEPENDIENTE 02:24:46
231 269 LLEDO PALLAS, JOSE MANUEL 62 VETERANO ELS LLOPS DE MANUEL 02:24:57
232 120 DIEZ BRIZ, ADRIAN 146 SENIOR M SAM SOCIETAT ALZIRENCA DE MUNTANYERS 02:24:58
233 29 ALVAREZ TUDELA, SALVADOR 147 SENIOR M INDEPENDIENTE 02:25:03
234 129 FRIGOLS ALBUIXECH, VICENTE CARLOS 63 VETERANO C.E.C. ANTELLA 02:25:09
235 425 GARCIA LOPEZ, JUAN ANTONIO 148 SENIOR M LACULTU – MONTAÑA 02:25:10
236 429 APARICIO GARCÍA, MIGUEL 149 SENIOR M LACULTU – MONTAÑA 02:25:10
237 158 CALATAYUD ARÀNDIGA, FERNANDO 150 SENIOR M INDEPENDIENTE 02:25:47
238 68 AÑÓ GIL, RAFAEL EMILIO 64 VETERANO LA PORTE FRESCA 02:25:55
239 188 GRAU SANTOS, JOAN 151 SENIOR M C.A.ELS COIXOS DE CARLET 02:25:58
240 212 JORNET IBIZA, DANI 152 SENIOR M AL TROT GUADASSUAR 02:25:58
241 381 GIL RIBELLES, JOSE VICENTE 19 MASTER M C.A.XATIVA 02:26:09
242 46 SANTONJA LOPEZ, ISABEL MARIA 3 VETERANA C.A. TARAZONA 02:26:10
243 130 LOZANO BENAVENT, FERNANDO 65 VETERANO C.E.C. ANTELLA 02:26:10
244 45 ALONSO FERNANDEZ, JOSE 66 VETERANO C.A. TARAZONA 02:26:11
245 220 MICO ALVENTOSA, JOSE 67 VETERANO INDEPENDIENTE 02:26:20
246 112 CHUMACHENKO, MIKHAIL 68 VETERANO INDEPENDIENTE 02:26:47
247 345 VILLAR DE LA DUEÑA, RAMON 69 VETERANO DAIMUS TECNOESPORT 02:26:47
248 14 MARTINEZ PONS, MATI 4 VETERANA INDEPENDIENTE 02:26:51
249 93 LLANES CASTELL, SALVA 153 SENIOR M INDEPENDIENTE 02:27:14
250 119 CALAFORRA ESPAÑA, VICTOR MANUEL 154 SENIOR M SAM SOCIETAT ALZIRENCA DE MUNTANYERS 02:27:20
251 49 GALIANA PERIS, JOSE 70 VETERANO S.D.CENT PEUS 02:27:29
252 325 PASTOR TORMO, EDUARD 20 MASTER M INDEPENDIENTE 02:27:54
253 308 COMAS CHAPARRO, SERGIO 71 VETERANO INDEPENDIENTE 02:27:57
254 421 HERNANDEZ ORIOLA, SALVADOR 72 VETERANO INDEPENDIENTE 02:28:07
255 252 INZA BATALLER, RAMIRO 21 MASTER M ELS LLOPS DE MANUEL 02:28:39
256 4 GINER I PONS, IRENE 4 SENIOR F ELS LLOPS DE MANUEL 02:28:41
257 3 GINER MONTAGUD, LAMBERT 22 MASTER M ELS LLOPS DE MANUEL 02:28:41
258 363 MONTANER ALBA, ENRIQUE 155 SENIOR M A.A LLOSA DE RANES 02:28:51
259 263 BALAGUER PALLAS, EDU 73 VETERANO ELS LLOPS DE MANUEL 02:28:56
260 434 CLIMENT MARTÍ, RAFAEL 74 VETERANO AJOS XATIVA 02:28:57
261 38 GARCIA CHULIA, JOSE EMILIO 23 MASTER M TRIESPORT ROQUETTE 02:29:01
262 11 ÁLVAREZ I TUDELA, CARLOS 156 SENIOR M GMEC 02:29:20
263 57 GARRIDO BENITO, JOSEP 157 SENIOR M C.E. LA POLSEGUERA D´ALCANTERA 02:29:21
264 223 MARCO CUENCA, ANGEL 24 MASTER M INDEPENDIENTE 02:29:24
265 401 GANDIA SILVESTRE, MARC 158 SENIOR M INDEPENDIENTE 02:29:25
266 117 DURA, JOSE 75 VETERANO S.A.M 02:29:31
267 168 MATEU GARCIA, ARTURO 159 SENIOR M PAPELO 02:29:43
268 66 TORRENT TORÁN, JOSE ARTURO 76 VETERANO C.A. SENSE LIMITS 02:29:45
269 43 GARCIA, CESAR 77 VETERANO C.A.SENSE LIMITS ALDAIA 02:29:46
270 240 CATALA CEBRIA, JOSE RAMON 78 VETERANO PENYA MOHICANS 02:29:50
271 171 MURCIA LLACER, ANGEL 25 MASTER M C.A. CARCAIXENT 02:29:52
272 106 FERNANDEZ GALDON, ENCARNA 5 SENIOR F C.C.PEUS QUETS 02:29:52
273 197 BAIDES ROXO, MIGUEL 160 SENIOR M INDEPENDIENTE 02:29:52
274 19 ORTIZ ALFONSO, VICENT 161 SENIOR M INDEPENDIENTE 02:30:02
275 228 BOLINCHES GIL, REYES 6 SENIOR F A.A LLOSA DE RANES 02:30:04
276 258 MARTINEZ MARTINEZ, JUAN MANUEL 162 SENIOR M SERRA VERNISSA-JV SPORT 02:30:05
277 346 DURÁ IBÁÑEZ, JOSE VICENTE 163 SENIOR M INDEPENDIENTE 02:30:09
278 109 BALAGUER NAVARRO, ENRIQUE 164 SENIOR M INDEPENDIENTE 02:30:28
279 81 CALPE BETI, MIGUEL 165 SENIOR M INDEPENDIENTE 02:30:36
280 361 NÀCHER MARTÍNEZ, ALFONS 166 SENIOR M INDEPENDIENTE 02:30:37
281 159 CARBONELL SANCHIS, JOSE 167 SENIOR M INDEPENDIENTE 02:30:48
282 317 GARCIA PERELLO, ROBERTO 79 VETERANO INDEPENDIENTE 02:30:59
283 403 PRATS BELTRAN, JOSE 168 SENIOR M INDEPENDIENTE 02:31:27
284 355 SORO MARTORELL, RAFA 80 VETERANO INDEPENDIENTE 02:31:44
285 267 CORTES TORREGROSA, SATUR 26 MASTER M ELS LLOPS DE MANUEL 02:31:56
286 351 PASTOR ESPUIG, XELO 7 SENIOR F INDEPENDIENTE 02:32:00
288 87 IVARS SALOM, RAUL 82 VETERANO TRIATLO BRAKESPORT ALGEMESI 02:32:09
289 114 MARTORELL APARICIO, CAMILO 83 VETERANO INDEPENDIENTE 02:32:17
290 100 CAPELLA AMAT, ANTONI 84 VETERANO C.A.LA RABOSA 02:32:18
291 266 COPOVI BENAVENT, CARLOS 169 SENIOR M ELS LLOPS DE MANUEL 02:32:22
292 141 LLUCH BERNABEU, JUANJE 85 VETERANO SM Cn La Nucia 02:32:34
293 52 SANSEGUNDO FERRANDO, MABEL 8 SENIOR F INDEPENDIENTE 02:32:35
294 364 BOILS PERALES, RAMON 27 MASTER M C.A. CAMALLARGA 02:32:36
295 446 ALBUIXECH REQUENA, TEODORO 86 VETERANO INDEPENDIENTE 02:32:39
296 353 ROCA SEVILLA, VICENTE 87 VETERANO INDEPENDIENTE 02:32:46
297 338 RODRÍGUEZ CISCAR, FRANCISCO 88 VETERANO C.E.M. CORRESENDES DE XERESA 02:32:51
298 312 SENDRA SIGNES, MOISES 170 SENIOR M LA CABRA AL MONTE 02:32:59
301 414 TARAZONA IBIZA, JOSE ANTONIO 89 VETERANO CLUB MUTANYER XERACO 02:33:03
302 113 DAMIA LLOPIS, ROBERTO 90 VETERANO INDEPENDIENTE 02:33:07
303 217 CASANOVA I TORRES, XIMO 91 VETERANO TRIATLON GUADASSUAR 02:33:29
304 163 PERALES OLMO, VICENTE 173 SENIOR M INDEPENDIENTE 02:34:02
305 382 IBAÑEZ MERÍ, RAFAEL 28 MASTER M C.A.XATIVA 02:34:40
306 384 ORTEGA AZNAR, IGNACIO 174 SENIOR M C.A.XATIVA 02:34:40
307 55 BAUSA CRESPO, VICENTE JAVIER 175 SENIOR M C.E. LA POLSEGUERA D´ALCANTERA 02:35:03
308 25 MARTINEZ SALA, JAVIER 92 VETERANO INDEPENDIENTE 02:35:18
309 35 ESPI MAS, AMPARO 9 SENIOR F INDEPENDIENTE 02:35:18
310 254 PARRILLA SANZ, JACINTO 93 VETERANO LA PORTE FRESCA 02:35:26
311 41 LOPEZ CIFUENTES , OSCAR 176 SENIOR M S.D.CORRECAMINOS 02:35:31
312 83 ESCARTI ROIG, LAURA 5 VETERANA INDEPENDIENTE 02:35:47
313 287 ARGENTE SANTACATALINA, ISIDRO 94 VETERANO INDEPENDIENTE 02:35:49
314 96 GUILLEN LLOPIS, JOSE MANUEL 177 SENIOR M CLUB CICLISTA ALMORADI 02:35:58
315 386 APARICI BOLUFER, JUAN BAUTISTA 29 MASTER M INDEPENDIENTE 02:36:00
316 321 SOLVES FRIGOLS, BERNAT 95 MASTER M AJOS XATIVA 02:36:13
317 84 LARA CARRASCOSA, JAVIER 178 SENIOR M INDEPENDIENTE 02:36:19
318 78 NAVARRO DOMINGO, LLUIS 179 SENIOR M CAMA-ALGEMESI 02:36:35
319 147 MORA PEREZ, WILLIAM EDWARD 30 MASTER M C.A.CAFETERIAS WILLIAM 02:36:45
320 405 SERRA GARCIA, MANUEL 180 SENIOR M INDEPENDIENTE 02:37:03
321 279 LLEDÓ CUCARELLA, ARCADIO 181 SENIOR M INDEPENDIENTE 02:37:19
323 420 FOMBUENA I BORRAS, ENRIC 182 SENIOR M INDEPENDIENTE 02:38:29
324 436 MIRA CABRERA, AARON 183 SENIOR M C.A.ALCOY 02:38:37
325 74 LOZANO ANDRES, MARI PAZ 6 VETERANA C.A. TORTUGA – ALGEMESÍ 02:39:02
326 70 ARIAS CARBALLO, GONZALO 97 VETERANO C.A. TORTUGA – ALGEMESÍ 02:39:02
327 17 LORENTE TALENS, HORTE 7 VETERANA INDEPENDIENTE 02:39:09
328 15 GONZALEZ ARAU, JOSEP 98 VETERANO INDEPENDIENTE 02:39:09
329 67 VANACLOCHA BONET, ENRIQUE 99 VETERANO C.A.ELS COIXOS DE CARLET 02:39:41
330 10 LÓPEZ MICÓ, SALVA 184 SENIOR M GMEC 02:40:28
331 415 SANMARTIN I PELLICER, JOSEP V. 100 VETERANO SAVUIRTE TEAM 02:41:08
332 402 PAVIA SUCH, BLAI 31 MASTER M INDEPENDIENTE 02:41:13
333 274 TOMAS BAS, JOSE 185 SENIOR M ELS LLOPS DE MANUEL 02:41:20
334 439 ARROYO ARVIZA, JAVIER 101 VETERANO INDEPENDIENTE 02:41:23
335 207 SANCHO CATALÁN, JUANI 8 VETERANA C.A. GENOVES 02:41:45
336 20 PONS PONS, MARITA 2 MASTER F INDEPENDIENTE 02:41:55
337 324 DALMAU GUTIERREZ, JUAN 186 SENIOR M INDEPENDIENTE 02:42:15
338 116 PÈREZ ASENSI, RAFA 102 VETERANO INDEPENDIENTE 02:42:26
339 300 FERRERO LUJAN, INMA 10 SENIOR F Like Sport 02:42:41
340 110 BELDA DASI, JOAQUIN 187 SENIOR M INDEPENDIENTE 02:43:03
341 107 PALACIOS TORTOLA, FRANCISCO JAVIER 188 SENIOR M C.D. ES POSIBLE 02:43:03
342 108 SAEZ HORTELANO, JOSE 103 VETERANO CRAKER 02:43:10
343 303 MONASTEROI, JUAN 104 VETERANO INDEPENDIENTE 02:43:28
344 264 CARBONELL CARBONELL, GENMA 11 SENIOR F ELS LLOPS DE MANUEL 02:43:34
345 276 VERDU VICENS, ASUN 9 VETERANA ELS LLOPS DE MANUEL 02:43:34
346 406 VILA GARCIA, ARMANDO JOSE 105 VETERANO INDEPENDIENTE 02:43:47
347 243 MARTINEZ GARCESO, LUIS 32 MASTER M C.A.L’ALCUDIA 02:43:51
348 390 SANTAMARGARITA BELDA, RAFAEL 33 MASTER M INDEPENDIENTE 02:45:01
349 244 MACHI LORENTE, SALVA 189 SENIOR M INDEPENDIENTE 02:45:18
350 86 NAVALON ROMA, ANDRES 190 SENIOR M INDEPENDIENTE 02:45:19
351 47 ANDREU VILLAR, VICENTE 106 VETERANO CORATGE 02:46:07
352 58 CUENCA GARCIA, JESUS KORNAN 191 SENIOR M C.E. LA POLSEGUERA D´ALCANTERA 02:46:08
353 233 PASCUAL SABATER, JOSE VICENTE 192 SENIOR M C.A CENTCAMES 02:46:18
354 234 VIDAL CANET, MANUEL 193 SENIOR M C.A CENTCAMES 02:46:20
355 293 MOSCARDO ALABEDRA, ELENA 10 VETERANA INDEPENDIENTE 02:46:29
356 75 LLANES DOMINGO, JOSE 107 VETERANO C.A. TORTUGA – ALGEMESÍ 02:46:29
357 148 ALBUIXECH, LUIS 108 VETERANO INDEPENDIENTE 02:46:57
358 377 BAÑULS NAVARRO, VICENTA 3 MASTER F C.A.XATIVA 02:47:24
359 30 ENCARNACION LOPEZ, MAITE 12 SENIOR F INDEPENDIENTE 02:49:03
360 32 NEGRE GISMERO, FABIÁN 34 MASTER M INDEPENDIENTE 02:49:03
361 189 PELLICER CHOVER, HILARIO 194 SENIOR M C.A.ELS COIXOS DE CARLET 02:49:33
362 190 GRIMES, JONATHAN 109 VETERANO INDEPENDIENTE 02:49:55
363 333 ALBORS MONTANER, ALFREDO 110 VETERANO CLUB DE MUNTANYA PENYA HIMALAIA 02:49:55
364 241 VIDAL BEL, JUAN 111 VETERANO PENYA MOHICANS 02:49:59
365 289 TARRASO ROCA, JOSE CARLOS 112 VETERANO S.D.CORRECAMINOS 02:50:00
366 174 FERNANDEZ GIL, FERTXO 195 SENIOR M INDEPENDIENTE 02:51:10
367 398 MATEU JUAN, VICENTE JOSÉ 196 SENIOR M C.E.C. ANTELLA 02:52:54
369 342 SIMO GINER, CAROLINA 11 VETERANA AJOS XATIVA 02:54:03
370 164 SAEZ, VICTOR 197 SENIOR M INDEPENDIENTE 02:54:38
371 278 LOPEZ PEDROS, RAFA 198 SENIOR M INDEPENDIENTE 02:54:38
372 224 PONS GARZO, VERONICA 13 SENIOR F INDEPENDIENTE 02:54:38
373 103 PEREZ LOZANO, MANUEL 199 SENIOR M C.A.LA RABOSA 02:54:52
374 417 CARRETERO AROCA, FELIPE 35 MASTER M C.A.LA RABOSA 02:54:52
375 327 GARCÍA NAVARRO, ERNESTO 200 SENIOR M CLUB DE CÓRRER LA LLEBRE 02:55:21
376 354 SANTONJA LÓPEZ, JAIME 114 VETERANO INDEPENDIENTE 02:55:39
377 205 SANCHIS GARCIA, TERESA 12 VETERANA AJOS XATIVA 02:55:40
378 304 SEGARRA ORERO, FERNANDO 115 VETERANO INDEPENDIENTE 02:56:04
379 335 FERRER MASIA, BERNARDO JOSE 116 VETERANO C.C.PEUS QUETS 02:57:22
380 131 PASTOR HERNANDIS, SERGI 117 VETERANO C.E.C. ANTELLA 02:57:41
381 337 SANSALONI VERCHER, ROSA 4 MASTER F C.A.LA VALLDIGNA 02:58:00
382 339 RODRÍGUEZ RODRÍGUEZ, FRANCESC 201 SENIOR M C.E.M. CORRESENDES DE XERESA 02:59:24
383 180 CASANOVA RIBES, CARLOS 118 VETERANO C.E. LA POLSEGUERA D´ALCANTERA 02:59:38
384 380 GARCIA ARNAU, CONXA 5 MASTER F C.A.XATIVA 03:00:26
385 397 GONZALEZ NAVARRO, JOSE ANTONIO 36 MASTER M C.A.XATIVA 03:00:26
386 412 MASET SANCHO, MERCEDES 6 MASTER F C.A.XATIVA 03:00:26
387 379 FERRI HOSTALET, JOSE LUIS 37 MASTER M C.A.XATIVA 03:00:27
388 411 HERNANDEZ PERIS, MANOLO 38 MASTER M C.A.XATIVA 03:00:28
389 62 PARDO MARTÍ, PACO 119 VETERANO C.A.SENSE LIMITS ALDAIA 03:02:35
390 61 GARCIA MATEOS, MERCEDES 13 VETERANA C.A.SENSE LIMITS ALDAIA 03:02:35
391 63 SANZ GARCÍA, ALFONSO JAVIER 120 VETERANO C.A.SENSE LIMITS ALDAIA 03:02:36
392 185 VIVANCO GIBAJA , ROSALYN 14 SENIOR F INDEPENDIENTE 03:02:45
393 127 HERNÁNDEZ SANZ , MAYTE 15 SENIOR F C.A.XATIVA 03:02:46
394 183 GARCIA MARIN, MANOLO 202 SENIOR M INDEPENDIENTE 03:02:48
395 250 GONZALEZ MARTINEZ, CARLOS 203 SENIOR M INDEPENDIENTE 03:03:46
396 251 GONZALEZ MARTINEZ, MANUEL VICENTE 204 SENIOR M INDEPENDIENTE 03:03:47
397 430 ALBERO, RICARDO 39 MASTER M INDEPENDIENTE 03:03:57
398 195 PUIG GRANELL, RAQUEL 16 SENIOR F C.A.LLEBEIG 03:04:27
399 290 KOSTADINOVA HRISTOVA, VASILKA 7 MASTER F C.A.XATIVA 03:04:58
401 194 TOMÁS MOSET, ENRIQUE JOSÉ 121 VETERANO COLLA EL PAROTET 03:06:49
402 36 TOMAS SANCHIS, MARIA JOSE 14 VETERANA INDEPENDIENTE 03:07:02
403 37 MARTINEZ SALA, ANA BELEN 17 SENIOR F INDEPENDIENTE 03:07:02
404 177 GRUESO CEREZO, FRANCISCO 206 SENIOR M INDEPENDIENTE 03:07:05
405 160 FOMBUENA BORRAS, VICENT 207 SENIOR M INDEPENDIENTE 03:07:34
406 98 MORENO BLAY, MIGUEL 208 SENIOR M INDEPENDIENTE 03:14:25
407 97 BALDOVÍ FERRER, RUBÉN 209 SENIOR M INDEPENDIENTE 03:14:25
408 44 MARTINEZ GIL, ESTEBAN 210 SENIOR M INDEPENDIENTE 03:14:25
409 95 COSTA GARCIA, FRANCISCO 122 VETERANO CODA ALMANSA 03:36:43

One Trackback to “Cursa per muntanya “Font Amarga – Les Salines””

Deixa un comentari

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

Esteu comentant fent servir el compte WordPress.com. Log Out / Canvia )

Twitter picture

Esteu comentant fent servir el compte Twitter. Log Out / Canvia )

Facebook photo

Esteu comentant fent servir el compte Facebook. Log Out / Canvia )

Google+ photo

Esteu comentant fent servir el compte Google+. Log Out / Canvia )

Connecting to %s

%d bloggers like this: