Posts tagged ‘Oscar Soto’

5 Mai 2017

Resultats del Gran Fons de Sagunt

24K
MAS: 1. Oscar SOTO MORENO (Cor i Muntanya Puçol) 2:04:50; 2. Alejandro SAMPER JARA () 2:09:47; 3. Raúl INGLES BALAGUER (Outdoor Natura Moncada) 2:09:49
FEM: 1. Margarita PAUCAR QUEZADA (Desnivel+ Trail) 2:39:07; 2. Clara RADA (Trail Morvedre) 2:41:18; 3. Carmen María PEREZ SERRANO (Rompiendo Límites) 2:52:21
TOTAL: 178

12K
MAS: 1. Jose Vicente FERRER CHIRAL (CE Pobla) 0:56:19; 2. Pau FERNANDEZ CLIMENT (TriLaVall) 0:56:25; 3. Manuel ABAD CASTELLANOS (BCS Trail d’Uixó) 0:56:27
FEM: 1. Cande INIESTA PACHECO (Run Addiction Castellon) 1:11:07; 2. Monica LEANDRO GOZALBO () 1:13:29; 3. Ana MURILLO RIPOLLES (Cor i Muntanya Puçol) 1:14:11
TOTAL: 257

CLASSIFICACIO: sportmaniacs

7 Novembre 2016

Resultats de la “Subida al Pico de Chelva”

28K
MAS: 1. Oscar SOTO MORENO () 2:28:45; 2. Marcos RAMOS GONZALEZ () 2:31:31; 3. Eloy MORALES VANACLOIG (Trail Villar Caja Rural) 2:33:41
FEM: 1. Ana TORTOSA MOLINA (CD Misjueves) 3:11:22; 2. Carmen DIAZ LOPEZ () 3:11:49; 3. Estívaliz FERNANDEZ GARCIA (Trail Villar Caja Rural) 3:19:21
TOTAL: 102
CLASSIFICACIO: inforunning.es
11K
MAS: 1. Juanjo LOPEZ VILLANUEVA (Marchadores de Chelva) 0:48:47; 2. Vicent TORRES VILLAR (Cor i Muntanya Puçol) 0:49:06; 3. Jesus QUILES GUAITA () 0:50:39
FEM: 1. Lluna BELTRAN ESTEVE (Cor i Muntanya Puçol) 1:04:19; 2. Lorena LAGUNA PARDO (Lobos Trail) 1:11:25; 3. Tamara ALVAREZ SEGURA (Green Power Sports Team) 1:13:36
TOTAL: 107
CLASSIFICACIO: inforunning.es
9 Octubre 2016

Disputada a Gilet la seua Volta al Terme en dues distàncies

11K
MAS: 1. Vicente PAMBLANCO FERNANDEZ (Tripuzol) 0:54:24; 2. Ruben LAZARO VILALTAR (Entrenamiento Personal J.Herrera) 0:57:13; 3. Roberto JUAN HERRERA (Amics Volta al Terme) 0:57:13
FEM: 1. Lourdes ESCRIG () 1:04:52; 2. Ana MURILLO RIPOLLES (Cor i Muntanya Puçol) 1:12:28; 3. Claudia RIPOLLES () 1:14:26
TOTAL: 269
21K
MAS: 1. Oscar SOTO MORENO (Entrenamiento Personal HCB) 1:45:24; 2. Jose Carlos DIAZ GARCIA (Atl. Gilet) 1:48:33; 3. Raúl INGLES BALAGUER (Outdoor Natura Moncada) 1:49:06
FEM: 1. Encarna FERNANDEZ GALDON (Trail Serra Vernissa) 2:17:26; 2. Marisa VILLAGRASA BLANCO (Atl. Gilet) 2:18:08; 3. Lluna BELTRAN ESTEVE (Cor i Muntanya Puçol) 2:18:09
TOTAL: 255
2 Octubre 2016

Gabriel Valero i Eva Bernat guanyen la Cursa d’Olocau

olocau

El corredor de Rocafort i la de Xest han sigut els vencedors de la tercera Cursa de Muntanya d’Olocau, en la modalitat de 30K. Gabi ha liderat sempre la prova i Eva, que ha entrat en quarta posició de la general, aconsegueix també rècord de la cursa.

En la versió 11K els guanyadors han sigut Oscar Soto i Ruth Perales.

RESULTATS:
30K
MAS: 1. Gabriel VALERO ALARCON (Corremón Trail) 2:55:09; 2. Miguel TORRIJO IGUAL (C.A. Edeta) 3:00:49; 3. Pablo AGREDA POLO () 3:02:07
FEM: 1. Eva BERNAT LLORENS (CXM València) 3:10:41; 2. Elisabeth RIOS PEREDO (Burjarunners) 3:30:45; 3. Carmen María PEREZ SERRANO (Rompiendo Límites) 3:39:28
TOTAL: 228
11K
MAS: 1. Oscar SOTO MORENO () 0:49:17; 2. Dionisio MAHEDERO CORTES (Green Power ST) 0:53:59; 3. Jorge RODRIGUEZ RAMOS () 0:57:56
FEM: 1. Ruth PERALES GARCIA (5Dedos Valencia) 1:08:53; 2. Cristina CASTILLO HERRAIZ (CXM València) 1:09:36; 3. Verónica JIMENEZ SUAREZ () 1:11:14
TOTAL: 266
CLASSIFICACIONS: https://www.toprun.es/

4 Mai 2014

Cullera també corre per muntanya

10178022_10152336827959898_3774326238662185572_nEl Club Atletisme Cullera ha organitzat esta primera edició del Cullera Trail que va tindre lloc dissabte 26 d’abril sobre un recorregut de 14 kms i un desnivell aproximat de 500 m+ a la població costera.

RESULTATS
MAS: 1. Oscar SOTO MORENO (Entrenamiento Personal HCB) 1:02:55; 2. Roberto SALES MONCHO (Sutrail) 1:04:20; 3. Miguel Angel DUPLAS MATEOS (GR33 Tottrail) 1:04:44
FEM: 1. Davinia CARDONA GIL (El Xio Llutxent) 1:25:55; 2. Amparo RIBES ROIG (Al Trot Guadassuar) 1:26:06; 3. Cristina VALIENTE PORTA (La Llebre) 1:26:28
TOTAL: 399
CLASSIFICACIO

6 Abril 2014

Resultats del tercer Trail de Gátova

gatovatrailMAS: 1. Oscar SOTO MORENO (Entrenamiento Personal HC) 1:51:59; 2. Jose Luis MARTINEZ CASTILLO (RNBQ1) 1:56:14; 3. Juan SAN BARTOLOME SANCHO (Atmosfera Sport Running) 1:57:27
FEM: 1. Vanessa BENAVENT GARCIA (Correliana CA) 2:23:24; 2. Loyola SANCHIZ GARES (Avant) 2:31:30; 3. Laura GARCIA (Verd3) 2:37:57
TOTAL: 232
CLASSIFICACIO
Promo
MAS: 1. David LOPEZ MORCILLO (Never Stop Running) 54:28; FEM: 1. Belen BLASCO ROSA (CTH Picassent) 1:07:56
TOTAL: 195
CLASSIFICACIO