Posts tagged ‘Oscar Soto’

29 Octubre 2017

RESULTATS: Beniatjar, Benlloc, Xelva, Xeresa i Viver

10a Subida al Pico de Chelva
Trail 25K
MAS: 1. Raúl MORENO (Calvos Trail) 2:21:02; 2. Jose Manuel SANCHEZ SORIANO (Trail Requena) 2:22:49; 3. Miguel Angel PEÑALVER DE AQUINO (Trail Villar Caja Rural) 2:24:37
FEM: 1. Antonia HEINEMANN (Tristar Regensburg) 2:56:04; 2. Laura MIRASOL SOLANA (Corremon Trail) 3:09:51; 3. Ana TORTOSA MOLINA (Misjueves) 3:13:50
TOTAL: 125
Promo 10K
MAS: 1. Ruben LAZARO VILALTA (Corremon Trail) 0:49:03; 2. Jesús QUILES GUAITA (Turis on fire) 0:49:12; 3. Jose ANDRES COLLADO (Titaguas Corre) 0:50:06
FEM: 1. Arantxa GUERRERO (Bikesport Chiva) 1:38:15; 2. Inma VIVO ROIG (Cuc de Llum) 1:39:06; 3. Eva PEÑALVER DE AQUINO (Trail Villar Caja Rural) 1:40:58
TOTAL: 140
CLASSIFICACIO: toprun


4t Monduver Trail
Ultra
MAS: 1. Juanjo DE LOS ANGELES SEGUI (CC Xeraco) 8:00:40; 2. Gabriel VALERO ALARCON () 8:08:43; 3. Xavier TOMAS ESMEL (Trail Serra Vernissa) 8:44:55
FEM: 1. Patri LOPEZ VICEDO (Corrsendes Xeresa) 10:27:56; 2. Bego GARCIA DIEZ (CC Xeraco) 10:54:20; 3. Verónica JIMENEZ SUAREZ (Los Mazaos) 12:12:58
TOTAL: 101
Maratón
MAS: 1. Pedro Jose MARTINEZ GONZALEZ (Colau Trail) 4:40:58; 2. David BALLESTER SANZ (Mur i Castell Tuga) 4:55:46; 3. Carlos JIMENEZ GOMEZ (Kulumsport) 4:59:39
FEM: 1. Alicia CHAVELI PERIS (S.A.M.) 6:32:16; 2. Eugenia ALVAREZ SOLER () 6:37:02; 3. Sofia GOMEZ MARTINEZ () 7:23:25
TOTAL: 172
21K
MAS: 1. Emili SELLES i SEGUI (Macrovital – Marathon Crevillent) 1:56:42; 2. David GARCIA MASCARELL (Superatesport.com) 1:57:52; 3. David PEREZ REIG (Quatre Gats Ròtova) 2:02:30
FEM: 1. Raquel LANDIN COBOS (The Kenyan Urban Way) 2:33:29; 2. Tamara CANET DOLZ (CAMA Algemesí) 2:34:05; 3. Angela PIZARRO UREÑA (CC Xeraco) 2:46:10
TOTAL: 152
10K
MAS: 1. Ramon ALVAREZ BORRAS (La Llebre Simat) 1:01:15; 2. Jorge MARI BAIXAULI (The Kenyan Urban Way) 1:04:19; 3. Jorge PERIS VENANCIO (The Kenyan Urban Way) 1:04:19
FEM: 1. Monica Alexandra PILCO INGA (The Kenyan Urban Way) 1:16:48; 2. M. Angeles GIMENEZ DE PEDRO (S.A.M.) 1:28:25; 3. Vanessa CASTELLO ALONSO (CC Xeraco) 1:29:18
TOTAL: 111
CLASSIFICACIO: toprun


2n Benicatrail (21.8K) Beniatjar
MAS: 1. Jesús MUÑOZ GARCIA (Deporbike) 1:50:57; 2. Carlos PASCUAL SEMPERE (Corremon Trail) 1:52:50; 3. Antonio PEREZ VERDU (Les Llebres de Muro) 1:53:08
FEM: 1. Sonia SANCHEZ SANCHEZ (Trail Moixent) 2:27:31; 2. Jessica MATAIX CRESPO (Aper Alcoi) 2:30:19; 3. Marian CAMARASA FRANCES (Trivici Team) 2:34:59
TOTAL: 99
CLASSIFICACIO: sportmaniacs


2n Trail Molinos de Viver

Sprint 13K
MAS: 1. Alberto PAMBLANCO FERNANDEZ (Tripuzol) 1:01:34; 2. Ruben PASCUAL NARANJO (BCS Trail d’Uixó) 1:03:49; 3. Gabriel PALOMERA SVENSSON (Atl. Saltamontes) 1:03:59
FEM: 1. Lorena VAZQUEZ MARTINEZ (C&C Sport) 1:21:02; 2. Nathalie GUILLEN FRANCOIS (CE Pobla de Farnals) 1:25:28; 3. Amanda Jasmine VILLIAMSON (GAMTE) 1:27:18
TOTAL: 190
CLASSIFICACIO: tdpevents

Reina 25K
MAS: 1. Oscar SOTO MORENO (HCB Entrenamiento Personal) 2:02:31; 2. Luis APARICIO (HCB Entrenamiento Personal) 2:04:13; 3. Samuel PALOMERA SVENSSON (Atl. Saltamontes) 2:05:26
FEM: 1. Diana MARTORELL CANOS (Mur i Castell Tuga) 2:34:05; 2. Gloria FULLER SUAREP (Cor i Muntanya Puçol) 2:41:12; 3. Sonia CHUVE FARFAN (Gaes Running Team) 2:45:32
TOTAL: 142
CLASSIFICACIO: tdpevents


Trail Benlloch (14K)
MAS: 1. Alex MARIN FABRA (Maestrazgo – Portell Turisme) 0:51:51; 2. Edgar PEREZ BOJADOS (Urban Running) 0:54:44; 3. Miguel Angel MARTINEZ GREGORIO (CM GR33) 0:56:08
FEM: 1. Ioanna PETENCHI PETENCHI (Running Moró) 1:03:12; 2. Sonia ESCURIOLA REULA (CM GR33) 1:09:56; 3. Maria Pilar HERNANDEZ ISACH (Calamardo) 1:10:10
TOTAL: 447
CLASSIFICACIO: sportmaniacs

Anuncis
11 Octubre 2017

Resultats del cap de setmana: Beneixama, Forna, Gilet, Riba-roja de Túria, Tous, Vilafamés i Vilanova d’Alcolea

CapturaMolta participació a la Volta la Terme de Gilet i a la Solana Trail de Beneixama. S’adjunten classificacions.  Foto: Botamarges per Image Hunters

read more »

5 Mai 2017

Resultats del Gran Fons de Sagunt

24K
MAS: 1. Oscar SOTO MORENO (Cor i Muntanya Puçol) 2:04:50; 2. Alejandro SAMPER JARA () 2:09:47; 3. Raúl INGLES BALAGUER (Outdoor Natura Moncada) 2:09:49
FEM: 1. Margarita PAUCAR QUEZADA (Desnivel+ Trail) 2:39:07; 2. Clara RADA (Trail Morvedre) 2:41:18; 3. Carmen María PEREZ SERRANO (Rompiendo Límites) 2:52:21
TOTAL: 178

12K
MAS: 1. Jose Vicente FERRER CHIRAL (CE Pobla) 0:56:19; 2. Pau FERNANDEZ CLIMENT (TriLaVall) 0:56:25; 3. Manuel ABAD CASTELLANOS (BCS Trail d’Uixó) 0:56:27
FEM: 1. Cande INIESTA PACHECO (Run Addiction Castellon) 1:11:07; 2. Monica LEANDRO GOZALBO () 1:13:29; 3. Ana MURILLO RIPOLLES (Cor i Muntanya Puçol) 1:14:11
TOTAL: 257

CLASSIFICACIO: sportmaniacs

7 Novembre 2016

Resultats de la “Subida al Pico de Chelva”

28K
MAS: 1. Oscar SOTO MORENO () 2:28:45; 2. Marcos RAMOS GONZALEZ () 2:31:31; 3. Eloy MORALES VANACLOIG (Trail Villar Caja Rural) 2:33:41
FEM: 1. Ana TORTOSA MOLINA (CD Misjueves) 3:11:22; 2. Carmen DIAZ LOPEZ () 3:11:49; 3. Estívaliz FERNANDEZ GARCIA (Trail Villar Caja Rural) 3:19:21
TOTAL: 102
CLASSIFICACIO: inforunning.es
11K
MAS: 1. Juanjo LOPEZ VILLANUEVA (Marchadores de Chelva) 0:48:47; 2. Vicent TORRES VILLAR (Cor i Muntanya Puçol) 0:49:06; 3. Jesus QUILES GUAITA () 0:50:39
FEM: 1. Lluna BELTRAN ESTEVE (Cor i Muntanya Puçol) 1:04:19; 2. Lorena LAGUNA PARDO (Lobos Trail) 1:11:25; 3. Tamara ALVAREZ SEGURA (Green Power Sports Team) 1:13:36
TOTAL: 107
CLASSIFICACIO: inforunning.es
9 Octubre 2016

Disputada a Gilet la seua Volta al Terme en dues distàncies

11K
MAS: 1. Vicente PAMBLANCO FERNANDEZ (Tripuzol) 0:54:24; 2. Ruben LAZARO VILALTAR (Entrenamiento Personal J.Herrera) 0:57:13; 3. Roberto JUAN HERRERA (Amics Volta al Terme) 0:57:13
FEM: 1. Lourdes ESCRIG () 1:04:52; 2. Ana MURILLO RIPOLLES (Cor i Muntanya Puçol) 1:12:28; 3. Claudia RIPOLLES () 1:14:26
TOTAL: 269
21K
MAS: 1. Oscar SOTO MORENO (Entrenamiento Personal HCB) 1:45:24; 2. Jose Carlos DIAZ GARCIA (Atl. Gilet) 1:48:33; 3. Raúl INGLES BALAGUER (Outdoor Natura Moncada) 1:49:06
FEM: 1. Encarna FERNANDEZ GALDON (Trail Serra Vernissa) 2:17:26; 2. Marisa VILLAGRASA BLANCO (Atl. Gilet) 2:18:08; 3. Lluna BELTRAN ESTEVE (Cor i Muntanya Puçol) 2:18:09
TOTAL: 255
2 Octubre 2016

Gabriel Valero i Eva Bernat guanyen la Cursa d’Olocau

olocau

El corredor de Rocafort i la de Xest han sigut els vencedors de la tercera Cursa de Muntanya d’Olocau, en la modalitat de 30K. Gabi ha liderat sempre la prova i Eva, que ha entrat en quarta posició de la general, aconsegueix també rècord de la cursa.

En la versió 11K els guanyadors han sigut Oscar Soto i Ruth Perales.

RESULTATS:
30K
MAS: 1. Gabriel VALERO ALARCON (Corremón Trail) 2:55:09; 2. Miguel TORRIJO IGUAL (C.A. Edeta) 3:00:49; 3. Pablo AGREDA POLO () 3:02:07
FEM: 1. Eva BERNAT LLORENS (CXM València) 3:10:41; 2. Elisabeth RIOS PEREDO (Burjarunners) 3:30:45; 3. Carmen María PEREZ SERRANO (Rompiendo Límites) 3:39:28
TOTAL: 228
11K
MAS: 1. Oscar SOTO MORENO () 0:49:17; 2. Dionisio MAHEDERO CORTES (Green Power ST) 0:53:59; 3. Jorge RODRIGUEZ RAMOS () 0:57:56
FEM: 1. Ruth PERALES GARCIA (5Dedos Valencia) 1:08:53; 2. Cristina CASTILLO HERRAIZ (CXM València) 1:09:36; 3. Verónica JIMENEZ SUAREZ () 1:11:14
TOTAL: 266
CLASSIFICACIONS: https://www.toprun.es/

4 Mai 2014

Cullera també corre per muntanya

10178022_10152336827959898_3774326238662185572_nEl Club Atletisme Cullera ha organitzat esta primera edició del Cullera Trail que va tindre lloc dissabte 26 d’abril sobre un recorregut de 14 kms i un desnivell aproximat de 500 m+ a la població costera.

RESULTATS
MAS: 1. Oscar SOTO MORENO (Entrenamiento Personal HCB) 1:02:55; 2. Roberto SALES MONCHO (Sutrail) 1:04:20; 3. Miguel Angel DUPLAS MATEOS (GR33 Tottrail) 1:04:44
FEM: 1. Davinia CARDONA GIL (El Xio Llutxent) 1:25:55; 2. Amparo RIBES ROIG (Al Trot Guadassuar) 1:26:06; 3. Cristina VALIENTE PORTA (La Llebre) 1:26:28
TOTAL: 399
CLASSIFICACIO

6 Abril 2014

Resultats del tercer Trail de Gátova

gatovatrailMAS: 1. Oscar SOTO MORENO (Entrenamiento Personal HC) 1:51:59; 2. Jose Luis MARTINEZ CASTILLO (RNBQ1) 1:56:14; 3. Juan SAN BARTOLOME SANCHO (Atmosfera Sport Running) 1:57:27
FEM: 1. Vanessa BENAVENT GARCIA (Correliana CA) 2:23:24; 2. Loyola SANCHIZ GARES (Avant) 2:31:30; 3. Laura GARCIA (Verd3) 2:37:57
TOTAL: 232
CLASSIFICACIO
Promo
MAS: 1. David LOPEZ MORCILLO (Never Stop Running) 54:28; FEM: 1. Belen BLASCO ROSA (CTH Picassent) 1:07:56
TOTAL: 195
CLASSIFICACIO