Posts tagged ‘Ruth Perales’

26 febrer 2017

Resultats del Trail de Les Useres, primera edició disputada

correrxmuntanya

19K
MAS: 1. Alex MARIN FABRA (Maestrazgo – Textil Escuder) 1:33:15; 2. David PRADES MONFORT (Nike Trail) 1:33:23; 3. Martin BACAS NAAYEN (Fuentes Calvente / Natura) 1:33:37
FEM: 1. Ruth PERALES GARCIA (CEM Costur) 2:09:14; 2. Clara BOIX SALES (CM Desnivell) 2:10:21; 3. Beatriz NEBOT GARCIA () 2:12:03
TOTAL: 288
CLASSIFICACIO: tdpevents

Anuncis
Etiquetes: ,
2 Octubre 2016

Gabriel Valero i Eva Bernat guanyen la Cursa d’Olocau

olocau

El corredor de Rocafort i la de Xest han sigut els vencedors de la tercera Cursa de Muntanya d’Olocau, en la modalitat de 30K. Gabi ha liderat sempre la prova i Eva, que ha entrat en quarta posició de la general, aconsegueix també rècord de la cursa.

En la versió 11K els guanyadors han sigut Oscar Soto i Ruth Perales.

RESULTATS:
30K
MAS: 1. Gabriel VALERO ALARCON (Corremón Trail) 2:55:09; 2. Miguel TORRIJO IGUAL (C.A. Edeta) 3:00:49; 3. Pablo AGREDA POLO () 3:02:07
FEM: 1. Eva BERNAT LLORENS (CXM València) 3:10:41; 2. Elisabeth RIOS PEREDO (Burjarunners) 3:30:45; 3. Carmen María PEREZ SERRANO (Rompiendo Límites) 3:39:28
TOTAL: 228
11K
MAS: 1. Oscar SOTO MORENO () 0:49:17; 2. Dionisio MAHEDERO CORTES (Green Power ST) 0:53:59; 3. Jorge RODRIGUEZ RAMOS () 0:57:56
FEM: 1. Ruth PERALES GARCIA (5Dedos Valencia) 1:08:53; 2. Cristina CASTILLO HERRAIZ (CXM València) 1:09:36; 3. Verónica JIMENEZ SUAREZ () 1:11:14
TOTAL: 266
CLASSIFICACIONS: https://www.toprun.es/

20 Mai 2015

Resultats del Trail de Cortes de Pallás

02

RESULTATS 21K
MAS: 1. Xavier TOMAS ESMEL (Serra Vernissa) 1:58:36; 2. Rafael MURCIA MARTINEZ (Atl. El Valle) 1:58:48; 3. Salvador ENGUIX GIMENEZ (Sutrail) 2:02:20
FEM: 1. Vane BENAVENT GARCIA (Atl. Correliana) 2:21:49; 2. Estívaliz FERNANDEZ GARCIA () 2:38:27; 3. Nieves CARRASCOSA HIDALGO (Correores Buñol) 2:44:20
TOTAL: 222
CLASSIFICACIO: timerlap.com

RESULTATS 11K
MAS: 1. Miguel EXPOSITO MARTINEZ (Corremon Trail) 0:59:45; 2. Diego ORTELLS SORRIBES (Mur i Castell Tuga) 1:01:37; 3. Jose Felipe PEREZ BALLESTER () 1:01:59
FEM: 1. Ruth PERALES GARCIA (5dedos Valencia) 1:21:46; 2. Rima GRAMALIAUSKIENE (La Porte Fresca) 1:25:16; 3. Margarita FERRER TERUEL (Corremon Trail) 1:27:52
TOTAL: 173
CLASSIFICACIO: timerlap.com