Posts tagged ‘Maria Fuentes’

9 Desembre 2019

Resultats del 2n Trail de Llíria

correrxmuntanya.jpg

21K
MAS: 1. Vicente FERNANDEZ ROIG (CEM Marines) 1:41:18; 2. Victor VALLDECABRES TORRES (CD Enesport) 1:42:25; 3. Miguel TORRIJO IGUAL (Atl. Edeta) 1:44:19
FEM: 1. Cristina FUENTES OLCINA (Orero Paterna Runners) 1:55:56; 2. Amparo GARCIA MORILLAS (Trail Xocainet) 2:04:08; 3. Verónica Elizabeth QUIGUANGO NAVARRETE () 2:06:02
Total: 124

10K
MAS: 1. Nour Eddine ASBITA (Atl. Edeta) 0:55:18; 2. Enrique AVIS ESTRADA (Atl. Edeta) 0:55:39; 3. Juanjo LOPEZ VILLANUEVA (Redolat Team) 0:55:42
FEM: 1. Maria FUENTES OLCINA (Halsa Training) 1:00:58; 2. Brenda MARIN SEGOVIA () 1:06:02; 3. Mireia BRIONES GONZALEZ (Alex Campos Team) 1:08:46
Total: 224

Classificació: toprun.es

3 Novembre 2019

Resultats Bèrnia Moscatell Trail (Xaló)

correrxmuntanya.jpg

23K
MAS: 1. Ignasi CARDONA TORRES (Atl. Llebeig – Mountain Llebeig) 2:11:28; 2. Emili SELLES I SEGUI (Marathon Crevillent) 2:12:23; 3. Pedro MARTINEZ GONZALEZ (Esports Colau Trail) 2:15:25
FEM: 1. Aïda PEREZ MONCHO (Atl. Balearia Dianium) 3:01:56; 2. Antonia VALERO SIGNES () 3:07:36; 3. Laura SALOM CORTS (CExc Tavernes de la Valldigna) 3:08:51
Total: 203

15K
MAS: 1. Jordi RIPOLL RAMIREZ (Atl. Balearia Dianium) 1:14:51; 2. Gonsal FERRER SOBRECASES () 1:16:43; 3. Blas ARTESERO GUTIERREZ () 1:19:40
FEM: 1. Maria FUENTES OLCINA () 1:24:49; 2. Rosa LARA FELIU (Atl. Gata) 1:32:35; 3. Elisa SANSANO GIL (Escuela del Corredor Paco Milan) 1:39:33
Total: 153

Classificació: mychip

22 febrer 2017

Gegant de Pedra, resultats de les curses de la huitena edició disputada a Ondara

correrxmuntanya

19K
MAS
1. Pedro MARTINEZ GONZALEZ Esports Colau Trail 1:53:20
2. Kiko RIOS Esports Colau Trail 1:53:27
3. Ignasi CARDONA TORRES Atl. Llebeig Xàbia 1:58:28
FEM
1. Aïda PEREZ MONCHO Atl. Dianium 2:27:43
2. Elisa GARCIA CORCOLES Atl. Dianium 2:38:25
3. Antonia VALERO SIGNES G.E. Gata 2:41:00
TOTAL: 202
CLASSIFICACIO: somesport.org

14K
MAS
1. Juan Pedro GALVEZ ALVAREZ Esports Colau 1:22:22
2. Héctor VENGUT MOLL Ginestar Atl Benissa 1:23:34
3. Alberto SAMPER CORBI Atl. Enganxa’t a Córrer 1:27:56
FEM
1. María FUENTES OLCINA 1:32:08
2. Anna BERGLIND PALMADOTTIR Atl. Dianium 1:40:48
3. Ana ALBEROLA PUIGCERVER 1:45:00
TOTAL: 186
CLASSIFICACIO: somesport.org

6 Juny 2014

Resultats de la Cursa de Banyeres de Mariola

banyeresRESULTATS
MAS: 1. Jose Esteban MARTINEZ TECLES (Atl. Apol·Ana) 2:15:24; 2. Antonio PEREZ VERDU (Les Llebres) 2:24:37; 3. Roberto LOPEZ MOLINA (Trivici Team) 2:25:05
FEM: 1. Maria FUENTES OLCINA () 3:05:16; 2. Ana ABAD GARCIA (Machaca Piedras) 3:05:43; 3. Eva CRUZ MONTALBAN (Thiar) 3:20:25
TOTAL: 535
CLASSIFICACIO: mychip