Posts tagged ‘Silvia Sarrion’

26 Juliol 2020

El celebra el primer trail post-confinament

foto_runatica

Llanera de Ranes ha sigut escenari de la primera competició valenciana de trail després del confinament patit com a conseqüència de la pandèmia del Covid-19. Nombrosa participació, i una organització amb protocols de seguretat pels participants.

22K/600+
MAS: 1. Víctor MARTINEZ RICHART (Anitin Team) 1:36:38; 2. Rafael MURCIA MARTINEZ (CXM València) 1:36:52; 3. Carlos BORRDA LLACER (CE La Vespa de Novetlé) 1:37:39
FEM: 1. Silvia SARRION ESTEVE (CE La Vespa de Novetlé) 1:57:39; 2. Elena PASTOR TEROL (Atl. Riba-roja Ribapeu) 2:00:34; 3. Verónica Elizabeth QUIGUANGO NAVARRETE () 2:11:15
total: 134
13K/320+
MAS: 1. Jose Antonio RUBIO MUÑOZ () 0:55:16; 2. Antonio PEREZ GOMEZ (Xafacharcos) 0:57:49; 3. Vicent SOLER TORTOSA (Trail Serra Vernissa) 0:58:13
FEM: 1. Vanessa VILLENA FERNANDEZ (Bekibike Faster Fruitamparo) 1:15:10; 2. Maria FERRERO MARTINEZ (Firehawk) 1:17:56; 3. Susana MURILLO CLEMENTE (Atl. L’Alcúdia) 1:20:22
total: 196
Classificació: runatica.com

18 febrer 2020

Desé aniversari per la MAMOVA

foto_Tripixelsport

La desena edició del Maratón Montaña Valencia (MAMOVA) es va disputar diumenge a les muntanyes d’Andilla. La prova és fidel al circuit que deixa com epicentre l’aldea de La Pobleta i que té com a récords les marques de Luis A. Hernando (3h30’04”) i de Silvia Miralles (4h44’43”).

Enguany els guanyadors absoluts han sigut Jorge García Martín i Lola Izquierdo. Es va disputar també la marató per relleus (de dos corredors) i una prova d’iniciació de 8K.

Resultats:

MAS: 1. Jorge GARCIA MARTIN (TriAmics Silla) 4:51:35; 2. Aitor NIETO LOBATO (Cor i Muntanya Puçol) 5:01:30; 3. Alfredo MOLTO ALFONSO (CT Triburones) 5:06:03
FEM: 1. Lola IZQUIERDO RUBIO () 5:58:36; 2. Inma ALEGRE CORTES (Atl. Villar) 6:44:26; 3. María LOPEZ CALOMARDE (Atl. Villar) 6:55:18
Total: 87
Classificació: 20200216_MAMOVA

8K
MAS: 1. Jesús QUILES GUAITA (Alejandor Sanz-Timerlap) 0:42:18; 2. Jorge MEDINA ALMENAR (Peña El Coyote) 0:46:04; 3. Roberto PELLICER DOMINGUEZ () 0:47:29
FEM: 1. Silvia SARRION ESTEVE (Alejandro Sanz-Timerlap) 0:49:52; 2. Emily DESPREZ () 0:56:21; 3. Mª Angeles GUILLAMON CASTELLANO (Atl. Villar) 0:59:14
Total: 99
Classificació: 20200216_MAMOVA_8K

MAMOVA Relevos
Cat. Masculina: Trail Villar (Sidharta GARCIA MARTINEZ i Miguel Ángel PEÑALVER DE AQUINO) 4:04:19
Cat. Mixta: Aymara (Verónica QUIGUANGO NAVARRETE i Darío SANMIGUEL CERVERA) 4:36:17
Classificació: 20200216_MAMOVA_relleus

Foto: Tripixelsport

30 gener 2020

Resultats de l’11é Trail Chera Ropé

Trail
MAS: 1. David GIMENEZ SOLAZ (Sport Spirit Team) 1:47:39; 2. Jose CARRASCOSA (Alex Campos Team) 1:50:55; 3. Toni VAZQUEZ UBEDA (Alejandro Sanz – Timerlap) 1:52:17
FEM: 1. Silvia SARRION ESTEVE (Alejandro Sanz – Timerlap) 2:21:26; 2. Beatríz DE LA FUENTE MIGUEL () 2:24:06; 3. Nadia CRISAN (C.Exc. La Porte Fresca) 2:26:58
Total: 115
Classificació: 20200126_TrailCheraRope_21K

SprintTrail
MAS: 1. Cristian ALVAREZ CALONGE () 0:52:13; 2. Mario Werther ASUNCION MATIAS (Atl. Silla) 0:52:17; 3. Alejandro CAMPOS MORENO (Alex Campos Team) 0:53:07
FEM: 1. Sara PEREZ GOMEZ (Alex Campos Team) 1:03:09; 2. Teodora GABOR ALINA (C.Exc. La Porte Fresca) 1:04:13; 3. Mireia BRIONES GONZALEZ (Alex Campos Team) 1:06:43
Total: 171
Classificació: 20200126_TrailCheraRope_11K

17 Novembre 2019

Resultats del 6é Trail Navarrés Los Chorradores

foto_Tripixelsport.jpg

Trail
MAS: 1. David GIMENEZ SOLAZ (Sport Spirit Team) 1:41:29; 2. Simón RAMA CANICOBA (Mur i Castell Tuga) 1:41:59; 3. Borja GALLARDO PEYDRO (Alex Campos Team) 1:43:50
FEM: 1. Silvia SARRION ESTEVE (Alejandro Sanz – Timerlap) 2:05:59; 2. Patricia LOPEZ VICEDO (CEM Corresendes Xeresa) 2:10:27; 3. Noelia VALLE CARCEL (Sport Spirit Team) 2:14:35

Classificació: timerlap

Sprinttrail
MAS: 1. Alejandro CAMPOS MORENO (Alex Campos Team) 0:54:55; 2. Roberto BENAVENT SANCHEZ () 0:55:24; 3. Eusebio FAUS CALABUIG (eusebiofaus.com) 0:55:25
FEM: 1. Sara PEREZ GOMEZ (Alex Campos Team) 1:06:02; 2. Alina TEODORA GABOR (CE La Porte Fresca) 1:06:57; 3. Mireia BRIONES GONZALEZ (Alex Campos Team) 1:08:33; 3. Oreto MARTINEZ CABALLERO (Alejandro Sanz – Timerlap) 1:08:45

Classificació: timerlap

Foto: Tripixelsport

6 Octubre 2019

Resultats a Cofrents

correrxmuntanya

Classificació: 20191006_Cofrents_Trail

correrxmuntanya

Classificació: 20191006_Cofrents_Sprinttrail

11 Març 2019

Resultats Perimetral Rett Serra Vernissa

MAS: 1. Simón RAMA CANICOBA (Mur i Castell Tuga) 2:17:32; 2. Luís APARICIO MANZANARES (Cor i Muntanya Puçol) 2:23:38; 3. Alfonso DE LA TORRE SAEZ () 2:31:49
FEM: 1. Silvia SARRION ESTEVE (Trail Umbría La Plana) 3:13:27; 2. Cristina GARCIA NAVALON (Trail Moixent) 3:16:49; 3. Sabina MOYA BAÑUL (Trail Serra Vernissa) 3:29:52

Sprint Trail
MAS: 1. Toni VAZQUEZ UBEDA (Secreto Team) 1:08:00; 2. Tigre TIGRE (KM3 Xàtiva) 1:11:54; 3. Roberto MARTINEZ GARCIA (Trail Serra Vernissa) 1:11:57
FEM: 1. Marta SANCHEZ SANZ () 1:34:10; 2. Laura GOMEZ GARCIA (Atl. El Xió Lutxent) 1:35:42; 3. Sandra MURCIA SOLER (KM3 Xàtiva) 1:36:44

Classificació: mychip

29 gener 2018

Resultats del 3r Trail “Salto de Chella”

MAS: 1. Jose BELLOT (Trail Serra Vernissa) 1:30:29; 2. Paco GIL SANCHIS () 1:36:53; 3. Fernando MARTINEZ GAYA (La Vespa de Novetlé) 1:37:20
FEM: 1. Silvia SARRION ESTEVE (Trail Umbría La Plana) 1:54:40; 2. Ana FERRANDIZ (Trail Umbría La Plana) 1:57:31; 3. Marta SANCHEZ SANZ () 2:00:25
TOTAL: 122
classificacio: mychip

23 Octubre 2017

RESULTATS: Altea la Vella, Bocairent, Castelló de la Plana i Sellent

Campionat Autonòmic de Kilòmetre Vertical FEMECV (Altea la Vella)
MAS: 1. Antonio MARTINEZ PEREZ (Marathon Crevillent) 0:42:08; 2. Jose Antonio LUNA GIMENO (Marathon Crevillent) 0:42:46; 3. Ignacio CARDONA TORRES (Like Sport Lurbel) 0:43:11; 4. Juan MARTINEZ TORTOSA (Like Sport Lurbel) 0:44:05; 5. Jose Antonio MENA GARCIA (Trail Villena) 0:44:05
FEM: 1. María BELTRAN TOLEDO (La Llebre – Alpesa) 0:57:44; 2. Tamara CANET DOLZ (CAMA Algemesí) 0:58:03; 3. Gloria COMPANY TOMAS (Aper Alcoi) 0:58:16; 4. Eva María ORTUÑO VAÑÓ (Trail Villena) 0:59:41; 5. Silvia ALOS RODRIGO (Aper Alcoi) 1:01:11
TOTAL: 86
CLASSIFICACIO: mychip


Tombatossals
Tombatossals
MAS: 1. Fco Javier BAREA PASTOR (G. Alpino Javalambre) 1:56:12; 2. David PRADES MONFORT (Nike Trail) 1:56:16; 3. Israel GONZALEZ ESCRIG (CM La Pedrera) 1:57:14
FEM: 1. Eva MESADO ORTIZ (Mur i Castell Tuga) 2:26:04; 2. Maria Eugenia INTURIAS USTAREZ () 2:29:27; 3. Sonia ESCURIOLA REULA (Team Land – GR33) 2:30:36
TOTAL: 255

MaraTomba
MAS: 1. Víctor BERNAD BLASCO (Aml Sport HG – Meridiano 0) 4:25:19; 2. Alfonso DE LA TORRE SAEZ (Alcudia de Veo Team) 4:40:25; 3. Jefferson OTALVARO MOSCOSO (Urban Running Castellón) 4:46:45
FEM: 1. Ana LUIS VICENT (CM La Pedrera) 6:20:02; 2. Minerva CARCELLER COLLADO (Amics del Clot) 6:29:33; 3. Vicen ALEMANY SOLER (Corriols Sueca) 7:05:42
TOTAL: 55

MiniTomba
MAS: 1. Raúl ARIÑO TORRES (AD Maestrazgo – Canyeros Bar) 1:11:32; 2. Luis Antonio ALONSO AYALA () 1:15:59; 3. Josep MATEU GARCIA (Multiesport El Castellet) 1:19:30
FEM: 1. Soraya JULIAN GUAL (CM Vilafamés) 1:32:02; 2. Noelia FENOLLOSA FENOLLOSA () 1:33:46; 3. Sara MONZON LABERNIA () 1:33:46
TOTAL: 136
CLASSIFICACIO: mychip


4t Trail de Bocairent

MAS: 1. Emili SELLES I SEGUI (Marathon Crevillent) 2:01:55; 2. Carlos PASCUAL SEMPERE (Corremon Trail) 2:04:57; 3. Joaquin MARTI CALABUIG (Trivici Team) 2:06:41
FEM: 1. Eva Maria ORTUÑO VAÑO (Trail Villena) 2:32:38; 2. Mari TAMARIT (Aper Alcoi) 2:40:00; 3. Juana Marcela LONDOÑO VALENCIA (CEE Trail Club) 2:44:10
TOTAL: 215

Sprinttrail
MAS: 1. Marcos FERRANDEZ () 1:10:27; 2. Fernando CASANOVA () 1:11:49; 3. Jordi MARTINEZ MEYA () 1:12:04
FEM: 1. Silvia SARRION ESTEVE (Trail Umbria La Plana) 1:23:46; 2. Ana PEYDRO SANCHEZ (CXM València) 1:26:22; 3. Anabel NICOLAU MARTINEZ () 1:29:54
TOTAL: 153
CLASSIFICACIO: sportmaniacs


3r Trail de Sellent

Trail 17.5K
MAS: 1. Ruben SOLVES VAYA (La Rabosa Montanya) 1:20:12; 2. Miguel FERNANDEZ GARCIA (Tutriatlon.com) 1:20:52; 3. Rafael MURCIA MARTINEZ (Trifitness 31) 1:20:56
FEM: 1. Ana BENITO MUÑOZ (Tortuga Algemesí) 1:44:16; 2. Amparo TALENS PLA (Trifitness 31) 1:44:30; 3. Raquel PEREZ JORDA (Triatló Sueca) 1:55:06
TOTAL: 84

Sprinttrail 13.K
MAS: 1. Cristian ALVAREZ CALONGE (Alex Campos Team) 0:57:33; 2. Jaime JORQUES FRANCES (Team Podoesportiva.com) 0:58:37; 3. Kevin FUSTER MATIAS (CD Masktri) 0:58:59
FEM: 1. Sara PEREZ GOMEZ (Alex Campos Team) 1:15:12; 2. Barbara MORAGURS PENALVA (Trifitness 31) 1:16:30; 3. Ana SIMEON PONTES (Atl. Silla) 1:16:59
TOTAL: 169
CLASSIFICACIO: cronorunner


Bèrnia Challenge
MAS: 1. Antonio MARTINEZ PEREZ (Marathon Crevillent) 2:16:45; 2. Jose Antonio LUNA GIMENO (Marathon Crevillent) 2:18:40; 3. Vicente GANDIA SORIANO (Trivici Team) 2:19:22
FEM: 1. Gemma MACIA BLASCO (Marathon Crevillent) 3:02:47; 2. Gloria COMPANY TOMAS (Aper Alcoi) 3:03:30; 3. Lucia MARTINEZ SORIANO (Trail Villena) 3:10:57
TOTAL: 126
CLASSIFICACIO: mychip