Posts tagged ‘Ruben Solves’

24 Mai 2021

Resultats del 3r Trail Llanera de Ranes

40K/1600+
MAS: 1. Ramón RECATALA VERA (Mur i Castell Tuga) 4:07:25; 2. Jonathan ROGLA ALTERMANN (Mur i Castell Tuga) 4:11:12; 3. Rubén SANCHEZ VERDEGUER (Green Power Sports Team) 4:15:44
FEM: 1. Silvia María SARRION ESTEVE (Atl. La Rabosa) 5:02:26; 2. Margarita PAUCAR (K’Allpa) 5:13:38; 3. Andrea HERNANDEZ MONZO (GM Monòver) 6:14:37
Total: 157

21K/800+
MAS: 1. Víctor BERNAD BLASCO (CD Metaesport) 1:49:53; 2. Óscar BOU GARCIA-CONSUEGRA (Playas de Castellón) 1:50:29; 3. Nacho SAFONT FEMENIA (Atl. Vila-Real) 1:57:20
FEM: 1. Pilar RARO GARNES (Delta Valencia) 2:19:39; 2. Pilar MONTESINOS HERRERO (Trail Requena) 2:26:55; 3. Cristina MANTAS DEL BLANCO (Green Power Sports Team) 2:39:48
Total: 219

14K/500+
MAS: 1. Rubén SOLVES VAYA (Atl. La Rabosa) 1:07:53; 2. David PEREZ REIG (CE Quatre Gats Ròtova) 1:10:26; 3. Sergio VILAR CAÑADA (Mur i Castell Tuga) 1:11:18
FEM: 1. María DE LA TORRE CELADES (CM GR33) 1:30:22; 2. Paula MARTINEZ MUNUERA (Atl. Turís) 1:33:56; 3. Esther RODRIGUEZ JAVALOYAS () 1:40:59
Total: 209

9K/200+
MAS: 1. Daniel GONZALEZ PEREZ (Triatló Alzira) 0:45:21; 2. Ximo MARTINEZ BELDA () 0:45:39; 3. Eloy MORALES VANACLOIG (Trail Requena) 0:45:48
FEM: 1. Roser MAÑOSA LOPEZ (CD Metaesport) 0:53:01; 2. Candela BENLLOCH CARCEL (Atl. Turís) 0:54:08; 3. Mari Carmen LIS ZAHONERO (Training Planet) 0:58:17
Total: 142

6K/130+
MAS: 1. Mario Werther ASUNCION MATIAS (Atl. Silla) 0:25:23; 2. Mario ALVAREZ CARAVACA (Playas de Castellón) 0:25:28; 3. Marcos SANCHEZ DELTELL (Capet Petrer) 0:25:36
FEM: 1. Anne GONZALEZ TENA (Playas de Castellón) 0:37:04; 2. Ana GONZALEZ DURAN (Atl. Llebeig) 0:38:51; 3. Celia FORNES BLAZQUEZ (Atl. Llebeig) 0:46:18
Total: 23

Classificació: runatica.com

25 Març 2018

Resultats de la Cursa Font Amarga – Les Salines

Ruben Solves i Cristina De La Torre guanyen la desena edició de la Cursa de Muntanya “Font Amarga – Les Salines”.

Resultats: timerlap

23 Octubre 2017

RESULTATS: Altea la Vella, Bocairent, Castelló de la Plana i Sellent

Campionat Autonòmic de Kilòmetre Vertical FEMECV (Altea la Vella)
MAS: 1. Antonio MARTINEZ PEREZ (Marathon Crevillent) 0:42:08; 2. Jose Antonio LUNA GIMENO (Marathon Crevillent) 0:42:46; 3. Ignacio CARDONA TORRES (Like Sport Lurbel) 0:43:11; 4. Juan MARTINEZ TORTOSA (Like Sport Lurbel) 0:44:05; 5. Jose Antonio MENA GARCIA (Trail Villena) 0:44:05
FEM: 1. María BELTRAN TOLEDO (La Llebre – Alpesa) 0:57:44; 2. Tamara CANET DOLZ (CAMA Algemesí) 0:58:03; 3. Gloria COMPANY TOMAS (Aper Alcoi) 0:58:16; 4. Eva María ORTUÑO VAÑÓ (Trail Villena) 0:59:41; 5. Silvia ALOS RODRIGO (Aper Alcoi) 1:01:11
TOTAL: 86
CLASSIFICACIO: mychip


Tombatossals
Tombatossals
MAS: 1. Fco Javier BAREA PASTOR (G. Alpino Javalambre) 1:56:12; 2. David PRADES MONFORT (Nike Trail) 1:56:16; 3. Israel GONZALEZ ESCRIG (CM La Pedrera) 1:57:14
FEM: 1. Eva MESADO ORTIZ (Mur i Castell Tuga) 2:26:04; 2. Maria Eugenia INTURIAS USTAREZ () 2:29:27; 3. Sonia ESCURIOLA REULA (Team Land – GR33) 2:30:36
TOTAL: 255

MaraTomba
MAS: 1. Víctor BERNAD BLASCO (Aml Sport HG – Meridiano 0) 4:25:19; 2. Alfonso DE LA TORRE SAEZ (Alcudia de Veo Team) 4:40:25; 3. Jefferson OTALVARO MOSCOSO (Urban Running Castellón) 4:46:45
FEM: 1. Ana LUIS VICENT (CM La Pedrera) 6:20:02; 2. Minerva CARCELLER COLLADO (Amics del Clot) 6:29:33; 3. Vicen ALEMANY SOLER (Corriols Sueca) 7:05:42
TOTAL: 55

MiniTomba
MAS: 1. Raúl ARIÑO TORRES (AD Maestrazgo – Canyeros Bar) 1:11:32; 2. Luis Antonio ALONSO AYALA () 1:15:59; 3. Josep MATEU GARCIA (Multiesport El Castellet) 1:19:30
FEM: 1. Soraya JULIAN GUAL (CM Vilafamés) 1:32:02; 2. Noelia FENOLLOSA FENOLLOSA () 1:33:46; 3. Sara MONZON LABERNIA () 1:33:46
TOTAL: 136
CLASSIFICACIO: mychip


4t Trail de Bocairent

MAS: 1. Emili SELLES I SEGUI (Marathon Crevillent) 2:01:55; 2. Carlos PASCUAL SEMPERE (Corremon Trail) 2:04:57; 3. Joaquin MARTI CALABUIG (Trivici Team) 2:06:41
FEM: 1. Eva Maria ORTUÑO VAÑO (Trail Villena) 2:32:38; 2. Mari TAMARIT (Aper Alcoi) 2:40:00; 3. Juana Marcela LONDOÑO VALENCIA (CEE Trail Club) 2:44:10
TOTAL: 215

Sprinttrail
MAS: 1. Marcos FERRANDEZ () 1:10:27; 2. Fernando CASANOVA () 1:11:49; 3. Jordi MARTINEZ MEYA () 1:12:04
FEM: 1. Silvia SARRION ESTEVE (Trail Umbria La Plana) 1:23:46; 2. Ana PEYDRO SANCHEZ (CXM València) 1:26:22; 3. Anabel NICOLAU MARTINEZ () 1:29:54
TOTAL: 153
CLASSIFICACIO: sportmaniacs


3r Trail de Sellent

Trail 17.5K
MAS: 1. Ruben SOLVES VAYA (La Rabosa Montanya) 1:20:12; 2. Miguel FERNANDEZ GARCIA (Tutriatlon.com) 1:20:52; 3. Rafael MURCIA MARTINEZ (Trifitness 31) 1:20:56
FEM: 1. Ana BENITO MUÑOZ (Tortuga Algemesí) 1:44:16; 2. Amparo TALENS PLA (Trifitness 31) 1:44:30; 3. Raquel PEREZ JORDA (Triatló Sueca) 1:55:06
TOTAL: 84

Sprinttrail 13.K
MAS: 1. Cristian ALVAREZ CALONGE (Alex Campos Team) 0:57:33; 2. Jaime JORQUES FRANCES (Team Podoesportiva.com) 0:58:37; 3. Kevin FUSTER MATIAS (CD Masktri) 0:58:59
FEM: 1. Sara PEREZ GOMEZ (Alex Campos Team) 1:15:12; 2. Barbara MORAGURS PENALVA (Trifitness 31) 1:16:30; 3. Ana SIMEON PONTES (Atl. Silla) 1:16:59
TOTAL: 169
CLASSIFICACIO: cronorunner


Bèrnia Challenge
MAS: 1. Antonio MARTINEZ PEREZ (Marathon Crevillent) 2:16:45; 2. Jose Antonio LUNA GIMENO (Marathon Crevillent) 2:18:40; 3. Vicente GANDIA SORIANO (Trivici Team) 2:19:22
FEM: 1. Gemma MACIA BLASCO (Marathon Crevillent) 3:02:47; 2. Gloria COMPANY TOMAS (Aper Alcoi) 3:03:30; 3. Lucia MARTINEZ SORIANO (Trail Villena) 3:10:57
TOTAL: 126
CLASSIFICACIO: mychip