Posts tagged ‘Angela Pizarro’

10 gener 2022

Trail Sendes de Romaguera, a Benigànim, primer trail de l’any

El primer trail de l’any s’ha cel·lebrat a Benigànim (Vall d’Albaida), una quarta edició del Trail Sendes de Romaguera, que tenia data el passat 28 de novembre i es va retrassar fins aquest diumenge passat. Resultats:

🏁Trail 22K

1️⃣ Miguel Ángel CANO GONZALEZ CEM Les Llebres de Muro 1:52:32
2️⃣ Lorenzo V GIL GALIANO – 1:52:53
3️⃣ Javi PASTOR CUQUERELLA – 1:53:52

1️⃣ Carmen RODRIGUEZ SOLER Cap i Cames TRT 2:29:27
2️⃣ Mari Carmen CORBI PEREZ Aper Alcoi 2:34:14
3️⃣ Cristina ALCAIDE MORENO Jojos Olleria 2:38:19

Total: 73

🏁Sprint Trail 15K

1️⃣ Raúl ROMERO MORENO Trail Running Onil 1:14:11
2️⃣ Edgar GUEROLA ESCARPA Atl. Ontinyent 1:15:26
3️⃣ David GINER SAHUQUILLO Mandriladora Alpesa 1:15:57

1️⃣ Ángela PIZARRO UREÑA CC Xeraco 1:31:38
2️⃣ Sophie MULLINS Atl. Llebeig Xàbia 1:31:51
3️⃣ Elizabeth MUÑOZ SOLER Atl. Montaverner 1:37:53

Total: 104

Classificació: sportmaniacs.com

23 febrer 2020

Resultats del 8é Moixent Trail

foto_MoixentTrail

8é Trail Moixent
MAS: 1. Manel GARCIA LEAL (Superatesport.com) 2:06:05; 2. Javier RUANO HERNANDEZ (Trail Villena) 2:07:14; 3. Ximo RUIZ IÑESTA (Trail Moixent) 2:11:54
FEM: 1. Ángela PIZARRO (CC Xeraco) 2:37:46; 2. Belén CUENCA PIQUERAS (Sendas Almansa) 2:49:54; 3. Alicia CHAVELI PERIS (Societat Alzirenya de Muntanyers) 2:50:03
Total: 170

Sprint Trail Moixent
MAS: 1. David SANTACREU IVARS () 1:00:27; 2. Carlos PASCUAL (CC El Garbí) 1:00:48; 3. Quico ESPINOSA GARCIA (Trail Serra Vernissa) 1:01:28
FEM: 1. Ana FERRANDIZ (Alejandro Sanz Timerlap) 1:12:27; 2. Mariajosé ESPADA LEAL (CT Huracán Cultbikes) 1:16:18; 3. Leticia SERRANO MUÑOZ (Demecasas Pasico a Pasico Orihuela) 1:16:37
Total: 224

Classificació: sportmaniacs.com

26 Març 2019

Resultats de l’Arrapapedres de la Vall de Gallinera

28K
MAS: 1. Juanjo DE LOS ANGELES (CC Xeraco) 2:36:47; 2. Josue ARAN GARCIA (On-IrunCalp) 2:37:36; 3. Antonio PEREZ VERDU (CEM Les Llebres de Muro) 2:38:24
FEM: 1. Angela PIZARRO UREÑA (CC Xeraco) 3:19:20; 2. Nuria ORTA REIG (Aper Alcoi) 3:21:44; 3. Cristina GARCIA NAVALON (Trail Moixent) 3:25:04

Classificació: mychip

14K
MAS: 1. Manuel TORRES FERNANDEZ (Senglars Favara) 1:07:18; 2. Pere MORAGUES (Entrena Benissa) 1:08:18; 3. Jonatan VARO PEREZ (E. Sarrià León Dormido) 1:08:30
FEM: 1. Elena BADENES MONZO (Trail Serra Vernissa) 1:25:28; 2. Norinda FORSAT SERER (Verd3) 1:26:53; 3. Alba GARCIA FUENTES (Corriol X-trem) 1:30:30

Classificació: 20190324_Arrapapedres14K