Posts tagged ‘Natalia Gurchenkova’

24 gener 2018

Resultats a Polop de la Marina: 3r Trail Monte Ponoig

27K
MAS: 1. Raúl GINER CORRECHER (GC Skyrunners) 2:43:33; 2. Rodrigo MONASOR ROMERO DE TEJADA () 2:43:44; 3. Vicent NAVARRO BAÑULS (CD Finisher) 2:51:34
FEM: 1. Jessica ASENSIO PEREZ (Trail Villena) 3:37:50; 2. Raquel SANCHEZ GARCIA (Tribulls) 3:38:39; 3. Macarena MARTIN SEMPERE (Mas Trainer) 3:40:26
TOTAL: 112

16K
MAS: 1. Angel LOPEZ AMOR (CM Alteana) 1:28:03; 2. Victor IVARS POLO (Atl. Benidorm) 1:29:36; 3. Raul MIÑANA LLOPIS () 1:30:22
FEM: 1. Natalia GURCHENKOVA (Marathon Crevillent) 1:50:44; 2. Mª Angeles MILAN CAMAÑES (CEE Trail Club) 1:57:50; 3. Sandra RODRIGUEZ REBAGLIATO (CM Els Caragols) 2:00:58
TOTAL: 111

classificació: https://www.mychip.es/resultado/iii-trail-ponoig-3/finished

6 Març 2017

Resultats de la setena MiMaMuCa i tercera MaMuCa de Carrícola

foto_RafaRomero

Marató
MAS: 1. Juanan RUIZ GARCIA (CM Vistabella) 4:00:48; 2. Cristóbal ADELL ALBALAT (La Sportiva) 4:00:49; 3. Xavier TOMAS ESMEL (Trail Serra Vernissa) 4:01:57
FEM: 1. Mari TAMARIT GALISTEO (Aper Alcoi) 4:50:21; 2. Cristina SANCHIS PUERTO (Trivici Team) 5:48:41; 3. Ana NEVADO BERENGUER (Corredores Solitarios) 6:04:07
TOTAL: 212

Mitja Marató
MAS: 1. Eusebio FAUS (eusebiofaus.com) 1:40:29; 2. Juan TORRES CLIMENT (Les Gerres) 1:40:30; 3. Llorenç MONSERRAT BORDES (Atl Bèrnia Xaló) 1:40:43
FEM: 1. Natalia GURCHENKOVA (Marathon Crevillent) 2:09:38; 2. Rosi PLA CALABUIG () 2:11:22; 3. Marta CARBO SEGRELLES () 2:13:06
TOTAL: 445

CLASSIFICACIO: mychip

12 febrer 2017

Resultats de la Mitja d’Alacant, primera edició

sin-titulo

CLASSIFICACIO: intercrono

20 Octubre 2016

Resultats de la 17a Pujada al Montcabrer

MAS: 1. Emili SELLES SEGUI (Marathon Crevillent) 1:36:11; 2. Ivan SANCHEZ LOZANO (Marathon Crevillent) 1:36:38; 3. Antonio PEREZ VERDU (Les Llebres de Muro) 1:36:49
FEM: 1. Natalia GURCHENKOVA () 1:55:05; 2. Gemma MACIA BLASCO () 1:56:06; 3. Ana TAUSTE GALERA (Like Sport) 1:56:46
TOTAL: 375
CLASSIFICACIO: sportmaniacs.com

29 Novembre 2015

Resultats del 3r Trail El Ventós d’Agost

imageMAS: 1. Sergio GUTIERREZ () 1:20:09; 2. Oscar PEREZ SAEZ (Atl. Castalla) 1:23:01; 3. Alejandro MEDINA CARREÑO (Apol·ana Totum Sport) 1:23:36
FEM: 1. Natalia GURCHENKOVA () 1:44:12; 2. Gemma MACIA BLASCO (Trilegends) 1:46:40; 3. Leyre GALLARDO (Atl. Camisetaseconomicas Elda) 1:47:13
TOTAL: 301
CLASSIFICACIO: mychip.es