Posts tagged ‘Jorge Aibar’

11 Març 2020

Resultats del “Jabalí Trail” d’Algímia d’Almonessir

La tercera edició del Jabalí Trail, disputada sobre dues distàncies a Algímia d’Almonessir, va tindre com a guanyadors els corredors Ricardo Cherta i Carmen Díaz en modalitat llarga, i Jorge Aibar i Pilar Raro en distància curta.

Resultats:
MAS: 1. Ricardo CHERTA BALLESTER (Freesoul:)) 2:27:45; 2. Nayib DAABAL CHMEIT (CM Serra Espadà Suera) 2:29:56; 3. Javier PERIS LLUESMA (Trail Morvedre) 2:36:47
FEM: 1. Carmen DIAZ LOPEZ () 3:14:15; 2. Suzie RICHARDS (Tortiguitas Trail Running Castellón) 3:15:56; 3. Fátima GILABERT HIDALGO () 3:18:48
Total: 246

MAS: 1. Jorge AIBAR SOL (Duurs Castelló) 1:35:01; 2. Nader DAABAL (CM Sierra Espadán) 1:36:00; 3. Carlos MEDINA AMER (ALV Fotografía) 1:36:17
FEM: 1. Pilar RARO GARNES (Atl. Saltamontes) 1:51:46; 2. Mireia BENEDICTO PEIRO (BCS Trail d’Uixó) 2:00:50; 3. Amparo ESCRICH GARCIA (Atl. Saltamontes) 2:01:19
Total: 245

Classificacions: toprun.es

2 Març 2020

Resultats de l’UTES-TES-C17ES

UTES
MAS: 1. Agustín BAVIERA PASCUAL () 11:08:58; 2. Jose Luis MOTA EXPOSITO () 11:50:57; 3. Oscar ALONSO TORRE () 12:10:34
FEM: 1. Yolanda HERNANDEZ CHAPARRO () 13:56:17; 2. Sonia CHUVE FARFAN () 16:02:10; 3. Susana MINGOL PACHES () 17:18:03
Total: 80

TES
MAS: 1. Ramón RECATALA VERA () 7:29:44; 2. Ezequiel CUESTA PRIETO () 8:02:39; 3. Daniel MARTINEZ GARCIA () 8:16:13
FEM: 1. Eva MESADO ORTIZ () 9:21:18; 2. Raquel CASARES LOPEZ () 10:24:53; 3. Zenaida FERNANDEZ COLLADO () 10:52:06
Total: 113

C17ES
MAS: 1. Jorge AIBAR SOL (Duurs Castelló) 1:59:26; 2. Dionisio MAHEDERO CORTES (Orero Paterna Runners) 2:12:11; 3. Iván RUBIO ALIAGA (Atl. Corbera) 2:13:30
FEM: 1. Beatríz SANCHEZ MARIN () 2:38:59; 2. Merche COUSO PEREZ () 2:46:02; 3. Ana Romina DE LA HOZ IOSZPE (Julmatic Team) 2:47:10
Total: 183

Classificació: mychip.es

18 febrer 2020

Victòries de Jose Luis Del Campo i de Pilar Raro al “Trail de Almedíjar”

foto_ALVFotografia

La setena edició d’aquest popular trail organitzat per Som Passatge torna a ser un èxit. Molta participació, i victòries de Pilar Raro i de Jose Luís Del Campo en la distància 28K. La de Sogorb puja al podi per quarta vegada. En distància Sprint guanyen Sara Pérez i Jorge Aibar.

Trail 28K
MAS: 1. Jose Luís DEL CAMPO GIJON (Mur i Castell tuga) 2:53:39; 2. Borja GALLARDO PEYDRO (Alex Campos Team) 2:55:29; 3. Martín BACAS NAAYEN () 2:55:34
FEM: 1. Pilar RARO GARNES (CXM València) 3:32:24; 2. Lorena RENAU SANCHEZ () 3:44:04; 3. Elisabeth RIOS (Burjarunners) 3:44:41
Total: 338

Sprint 17K
MAS: 1. Jorge AIBAR SOL (Duurs Castelló) 1:30:50; 2. Alejandro CAMPOS MORENO (Alex Campos Team) 1:31:31; 3. Jose Vicente CARRASCOSA FUERTES (Atl. Correores Buñol) 1:31:51
FEM: 1. Sara PEREZ GOMEZ (Alex Campos Team) 1:47:45; 2. Amparo GARCIA MORILLAS () 1:52:40; 3. Mireia BRIONES GONZALEZ (Alex Campos Team) 1:55:59
Total: 341

Classificació: toprun.es

Foto: ALV Fotografía

Altres edicions: 201920182016

17 Novembre 2019

Resultats Marató dels Dements

Foto: Last Race Studio

Marató dels Dements
MAS: 1. Manuel MERILLAS MOLEDO () 5:11:48; 2. Ricardo CHERTA BALLESTER (Lurbel Team People Sapiens) 5:15:53; 3. Raúl CRIADO SANCHEZ () 5:25:15
FEM: 1. Nerea GARCIA GORRIZ () 7:26:44; 2. Xari ADRIAN CARO () 7:31:12; 3. Lorena RENAU SANCHEZ (Dicavi Esports) 7:35:08
Total: 428

Mitja dels Dements d’Eslida
MAS: 1. Carlos AGUILELLA PALLARES () 2:13:45; 2. Jose Luis DEL CAMPO GIJON (Mur i Castell Tuga) 2:17:31; 3. Jorge AIBAR SOL () 2:18:01
FEM: 1. Lluna BELTRAN ESTEVE (Lurbel Team People Sapiens) 2:59:37; 2. Zenaida FERNANDEZ COLLADO (BCS Trail d’Uixó) 3:04:06; 3. Silvia PIERA MARTINEZ (Cor i Muntanya Puçol) 3:06:06
Total: 170

Mitja dels Dements d’Ain
MAS: 1. Jorge AIBAR SOL (Duurs Castelló) 2:48:51; 2. Guillermo ALBERT (Lurbel Team People Sapiens) 2:49:25; 3. Pere FERRER IVARS (Amics de la Natura de Marxuquera) 2:49:56
FEM: 1. Gemma HERRERO VALLS (Corremon Trail) 3:24:18; 2. Julia LEHMANN (Corremon Trail) 3:31:19; 3. Patricia BARREDA BORT (Lurbel Team People Sapiens) 3:35:19
Total: 255

Classificacions: mychip

10 Novembre 2019

Més de quatre-cents corredors al Trail Pics de Betxí

foto_42ypico.JPG

A Betxí s’ha disputat la cursa més popular, el 6é Trail Pics de Betxí, amb més de quatre-cents participants. Victòries per a Jorge Aibar i Nerea García.

MAS: 1. Jorge AIBAR SOL (Duurs Castelló M.Motors) 1:21:25; 2. Eloy ESTEVE CASERO (Maestrazgo Escuder Textil) 1:23:59; 3. Òscar CARRATALA MARTINEZ (A 4 Pelat) 1:25:00
FEM: 1. Nerea GARCIA GORRIZ (Serac Sport) 1:46:54; 2. Sandra ALARCON SANCHEZ (Corremon Trail) 1:49:43; 3. Kateryna CHEPIL () 1:51:13
Total: 408

Classificació: 20191110_TrailPicBetxi (.pdf)

Foto: 42ypico

14 Març 2019

Resultats Cursa Castro d’Alfondeguilla

MAS: 1. Jorge AIBAR SOL (Duurs Castelló) 1:38:20; 2. Vicente CALVO MARTINEZ (CM GR33) 1:39:27; 3. Carlos AGUILELLA PALLARES (Maestrazgo – Portell Turisme) 1:40:10
FEM: 1. Beatríz FAS JUAN (Mur i Castell Tuga) 2:13:44; 2. Anna FERRERES MESEGUER () 2:19:50; 3. Beatríz SANCHEZ MARIN () 2:22:27

Classificació: 20190310_CursaCastro_Alfondeguilla

Etiquetes: ,
6 Desembre 2016

Resultats de la Garrote Trail Pavías-Higueras

JonhRogla_GarroteTrail_2016_foto_LastRaceStudio.jpg
25K
MAS: 1. Jonh ROGLA ALTERMANN (Mur i Castell Tuga) 2:09:47; 2. Vicent TORRES VILAR (Cor i Muntanya Puçol) 2:14:13; 3. Joan SAN BARTOLOME SANCHO (Atmosfera Sport Running) 2:18:55
FEM: 1. Maria Eugenia INTURIAS USTAREZ (Native Sandals) 2:42:37; 2. Diana MARTORELL CANOS (Mur i Castell Tuga) 2:43:34; 3. Raquel CASARES LOPEZ (Atl. Onda) 2:48:34
TOTAL: 160
CLASSIFICACIO: tdpevents
14K
MAS: 1. Jorge AIBAR SOL (Triatlon Onda) 1:09:33; 2. Guillermo ALBERT (Pepa’s Team 2.0) 1:10:55; 3. Ruben PASCUAL NARANJO (BCS Trail d’Uixó) 1:11:05
FEM: 1. Elisabeth RIOS PEREDO (Burjarunners) 1:27:52; 2. Ana MURILLO RIPOLLES (Cor i Muntanya Puçol) 1:36:10; 3. Irene PEREZ (AE Rockets) 1:37:14
TOTAL: 225
CLASSIFICACIO: tdpevents
19 Desembre 2015

Resultats del 2n Trail Higueras-Pavias

Sprint 14K
MAS: 1. Jorge AIBAR SOL (Triatlon Onda) 1:10:43; 2. Roberto HERRERA RODRIGUEZ () 1:14:00; 3. Jesus YLLARRAMENDI LOPEZ () 1:14:10
FEM: 1. Silvia PIERA MARTINEZ (Cor i Muntanya Puçol) 1:31:18; 2. Vanesa IGLESIAS MORENO () 1:35:34; 3. Beatriz DE LA FUETNE MIGUEL () 1:36:25
TOTAL: 145

25K
MAS: 1. Vicent TORRES VILLAR (Cor i Muntanya Puçol) 2:20:28; 2. Israel GONZALEZ ESCRIG (CM La Pedrera) 2:21:28; 3. Manuel PEREZ MORAIS (Trail Morvedre) 2:23:39
FEM: 1. Lluna BELTRAN ESTEVE (Cor i Muntanya Puçol) 3:01:36; 2. Maria DE LA TORRE CELADES (In Bike Trivila) 3:19:19; 3. Patricia TORRES VILLAR (Cor i Muntanya Puçol) 3:31:34
TOTAL: 118
CLASSIFICACIO: tdpevents.es