Posts tagged ‘Alex Gorriz’

22 Juny 2022

7é Trail de Bejís

22K

1 Álex GORRIZ ALIAGA Chafaaliagas Jérica 2:14:14
2 Víctor VALLDECABRES TORRES Corremon Trail 2:14:15
3 Mauri FERNANDEZ GIMENEZ RJ Team 2:15:02

1 Patricia TORRES VILLAR Trail Morvedre 2:40:48
2 Elisabet LOPEZ AUQUE Trail Morvedre 2:46:07
3 Tamara GARCIA CELDA Residencia Cantallops 3:00:58

Total: 109

15K

1 Jose BRUNO ALONSO Trail Morvedre 1:46:10
2 Fco Jose MACHI QUIJAL Penya Pedra Moli 1:47:07
3 Rafa GARCIA CELDA Residencia Cantallops 1:53:20

1 Albina DAVIU ESTEBAN – 2:13:32
2 Bea GIMENEZ HERRERO – 2:26:42
3 Bouchra YESSEF ZERROUK – 2:31:26

Total: 59

Classificació: runatica.com

29 Mai 2022

Resultats del Benafer Trail

María Alfonso, foto: Runática

🏁 Trail 13K

1 Álex GORRIZ ALIAGA Chafaaliagas Jérica 0:58:42
2 Manuel HERRERO OLIVA – 0:59:44
3 Miguel Ángel DUPLAS MATEOS GR33-Xibeca 1:00:44

1 Laura ODEA – 1:17:04
2 Judit PEREZ MOLINA Chafaaliagas Jérica 1:19:11
3 Susana VIVAS PEIRO Chafaaliagas Jérica 1:21:06

Total: 125

🏁 Sprint 6K

1 Alberto FERRANDO REINA – 0:33:33
2 Paulo MARCO CASANOVA Pipa Team 0:34:21
3 Iker MONTESINOS ASENSI – 0:44:50

1 Maria ALFONSO FLORES – 0:37:05
2 Carlota FULLER SUAREP – 0:40:55
3 Irene GONZALEZ Medieval OCR Team 0:47:34

Total: 54

Classificació: toprun.es

19 Desembre 2021

Ricardo Cherta i Marisa Villagrasa guanyen el Trail Trinxeres XYZ

foto: organització

Cherta i Villagrasa guanyen la prova de 28K, però s’han disputat dues proves més a Xèrica. S’adjunten resultats.

🏁Trail Z 28K

1️⃣ Ricardo CHERTA BALLESTER Dynafit 2:36:37
2️⃣ Eloy HORNERO Playas de Castellón 2:38:08
3️⃣ Luís NAJES MARTIN A.D. Maestrazgo 2:39:37

1️⃣ Marisa VILLAGRASA BLANCO Trail Morvedre 3:13:56
2️⃣ Zenaida FERNANDEZ COLLADO Corremon Trail 3:15:04
3️⃣ Carmen RODRIGUEZ SOLER Cap i Cames TRT 3:34:14

Total: 194

🏁Trail Y 19K

1️⃣ Javier CABRERO COMPANY Tripuçol 1:40:04
2️⃣ Carlos MARTINEZ GARCIA Cuallaete’s Team 1:40:33
3️⃣ Roberto BENAVENT SANCHEZ HCB Entrenamiento Personal 1:46:38

1️⃣ Ana Maria NAVARRO IGLESIAS – 2:11:53
2️⃣ Sonia ESCURIOLA REULA Team Race Land 2:19:47
3️⃣ Rocío ORENGA ROMERO Green Power ST 2:25:19

Total: 204

🏁Trail X 12K

1️⃣ Álex GORRIZ ALIAGA CD Chafaaliagas Jérica 1:06:40
2️⃣ Francisco GARRIDO VAQUER – 1:12:11
3️⃣ Eduardo MARTIN MOLINA Trail Morvedre 1:12:45

1️⃣ Sonia COLLADO VILLAR Ulevel Team 1:31:03
2️⃣ Judit PEREZ MOLINA Corremón Trail 1:32:16
3️⃣ Amparo GARCIA MORILLAS CE ISD Trirun 1:36:54

Total: 218

Classificació: tempofinito