Posts tagged ‘Amparo Escrich’

17 Novembre 2019

Resultats del Contrabandistas Trail, a Caudiel

MAS: 1. Salvador MONTESINOS () 1:28:28; 2. Kristaps GONCAROVS (CD Never Stop Running) 1:29:12; 3. Juan SANCHEZ LOPEZ (Trail Morvedre) 1:29:46
FEM: 1. Amparo ESCRICH GARCIA (Atl. Saltamontes) 1:39:57; 2. Pilar RARO GARNES (Atl. Saltamontes) 1:42:48; 3. Maria Dolores IZQUIERDO RUBIO () 1:48:37
Total: 204

Classificació: toprun

3 Novembre 2019

Resultats Trail Montanejos 2019

correrxmuntanya

55K
MAS: 1. Ramón RECATALA VERA (Mur i Castell Tuga) 4:59:33; 2. Salvador ENGUIX GIMENEZ (Alex Campos Team) 5:23:57; 3. Juan ARGENTE PAYA () 5:26:53
FEM: 1. Amparo ESCRICH GARCIA (Atl. Saltamontes) 6:32:31; 2. Belén PEREZ NAVARRO (GAMTE) 6:43:37; 3. Marta CAMBRA PORCEL () 6:53:20
Total: 111

30K
MAS: 1. Javier IZQUIERDO IZQUIERDO () 2:46:33; 2. Jose Luís FELIS BLASCO (Mur i Castell Tuga) 2:48:20; 3. Jordi BORREDA FELIU () 2:49:45
FEM: 1. Diana MARTORELL CANOS (Mur i Castell Tuga) 3:09:14; 2. Silvia SARRION ESTEVE (Trail Umbría La Plana) 3:17:38; 3. Maria Pilar HERNANDEZ ISACH () 3:29:51
Total: 247

15K
MAS: Javier GAGO SEGUI () 1:19:59; 2. Jose RUIZ CABELLO () 1:20:50; 3. Vicente PAMBLANCO FERNANDEZ () 1:21:11
FEM: 1. Cristina DOMINGUEZ CIVERA (Triatlón Teruel Turia Extreme) 1:45:54; 2. Nati ALCOVER GRAU () 1:47:30; 3. Raquel JOVANI ORTI () 1:47:40
Total: 391

Classificació: mychip

22 Octubre 2019

Resultats a Viver

25K / 850+
MAS: 1. Iván GIMENEZ MOLINA () 2:04:53; 2. Samuel PALOMERA SVENSSON (Atl. Saltamontes) 2:07:27; 3. Antonio CAROT GARCIA (Atl. Altura) 2:10:33
FEM: 1. Amparo ESCRICH GARCIA (Atl. Saltamontes) 2:38:58; 2. Silvia LUIS ESTEVEZ () 2:46:22; 3. Belen PEREZ NAVARRO (GAMTE ) 2:46:23
total: 78

13K / 350+
MAS: 1. Francesc CABRERO BOLOS (Tripuzol) 1:03:28; 2. Sergio MARTINEZ MARTINAVARRO (Alvaro Team) 1:04:09; 3. Jose GARCIA VILLENA (Mur i Castell Tuga) 1:06:15
FEM: 1. Amparo GARCIA MORILLAS (Team Runner Petit Comité) 1:17:35; 2 Esther BOTICA MORCILLO (GE Coratge Missions) 1:20:47; 3. Mar NAVARRO (Trail Morvedre) 1:21:52
total: 212

Classificacions: 2019_Viver_TrailMolinosdeViver

9 Octubre 2019

9 d’octubre festa, i cursa a Gilet

foto_ALVFotografia.jpg

Com cada 9 d’octubre, festivitat autonòmica, es disputa la Volta al Terme de Gilet. Dues distàncies i ple d’inscripcions, amb convidats com Miguel Caballero (victòria) i Luis A. Hernando (desé).

MAS: 1. Miguel CABALLERO ORTEGA (La Sportiva) 1:45:26; 2. Abderrahim HANZAZE (Lurbel Team People Sapiens) :47:36; 3. Jose Carlos DIAZ GARCIA () 1:52:08
FEM: 1. Amparo ESCRICH GARCIA (Atl. Saltamontes) 2:21:06; 2. Ana MURILLO RIPOLLES () 2:35:06; 3. Clara FERRERA RIPOLL (Tripuzol) 2:36:14
total: 281
11K
MAS: 1. Francesc CABRERO () 0:53:05; 2. Vicente PAMBLANCO FERNANDEZ (Tripuzol) 0:55:37; 3. Bienvenido ARBONA PEREZ (HCB Entrenamiento Personal) 0:55:57
FEM: 1. Verónica Elizabeth QUIGUANGO NAVARRETE () 1:06:09; 2. Amparo GARCIA MORILLAS (Team Runner Petit Comité) 1:08:01; 3. Paula COSTA BALLESTER (Tridimonis) 1:11:49
total: 303

Classificació: sportmaniacs.com

Foto: ALV Fotografía

12 Març 2019

Resultats al Jabalí Trail d’Algímia d’Almonessir

Jabalí Trail 25K
MAS: 1. David PALOMERA SVENSSON (Atl. Saltamontes) 2:44:14; 2. Roberto RAMOS BALLESTER (Desbordats Runners Team) 2:49:52; 3. Bienvenido ARBONA PEREZ (HCB Entrenamiento Personal) 2:50:22
FEM: 1. Amparo ESCRICH GARCIA (Atl. Saltamontes) 3:29:19; 2. Ana Isabel ZAFRA PRIETO (Malfainers Running) 3:49:49; 3. Mari HERREROS OLTRA (CD NoLimits Tri&Trail Team) 3:53:42

Classificació: 20190310_JabaliTrail_AlgimiadeAlmonacid_25K

Jabalí Trail 18K
MAS: 1. Abel CEBRIAN GRANELL (Atl. Onda) 1:37:48; 2. Carlos MEDINA AMER (Castell de Serra ALV Fotografía) 1:38:15; 3. Nacho SAFONT FEMENIA (Atl. Vila-Real) 1:39:15
FEM: 1. Mónica LEANDRO GOZALBO () 2:06:36; 2. Norinda FORSAT SERER (Verd3) 2:14:08; 3. Raquel DEL POZO BARAHONA (Corre i Canya) 2:16:16

Classificació: 20190310_JabaliTrail_AlgimiadeAlmonacid_18K

Font: sportmaniacs

3 Octubre 2016

Resultats del 2n Trail Rascanya

Celebrat diumenge 2 d’octubre a Sogorb sobre un circuit de 16K i 600+.

MAS: 1. Samuel PALOMERA SVENSSON (Atl Saltamontes) 1:15:53; 2. Pablo RARO AZNAR (La Ratica Corredorica) 1:18:49; 3. David PALOMERA SVENSSON (Atl Saltamontes) 1:19:37
FEM: 1. Amparo ESCRICH GARCIA (Atl Saltamontes) 1:42:55; 2. Ana MARTIN GARCIA () 1:48:38; 3. Lorena GUTIERREZ BADENES (BCS Trail Uxió) 1:49:29
TOTAL: 175
CLASSIFICACIO: http://www.dorsal1.es/