Posts tagged ‘Joel Montiel’

1 Octubre 2022

Resultats de l’ADV Trail d’Alcúdia de Veo

foto: Epic & Legend

Alcudia de Veo Trail 45K

1 Sergio GARCIA LIBRADO La Carrasca Lorca Trail 6:55:22
2 Héctor POMARES NAVARRO Atl. Decatlón Elche 6:56:20
3 Roberto GIL LOPEZ Irier Trail Team 6:57:35

1 Santa CAROT MARIN Atl. Saltamontes 10:12:38
2
3

Total: 14

Alcudia de Veo Trail 10K

1 Joel MONTIEL SAVAL – 1:18:18
2 Iván MARIN AIBAR Montí Trail 1:20:58
3 Alejandro CAMPOS MORENO Alex Campos Team 1:22:22

1 Raquel CASARES LOPEZ Atl. Onda 1:31:02
2 Marta GOMEZ MONZON Alex Campos Team 1:31:28
3 Miriam RUIZ SANCHIS Alex Campos Team 1:50:53

Total: 96
Classificació: runatica

25 Setembre 2022

Resultats Cursa Muntanya Torreblanca

1 Joel MONTIEL SAVAL – 1:19:44
2 Jose Ramón SANCHEZ MORALES Atl. Baix Maestrat 1:22:44
3 Jose Ángel EBRI GARCIA Amics CCPP Alcalà-Alcossebre 1:24:12

1 Olga SIERRA BERNAT Bluemotors Geo 1:57:23
2 Minerva CARCELLER COLLADO Amics del Clot 2:06:07
3 Lola ALCON GARGALLO A.D. Maestrazgo 2:07:54

Total: 59
Classificació: sportmaniacs

11 Setembre 2022

Resultats Sprint Trail Nocturn de l’Abdet

Ana Peydró, foto: Acariciando la luz Fotógrafos

1 Joel MONTIEL SAVAL – 1:28:18
2 Santi VALLS BORDERA CXM València 1:32:34
3 Vicente LLORCA CLIMENT Entrena Benissa 1:35:07

1 Ana PEYDRO SANCHEZ CXM València 1:53:23
2 Laura Irina LARA SANCHEZ Los Machaca Piedras 1:53:36
3 Alba VILLANOVA DEL MORAL Atl. Alcoy 1:58:20

Total: 164

Sprint 11K

1 Maria FUENTES OLCINA Lurbel 0:56:11
2 Marisol ÑIGUEZ – 1:17:55
3 Marta PIERA BORDES Dorsal 19

1 Fran IBORRA SORIA Los Machaca Piedras 0:58:51
2 Vicente ORTS Atl Publidom 1:04:17
3 Alfredo SOBRINO MULERO Trencacames 1:06:07

Total: 53

Classificació: mychip.es

16 gener 2020

Resultats de l’Almèdia Trail

Captura

Amb dues distàncies 24 km i 15 km es va disputar diumenge la segona edició de l’Almèdia Trail a Callosa d’En Sarrià. Victòries per a Nasio Cardona i Aïda Pérez, que segueixen dominant les curses disputades a les Marines.

Almèdia Trail
MAS: 1. Ignacio CARDONA TORRES (Llebeig Xàbia) 2:04:09; 2. Fran DE LA CRUZ JORDA (Entrena Benissa) 2:04:18; 3. Pedro MARTINEZ GONZALEZ () 2:07:01
FEM: 1. Aïda PEREZ MONCHO (Dénia Corre) 2:42:47; 2. Antonia VALERO SIGNES (GEG Grup Espeleològic Gata) 2:50:31; 3. Laura SALOM CORTS (C.Exc. Tavernes de la Valldigna) 2:52:47
Total: 212

Sprint Trail
MAS: 1. Joel MONTIEL SAVAL (CE Corredors Callosa) 1:08:50; 2. Raúl MIÑANA LLOPIS (Socarun) 1:14:49; 3. Iván JUAN CANO (CC Polop) 1:14:57
FEM: 1. María LOPEZ MARTINEZ (CD Triarios) 1:30:36; 2. Angela GADEA CATALA (Atl. Bèrnia) 1:33:38; 3. Elena ESCOLAR SAVAL (CE Corredors Callosa) 1:37:28
Total: 137

Classificació: mychip.es