Posts tagged ‘Patricia López’

29 Octubre 2017

RESULTATS: Beniatjar, Benlloc, Xelva, Xeresa i Viver

10a Subida al Pico de Chelva
Trail 25K
MAS: 1. Raúl MORENO (Calvos Trail) 2:21:02; 2. Jose Manuel SANCHEZ SORIANO (Trail Requena) 2:22:49; 3. Miguel Angel PEÑALVER DE AQUINO (Trail Villar Caja Rural) 2:24:37
FEM: 1. Antonia HEINEMANN (Tristar Regensburg) 2:56:04; 2. Laura MIRASOL SOLANA (Corremon Trail) 3:09:51; 3. Ana TORTOSA MOLINA (Misjueves) 3:13:50
TOTAL: 125
Promo 10K
MAS: 1. Ruben LAZARO VILALTA (Corremon Trail) 0:49:03; 2. Jesús QUILES GUAITA (Turis on fire) 0:49:12; 3. Jose ANDRES COLLADO (Titaguas Corre) 0:50:06
FEM: 1. Arantxa GUERRERO (Bikesport Chiva) 1:38:15; 2. Inma VIVO ROIG (Cuc de Llum) 1:39:06; 3. Eva PEÑALVER DE AQUINO (Trail Villar Caja Rural) 1:40:58
TOTAL: 140
CLASSIFICACIO: toprun


4t Monduver Trail
Ultra
MAS: 1. Juanjo DE LOS ANGELES SEGUI (CC Xeraco) 8:00:40; 2. Gabriel VALERO ALARCON () 8:08:43; 3. Xavier TOMAS ESMEL (Trail Serra Vernissa) 8:44:55
FEM: 1. Patri LOPEZ VICEDO (Corrsendes Xeresa) 10:27:56; 2. Bego GARCIA DIEZ (CC Xeraco) 10:54:20; 3. Verónica JIMENEZ SUAREZ (Los Mazaos) 12:12:58
TOTAL: 101
Maratón
MAS: 1. Pedro Jose MARTINEZ GONZALEZ (Colau Trail) 4:40:58; 2. David BALLESTER SANZ (Mur i Castell Tuga) 4:55:46; 3. Carlos JIMENEZ GOMEZ (Kulumsport) 4:59:39
FEM: 1. Alicia CHAVELI PERIS (S.A.M.) 6:32:16; 2. Eugenia ALVAREZ SOLER () 6:37:02; 3. Sofia GOMEZ MARTINEZ () 7:23:25
TOTAL: 172
21K
MAS: 1. Emili SELLES i SEGUI (Macrovital – Marathon Crevillent) 1:56:42; 2. David GARCIA MASCARELL (Superatesport.com) 1:57:52; 3. David PEREZ REIG (Quatre Gats Ròtova) 2:02:30
FEM: 1. Raquel LANDIN COBOS (The Kenyan Urban Way) 2:33:29; 2. Tamara CANET DOLZ (CAMA Algemesí) 2:34:05; 3. Angela PIZARRO UREÑA (CC Xeraco) 2:46:10
TOTAL: 152
10K
MAS: 1. Ramon ALVAREZ BORRAS (La Llebre Simat) 1:01:15; 2. Jorge MARI BAIXAULI (The Kenyan Urban Way) 1:04:19; 3. Jorge PERIS VENANCIO (The Kenyan Urban Way) 1:04:19
FEM: 1. Monica Alexandra PILCO INGA (The Kenyan Urban Way) 1:16:48; 2. M. Angeles GIMENEZ DE PEDRO (S.A.M.) 1:28:25; 3. Vanessa CASTELLO ALONSO (CC Xeraco) 1:29:18
TOTAL: 111
CLASSIFICACIO: toprun


2n Benicatrail (21.8K) Beniatjar
MAS: 1. Jesús MUÑOZ GARCIA (Deporbike) 1:50:57; 2. Carlos PASCUAL SEMPERE (Corremon Trail) 1:52:50; 3. Antonio PEREZ VERDU (Les Llebres de Muro) 1:53:08
FEM: 1. Sonia SANCHEZ SANCHEZ (Trail Moixent) 2:27:31; 2. Jessica MATAIX CRESPO (Aper Alcoi) 2:30:19; 3. Marian CAMARASA FRANCES (Trivici Team) 2:34:59
TOTAL: 99
CLASSIFICACIO: sportmaniacs


2n Trail Molinos de Viver

Sprint 13K
MAS: 1. Alberto PAMBLANCO FERNANDEZ (Tripuzol) 1:01:34; 2. Ruben PASCUAL NARANJO (BCS Trail d’Uixó) 1:03:49; 3. Gabriel PALOMERA SVENSSON (Atl. Saltamontes) 1:03:59
FEM: 1. Lorena VAZQUEZ MARTINEZ (C&C Sport) 1:21:02; 2. Nathalie GUILLEN FRANCOIS (CE Pobla de Farnals) 1:25:28; 3. Amanda Jasmine VILLIAMSON (GAMTE) 1:27:18
TOTAL: 190
CLASSIFICACIO: tdpevents

Reina 25K
MAS: 1. Oscar SOTO MORENO (HCB Entrenamiento Personal) 2:02:31; 2. Luis APARICIO (HCB Entrenamiento Personal) 2:04:13; 3. Samuel PALOMERA SVENSSON (Atl. Saltamontes) 2:05:26
FEM: 1. Diana MARTORELL CANOS (Mur i Castell Tuga) 2:34:05; 2. Gloria FULLER SUAREP (Cor i Muntanya Puçol) 2:41:12; 3. Sonia CHUVE FARFAN (Gaes Running Team) 2:45:32
TOTAL: 142
CLASSIFICACIO: tdpevents


Trail Benlloch (14K)
MAS: 1. Alex MARIN FABRA (Maestrazgo – Portell Turisme) 0:51:51; 2. Edgar PEREZ BOJADOS (Urban Running) 0:54:44; 3. Miguel Angel MARTINEZ GREGORIO (CM GR33) 0:56:08
FEM: 1. Ioanna PETENCHI PETENCHI (Running Moró) 1:03:12; 2. Sonia ESCURIOLA REULA (CM GR33) 1:09:56; 3. Maria Pilar HERNANDEZ ISACH (Calamardo) 1:10:10
TOTAL: 447
CLASSIFICACIO: sportmaniacs

11 Octubre 2017

Resultats del cap de setmana: Beneixama, Forna, Gilet, Riba-roja de Túria, Tous, Vilafamés i Vilanova d’Alcolea

CapturaMolta participació a la Volta la Terme de Gilet i a la Solana Trail de Beneixama. S’adjunten classificacions.  Foto: Botamarges per Image Hunters

read more »

10 Abril 2017

Cap de setmana complet al MaMoVa 42K, 21K i 11K: Resultats

mamova

42K
MAS: 1. Ismail RAZGA (Salomon Team) 3:43:40; 2. Javi SORIANO REVERT (Like Sport Lurbel) 3:57:16; 3. Ezequiel CUESTA PRIETO (Mur i Castell Tuga) 4:01:17
FEM: 1. Patricia LOPEZ VICEDO (CEM Corresendes de Xeresa) 5:16:04; 2. Olga GARCIA SANTAMARIA () 5:19:33; 3. Clara RADA (Mur i Castell Tuga) 5:23:36
TOTAL: 299

21K
MAS: 1. Iván SAIZ GARCIA (Corremon Trail) 1:47:10; 2. Alberto PAMBLANCO FERNANDEZ (Tripuçol) 1:50:33; 3. Fran HINOJOS MORALES (superatespor.com)1:51:40
FEM: 1. Marita NYGARD (Opptur Motbakkeklubb) 2:08:44; 2. Vanessa BENAVENT GARCIA (Serrano C.Atl.) 2:12:07; 3. Sara PEREZ GOMEZ (Alex Campos Team) 2:12:58
TOTAL: 203

11K
MAS: 1. Jesús DE LA FUENTE FERNANDEZ (Susodelafuente) 0:44:52; 2. Juan Maria JIMENEZ LLORENS (Green Power ST) 0:46:28; 3. Borja GALLARDO PEYDRO (Green Power ST) 0:48:51
FEM: 1. Cecilie HAGEN (Opptur Motbakkeklub) 0:59:05; 2. Karin HILSTAD (Opptur Motbakkeklub) 1:00:24; 3. Tamara ALVAREZ SEGURA (Green Power ST) 1:05:27
TOTAL: 99

CLASSIFICACIO: mamova.es

13 Març 2017

Resultats de l’Infern Trail d’Orba

MAS: 1. Pedro MARTINEZ GONZALEZ (Esports Colau Trail) 3:59:15; 2. Andrés MARTI PUIG (Tururac Sports) 4:27:14; 3. Virgilio AGULLO JUAN (Soca Run) 4:38:40
FEM: 1. Patricia LOPEZ VICEDO (Tururac Sports) 5:26:58; 2. Xari ADRIAN CARO (Team SportHG Aml) 5:27:00; 3. Ana CARRERES TORTOSA (Guerrer Moixent) 5:33:14
TOTAL: 231
CLASSIFICACIO: somesport.org

8 febrer 2017

Resultats del quart Trail de Xeresa-Montdúver

xeresa17

21K
MAS: 1. Simon RAMA CANICOBA (Mur i Castell Tuga) 2:05:08; 2. Vicente FERNANDEZ ROIG (Trt Meliana) 2:05:19; 3. Roi GARCIA IZQUIERDO (Superatesport.com) 2:05:25
FEM: 1. Patricia LOPEZ VICEDO (Corresendes de Xeresa) 2:40:38; 2. Alba GARCIA FUENTES (Green Power Sports Team) 2:47:28; 3. Nieves CARRASCOSA HIDALGO (Correores de Buñol) 2:48:17
TOTAL: 185
CLASSIFICACIO: trailvalencia.es

Sprinttrail
MAS: 1. Juan Maria JIMENEZ LLORENS (Green Power Sports Team) 0:59:16; 2. Alejandro CAMPOS MORENO (Alex Campos Team) 1:01:17; 3. Jose ANDRES COLLADO (Titaguas Corre) 1:01:47
FEM: 1. Sara PEREZ GOMEZ (Alex Campos Team) 1:14:47; 2. Beatriz DE LA FUENTE MIGUEL () 1:17:04; 3. Maria MUÑOZ HERNANDEZ (Alex Campos Team) 1:18:57
TOTAL: 305
CLASSIFICACIO: trailvalencia.es

13 gener 2017

Patricia López i Pedro Martínez guanyen al cim del Montdúver

foto_rafaromero

MAS: 1. Pedro MARTINEZ GONZALEZ (Esports Colau Trail) 1:36:23; 2. Carlos PASCUAL SEMPERE (Trail&Climb) 1:37:09; 3. Ignasi CARDONA TORRES (Lurbel) 1:38:05
FEM: 1. Patricia LOPEZ VICEDO (Tururac Sports – Corresendes Xeresa) 2:06:31; 2. Mari TAMARIT GALISTEO (Guerreras Aper) 2:08:27; 3. Maria BELTRAN TOLEDO (La Llebre Alpesa) 2:12:07
TOTAL: 538
CLASSIFICACIONS: crono4sports.es

6 Desembre 2014

El Trail del Villar tanca el Circuito Trail Valencia

Sin título

Este diumenge passat es va disputar el Trail de Villar del Arzobispo, darrera prova puntuable per al Circuito Trail Valencia. Simón Rama en categoria masculina i Patricia López Vicedo en femenina han sigut els guanyadors del Circuit. El 10 de gener es lliuraran els trofeus.

RESULTATS
MAS: 1. Jose Gines CARRASCO BALANZA (Mur i Castell Tuga) 1:37:48; 2. Jose BELLOT BELLVER (Serra Vernissa – Dental Fayos) 1:38:01; 3. Alejandro LIZONDO ESTEVE () 1:40:22
FEM: 1. Estívaliz FERNANDEZ GARCIA (Trail Requena) 2:03:49; 2. Patricia LOPEZ VICEDO (Dianium Tururac Sport) 2:04:44; 3. Carmen Maria PEREZ SERRANO (Serrano C.Atl.) 2:13:08
TOTAL: 294
CLASSIFICACIO: timerlap.com

3 Novembre 2014

Patricia López Vicedo i Toño Quilis guanyen el primer Trail de Favara

Sin títuloMAS: 1. Toño QUILIS CUEVAS (Marathon Crevillent) 1:50:43; 2. Simon RAMA CANICOBA (Mur i Castell Tuga) 1:52:59; 3. Alvaro CLIMENT MIÑANA (Atl. Safor Delikia Sport) 1:53:20
FEM: 1. Patricia LOPEZ VICEDO (Atl. Dianium Tururac Sport) 2:24:10; 2. Eva VICED MIÑANA (Atl. Senglars Favara) 2:43:07; 3. Natalia CLARI SANZ (Atl. Senglars Favara) 2:50:06
TOTAL: 182
CLASSIFICACIO: timerlap.com

8 Juny 2014

Resultats al Trail de El Rebollar

Sin título

RESULTATS
MAS: 1. Simón RAMA CANICOBA (Mur i Castell Tuga) 1:35:20; 2. David APARICIO FUENTES (Cárnicas Serrano) 1:36:36; 3. Jose Luis MARTINEZ CASTILLO (Orero Paterna Runners) 1:38:27
FEM: 1. Patricia LOPEZ VICEDO (Dianium Tururac Sport) 1:54:28; 2. Vanessa BENAVENT GARCIA (Correliana) 1:59:47; 3. Eva BERNAT LLORENS (Atl. Cheste) 1:59:56
TOTAL: 244
CLASSIFICACIO

5 Mai 2014

Resultats del segon Trail de Cortes de Pallàs

juanma_jimenezEsta cap de setmana s’ha disputat el segon Trail Cortes de Pallás, prova valedera per al Circuito Trail Valencia. Adjunts els resultats.

RESULTATS
MAS: 1. Juan Maria JIMENEZ LLORENS (Never Stop Running) 1:53:45; 2. Roberto LOPEZ MOLINA (Trivici) 1:55:00; 3. Abelardo ORQUIN BELLVER (Serra Vernissa – Dental Fayos) 1:56:05
FEM: 1. Patricia LOPEZ VICEDO (Dianium Tururac Sport) 2:19:37; 2. Eva BERNAT LLORENS (Atletismo Cheste) 2:23:36; 3. Estívaliz FERNANDEZ GARCIA () 2:37:42
TOTAL: 234
Promo: Miguel SORIA SAN PEDRO 0:56:31 / Lidia HERNANDEZ IZQUIERDO 1:11:00
CLASSIFICACIO

31 Març 2014

Victòries per a Juan Argente i Patricia López Vicedo en la Perimetral de Benissa

patricia lopez vicedoLa tercera edició d’esta marató i mitja de la Marina ha estat retallada pel mal oratge, però no deslluïda. El veterà Juan Argente ha guanyat en hòmens i Patricia López Vicedo revalida la victòria de la primera edició.

MAS: 1. Juan ARGENTE PAYA (Marathon Crevillent) 6:54:51; 2. Sergio BERMEJO CHECA () 6:57:19; 3. Sebastian SANCHEZ SAEZ (Marathon Crevillent) 7:08:19
FEM: 1. Patricia LOPEZ VICEDO (Tururac Sport Dianium) 8:14:32; Miryam TALENS BELEN () 8:36:02; 3. Yolanda VALIENTE CABALLERO (Petrer Running Cid) 9:04:46
CLASSIFICACIÓ

Fotos: rsmanza.com

23 Març 2014

Resultats del primer Trail de Quesa

MAS: 1. Abelardo ORQUIN BELLVER (Serra Vernissa) 1:51:15; 2. Xavier TOMAS ESMEL (Serra Vernissa) 1:53:35; 3. Jose Luis MARTINEZ CASTILLO (Paterna Runners) 1:55:37
FEM: 1. Patricia LOPEZ VICEDO (Dianium Tururac Sport) 2:11:05; 2. Eva BERNAT LLORENS (C.Atl. Cheste) 2:15:20; 3.Maria Isabel NAVARRO HERNANDEZ (Never Stop Running) 2:27:05
TOTAL: 237
CLASSIFICACIO