Resultats del cap de setmana: Beneixama, Forna, Gilet, Riba-roja de Túria, Tous, Vilafamés i Vilanova d’Alcolea

CapturaMolta participació a la Volta la Terme de Gilet i a la Solana Trail de Beneixama. S’adjunten classificacions.  Foto: Botamarges per Image Hunters

10a Cursa Muntanya Vilanova d’Alcolea (19K)

MAS: 1. Iñaki RUBIO SEGARRA (Atl. Urbanrunning) 1:11:22; 2. Alfonso GRANELL DE LA CRUZ (Atl. Onda) 1:18:40; 3. Fernando RUIZ SANCHEZ (Elite Cementos) 1:19:48
FEM: Mª Eugenia INTURIAS USTAREZ (Minimal Sandals) 1:30:57; 2. Patry BARREDA BORT (CM GR33) 1:33:10; 3. Ana LUIZ VICENT (CM La Pedrera) 1:47:50
TOTAL: 141
CLASSIFICACIO: tdpevents


 

9a Botamarges (70K)

MAS: 1. Miguel Angel SORIANO AROCA (Marathon Crevillent) 7:29:30; 2. Pedro MARTINEZ GONZALEZ (Esports Colau Trail) 7:29:33; 3. Josue ARAN GARCIA (Irun Calp) 7:35:58
FEM: 1. Patri LOPEZ VICEDO (Tururac Corresendes) 10:07:34; 2. Angela PIZARRO UREÑA (CC Xeraco) 10:46:00; 3. Encarna CARDONA GOMEZ (Atl. Diànium) 10:49:16
TOTAL: 213
CLASSIFICACIO: mychip


7a Solana Trail Beneixama

K27
MAS: 1. Julio MARTINEZ TECLES (Like Sport Lurbel) 2:02:21; 2. Juan MARTINEZ TORTOSA (Like Sport Lurbel) 2:03:29; 3. Gilberto VICEDO RIBERA () 2:06:08
FEM: 1. Gemma MACIA BLASCO (Marathon Crevillent) 2:33:08; 2. Eva Maria ORTUÑO VAÑO (Trail Villena) 2:33:53; 3. Gloria COMPANY TOMAS (Aper Alcoi) 2:37:24
TOTAL: 251
CLASSIFICACIO: sportmaniacs

K17
MAS: Oscar PEREZ SAEZ () 1:15:49; 2. Luis SANCHEZ SERRANO (Villena Orientación) 1:16:25; 3. Cristóbal CAMARASA PEREZ (CE Colivenc) 1:17:05
FEM: 1. Alba BELTRA ESCOLANO (Marathon Crevillent) 1:30:50; 2. Anabel NICOLAU MARTINEZ () 1:40:21; 3. Lidia ORDOÑO () 1:42:32
TOTAL: 345
CLASSIFICACIO: sportmaniacs


 

7a Volta al Terme de Gilet

11K
MAS: 1. Javier CABRERO COMPANY () 0:53:06; 2. Juan María JIMENEZ LLORENS () 0:55:13; 3. Vicente PAMBLANCO FERNANDEZ () 0:55:33
FEM: 1. Marisa VILLAGRASA BLANCO () 1:08:50; 2. Clara FERRERA RIPOLL () 1:13:41; 3. Angela Patricia ORON PUCHOL () 1:14:27
TOTAL: 299
CLASSIFICACIO: sportsmaniacs

21K
MAS: 1. Oscar SOTO MORENO () 1:44:47; 2. Jose Carlos DIAZ GARCIA () 1:46:49; 3. Alejandro SAMPER JARA () 1:51:15
FEM: 1. Melisa GALI FRANCISCO () 2:22:15; 2. Lluna BELTRAN ESTEVE () 2:25:12; 3. Claudia RIBELLES () 2:31:42
TOTAL: 282
CLASSIFICACIO: sportsmaniacs


 

5é Trail de Riba-roja de Túria

Trail Corto K13
MAS: 1. Jesús QUILES GUAITA (EP Turis-On Fire) 1:06:18; 2. Ruben MONTALBAN GOMEZ (CEA Bétera) 1:09:40; 3. Miguel MARTINEZ BONET (CEA Bétera) 1:09:43
FEM: 1. Carmen RODRIGUEZ SOLER (Green Power Sports Team) 1:25:58; 2. Elena PASTOR TEROL (Atl. Riba-peu Riba-roja) 1:33:35; 3. Ester GUARDIOLA PIQUER (Gaes Running Team) 1:40:57
TOTAL: 117
CLASSIFICACIO: toprun.es

Trail Largo K21
MAS: 1. Jose Antonio BIGORRA SORIANO (Club Izard) 1:56:53; 2. Wilman Paul JIMENEZ QUIZHPE (Pioneros de Sudamérica) 1:58:00; 3. Dmitrijs BLATOVS () 2:05:38
FEM: 1. Marta CAMBRA PORCEL (Atl. Sollana) 2:25:06; 2. Ana PEREZ PUIGCERVER (5Dedos Valencia) 2:33:19; 3. Laura NUÑEZ RODRIGUEZ (Atl. Running Catarroja) 2:36:23
TOTAL: 80
CLASSFICACIO: toprun.es


 

3r Trail 3 Cims Vilafamés (14K)

MAS: 1. Roberto GIL LOPEZ (WAA Team) 2:59:17; 2. David MUNDINA GIL (CM GR33) 3:02:59; 3. Sean FAS JUAN (Mur i Castell Tuga) 3:12:20
FEM: 1. Sonia ESCURIOLA REULA (CM GR33) 3:49:04; 2. Beatriz FAS JUAN (Mur i Castell Tuga) 3:56:53; 3. Soraya JULIAN GUAL (CM Vilafames) 4:22:04
TOTAL: 126
CLASSIFICACIO: tdpevents


2n Trail de Tous

Trail 21K
MAS: 1. Rafael MURCIA MARTINEZ (Trifitness 31) 1:37:48; 2. Ruben SOLVES VAYA (CC La Rabosa Montanya) 1:38:46; 3. Eusebio FAUS CALABUIG (Trifitness 31) 1:39:31
FEM: 1. Sandra MURCIA SOLER (Km3 Xàtiva) 2:08:10; 2. Amparo TALENS PLA (Trifitness 31) 2:11:45; 3. Noelia VICEDO PEREA (Onsen Runners Alcoi) 2:15:33
TOTAL: 97
CLASSIFICACIO: cronorunner

Trail 14K
MAS: 1. Cristian ALVAREZ CALONGE (Alex Campos Team) 1:02:55; 2. Salva HONRUBIA DURA (Trifitness 31) 1:05:42; 3. Toni GALLART GUARINOS (Crespo Cronorunners) 1:06:30
FEM: 1. Sara PEREZ GOMEZ (Alex Campos Team) 1:18:34; 2. Ana SIMEON PONTES (Atl. Silla) 1:23:00; 3. Ana BENITO MUÑOZ (Atl. Tortuga Algemesí) 1:24:44
TOTAL: 149
CLASSIFICACIO: cronorunner

Anuncis

Deixa un comentari

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

Esteu comentant fent servir el compte WordPress.com. Log Out / Canvia )

Twitter picture

Esteu comentant fent servir el compte Twitter. Log Out / Canvia )

Facebook photo

Esteu comentant fent servir el compte Facebook. Log Out / Canvia )

Google+ photo

Esteu comentant fent servir el compte Google+. Log Out / Canvia )

Connecting to %s

%d bloggers like this: