RESULTATS: Bunyol, Cofrents, Montan, Suera i Xert

foto_AndresNuñezLastRaceStudio.jpg

6a Cursa Trencamoles (Xert)
MAS: 1. Mario BONAVISTA DOMINGO (Mur i Castell Tuga) 1:26:54; 2. Andrés PASCUAL IBAÑEZ (Triatló Davima) 1:30:10; 3. Daniel RAMIA GUILLEN (Triatló Basiliscus) 1:31:48
FEM: 1. Carmen FLORES BERMEJO () 2:02::20; 2. Marta PALAU VICENT () 2:14:28; 3. Aixa CANTAVELLA REDON (Agarreulos) 2:14:28
TOTAL: 278
CLASSIFICACIO: tdpevents

4a Volta a la Campana (Suera)
23K
MAS: 1. Fernando RUIZ SANCHEZ (Elite Cementos) 2:05:34; 2. Alex MARIN FABRA (Maestrazgo – Portell Turisme) 2:05:43; 3. Cesar GARCIA MALLENCO (Masustas Team) 2:08:07
FEM: 1. Patry BARREDA BORT (CM GR33) 2:33:30; 2. Maria Eugenia INTURIAS USTAREZ (Mur i Castell Tuga) 2:41:49; 3. Raquel CASARES LOPEZ (Atl. Onda) 2:45:11
TOTAL: 304
11.2K
MAS: 1. Pepe GARCIA ZAFON (Atl. Onda) 0:57:14; 2. Esteban SOTO FORTUÑO (In Bike) 0:59:11; 3. Jerónimo MARTINEZ BENEDICTO (CM GR33) 0:59:15
FEM: 1. Laia CAÑES BADENES (HG Aml Team) 1:03:28; 2. Lorena GUTIERREZ BADENES (BCS Trail d’Uixó) 1:19:27; 3. Marta VILA MATOSES (Atl. Sollana) 1:20:37
TOTAL: 162
CLASSIFICACIO: mychip

2n Trail Montan Sierra Espina
MAS: 1. Samuel PALOMERA SVENSSON (Atl. Saltamontes) 2:00:03; 2. Alberto VICENTE MARQUES (Atl. Altura) 2:00:47; 3. David PALOMERA SVENSSON (Atl. Saltamontes) 2:04:57
FEM: 1. Monica LEANDRO GOZALBO () 2:46:36; 2. Eva María GARCIA VIDAL (L’Eliana Running) 2:48:37; 3. Puri MUÑOZ YELMO () 2:51:03
TOTAL: 88
CLASSIFICACIO: rockthesport

2n Trail de Buñol
27K
MAS: 1. Jose Luis DEL CAMPO GIJON (Mur i Castell-Tuga) 2:21:57; 2. Isaac LLACER BADAL (CXM València) 2:27:30; 3. Fran HINOJOS MORALES (Superatesport.com) 2:27:58
FEM: 1. Nieves CARRASCOSA HIDALGO (Correores Buñol) 3:09:49; 2. Estívaliz FERNANDEZ GARCIA (Trail Requena) 3:20:20; 3. Mari Carmen LIS ZAHONERO (Training Planet) 3:24:06
TOTAL: 96
13.5K
MAS: 1. Jesús QUILES GUAITA (Ep Turis ON Fire) 1:05:14; 2. Victor MARTINEZ HERNANDEZ () 1:05:32; 3. Luis BARBANCHO PALMER (Correores Buñol) 1:08:22
FEM: 1. Gema SAEZ ALEMANY (Correores Buñol) 1:27:41; 2. Gema CAMBRES RODRIGUEZ (Correores Buñol) 1:27:41; 3. Emi GARCIA MORENO (L’Eliana Running) 1:30:40
TOTAL: 149
CLASSIFICACIO: mychip

1r Trail de Cofrentes
MAS: 1. Rafael MURCIA MARTINEZ (CXM València) 1:36:57; 2. Javi SORIANO REVERT (Like Sport Lurbel) 1:37:10; 3. Jonathan BENITO MARCOS (Som Passatge) 1:38:14
FEM: 1. Laura MIRASOL SOLANA (Corremon Trail) 2:12:36; 2. Belen CUENCA PIQUERAS (Almansa Sendas y Caminos) 2:15:30; 3. Encarna FERNANDEZ GALDON (Trail Serra Vernissa) 2:18:38
TOTAL: 130
CLASSIFICACIO: timerlap

 

foto: Andrés Núñez – Last Race Studio

Anuncis

Deixa un comentari

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

Esteu comentant fent servir el compte WordPress.com. Log Out / Canvia )

Twitter picture

Esteu comentant fent servir el compte Twitter. Log Out / Canvia )

Facebook photo

Esteu comentant fent servir el compte Facebook. Log Out / Canvia )

Google+ photo

Esteu comentant fent servir el compte Google+. Log Out / Canvia )

Connecting to %s

%d bloggers like this: