Posts tagged ‘Sara Perez’

16 Desembre 2018

Navarrés enceta el Circuito Trail Valencia

foto: Tripixelsport

Simón Rama (Mur i Castell Tuga) i Patri López Vicedo (Corresendes de Xeresa) han sigut els vencedors absoluts de la cinquena edició del Trail de Navarrés, disputat aquest matí sobre els 20.5K del recorregut que obre el Circuito Trail Valencia 2018/9.
Al circuit Sprint (10.8K) els vencedors han sigut Jesús Quiles (Alex Campos Team) i Sara Pérez (Alex Campos Team).

info: trailvalencia

28 Mai 2018

Guanyadors del Circuito Trail Valencia 2017/18

CTV17

Després de la prova final disputada diumenge a Gestalgar, el Circuito Trail Valencia ja té guanyadors de l’edició 2017/18:

Trail: Rafa Murcia (CXM València) i Laura Mirasol (Corremón Trail)
Sprinttrail: Cristian Alvarez (Álex Campos Team) i Sara Pérez (Álex Campos Team)

El CTV ha passat també per les poblacions de Cofrents, Vallada, Navarrés, Ontinyent, Xeresa, Xera i Cortes de Pallàs.

25 Març 2018

Carlos Pascual i María Beltran guanyen el Campionat Autonòmic de Carrera Vertical celebrat a Villena

foto_LorenaRoman

María Beltran (Simat de la Valldigna) torna a guanyar el Campionat Vertical de mitja distància disputat dissabte a Villena, i van tres ors consecutius. En xics Carlos Pascual (Cocentaina) trenca el domini de Nasio Cardona (hui tercer) i es penja l’or, després de tres bronzes i la plata de l’any passat.

Tots els resultats: mychip

MAS: 1. Carlos PASCUAL SEMPERE (Corremon) 0:19:26; 2. Jose Antonio MENA GARCIA (Trail Villena) 0:19:39; 3. Ignasi CARDONA TORRES (Like Sport Lurbel) 0:19:51; 4. Vicente GANDIA SORIANO (Trivici Team) 0:20:16; 5. Juan MARTINEZ TORTOSA (Like Sport Lurbel) 0:20:20
FEM: 1. Maria BELTRAN TOLEDO (Like Sport Lurbel) 0:24:45; 2. Tamara CANET DOLZ (CAMA Algemesí) 0:24:50; 3. Sara PEREZ GOMEZ (FEMECV) 0:25:45; 4. Roser NICOLAU PICO (Aper Alcoi) 0:26:33; 5. Maria Ángeles GABALDON VALERO (Trail Villena) 0:26:33
categoria CADET
MAS: 1. Jesús Miguel PEREZ ORTUÑO (Marathon Crevillent) 0:25:53
FEM: 1. Eva SIERRAS CODINA (CExc Eldense) 0:32:00
categoria JUNIOR
MAS: 1. Elías ABAD ROCAMORA (Tragamillas) 0:22:02; 2. Salvador ESTARLICH MENDEZ (Trail Serra Vernissa) 0:22:04; 3. Erik CORONADO CLIMENT (Corremon) 0:22:11
FEM: 1. Noelia RUBIO-QUINTANILLA PUIG (Aper Alcoi) 0:32:08; 2. Berta ROMERO FORCADA (Animals de Monte) 0:36:53
sub-categoria Veterana
MAS: 1. Carlos PASCUAL SEMPERE (Corremon) 0:19:26; 2. Jose Antonio MENA GARCIA (Trail Villena) 0:19:39; 3. Ignasi CARDONA TORRES (Like Sport Lurbel) 0:19:51; 4. Vicente GANDIA SORIANO (Trivici Team) 0:20:16; 5. Juan MARTINEZ TORTOSA (Like Sport Lurbel) 0:20:20
FEM: 1. Roser NICOLAU PICO (Aper Alcoi) 0:26:33; 2. Juan Marcela LONDOÑO VALENCIA (CExc Eldense) 0:27:06; 3. Antonia VALERO SIGNES (GE Gata) :27:52
sub-categoria Master
MAS: 1. Juan José MALPICA LILLO (Trail Villena) 0:22:48; 2. Andrés HERNANDEZ VALERA (FEMECV) 0:24:13; 3. David ROMAN MOLTO (Aper Alcoi) 0:25:43
FEM: 1. Laurence RASTELL (Atl. Dianium) 0:30:12; 2. Cristina CASTILLO HERRAIZ (CXM València) 0:31:11

foto: Lorena Román

4 febrer 2018

Resultats de l’Alèdua Trail de Llombai

Cristian Alvarez (Alex Campos Team) i Sara Pérez Gómez (Alex Campos Team) guanyen a Llombai, la cursa de 23K. En distància 11K David López Morcillo (Decathlon Campanar) i Pilar Villaplana (Serrano C.Atl) han sigut els vencedors absoluts. 548 participants.

classificació: 2018_AleduaTrail_Llombai

2 febrer 2018

Resultats del trail de Llaurí

Jonathan Benito (Som Passatge) i Sara Pérez (Alex Campos Team) van guanyar la 4a Volta Muntanya de Llaurí, i Jesús Quiles (Epturis-onfire) i Ángeles Giménez en la distància sprint.

classificació: 2018_Trail_Llauri

23 Octubre 2017

RESULTATS: Altea la Vella, Bocairent, Castelló de la Plana i Sellent

Campionat Autonòmic de Kilòmetre Vertical FEMECV (Altea la Vella)
MAS: 1. Antonio MARTINEZ PEREZ (Marathon Crevillent) 0:42:08; 2. Jose Antonio LUNA GIMENO (Marathon Crevillent) 0:42:46; 3. Ignacio CARDONA TORRES (Like Sport Lurbel) 0:43:11; 4. Juan MARTINEZ TORTOSA (Like Sport Lurbel) 0:44:05; 5. Jose Antonio MENA GARCIA (Trail Villena) 0:44:05
FEM: 1. María BELTRAN TOLEDO (La Llebre – Alpesa) 0:57:44; 2. Tamara CANET DOLZ (CAMA Algemesí) 0:58:03; 3. Gloria COMPANY TOMAS (Aper Alcoi) 0:58:16; 4. Eva María ORTUÑO VAÑÓ (Trail Villena) 0:59:41; 5. Silvia ALOS RODRIGO (Aper Alcoi) 1:01:11
TOTAL: 86
CLASSIFICACIO: mychip


Tombatossals
Tombatossals
MAS: 1. Fco Javier BAREA PASTOR (G. Alpino Javalambre) 1:56:12; 2. David PRADES MONFORT (Nike Trail) 1:56:16; 3. Israel GONZALEZ ESCRIG (CM La Pedrera) 1:57:14
FEM: 1. Eva MESADO ORTIZ (Mur i Castell Tuga) 2:26:04; 2. Maria Eugenia INTURIAS USTAREZ () 2:29:27; 3. Sonia ESCURIOLA REULA (Team Land – GR33) 2:30:36
TOTAL: 255

MaraTomba
MAS: 1. Víctor BERNAD BLASCO (Aml Sport HG – Meridiano 0) 4:25:19; 2. Alfonso DE LA TORRE SAEZ (Alcudia de Veo Team) 4:40:25; 3. Jefferson OTALVARO MOSCOSO (Urban Running Castellón) 4:46:45
FEM: 1. Ana LUIS VICENT (CM La Pedrera) 6:20:02; 2. Minerva CARCELLER COLLADO (Amics del Clot) 6:29:33; 3. Vicen ALEMANY SOLER (Corriols Sueca) 7:05:42
TOTAL: 55

MiniTomba
MAS: 1. Raúl ARIÑO TORRES (AD Maestrazgo – Canyeros Bar) 1:11:32; 2. Luis Antonio ALONSO AYALA () 1:15:59; 3. Josep MATEU GARCIA (Multiesport El Castellet) 1:19:30
FEM: 1. Soraya JULIAN GUAL (CM Vilafamés) 1:32:02; 2. Noelia FENOLLOSA FENOLLOSA () 1:33:46; 3. Sara MONZON LABERNIA () 1:33:46
TOTAL: 136
CLASSIFICACIO: mychip


4t Trail de Bocairent

MAS: 1. Emili SELLES I SEGUI (Marathon Crevillent) 2:01:55; 2. Carlos PASCUAL SEMPERE (Corremon Trail) 2:04:57; 3. Joaquin MARTI CALABUIG (Trivici Team) 2:06:41
FEM: 1. Eva Maria ORTUÑO VAÑO (Trail Villena) 2:32:38; 2. Mari TAMARIT (Aper Alcoi) 2:40:00; 3. Juana Marcela LONDOÑO VALENCIA (CEE Trail Club) 2:44:10
TOTAL: 215

Sprinttrail
MAS: 1. Marcos FERRANDEZ () 1:10:27; 2. Fernando CASANOVA () 1:11:49; 3. Jordi MARTINEZ MEYA () 1:12:04
FEM: 1. Silvia SARRION ESTEVE (Trail Umbria La Plana) 1:23:46; 2. Ana PEYDRO SANCHEZ (CXM València) 1:26:22; 3. Anabel NICOLAU MARTINEZ () 1:29:54
TOTAL: 153
CLASSIFICACIO: sportmaniacs


3r Trail de Sellent

Trail 17.5K
MAS: 1. Ruben SOLVES VAYA (La Rabosa Montanya) 1:20:12; 2. Miguel FERNANDEZ GARCIA (Tutriatlon.com) 1:20:52; 3. Rafael MURCIA MARTINEZ (Trifitness 31) 1:20:56
FEM: 1. Ana BENITO MUÑOZ (Tortuga Algemesí) 1:44:16; 2. Amparo TALENS PLA (Trifitness 31) 1:44:30; 3. Raquel PEREZ JORDA (Triatló Sueca) 1:55:06
TOTAL: 84

Sprinttrail 13.K
MAS: 1. Cristian ALVAREZ CALONGE (Alex Campos Team) 0:57:33; 2. Jaime JORQUES FRANCES (Team Podoesportiva.com) 0:58:37; 3. Kevin FUSTER MATIAS (CD Masktri) 0:58:59
FEM: 1. Sara PEREZ GOMEZ (Alex Campos Team) 1:15:12; 2. Barbara MORAGURS PENALVA (Trifitness 31) 1:16:30; 3. Ana SIMEON PONTES (Atl. Silla) 1:16:59
TOTAL: 169
CLASSIFICACIO: cronorunner


Bèrnia Challenge
MAS: 1. Antonio MARTINEZ PEREZ (Marathon Crevillent) 2:16:45; 2. Jose Antonio LUNA GIMENO (Marathon Crevillent) 2:18:40; 3. Vicente GANDIA SORIANO (Trivici Team) 2:19:22
FEM: 1. Gemma MACIA BLASCO (Marathon Crevillent) 3:02:47; 2. Gloria COMPANY TOMAS (Aper Alcoi) 3:03:30; 3. Lucia MARTINEZ SORIANO (Trail Villena) 3:10:57
TOTAL: 126
CLASSIFICACIO: mychip

11 Octubre 2017

Resultats del cap de setmana: Beneixama, Forna, Gilet, Riba-roja de Túria, Tous, Vilafamés i Vilanova d’Alcolea

CapturaMolta participació a la Volta la Terme de Gilet i a la Solana Trail de Beneixama. S’adjunten classificacions.  Foto: Botamarges per Image Hunters

read more »

8 febrer 2017

Resultats del quart Trail de Xeresa-Montdúver

xeresa17

21K
MAS: 1. Simon RAMA CANICOBA (Mur i Castell Tuga) 2:05:08; 2. Vicente FERNANDEZ ROIG (Trt Meliana) 2:05:19; 3. Roi GARCIA IZQUIERDO (Superatesport.com) 2:05:25
FEM: 1. Patricia LOPEZ VICEDO (Corresendes de Xeresa) 2:40:38; 2. Alba GARCIA FUENTES (Green Power Sports Team) 2:47:28; 3. Nieves CARRASCOSA HIDALGO (Correores de Buñol) 2:48:17
TOTAL: 185
CLASSIFICACIO: trailvalencia.es

Sprinttrail
MAS: 1. Juan Maria JIMENEZ LLORENS (Green Power Sports Team) 0:59:16; 2. Alejandro CAMPOS MORENO (Alex Campos Team) 1:01:17; 3. Jose ANDRES COLLADO (Titaguas Corre) 1:01:47
FEM: 1. Sara PEREZ GOMEZ (Alex Campos Team) 1:14:47; 2. Beatriz DE LA FUENTE MIGUEL () 1:17:04; 3. Maria MUÑOZ HERNANDEZ (Alex Campos Team) 1:18:57
TOTAL: 305
CLASSIFICACIO: trailvalencia.es