Posts tagged ‘Alex Campos’

17 Novembre 2019

Resultats del 6é Trail Navarrés Los Chorradores

foto_Tripixelsport.jpg

Trail
MAS: 1. David GIMENEZ SOLAZ (Sport Spirit Team) 1:41:29; 2. Simón RAMA CANICOBA (Mur i Castell Tuga) 1:41:59; 3. Borja GALLARDO PEYDRO (Alex Campos Team) 1:43:50
FEM: 1. Silvia SARRION ESTEVE (Alejandro Sanz – Timerlap) 2:05:59; 2. Patricia LOPEZ VICEDO (CEM Corresendes Xeresa) 2:10:27; 3. Noelia VALLE CARCEL (Sport Spirit Team) 2:14:35

Classificació: timerlap

Sprinttrail
MAS: 1. Alejandro CAMPOS MORENO (Alex Campos Team) 0:54:55; 2. Roberto BENAVENT SANCHEZ () 0:55:24; 3. Eusebio FAUS CALABUIG (eusebiofaus.com) 0:55:25
FEM: 1. Sara PEREZ GOMEZ (Alex Campos Team) 1:06:02; 2. Alina TEODORA GABOR (CE La Porte Fresca) 1:06:57; 3. Mireia BRIONES GONZALEZ (Alex Campos Team) 1:08:33; 3. Oreto MARTINEZ CABALLERO (Alejandro Sanz – Timerlap) 1:08:45

Classificació: timerlap

Foto: Tripixelsport

6 Octubre 2019

Resultats a Cofrents

correrxmuntanya

Classificació: 20191006_Cofrents_Trail

correrxmuntanya

Classificació: 20191006_Cofrents_Sprinttrail

19 febrer 2019

Resultats del Trail d’Almedíjar

foto_TraildeAlmedijar

28K
MAS: 1. Raúl INGLES BALAGUER (Outdoor Natura Moncada) 2:52:41; 2. Jonathan BENITO MARTOS (Som Passatge) 2:53:27; 3. Luis APARICIO MANZANARES (Cor i Muntanya) 2:55:7
FEM: 1. Elizabeth RIOS PEREDO (Burjarunners) 3:40:44; 2. Ana BENITO MUÑOZ (Atl. Tortuga Algemesí) 3:50:40; 3. Silvia PIERA MARTINEZ (Cor i Muntanya) 3:52:27

17K
MAS: 1. Alejandro CAMPOS MORENO (Alex Campos Team) 1:32:10; 2. Jesús QUILES GUAITA (Alex Campos Team) 1:32:42; 3. Pablo BRIONES GONZALEZ (Alex Campos Team) 1:33:02
FEM: 1. Pilar RARO GARNES (Atl. Saltamontes) 1:54:34; 2. Julia LEHMANN (Tus Gutach Ahs) 1:55:40; 3. Marisa VILAGRASA BLANCO (Trail Morvedre) 1:58:27

Classificacions: 20190217_TrailAlmedijar

Font: toprun.es

Foto: Julio Miralles

3 febrer 2016

Simón Rama i Pilar Raro guanyen el Trail de Almedíjar

12651350_1069436706410106_1728896531499307441_n

26K
MAS: 1. Simón RAMA CANICOVA (Mur i Castell Tuga) 2:22:43; 2. Manolo SORRIBES BERNAT (Mur i Castell Tuga) 2:26:22; 3. Pepelu BALLESTER GOMEZ (Mur i Castell Tuga) 2:26:56
FEM: 1. Pilar RARO GARNES (CXM València) 2:50:23; 2. Raquel MARTINEZ RODRIGUEZ (Corremon Trail) 2:56:49; 3. Olatx ALBARIÑO (Misjueves) 3:00:38
TOTAL: 354
CLASSIFICACIO: toprun.es

14K
MAS: 1. Alejandro CAMPOS MORENO (Alex Campos Team) 1:08:13; 2. Alberto PAMBLANCO FERNANDEZ (Tripuçol) 1:13:34; 3. Daniel CASTERA BRUGADA (Alex Campos Team) 1:14:46
FEM: 1. Vanessa BENAVENT GARCIA (Carnicas Serrano) 1:22:42; 2. Alba GARCIA FUENTES (Gent de Foios) 1:40:35; 3. Nathalie GUILLEN FRANCOIS (CE Pobla de Farnals) 1:40:45
TOTAL: 274
CLASSIFICACIO: toprun.es