Posts tagged ‘David Gimenez’

10 Març 2020

Resultats del 8é Trail “Sierra de Utiel”

foto_EventosSport-JimenezEnterprise

22K
MAS: 1. Carlos UBIDE SALINAS (Atl. La Vega San Antonio) 1:52:24; 2. Jose Luis MARTINEZ CASTILLO (Olympo Team) 1:55:27; 3. Fernando GARCIA HERNANDEZ (Atl. La Vega San Antonio) 1:56:59
FEM: 1. Beatríz REAL HERRAIZ (Atl. Cuenca Dolomía) 2:13:24; 2. María Jesús ALGARRA ALGARRA (Atl. Cuenca Dolomía) 2:15:01; 3. Pilar MONTESINOS HERRERO (Trail Requena) 2:15:37
Total: 77
Classificació: 20200308_Utiel_8eTrailSierradeUtiel_22K

11K
MAS: 1. David GIMENEZ SOLAZ (Atl. Utiel) 0:50:44; 2. Ángel LLORENS ZAFRA (Cuenca Enamora) 0:52:36; 3. Pablo BRIONES GONZALEZ (Alex Campos Team) 0:54:01
FEM: 1. Mireia BRIONES GONZALEZ (Alex Campos Team) 1:04:04; 2. Inma ALVAREZ HABA (Atl. La Vega San Antonio) 1:05:08; 3. Verónica CUELLO ZAMBRANA (Escuela del Corredor Paco) 1:07:49
Total: 203
Classificació: 20200308_Utiel_8eTrailSierradeUtiel_11K

Font: dorsal1.es

Foto: Eventos Sport – Jiménez Enterprise

30 gener 2020

Resultats de l’11é Trail Chera Ropé

Trail
MAS: 1. David GIMENEZ SOLAZ (Sport Spirit Team) 1:47:39; 2. Jose CARRASCOSA (Alex Campos Team) 1:50:55; 3. Toni VAZQUEZ UBEDA (Alejandro Sanz – Timerlap) 1:52:17
FEM: 1. Silvia SARRION ESTEVE (Alejandro Sanz – Timerlap) 2:21:26; 2. Beatríz DE LA FUENTE MIGUEL () 2:24:06; 3. Nadia CRISAN (C.Exc. La Porte Fresca) 2:26:58
Total: 115
Classificació: 20200126_TrailCheraRope_21K

SprintTrail
MAS: 1. Cristian ALVAREZ CALONGE () 0:52:13; 2. Mario Werther ASUNCION MATIAS (Atl. Silla) 0:52:17; 3. Alejandro CAMPOS MORENO (Alex Campos Team) 0:53:07
FEM: 1. Sara PEREZ GOMEZ (Alex Campos Team) 1:03:09; 2. Teodora GABOR ALINA (C.Exc. La Porte Fresca) 1:04:13; 3. Mireia BRIONES GONZALEZ (Alex Campos Team) 1:06:43
Total: 171
Classificació: 20200126_TrailCheraRope_11K

17 Novembre 2019

Resultats del 6é Trail Navarrés Los Chorradores

foto_Tripixelsport.jpg

Trail
MAS: 1. David GIMENEZ SOLAZ (Sport Spirit Team) 1:41:29; 2. Simón RAMA CANICOBA (Mur i Castell Tuga) 1:41:59; 3. Borja GALLARDO PEYDRO (Alex Campos Team) 1:43:50
FEM: 1. Silvia SARRION ESTEVE (Alejandro Sanz – Timerlap) 2:05:59; 2. Patricia LOPEZ VICEDO (CEM Corresendes Xeresa) 2:10:27; 3. Noelia VALLE CARCEL (Sport Spirit Team) 2:14:35

Classificació: timerlap

Sprinttrail
MAS: 1. Alejandro CAMPOS MORENO (Alex Campos Team) 0:54:55; 2. Roberto BENAVENT SANCHEZ () 0:55:24; 3. Eusebio FAUS CALABUIG (eusebiofaus.com) 0:55:25
FEM: 1. Sara PEREZ GOMEZ (Alex Campos Team) 1:06:02; 2. Alina TEODORA GABOR (CE La Porte Fresca) 1:06:57; 3. Mireia BRIONES GONZALEZ (Alex Campos Team) 1:08:33; 3. Oreto MARTINEZ CABALLERO (Alejandro Sanz – Timerlap) 1:08:45

Classificació: timerlap

Foto: Tripixelsport

3 Novembre 2019

Resultats 4t Trail de Jalance

correrxmuntanya.jpg

24K
MAS: 1. Rafael MURCIA MARTINEZ (CXM València) 2:07:32; 2. Jose Luís MARTINEZ CASTILLO (Olympo Team) 2:11:46; 3. Juan María JIMENEZ LLORENS (Green Power Sports Team) 2:13:29
FEM: 1. Ana Cristina ARGOTE MEDRANO () 2:53:07; 2. Sonia GUILLEM PEREZ (Serrano Atl) 3:08:49; 3. Carmen BALBASTRE CANO (BXM Bétera) 3:10:53
Total: 55

13K
MAS: 1. David GIMENEZ SOLAZ (Atl. Utiel) 0:57:56; 2. Jesús QUILES GUAITA (Alejandro Sanz- Timerlap) 1:00:10; 3. Vicent SOLER TORTOSA (Trail Serra Vernissa) 1:01:32
FEM: 1. Sara PEREZ GOMEZ (Alex Campos Team) 1:14:36; 2. Yolanda HERNANDEZ CHAPARRO (Green Power Sports Team) 1:17:47; 3. Ana FERRANDIZ FRANCES (Trail Umbría La Plana) 1:18:35
Total: 121

Classificació: toprun