Posts tagged ‘Rodrigo Monasor’

11 Març 2020

Resultats de la Marató de la Calderona 2020

foto_LastRaceStudio

MAS: 1. Rodrigo MONASOR ROMERO DE TEJADA () 4:02:53; 2. Vicente GANDIA SORIANO (Trivici Team) 4:13:29; 3. Cristian CALLAU ALEDON () 4:16:09
FEM: 1. Vilma GIMENEZ CABRERA (Alcarria Trekking) 5:19:06; 2. Diana FERRANDO CUESTA (CD Never Stop Running) 5:38:36; 3. Marisa VILAGRASA BLANCO (Trail Morvedre) 5:45:54
Total: 242

Mitja Marató de la Calderona
MAS: 1. Alfonso DE LA TORRE SAEZ (CD Metaesport) 1:59:07; 2. Ruben SANCHEZ VERDEGUER (Green Power Sports Team) 2:02:25; 3. Raúl PEDROS RUIZ (Outdoor Natura Moncada) 2:03:33
FEM: 1. Amparo GARCIA MORILLAS (Mur i Castell tuga) 2:25:11; 2. Miriam SERRANO LENDINEZ (Green Power Sports Team) 2:36:43; 3. Patricia CAMPS CASTELLO (Outdoor Natura Moncada) 2:40:51
Total: 251

Classificació: toprun.es

Foto: Last Race Studio

14 Setembre 2019

Resultats de la jornada: Lagos de Rabasa, Ultraferradura i Mig KV La Hortichuela

foto_LastRaceStudio

Ultraferradura 65K

MAS: 1. Rodrigo MONASOR ROMERO DE TEJADA () 7:05:11; 2. Gerard MORGADO RIBES (GR33) 7:15:31; 3. Samuel PALOMERA SVENSSON (Mur i Castell Tuga) 7:29:21
FEM: 1. Noelia SANCHEZ TALAMANTES (Corremon Trail) 10:12:21; 2. Valentina QUISPE QUISPE (Orero Paterna Runners) 11:21:33; 3. Mónica LEANDRO GOZALBO (Corre i Canya) 11:35:59

Ultraferradura 33K

MAS: 1. Carlos AGUILELLA PALLARES (AD Maestrazgo Portell Turisme) 3:06:00; 2. Jorge AIBAR SOL (Duurs) 3:15:49; 3. Eloy ESTEVE CASERO (AD Maestrazgo) 3:25:02
FEM: 1. Sonia ESCURIOLA REULA (Team Land – GR33) 4:08:27; 2. Elena MIHAI (Xtrem Almenara) 4:30:28; 3. Vanessa AMAT DIAGO (Marató i Mitja) 4:43:26

Ultraferradura 16K

MAS: 1. Jose BARTOLL IBAÑEZ (CE L’Alcora) 1:27:33; 2. Pau GOMEZ PALLARES (CEM Costur) 1:30:13; 3. Paquito PIQUERES PETITE (Fuentes&Calvente / Natura) 1:30:47
FEM: 1. Maria GUEROLA CAPSIR (AD Maestrazgo Escuder Textil) 2:04:27; 2. Merche COUSO PEREZ () 2.05:43; 3. Sonia DOMINGO APARICI (CM At-Zenet) 2:08:41

Font: toprun

II Medio KmV Aldea de la Hortichuela – Alpuente

MAS: 1. Jose Antonio MENA GARCIA (Marathon Crevillent) 0:27:31; 2. Manuel SEGARRA BERENGUER (Mur i Castell Tuga) 0:28:29; 3. Fco Jose BUSTAMANTE VAL (Corremon Trail) 0:28:54
FEM: 1. Inés TIRADO AGOST (Mur i Castell Tuga) 0:31:32; 2. Gemma HERRERO VALLS (Corremon Trail) 0:33:19; 3. Elena PASTOR TEROL (Atl. Riba-roja Ribapeu) 0:33:41

Font: toprun

8é Cross Lagos de Rabasa

MAS: 1. Abderrahim HANZAZE (Hell’s Gladiators) 0:41:11; 2. Santi NAVARRO SANTAMARIA (Clinica Grau) 0:41:15; 3. Jose Gines SEMPERE SEMPERE (TriElx) 0:42:53
FEM: 1. Gemma MACIA BLASCO () 0:50:56; 2. Nadezda SURMONINA (Maratón Crevillent) 0:54:20; 3. Isabel DELTELL MUÑOZ () 0:55:36

Classificació: 20190915_CrossLagosdeRabasa_Alacant

Foto: Last Race Studio (Ultraferradura)

8 Setembre 2019

Trail del Benicadell, guanyadors de les tres distàncies disputades

foto_EventosSport-JimenezEnterprise

Resultats del tercer Trail del Benicadell, disputat a Ràfol de Salem sobre tres distàncies.

39K: 1. Rodrigo MONASOR ROMERO (3:17:12); 1a. Mari TAMARIT GALISTEO (4:18:08)
26K: 1. Jose Luis MARTINEZ CASTILLO (2:06:12); 1a. Ana TAUSTE GALERA (2:29:30)
14K: 1. Jesús QUILES GUAITA (1:03:43); 1a. Sara PEREZ GOMEZ (1:19:34)

Classificació: toprun.es

Foto: Eventos Sport Jiménez Enterprise