Posts tagged ‘Ana Bas’

27 febrer 2022

Resultats a Moixent

Vicent Gandia i Manel Garcia, foto: organització

🏁 Sprint 12K

1 Miquel BAS – 0:57:39
2 Juanra ORTIZ Atl. Ontinyent 0:59:15
3 Julio MORENO Trail Moixent 1:03:22

1 Ana BAS Trail Moixent 1:14:20
2 Julia REVERT – 1:20:51
3 Ana Isabel DIAZ Trail Serra Vernissa 1:21:03

Total: 226

🏁 Moixent Trail 22K

1 Manel GARCIA SuperatesportCom 1:58:36
2 Vicent GANDIA Trivici Team 1:58:42
3 Miguel Ángel MARIN Atl. Ontinyent 2:06:28

1 Iris RODRIGUEZ – 2:50:21
2 Miriam ORTUÑO Trail Caudete 2:53:34
3 Yolanda SORIANO C.Exc. Fontanars dels Alforins 3:00:00

Total: 142

Classificació: sportmaniacs

23 gener 2022

Resultats del Trail Serralades de Barxeta

Trail Serralades de Barxeta, foto: Jose Carlos PHOTO

🏁 MaBu

1️⃣Rodrigo MONASOR ROMERO DE TEJADA Salomon Spain 3:53:44
2️⃣Santi MEDINA CARRASCO Green Power ST 4:22:17
3️⃣Andrés MARTI PUIG – 4:29:40

1️⃣Lorena GONZALEZ VALIENTE Bitrir Trail Running 5:47:34
2️⃣Montserrat SISTERE LLOP Patxanguerus d’Alforja 6:20:40
3️⃣Brenda MARTI MARTINEZ – 6:38:47

Total: 144

🏁 Trail 21K

1️⃣David GARCIA – 1:51:14
2️⃣Rodolfo JUAN MARTINEZ Ekuon ST 1:53:37
3️⃣Felipe GARCIA SAIZ – 1:56:05

1️⃣Sandra MURCIA SOLER KM3 Xàtiva 2:25:06
2️⃣Mari Carmen CORBI PEREZ Aper Alcoi 2:34:06
3️⃣Pepi REQUENA MUÑOZ Jojo’s Trail 2:34:48

Total: 347

🏁 Sprint Trail 12.5K

1️⃣Jordi RIPOLL RAMIREZ Dénia Corre 1:00:50
2️⃣Carlos PASCUAL CC El Garbí 1:03:31
3️⃣Gilberto VICEDO RIBERA Atl. Ontinyent 1:03:42

1️⃣Ana BAS CALATAYUD Trail Moixent 1:19:51
2️⃣Ana FERRANDIZ – 1:22:10
3️⃣Lydia MARTI GOMEZ Atl. Gandia 1:26:12

Total: 383

Classificació: mychip

21 Desembre 2019

Resultats del 8é Trail de Vallada

foto_EventosSport-JimenezEnterprise.jpg

41K/2800+
MAS: 1. Simón RAMA CANICOBA (Mur i Castell Tuga) 5:00:36; 2. Rafael MURCIA MARTINEZ (CXM València) 5:11:37; 3. Salvador ENGUIX GIMENEZ (Alex Campos Team) 5:20:24
FEM: 1. Ana Belén GARRIDO VILA (Escoba 1ª Parte Maratón) 6:49:27; 2. Encarna GOMEZ MORENO (Escuela del Corredor Paco Milán) 7:51:58
Total: 40

26K/1700+
MAS: 1. Vicente GANDIA SORIANO (Trivici Team) 2:51:37; 2. Jose Luis FELIS BLASCO (Mur i Castell Tuga) 2:57:46; 3. Borja GALLARDO PEYDRO (Alex Campos Team) 2:58:50
FEM: 1. Ana TAUSTE GALERA (Lurbel Team People Sapiens) 3:17:32; 2. Pilar RARO GARNES (CXM València) 3:33:14; 3. Leyre GALLARDO POVEDA (Jabalís Dorados) 3:54:13
Total: 139

11K/800+
MAS: 1. Cristian ALVAREZ CALONGE () 1:12:17; 2. Raúl MIÑANA LLOPIS (Socarun) 1:14:25; 3. Jesús MARTINEZ DELICADO (CXM València) 1:16:20
FEM: 1. Ana BAS CALATAYUD (Trail Moixent) 1:29:14; 2. Sara PEREZ GOMEZ (Alex Campos Team) 1:30:04; 3. Ana FERRANDIZ (Alejandro Sanz – Timerlap) 1:33:11
Total: 209

Classificacions: toprun.es

Foto: Eventos Sport – Jiménez Enterprise