Posts tagged ‘Elisabet Rios’

3 Octubre 2019

Resultats del cap de setmana

Moltes competicions al nostre territori el passat cap de setmana, el que ha minvat la participació en la majoria d’aquestes (encara que algú ha pogut competir dissabe i diumenge!). Només es salven Olocau, on van guanyar Jose L. Del Campo i Eli Ríos, i la clàssica d’Alcoi, amb Emili Sellés i Ana Tauste.

correrxmuntanya

Classificacions:

Pujada al Montcabrer: sportmaniacs
Nocturna Font de Garrut: mychip
Crono Nocturna Barranco Cañadillas: toprun
Trail La Vall de Segó: sportsmaniacs
Trail Salto de Chella: mychip
Carrera de Rabosa: mychip
Sprint Trail Senyera: mychip
Cursa Muntanya Olocau: toprun

20 Setembre 2019

Elisabeth Ríos i David Prades guanyen a la Canfranc-Canfranc

foto_Monrasin

Eli Ríos en distància 100K i David Prades en la de 16K. Una de les curses més difícils de la península que va escomençar amb distància marató fa més d’una dècada.

Foto: Monrasin

31 Març 2019

Resultats de la Moriscos Trail

13K
MAS: 1. Abel CEBRIAN GRANELL (Atl. Onda) 1:18:59; 2. Jose BARTOLL IBAÑEZ (CE L’Alcora) 1:19:52; 3. Miguel MOLINA SEBASTIA (Alcudiadeveoteam) 1:22:16
FEM: 1. Liliana CASTELLO (Sanus Vitae Team) 1:42:52; 2. Isabel GINER CALATAYUD (Runners Ciutat de València) 1:54:12; 3. Mª Elizabeth GARZON MORAN (Xtremers) 1:57:33

Classificació: 20190331_MoriscosTrail13K

23K
MAS: 1. Cristian PINARDELL ARTERO (CE L’Alcora) 2:07:52; 2. Roberto RAMOS BALLESTER (Desbordats Runners Team) 2:09:44; 3. Tono GARCIA FERRER (Pas a Pas – La Cañada) 2:10:12
FEM: 1. Aida GONZALEZ PITARCH (CM Vistabella) 2:47:35; 2. Jessica PALAO SANTAMARIA (BCS Trail d’Uixó) 2:53:00; 3. Ana María ALCARAZ MARTINEZ (Escuela del Corredor Paco Milan) 2:53:56

Classificació: 20190331_MoriscosTrail23K

42K
MAS: 1. Roberto GIL LOPEZ (WAA Team) 4:20:28; 2. Jesús VIVAS VIVAS () 4:25:21; 3. Batiste RUIZ LLORENS (Mur i Castell Tuga) 4:54:29
FEM: 1. Elisabeth RIOS PEREDO (Burjarunners) 5:37:38; 2. Carmen BALBASTRE CANO (BxM Bétera) 7:09:47; 3. Soledad SAEZ CALATAYUD (Ct Rehab Esport Aldaia) 7:40:56

Classificació: 20190331_MoriscosTrail42K

19 febrer 2019

Resultats del Trail d’Almedíjar

foto_TraildeAlmedijar

28K
MAS: 1. Raúl INGLES BALAGUER (Outdoor Natura Moncada) 2:52:41; 2. Jonathan BENITO MARTOS (Som Passatge) 2:53:27; 3. Luis APARICIO MANZANARES (Cor i Muntanya) 2:55:7
FEM: 1. Elizabeth RIOS PEREDO (Burjarunners) 3:40:44; 2. Ana BENITO MUÑOZ (Atl. Tortuga Algemesí) 3:50:40; 3. Silvia PIERA MARTINEZ (Cor i Muntanya) 3:52:27

17K
MAS: 1. Alejandro CAMPOS MORENO (Alex Campos Team) 1:32:10; 2. Jesús QUILES GUAITA (Alex Campos Team) 1:32:42; 3. Pablo BRIONES GONZALEZ (Alex Campos Team) 1:33:02
FEM: 1. Pilar RARO GARNES (Atl. Saltamontes) 1:54:34; 2. Julia LEHMANN (Tus Gutach Ahs) 1:55:40; 3. Marisa VILAGRASA BLANCO (Trail Morvedre) 1:58:27

Classificacions: 20190217_TrailAlmedijar

Font: toprun.es

Foto: Julio Miralles

10 Setembre 2017

Resultats del cap de setmana: Figueroles, Alpuente, Alcàntera de Xúquer, Argelita i Higueruelas

foto_mychipMario Bonavista i Èrica Gumbau guanyen a Figueroles, una clàssica ja. S’estrena una nocturna a Higueruelas, i més curses.

read more »

17 gener 2017

Disputada la primera edició de la Picaio Cim Trail

foto_alejandrolostado
Resultats d’aquesta prova disputada diumenge a Puçol.
MAS: 1. Pedro MARTI UREÑA (Trail Moixent) 2:26:20; 2. Jorge SAMPER SALA (Trail Morvedre) 2:28:37; 3. Ximo RUIZ INIESTA (Trail Moixent) 2:29.51
FEM: 1. Encarna FERNANDEZ GALDON (Trail Serra Vernissa) 2:52:37; 2. Margarita PAUCAR QUESADA (Desnivel+ Trail) 2:59:08; 3. Sonia SANCHEZ SANCHEZ (Trail Moixent) 3:07:01
TOTAL: 147
CLASSIFICACIO: tdpevents
MAS: 1. Roman TENA FABREGAT (UAt Castelló) 1:06:48; 2. Josep GIMENO ROCAFORT (EP HCB) 1:06:57; 3. Vicente GARCES DURA () 1:07:07
FEM: 1. Elisabet RIOS PEREDO (Burjarunners) 1:17:06; 2. Ana MURILLO RIPOLLES (Cor i Muntanya Puçol) 1:20:10; 3. Yesenia JORQUES ESTEVE (Trail Moixent) 1:20:18
TOTAL: 212
CLASSIFICACIO: tdpevents