Archive for ‘CxM Trail’

21 Novembre 2022

Resultats del Trail de Llíria

Sprint Trail 11.6K

1 Nour EDDINE ASBITA Atl. Edeta 0:56:55
2 Hugo ORTIZ KATAOKA Cap i Cames TR 0:58:17
3 Miguel TORRIJO IGUAL Atl. Edeta =:59:15

1 Bárbara MORAGUES PENALVA Atl. Cárnicas Serrano 1:08:10
2 Laura TOMAS MARTI Calicanto Trail Team 1:14:04
3 Sonia COLLADO VILLAR CXM València 1:18:49

Total: 213

Trail 21K

1 Jesús QUILES GUAITA – 1:59:05
2 Aitor GIL IZQUIERDO Atl. Edeta 2:01:14
3 Víctor GALVEZ SALVADOR Atl. Edeta 2:03:47

1 Paula MARTINEZ MUNUERA Atl. Turís 2:20:25
2 Marta ESTEBAN POVEDA Serrano C.Atl. 2:26:08
3 Maria LOPEZ CALOMARDE Atl. Villar 2:28:29

Total: 93

Classificació: cronorunner

19 Novembre 2022

Avanç de resultats del Costa Blanca Trails

Podi 46K femení, foto: CBT

101K

1 Erlanzt ZALBUNBIDE LEGARRA Zaldai MT 13:15:49
2 Sergio ACHAU Valerunners 13:18:16
3 Andrés JOVER QUILIS Lurbel 13:33:02

1 Ana Cristina CONSTANTIN Perlas Triatlón Colmenar Viejo 16:45:05
2 Margarita PAUCAR QUEZADA K’Allpa 17:28:01
3 Eva ALBADALEJO IBARRA Botamarges 19:34:17

Total: 133H+5D=138

75K

1 David BELDA GARCIA Les Llebres de Muro 8:21:34
2 Juan José GARCIA GARCIA Puentecillas Palencia 8:49:02
3 Ricardo ROMAN GARCIA Extremadura Sport 8:55:02

1 Mar PASTOR GARRIGA Tres Hermanas Aspe 10:05:04
2 Dominique VAN MECHGELEN Swe Sports 10:06:40
3 Laura Irina LARA SANCHEZ Los Machaca Piedras 10:49:16

75K relleus (per parelles)

parella masculines
1 SRTeam 8:19:39

parelles femenina
1 Las Imparables 9:23:44

parelles mixtes
1 Mixto amb sabattetes i tot

Total: 116H+16D=132

46K

1 Rodrigo MONASOR ROMERO DE TEJADA Atl. Gandia Alpesa / Salomon Spain 4:40:30
2 Álvaro GONZALEZ DEL SALTO Kailas / Agoteam 5:01:14
3 Daniel LUQUE GONZALEZ Unax Trail 5:11:01

1 Fátima ORTEGA CANO Ada Abarán – Ulevel 6:08:12
2 Ana Belén MARTINEZ ATENCIA Novelder de Muntanyisme 6:24:12
3 Lidia QUILES ORDOÑO Novelder de Muntanyisme 6:34:00

Total: 375H+36D=411

29K

1 Emili SELLES SEGUI Marathon Crevillent – Macrovital 3:02:21
2 Jesús MORENO MOROTE Atl. Abaran-Ulevel 3:05:43
3 Cristian ARGANDOÑA TARAVILLA Goierri-Garaia Ekuon 3:07:07

1 Maria del Pilar MEDINA HEREDIA Pasico a Pasico Orihuela 3:21:40
2 Marina BOUQUET Ales Cévennes Athl. 3:42:45
3 Carla PITARCH ALBADO G.E. David Mundina 3:43:34

Total: 300H+64D=364

20K

1 Jose MORENO MOROTE Atl. Abran Ulevel 1:44:53
2 Rubén BROTONS MUÑOZ Jabalís Dorados 1:46:21
3 Diego GOMEZ PIDAL Jabalís Dorados 1:47:20

1 Ana Belén BELTRAN CAMACHO – 2:04:41
2 Nuria PINAR SOLE Trail Running Alicante 2:13:35
3 Rebeca PACHECO ARACIL Atl. Cableworld 2:17:10

Total: 245H+113D=368

Classificació: mychip

14 Novembre 2022

Resultats del Tossal Trail de les Coves de Vinromà

Belén Agut, foto: organització

Tossal Trail 38K

1 Jorge BONET – 4:02:29
2 Marc FOIX ANGLES – 4:03:48
3 Alejandro CEBRIAN – 4:05:45

1 Núria PALLARES FLOS – 5:40:26
2 Mónica FELIU LLOPIS – 5:46:48
3 Raquel VIDAL MELIA – 5:50:17

Total: 24

Volta a la Moreria 14K

1 Nahum CALACEIT PASTOR – 1:02:57
2 Miguel RUIZ GALIANO – 1:12:03
3 Xavier LOPEZ AHICART – 1:13:21

1 Belén AGUT MEDALL – 1:27:23
2 Marta NOMDEDEU – 1:38:40
3 Maria TARREGA GARCIA – 1:39:20

Total: 176

Classificació: territoriotemplario.es

13 Novembre 2022

Resultats del Trail Navarrés

Primera prova del Circuito Trail Valencia 22/23

20.5K/750+

1 Samuel MARTINEZ GONZALEZ Trail Serra Vernissa 1:37:41
2 Rafael MURCIA MARTINEZ Egari Trail 1:41:30
3 Carlos GUTIERREZ MARTINEZ Alex Campos Team 1:43:53

1 Marta ESTEBAN POVEDA Serrano C.Atl. 2:01:10
2 Patricia LOPEZ VICEDO Corresendes Xeresa 2:05:38
3 Nadia CRISAN La Porte Fresca 2:09:48

Total: 125

10.8K/490+

1 Jesús QUILES GUAITA Kamuabu-JQ Team 0:54:39
2 David GIMENEZ SOLAZ Kamuabu-JQ Team 0:54:59
3 Adrián GIJON CLARAMONTE Kamuabu-JQ Team 0:55:13

1 Bárbara MORAGUES PENALVA CECA 1:06:21
2 Paula MARTINEZ MUNUERA Kamuabu-JQ Team 1:08:59
3 Clara ARGENTE GASSO – 1:12:24

Total: 214

Classificació: toprun

13 Novembre 2022

Resultats del Trail Navajas

Trail 25K/825+

1 Bienvenido ARBONA PEREZ Trail Morvedre 2:12:39
2 Vicente LLORENS GRAU Trail Morvedre 2:14:09
3 Ubaldo PEREZ MARTIN Atl. Saltamontes 2:18:58

1 Aida BADENES FORES – 2:40:13
2 Lluna SANZ RIPOLLES Team Biseps 2:51:53
3 Susana MILIAN BIEL – 3:11:01

Total: 33

Sprint 15K/550+

1 Jose GARCIA VILLENA – 1:17:38
2 Alberto PAMBLANCO FERNANDEZ Atl. Puçol 1:18:37
3 Benjamín SOSA HARO Colla El Parotet 1:19:24

1 Cristina FERNANDEZ DEL TESO EC Paco Milán 1:28:21
2 Elisabeth RIOS PEREDO – 1:28:57
3 Miriam SERRANO LENDINEZ – 1:29:26

Total: 162

13 Novembre 2022

Resultats de la 14a Subida al Pico de Chelva

Sprint Trail 10.5K

1 Daniel MORALES SALINAS Atl. Utiel 0:51:42
2 Pau IGLESIAS SIMON – 0:52:19
3 Javier BARTOLOME – 0:52:39

1 Inmaculada CORRECHER DIZ Tuvalum Poblats Marítims Triatló 1:06:55
2 Verónica GHIARA PICO – 1:09:35
3 Marta CATALA MARTINEZ – 1:12:30

Total: 104

Trail 16K

1 Oli JENNINGS Paterna RC 1:22:33
2 César CABRERO REYES Runners Calles 1:24:09
3 Javier GAGO SEGUI Trail Villar Caja Rural 1:25:02

1 Eva MARTIN GARCIA – 1:51:17
2 Laura CEBELLAN PEREZ – 1:53:16
3 Carol AUSINA MARTINEZ Green Power ST 1:53:30

Total: 88

Long Trail 30K

1 Sidharta GARCIA Trail Villar Caja Rural 2:32:38
2 Miguel Ángel PEÑALVER DE AQUINO Trail Villar Caja Rural 2:32:40
3 Daniel MARTINEZ GARCIA Trail Villar Caja Rural 2:32:41

1 Estívaliz FERNANDEZ GARCIA Trail Requena 3:31:51
2 Maria del Mar CUESTA OLIVARES Sa Milana 3:32:13
3 Gema GARRIDO BELEÑA Paterna RC 3:41:45

Total: 128

Classificació: sportmaniacs

13 Novembre 2022

Resultats de la Marató dels Dements

Marató dels Dements

1 Rodrigo MONASOR ROMERO DE TEJADA Salomon Spain 5:25:06
2 Ramón RECATALA VERA Mur i Castell Tuga 5:53:49
3 Fernando SANCHEZ FERNANDEZ Agoteam 5:54:40

1 Silvia CASAL DOMINGUEZ GMTA&Chuvoners 6:51:04
2 Raquel CASARES LOPEZ Atl. Onda 6:58:23
3 Mireia LOPEZ Carlina Acaulis Team 7:12:16

Total: 268H+25D=293

Mitja dels Dements d’Eslida

1 Guillermo ALBERT LIZANDRA Amics VTF 2:13:42
2 Óscar BOU GARCIA-CONSUEGRA Mur i Castell Tuga 2:17:45
3 Álex JUAN CARRATALA – 2:21:00

1 Rianna NELSON Mur i Castell Tuga 2:49:49
2 Tania SALAMANCA RUIZ T&F Sport Team 3:02:08
3 Ana BAS CALATAYUD Trail Moixent 3:06:43

Total: 95H+34D=129

Mitja dels Dements d’Aín

1 Eloy HORNERO GALLENT Mur i Castell Tuga 2:59:41
2 David PRADES GARGALLO AD Maestrazgo 3:07:58
3 Francesc CABRERO BOLOS Tripuçol 3:16:36

1 Sandra ALARCON SANCHEZ Corremón Trail 4:19:37
2 Elena MIHAI STOICA Xtrem Almenara 4:22:01
3 Carolina MEDINA USD Huracán Puerto de Sagunto 4:29:24

Total: 154H+33D=187

Classificació: mychip

11 Novembre 2022

Resultats de la cursa Lusitania

16K

1 Jesús QUILES GUAITA Kamuabu JQ Team 1:02:56
2 Asbita NOU EDDINE – 1:04:20
3 Benja MANSILLA BENAVENT Atl. Els Coixos Carlet 1:06:47

1 Paula MARTINEZ MUNUERA Kamuabu JQ Team 1:21:40
2 Verónica Elizabeth QUIGUANGO NAVARRETE Regimiento de Transmisiones 21 1:22:11
3 Eva María GARCIA VIDAL Green Power ST 1:23:20

Total: 228

7.4K

1 Alejandro MIÑARRO MANSO 07K Rgto Pavía 4 0:28:17
2 Raúl GONZALEZ GARCIA Trail Requena 0:29:24
3 Aitor CLIMENT TUREGANO CC La Rabosa 0:30:10

1 Mari Cruz ROCHINA Triansias Vallbona 0:37:50
2 Roser VIDAL Triansias Vallbona 0:38:54
3 Emily DESPREZ – 0:40:25

Total: 101

Classificació: sportmaniacs

10 Novembre 2022

Resultats de la Mitja Marató de Muntanya de Carrícola

Cristóbal Adell, foto: Mimamuca

1 Cristóbal ADELL ALBALAT – 1:38:46
2 Andrés JOVER QUILIS Lurbel 1:39:46
3 Vicente VAYA SEMPERE Atl. Atzeneta 1:41:14

1 Alba SANEGRE CHAZARRA Lurbel 2:01:16
2 Elizabeth MUÑOZ SOLER Atl Montaverner 2:04:56
3 Silvia GARCIA ORGILES Atl Vinalopó Elda 2:05:42

Total: 441

Classificació: mychip

9 Novembre 2022

Resultats del Montanejos Trail

55K

1 Miguel MARTINEZ – 5:00:13
2 Miguel Ángel GARCIA RAMOS Atl. Onda 5:14:37
3 Felipe MARTINEZ FERREROS – 5:27:50

1 Cristina FERNANDEZ DEL TESO EC Paco Milán 6:08:54
2 Fátima GILABERT HIDALGO – 6:16:26
3 Cuchi BALLENILLA MARCO A To Trapo 6:37:54

Total: 163

30K

1 Raúl APARICIO CASAS Alex Campos Team 2:39:54
2 Vicente FONTESTAD GARCIA 3adsl 2:41:33
3 Víctor VILLA CEM Costur 2:41:57

1 Silvia PIERA MARTINEZ Trail Morvedre 3:02:49
2 Lydia MARTI Atl Gandia Alpesa 3:08:36
3 Salvia SANTOS CONDE Run Addiction 3:16:52

Total: 266

15K

1 Esteban HERRERO GORRIZ AD Maestrazgo 1:27:37
2 Cristian ALVAREZ CALONGE – 1:27:40
3 Alejandro CAMPOS MORENO Alex Campos Team 1:32:47

1 Marta GOMEZ MONZON Alex Campos Team 1:42:45
2 Alba GARCIA FUENTES Atl. Gandia Alpesa 1:51:35
3 Laura GOMEZ GARCIA Atl. Gandia Alpesa 1:52:11

Total: 357

Classificació: cronorunner

8 Novembre 2022

Resultats de la 9a Pujà a Santa Llúcia d’Alcossebre

Mónica Feliu, foto: David Salvador Sorlí

23K/1200+

1 Gerard MORGADO RIBES CEM Costur 2:06:28
2 Nahum CALACEIT PASTOR Matarraña Team 2:07:32
3 Juan Pablo QUIJADA SILVESTRE Asfid Trail 2:20:52

1 Mònica FELIU LLOPIS CEM Costur 3:24:17
2 Jéssica VALLES SIELVA – 3:25:54
3 Carmina RAMOS ALFONSO Improvissats Trail Team 3:42:34

Total: 58

Classificació: hj-crono

7 Novembre 2022

Resultats del 5é Trail Fira de Tots Sants de Cocentaina

Cursa Curta 8K

1 Marcos DE DIEGO Les Llebres de Muro 0:37:36
2 José HERNANDEZ HERNANDEZ Onteam 0:37:37
3 Jose Miguel DEVESA FERRER Atl. Alcoy 0:38:20

1 Raquel RODRIGUEZ TORTOSA Atl. Castalla 0:48:55
2 Marta SANCHEZ SANZ – 0:50:14
3 Judith SEVA CERDA Atl. Castalla 0:52:20

Total: 95H+79D=174

Cursa Llarga 20K

1 David BELDA Les Llebres de Muro 1:40:32
2 Emili SELLES SEGUI Marathon Crevillent Macrovital 1:50:06
3 Kike ALCARAZ JAVALOYES Soca-Run 1:52:04

1 Nuria ORTA REIG Marathon Crevillent 2:15:36
2 Maria LOPEZ CALOMARDE Atl. Villar 2:23:55
3 Gloria COMPANY TOMAS Lurbel 2:28:23

Total: 148H+24D=172

Classificació: sportmaniacs

Foto: David Belda