Posts tagged ‘Luis Aparicio’

15 gener 2018

Resultats del Picaio CiM Trail de Puçol

foto_LastRaceStudio

MAS: 1. Luis APARICIO MANZANARES (Cor i Muntanya Puçol) 2:06:24; 2. Gabriel VALERO ALARCON () 2:06:59; 3. Javier PERIS LLUESMA (Trail Morvedre) 2:13:27
FEM: 1. Silvia PIERA MARTINEZ (Cor i Muntanya Puçol) 2:46:02; 2. Elisabeth RIOS PEREDO (Burjarunners) 2:47:12; 3. Sonia SANCHEZ SANCHEZ (Trail Moixent) 2:54:
TOTAL: 229

classificació: 2018_PicaioCIMTrail_23K

Anuncis
18 Desembre 2017

Resultats del Trail de Soneja

foto_VicentePurificacionMañes.jpg

Trail Soneja 21K
MAS: 1. Luis APARICIO MANZANARES (HCB Entrenamiento Personal) 1:48:10; 2. Martin BACAS NAAYEN (CM GR33) 1:48:12; 3. Israel GONZALEZ ESCRIG (CM La Pedrera) 1:48:46
FEM: 1. Gloria FULLER SUAREP (Cor i Muntanya Puçol) 2:20:22; 2. Xari ADRIAN CARO (Team Sport HG-Aml) 2:21:01; 3. Silvia PIERA MARTINEZ (Cor i Muntanya Puçol)
TOTAL: 204
CLASSIFICACIO: 2017_Soneja_21K

Trail Soneja 12K
MAS: 1. Pau FERNANDEZ CLIMENT (TriLaVall) 0:53:44; 2. Gabriel PALOMERA SVENSSON (Atl. Saltamontes) 0:54:47; 3. Dionisio MAHEDERO CORTES (Senderismo & Almuerzos) 0:55:27
FEM: 1. Rebeca CATALAN PRADAS (Mur i Castell Tuga) 1:12:55; 2. Maria GARGALLO TUZON () 1:13:58; 3. Rosa FERNANDEZ LOPEZ () 1:15:45
TOTAL: 166
CLASSIFICACIO: 2017_Soneja_12K

foto: Vicente Purificación Máñez

19 Setembre 2017

Ultraferradura: Luís Aparicio i Nerea García guanyen a Llucena

2-femenina_ultra

S’adjunta nota de premsa:

Luis Aparicio y Nerea García, vencedores de la Ultraferradura de Llucena. Cristian Callau y Margarita Paucar fueron los mejores en la trail. Los espectaculares paisajes de este municipio fueron el escenario del evento deportivo que tuvo una excelente acogida en su primera edición.

read more »

5 Març 2017

Resultats de la Tomaca Trail d’Alginet

foto_mychip-pn

21K
MAS: 1. Luis APARICIO MANZANARES () 1:37:44; 2. David BALLESTER SANZ (Mur i Castell Tuga) 1:40:29; 3. Ramon REYES SANCHEZ (Gomez Madrid Kangurs) 1:42:10
FEM: 1. Ana BENITO MUÑOZ (Atl. Tortuga Algemesí) 2:11:25; 2. Blanca CABAÑERO REOLI () 2:24:36; 3. Mariló COLOMINO LECHUGA (Mur i Castell Tuga) 2:25:30
TOTAL: 98

10K
MAS: 1. Miguel Angel MARTINEZ CATALAN (Xteam) 0:41:08; 2. Jose David MORUNO BENITA (Xteam) 0:43:21; 3. Ximo MARTINEZ BELDA (Trail Serra Vernissa) 0:43:42
FEM: 1. Yolanda GALLEGO BALLESTER (Mur i Castell Tuga) 0:55:57; 2. M. Ángeles GIMENEZ DE PEDRO (S.A.M.) 0:56:41; 3. Verónica ANTONINO YESTE (Atl. La Vall d’Uixó) 0:57:17
TOTAL: 197

CLASSIFICACIO: mychip.es