Posts tagged ‘Luis Aparicio’

20 Octubre 2019

Resultats a Sellent

foto_TopRun.jpg

5é Trail de Sellent

21K
MAS: 1. Luis APARICIO MANZANARES (Team Lam) 1:33:50; 2. Xavi TOMAS (Trail Serra Vernissa) 1:42:22; 3. Pere IVARS ARLANDIS (Entrena Benissa) 1:42:52
FEM: 1. Ana Maria ALCARAZ MARTINEZ (Matamon Trail) 2:13:23; 2. Nati ALCOVER GRAU (The Kenyan Urban Way) 2:15:15; 3. Laia RUBIO SALOM () 2:18:31
total: 68

Sprint 13K
MAS: 1. Victor MARTINEZ RICHART () 0:56:44; 2. David GARCIA MASCARELL (David Garcia Team) 0:57:33; 3. Fernando MARTINEZ GAYA (La Vespa de Novetlé) 0:58:51
FEM: 1. Oreto MARTINEZ CABALLERO (Alejandro Sanz-Rickysporteam) 1:14:10; 2. Ana SIMEON PONTES (Atl. Silla) 1:16:08; 3. Raquel PEREZ JORDA (Triatló Sueca) 1:17:45
total: 116

Classificacions: toprun.es

28 Abril 2019

Resultats del Gátova Trail

foto_LuisAparicio

Gátova Trail 10K
MAS: 1. Alfonso DE LA TORRE SAEZ (CD Metaesport) 0:49:48; 2. Juanjo LOPEZ VILLANUEVA (Redolat Team) 0:51:47; 3. Jorge DE JUAN MARTINEZ () 0:53:34
FEM: 1. Mireia BRIONES GONZALEZ (Alex Campos Team) 1:05:01; 2. Laura RUBIO MENCHER (BCS Trail d’Uixó) 1:09:20; 3. Futura BARBAROSSA (Green Power) 1:14:33
Classificació: toprun

Gátova Trail 21K
MAS: 1. Daniel ALAMBIAGA MARIN (CEM Marines) 2:06:36; 2. Oli JENNINGS (Orero Paterna Runners) 2:07:33; 3. Victor GALVEZ SALVADOR (Team Casinos La Pelailla) 2:08:49
FEM: 1. Marisa VILLAGRASA BLANCO (Trail Morvedre) 1:34:41; 2. Silvia NICOLAU VILA (Orero Paterna Runners) 2:48:14; 3. Mari VICENT (Trivu) 2:52:16
Classificació: toprun

Gátova Trail 42K
MAS: 1. Luis APARICIO MANZANARES (Cor i Muntanya) 3:51:51; 2. Jorge CLAVEL TORRES (Green Power) 3:57:49; 3. Jose Vicente CARRASCOSA FUERTES (Atl. Correores Buñol) 4:00:33
FEM: 1. Elena PASTOR TEROL (Atl. Riba-roja Ribapeu) 4:58:43; 2. Elisabeth RIOS PEREDO () 5:02:35; 3. Sonia CHUVE FARFAN (Castell de Serra) 5:09:09
Classificació: toprun

25 Març 2018

Resultats del Trail d’Aiora

foto

Luis Aparicio segueix imparable, ha pogut amb el local Rafa Murcia. En xiques ha dominat Margarita Paucar. A l’sprinttrail victòries per a Jaime Jorques i Oreto Martínez.

Resultats: toprun

25 febrer 2018

Espadan Trail Events: Resultats de les proves de 106K, 60K i 17K

foto_AndresNuñezLastRaceStudio

Roberto Juan Herrera (Corremon Trail) guanya la UTES (106K) amb 14h58′. En xiques Esther Hernández (WAA Team) és la primera amb 18h53′. Luis Aparicio (HCB) i Ana Renau (Running Moró) amb 6h49′ i 10h04′ són els vencedors de la TES (60K). Mentre que a la cursa de 17K els guanyadors han sigut Ricardo Cherta (Corremon Trail) i Júlia Font (Amics VTF).

foto: Last Race Studio

classificació: mychip

19 febrer 2018

Luis Aparicio no afluixa i Pilar Raro repeteix, victòries al Trail de Almedíjar

27868116_1736389286381508_2704249800864845481_n

Cinquena edició del Trail de Almedíjar, disputat sobre dues distàncies de 15K i 30K. Victòries per a Luis Aparicio (HCB Entrenamiento Personal) i Pilar Raro (CXM València), el primer en una ratxa excelent de victòries i la segona tornant a véncer a la Serra d’Espadà. En la cursa curta apareixen David Prades (Nike) i Beatríz De la Fuente per guanyar.

WhatsApp Image 2018-02-19 at 21.08.15

classificacions: toprun

30K

Captura.JPGCaptura

15K

Captura

Captura

4 febrer 2018

Resultats del trail d’Albalat dels Tarongers

Luis Aparicio (Trail Morvedre) i Patricia Andrés (Atl. Sagunt) guanyen el trail d’Albalat dels Tarongers, en distància 21K. En distància 11K els vencedors han sigut Pau Fernández Climent (TriLaVall) i Silvia Piera (Cor i Muntanya). 251 participants entre les dues curses.

classificació: 2018_ADLTrail_AlbalatdelsTarongers

15 gener 2018

Resultats del Picaio CiM Trail de Puçol

foto_LastRaceStudio

MAS: 1. Luis APARICIO MANZANARES (Cor i Muntanya Puçol) 2:06:24; 2. Gabriel VALERO ALARCON () 2:06:59; 3. Javier PERIS LLUESMA (Trail Morvedre) 2:13:27
FEM: 1. Silvia PIERA MARTINEZ (Cor i Muntanya Puçol) 2:46:02; 2. Elisabeth RIOS PEREDO (Burjarunners) 2:47:12; 3. Sonia SANCHEZ SANCHEZ (Trail Moixent) 2:54:
TOTAL: 229

classificació: 2018_PicaioCIMTrail_23K

18 Desembre 2017

Resultats del Trail de Soneja

foto_VicentePurificacionMañes.jpg

Trail Soneja 21K
MAS: 1. Luis APARICIO MANZANARES (HCB Entrenamiento Personal) 1:48:10; 2. Martin BACAS NAAYEN (CM GR33) 1:48:12; 3. Israel GONZALEZ ESCRIG (CM La Pedrera) 1:48:46
FEM: 1. Gloria FULLER SUAREP (Cor i Muntanya Puçol) 2:20:22; 2. Xari ADRIAN CARO (Team Sport HG-Aml) 2:21:01; 3. Silvia PIERA MARTINEZ (Cor i Muntanya Puçol)
TOTAL: 204
CLASSIFICACIO: 2017_Soneja_21K

Trail Soneja 12K
MAS: 1. Pau FERNANDEZ CLIMENT (TriLaVall) 0:53:44; 2. Gabriel PALOMERA SVENSSON (Atl. Saltamontes) 0:54:47; 3. Dionisio MAHEDERO CORTES (Senderismo & Almuerzos) 0:55:27
FEM: 1. Rebeca CATALAN PRADAS (Mur i Castell Tuga) 1:12:55; 2. Maria GARGALLO TUZON () 1:13:58; 3. Rosa FERNANDEZ LOPEZ () 1:15:45
TOTAL: 166
CLASSIFICACIO: 2017_Soneja_12K

foto: Vicente Purificación Máñez

19 Setembre 2017

Ultraferradura: Luís Aparicio i Nerea García guanyen a Llucena

2-femenina_ultra

S’adjunta nota de premsa:

Luis Aparicio y Nerea García, vencedores de la Ultraferradura de Llucena. Cristian Callau y Margarita Paucar fueron los mejores en la trail. Los espectaculares paisajes de este municipio fueron el escenario del evento deportivo que tuvo una excelente acogida en su primera edición.

read more »

5 Març 2017

Resultats de la Tomaca Trail d’Alginet

foto_mychip-pn

21K
MAS: 1. Luis APARICIO MANZANARES () 1:37:44; 2. David BALLESTER SANZ (Mur i Castell Tuga) 1:40:29; 3. Ramon REYES SANCHEZ (Gomez Madrid Kangurs) 1:42:10
FEM: 1. Ana BENITO MUÑOZ (Atl. Tortuga Algemesí) 2:11:25; 2. Blanca CABAÑERO REOLI () 2:24:36; 3. Mariló COLOMINO LECHUGA (Mur i Castell Tuga) 2:25:30
TOTAL: 98

10K
MAS: 1. Miguel Angel MARTINEZ CATALAN (Xteam) 0:41:08; 2. Jose David MORUNO BENITA (Xteam) 0:43:21; 3. Ximo MARTINEZ BELDA (Trail Serra Vernissa) 0:43:42
FEM: 1. Yolanda GALLEGO BALLESTER (Mur i Castell Tuga) 0:55:57; 2. M. Ángeles GIMENEZ DE PEDRO (S.A.M.) 0:56:41; 3. Verónica ANTONINO YESTE (Atl. La Vall d’Uixó) 0:57:17
TOTAL: 197

CLASSIFICACIO: mychip.es