Posts tagged ‘Mireia Briones’

3 Novembre 2019

Resultats 7a Dinomania Trail (Cinctorres)

correrxmuntanya.jpg

MAS: 1. Mario BONAVISTA DOMINGO (Mur i Castell Tuga) 1:37:23; 2. Andrés PASCUAL IBAÑEZ (Triatlón Davima) 1:47:04; 3. Eloy ESTEVE CASERO (AD Maestrazgo) 1:47:57
FEM: 1. Mireia BRIONES GONZALEZ (Alex Campos Team) 2:22:30; 2. Maria GUEROLA CAPSIR (AD Maestrazgo) 2:42:51; 3. Sandra MARIN MILIAN (Mim) 2:43:18
Total: 115
Classificació: hj-crono

3 Novembre 2019

Resultats 1a Vertical Dinomania Trail

correrxmuntanya.jpg

MAS: 1. David PRADES MONFORT (Trangoworld) 0:08.41; 2. Eloy RIPOLLES CUARTERO (Atl. Baix Maestrat) 0:09:27; 3. Alex PONS ALEMAN (Maestrazgo Escuder Textil) 0:09:27
FEM: 1. Mireia BRIONES GONZALEZ () 0:12:48; 2. Monica MONFORT ROCA (Caolesa) 0:13:03; 3. M. Carmen DOMINGUEZ PALLARES () 0:14:05
Total: 25

Classificació: hj-crono

28 Abril 2019

Resultats del Gátova Trail

foto_LuisAparicio

Gátova Trail 10K
MAS: 1. Alfonso DE LA TORRE SAEZ (CD Metaesport) 0:49:48; 2. Juanjo LOPEZ VILLANUEVA (Redolat Team) 0:51:47; 3. Jorge DE JUAN MARTINEZ () 0:53:34
FEM: 1. Mireia BRIONES GONZALEZ (Alex Campos Team) 1:05:01; 2. Laura RUBIO MENCHER (BCS Trail d’Uixó) 1:09:20; 3. Futura BARBAROSSA (Green Power) 1:14:33
Classificació: toprun

Gátova Trail 21K
MAS: 1. Daniel ALAMBIAGA MARIN (CEM Marines) 2:06:36; 2. Oli JENNINGS (Orero Paterna Runners) 2:07:33; 3. Victor GALVEZ SALVADOR (Team Casinos La Pelailla) 2:08:49
FEM: 1. Marisa VILLAGRASA BLANCO (Trail Morvedre) 1:34:41; 2. Silvia NICOLAU VILA (Orero Paterna Runners) 2:48:14; 3. Mari VICENT (Trivu) 2:52:16
Classificació: toprun

Gátova Trail 42K
MAS: 1. Luis APARICIO MANZANARES (Cor i Muntanya) 3:51:51; 2. Jorge CLAVEL TORRES (Green Power) 3:57:49; 3. Jose Vicente CARRASCOSA FUERTES (Atl. Correores Buñol) 4:00:33
FEM: 1. Elena PASTOR TEROL (Atl. Riba-roja Ribapeu) 4:58:43; 2. Elisabeth RIOS PEREDO () 5:02:35; 3. Sonia CHUVE FARFAN (Castell de Serra) 5:09:09
Classificació: toprun

31 Març 2019

Resultats de la Tomaca Trail d’Alginet

MAS: 1. Jose Luis MARTINEZ CASTILLO (Olympo Team) 1:27:22; 2. Ramón REYES SANCHEZ () 1:29:05; 3. Josep LLORENS PERALES (Alcudiadeveoteam) 1:29:06
FEM: 1. Reyes MORENO BARBERA () 1:48:00; 2. Mariló COLOMINO LECHUGA (Escuela del corredor Paco Milan) 1:57:27; 3. Estefania MERINO GORGOJO () 2:00:28

10K
MAS: 1. Vicent CARBONELL SANCHEZ () 0:54:55; 2. David MANZANERA PASTOR (Green Power ST) 0:54:56; 3. Sergio GARCIA GARCIA () 0:54:56
FEM: 1. Mireia BRIONES GONZALEZ (Outdoor Natura Moncada) 0:57:10; 2. Yolanda GALLEGO BALLESTER (Mur i Castell Tuga) 0:59:33; 3. Mª Ángeles GIMENEZ DE PEDRO () 1:02:06

Classificació: mychip

18 febrer 2018

Alginet acull la quarta edició de la Tomaca Trail amb èxit

foto_pepellinaressoldado

Jose Luis Martínez (Olympo Team) i David López Morcillo (Decathlon Campanar) comparteixen victòria a la quarta Tomaca Trail d’Alginet. En xiques Arantxa Picón (EC Paco Milan). En distància curta són Miguel Ángel Martínez Catalán i Mireia Briones (Never Stop Running) els més ràpids.

classificació: mychip