Posts tagged ‘Monica Leandro’

24 Novembre 2019

Resultats del Tossal Trail, a Les Coves de Vinromà

correrxmuntanya.jpg

30K
MAS: 1. Alfonso DE LA TORRE SAEZ (CD Metaesport) 2:29:36; 2. Edgar PEREZ BOJADOS (Atl. Urban Running Castellón) 2:32:49; 3. Alberto ZAHONERO MORENO (Corre i Canya) 2:39:03
FEM: 1. Mónica LEANDRO GOZALBO (L’Atall) 3:24:14; 2. Belen AGUT MEDALL (CM At-Zenet) 3:31:20; 3. Maria GUEROLA CAPSIR (AD Maestrazgo) 3:48:52
Total: 84

Volta a la Moreria 14K
MAS: 1. Nahum CALACEIT PASTOR (Triatló Davima) 1:10:42; 2. Borja MOYA BELTRAN (Amics de les Curses Populars Alcalà-Alcossebre) 1:10:42; 3. Pau GOMEZ PALLARES (CEM Costur) 1:12:04
FEM: 1. Eva Mª PASCUAL MARIN (UAC) 1:32:44; 2. Lola ALCON GARGALLO (AD Maestrazgo) 1:32:48; 3. Merche COUSO PEREZ () 1:35:29
Total: 259

Classificació: sportmaniacs

12 Març 2019

Resultats al Jabalí Trail d’Algímia d’Almonessir

Jabalí Trail 25K
MAS: 1. David PALOMERA SVENSSON (Atl. Saltamontes) 2:44:14; 2. Roberto RAMOS BALLESTER (Desbordats Runners Team) 2:49:52; 3. Bienvenido ARBONA PEREZ (HCB Entrenamiento Personal) 2:50:22
FEM: 1. Amparo ESCRICH GARCIA (Atl. Saltamontes) 3:29:19; 2. Ana Isabel ZAFRA PRIETO (Malfainers Running) 3:49:49; 3. Mari HERREROS OLTRA (CD NoLimits Tri&Trail Team) 3:53:42

Classificació: 20190310_JabaliTrail_AlgimiadeAlmonacid_25K

Jabalí Trail 18K
MAS: 1. Abel CEBRIAN GRANELL (Atl. Onda) 1:37:48; 2. Carlos MEDINA AMER (Castell de Serra ALV Fotografía) 1:38:15; 3. Nacho SAFONT FEMENIA (Atl. Vila-Real) 1:39:15
FEM: 1. Mónica LEANDRO GOZALBO () 2:06:36; 2. Norinda FORSAT SERER (Verd3) 2:14:08; 3. Raquel DEL POZO BARAHONA (Corre i Canya) 2:16:16

Classificació: 20190310_JabaliTrail_AlgimiadeAlmonacid_18K

Font: sportmaniacs

14 Març 2018

Martín Bacas i Silvia Miralles guanyen a Algímia d’Almonacid el primer Jabalí Trail

25K
MAS: 1. Martín BACAS NAAYEN (CM GR33) 2:24:57; 2. Roberto GIL LOPEZ (WAA Team) 2:32:40; 3. Samuel PALOMERA SVENSSON (Atl. Saltamontes) 2:38:00
FEM: 1. Silvia MIRALLES ARNAU (Mur i Castell Tuga) 3:05:45; 2. Amparo ESCRICH GARCIA (Atl. Saltamontes) 3:28:25; 3. Alicia IBAÑEZ (Objetivo Finish) 3:30:39
TOTAL: 152
classificació: sportmaniacs

17K
MAS: 1. Raúl GALLART BARCOS (Betxí Runners) 1:37:39; 2. Miguel RUIZ GIMENEZ (Atl. Running Catarroja) 1:38:07; 3. Borja MONTAÑES GARCIA (Masustas Team) 1:38:22
FEM: 1. Mónica LEANDRO GOZALBO (Mim) 2:07:52; 2. Olga GARCIA SANTAMARIA () 2:09:40; 3. Sandra PIERA RUIZ (Peña El Coyote) 2:12:18
TOTAL: 124
classificació: sportmaniacs

16 Octubre 2017

RESULTATS: Bunyol, Cofrents, Montan, Suera i Xert

foto_AndresNuñezLastRaceStudio.jpg

read more »