Posts tagged ‘Alberto Pamblanco’

29 Octubre 2017

RESULTATS: Beniatjar, Benlloc, Xelva, Xeresa i Viver

10a Subida al Pico de Chelva
Trail 25K
MAS: 1. Raúl MORENO (Calvos Trail) 2:21:02; 2. Jose Manuel SANCHEZ SORIANO (Trail Requena) 2:22:49; 3. Miguel Angel PEÑALVER DE AQUINO (Trail Villar Caja Rural) 2:24:37
FEM: 1. Antonia HEINEMANN (Tristar Regensburg) 2:56:04; 2. Laura MIRASOL SOLANA (Corremon Trail) 3:09:51; 3. Ana TORTOSA MOLINA (Misjueves) 3:13:50
TOTAL: 125
Promo 10K
MAS: 1. Ruben LAZARO VILALTA (Corremon Trail) 0:49:03; 2. Jesús QUILES GUAITA (Turis on fire) 0:49:12; 3. Jose ANDRES COLLADO (Titaguas Corre) 0:50:06
FEM: 1. Arantxa GUERRERO (Bikesport Chiva) 1:38:15; 2. Inma VIVO ROIG (Cuc de Llum) 1:39:06; 3. Eva PEÑALVER DE AQUINO (Trail Villar Caja Rural) 1:40:58
TOTAL: 140
CLASSIFICACIO: toprun


4t Monduver Trail
Ultra
MAS: 1. Juanjo DE LOS ANGELES SEGUI (CC Xeraco) 8:00:40; 2. Gabriel VALERO ALARCON () 8:08:43; 3. Xavier TOMAS ESMEL (Trail Serra Vernissa) 8:44:55
FEM: 1. Patri LOPEZ VICEDO (Corrsendes Xeresa) 10:27:56; 2. Bego GARCIA DIEZ (CC Xeraco) 10:54:20; 3. Verónica JIMENEZ SUAREZ (Los Mazaos) 12:12:58
TOTAL: 101
Maratón
MAS: 1. Pedro Jose MARTINEZ GONZALEZ (Colau Trail) 4:40:58; 2. David BALLESTER SANZ (Mur i Castell Tuga) 4:55:46; 3. Carlos JIMENEZ GOMEZ (Kulumsport) 4:59:39
FEM: 1. Alicia CHAVELI PERIS (S.A.M.) 6:32:16; 2. Eugenia ALVAREZ SOLER () 6:37:02; 3. Sofia GOMEZ MARTINEZ () 7:23:25
TOTAL: 172
21K
MAS: 1. Emili SELLES i SEGUI (Macrovital – Marathon Crevillent) 1:56:42; 2. David GARCIA MASCARELL (Superatesport.com) 1:57:52; 3. David PEREZ REIG (Quatre Gats Ròtova) 2:02:30
FEM: 1. Raquel LANDIN COBOS (The Kenyan Urban Way) 2:33:29; 2. Tamara CANET DOLZ (CAMA Algemesí) 2:34:05; 3. Angela PIZARRO UREÑA (CC Xeraco) 2:46:10
TOTAL: 152
10K
MAS: 1. Ramon ALVAREZ BORRAS (La Llebre Simat) 1:01:15; 2. Jorge MARI BAIXAULI (The Kenyan Urban Way) 1:04:19; 3. Jorge PERIS VENANCIO (The Kenyan Urban Way) 1:04:19
FEM: 1. Monica Alexandra PILCO INGA (The Kenyan Urban Way) 1:16:48; 2. M. Angeles GIMENEZ DE PEDRO (S.A.M.) 1:28:25; 3. Vanessa CASTELLO ALONSO (CC Xeraco) 1:29:18
TOTAL: 111
CLASSIFICACIO: toprun


2n Benicatrail (21.8K) Beniatjar
MAS: 1. Jesús MUÑOZ GARCIA (Deporbike) 1:50:57; 2. Carlos PASCUAL SEMPERE (Corremon Trail) 1:52:50; 3. Antonio PEREZ VERDU (Les Llebres de Muro) 1:53:08
FEM: 1. Sonia SANCHEZ SANCHEZ (Trail Moixent) 2:27:31; 2. Jessica MATAIX CRESPO (Aper Alcoi) 2:30:19; 3. Marian CAMARASA FRANCES (Trivici Team) 2:34:59
TOTAL: 99
CLASSIFICACIO: sportmaniacs


2n Trail Molinos de Viver

Sprint 13K
MAS: 1. Alberto PAMBLANCO FERNANDEZ (Tripuzol) 1:01:34; 2. Ruben PASCUAL NARANJO (BCS Trail d’Uixó) 1:03:49; 3. Gabriel PALOMERA SVENSSON (Atl. Saltamontes) 1:03:59
FEM: 1. Lorena VAZQUEZ MARTINEZ (C&C Sport) 1:21:02; 2. Nathalie GUILLEN FRANCOIS (CE Pobla de Farnals) 1:25:28; 3. Amanda Jasmine VILLIAMSON (GAMTE) 1:27:18
TOTAL: 190
CLASSIFICACIO: tdpevents

Reina 25K
MAS: 1. Oscar SOTO MORENO (HCB Entrenamiento Personal) 2:02:31; 2. Luis APARICIO (HCB Entrenamiento Personal) 2:04:13; 3. Samuel PALOMERA SVENSSON (Atl. Saltamontes) 2:05:26
FEM: 1. Diana MARTORELL CANOS (Mur i Castell Tuga) 2:34:05; 2. Gloria FULLER SUAREP (Cor i Muntanya Puçol) 2:41:12; 3. Sonia CHUVE FARFAN (Gaes Running Team) 2:45:32
TOTAL: 142
CLASSIFICACIO: tdpevents


Trail Benlloch (14K)
MAS: 1. Alex MARIN FABRA (Maestrazgo – Portell Turisme) 0:51:51; 2. Edgar PEREZ BOJADOS (Urban Running) 0:54:44; 3. Miguel Angel MARTINEZ GREGORIO (CM GR33) 0:56:08
FEM: 1. Ioanna PETENCHI PETENCHI (Running Moró) 1:03:12; 2. Sonia ESCURIOLA REULA (CM GR33) 1:09:56; 3. Maria Pilar HERNANDEZ ISACH (Calamardo) 1:10:10
TOTAL: 447
CLASSIFICACIO: sportmaniacs

Anuncis
5 Març 2017

Víctor Bernad i Verena Levy guanyen la tercera Marató de la Calderona

foto_aitortoribio

Disputada la tercera edició de la Marató de la Calderona, a Serra. Amb victòries de Víctor Bernad i de Verena Levy (en la foto) en distància marató i Alberto Pamblanco i Lola Pérez en la mitja. L’event ha estat organitzat pel club Outdoor Natura Moncada.

43K
MAS: 1. Victor BERNAD BLASCO (Aml Sport HG – Meridiano 0) 4:14:31; 2. Vicente FERNANDEZ ROIG (Outdoor Natura Moncada) 4:17:10; 3. Iván SAIZ GARCIA (Corremon Trail) 4:19:43
FEM: 1. Verena LEVY CACERES () 6:07:50; 2. Sonia CHUVE FARFAN () 6:21:12; 3. Mar FOS CAMARENA (La Llebre – Alpesa) 6:26:46
TOTAL: 137

20K
MAS: 1. Alberto PAMBLANCO FERNANDEZ (Tripuçol) 1:49:58; 2. Héctor HERNANDEZ GARCES (Outdoor Natura Moncada) 1:52:50; 3. Julian ALVAREZ NAGER (Outdoor Natura Moncada) 1:56:13
FEM: 1. Lola PEREZ () 2:36:01; 2. Sonia DOMINGO APARICI (At-Zenet) 2:36:08; 3. Patricia CAMPS CASTELLO (Outdoor Natura Moncada) 2:42:21
TOTAL: 167

CLASSIFICACIO: mychip.es

foto: Aitor Toribio