Posts tagged ‘Juanjo De Los Angeles’

26 Març 2019

Resultats de l’Arrapapedres de la Vall de Gallinera

28K
MAS: 1. Juanjo DE LOS ANGELES (CC Xeraco) 2:36:47; 2. Josue ARAN GARCIA (On-IrunCalp) 2:37:36; 3. Antonio PEREZ VERDU (CEM Les Llebres de Muro) 2:38:24
FEM: 1. Angela PIZARRO UREÑA (CC Xeraco) 3:19:20; 2. Nuria ORTA REIG (Aper Alcoi) 3:21:44; 3. Cristina GARCIA NAVALON (Trail Moixent) 3:25:04

Classificació: mychip

14K
MAS: 1. Manuel TORRES FERNANDEZ (Senglars Favara) 1:07:18; 2. Pere MORAGUES (Entrena Benissa) 1:08:18; 3. Jonatan VARO PEREZ (E. Sarrià León Dormido) 1:08:30
FEM: 1. Elena BADENES MONZO (Trail Serra Vernissa) 1:25:28; 2. Norinda FORSAT SERER (Verd3) 1:26:53; 3. Alba GARCIA FUENTES (Corriol X-trem) 1:30:30

Classificació: 20190324_Arrapapedres14K

20 gener 2019

Resultats de la Marató del Buscarró i Curses de les Serralades de Barxeta

foto_mychip

foto: Juanjo De Los Ángeles (mychip)

MAS: 1. Juanjo DE LOS ANGELES (CC Xeraco) 4:22:59; 2. Antonio PEREZ VERDU (CEM Les Llebres de Muro) 4:26:01; 3. Andrés MARTI PUIG () 4:30:05
FEM: 1. Xari ADRIAN CARO () 5:46:51; 2. Laura SALOM CORTS (CE Tavernes de la Valldigna) 6:11:40; 3. Paula BARBERAN LIMIA (Secreto Team) 6:17:09

MAS: 1. Jonathan BENITO MARTOS (Som Passatge) 1:49:39; 2. Lorenzo Vicente GIL GALIANO (Trivici Team) 1:51:52; 3. Alejandro SAMPER JARA (Trail Morvedre) 1:52:54
FEM: 1. Ana BENITO MUÑOZ (Tortuga Algemesí) 2:18:51; 2. Davinia CARDONA GIL (Atl. El Xio Lutxent) 2:22:45; 3. Edith MURILLO (Atl. Safor Delikia Sport) 2:28:58

MAS: 1. Pere FERRER IVARS () 1:01:24; 2. Raúl MIÑANA LLOPIS () 1:06:01; 3. Jose Miguel DEVESA FERRER () 1:07:55
FEM: 1. Elena BADENES MONZO (Trail Serra Vernissa) 1:22:40; 2. Laura GOMEZ GARCIA (Atl. El Xio Llutxent) 1:24:16; 3. Marta SANCHEZ SANZ () 1:27:33

Classificació: 20190120_barxeta_mabuserralades

Font: mychip

29 Octubre 2017

RESULTATS: Beniatjar, Benlloc, Xelva, Xeresa i Viver

10a Subida al Pico de Chelva
Trail 25K
MAS: 1. Raúl MORENO (Calvos Trail) 2:21:02; 2. Jose Manuel SANCHEZ SORIANO (Trail Requena) 2:22:49; 3. Miguel Angel PEÑALVER DE AQUINO (Trail Villar Caja Rural) 2:24:37
FEM: 1. Antonia HEINEMANN (Tristar Regensburg) 2:56:04; 2. Laura MIRASOL SOLANA (Corremon Trail) 3:09:51; 3. Ana TORTOSA MOLINA (Misjueves) 3:13:50
TOTAL: 125
Promo 10K
MAS: 1. Ruben LAZARO VILALTA (Corremon Trail) 0:49:03; 2. Jesús QUILES GUAITA (Turis on fire) 0:49:12; 3. Jose ANDRES COLLADO (Titaguas Corre) 0:50:06
FEM: 1. Arantxa GUERRERO (Bikesport Chiva) 1:38:15; 2. Inma VIVO ROIG (Cuc de Llum) 1:39:06; 3. Eva PEÑALVER DE AQUINO (Trail Villar Caja Rural) 1:40:58
TOTAL: 140
CLASSIFICACIO: toprun


4t Monduver Trail
Ultra
MAS: 1. Juanjo DE LOS ANGELES SEGUI (CC Xeraco) 8:00:40; 2. Gabriel VALERO ALARCON () 8:08:43; 3. Xavier TOMAS ESMEL (Trail Serra Vernissa) 8:44:55
FEM: 1. Patri LOPEZ VICEDO (Corrsendes Xeresa) 10:27:56; 2. Bego GARCIA DIEZ (CC Xeraco) 10:54:20; 3. Verónica JIMENEZ SUAREZ (Los Mazaos) 12:12:58
TOTAL: 101
Maratón
MAS: 1. Pedro Jose MARTINEZ GONZALEZ (Colau Trail) 4:40:58; 2. David BALLESTER SANZ (Mur i Castell Tuga) 4:55:46; 3. Carlos JIMENEZ GOMEZ (Kulumsport) 4:59:39
FEM: 1. Alicia CHAVELI PERIS (S.A.M.) 6:32:16; 2. Eugenia ALVAREZ SOLER () 6:37:02; 3. Sofia GOMEZ MARTINEZ () 7:23:25
TOTAL: 172
21K
MAS: 1. Emili SELLES i SEGUI (Macrovital – Marathon Crevillent) 1:56:42; 2. David GARCIA MASCARELL (Superatesport.com) 1:57:52; 3. David PEREZ REIG (Quatre Gats Ròtova) 2:02:30
FEM: 1. Raquel LANDIN COBOS (The Kenyan Urban Way) 2:33:29; 2. Tamara CANET DOLZ (CAMA Algemesí) 2:34:05; 3. Angela PIZARRO UREÑA (CC Xeraco) 2:46:10
TOTAL: 152
10K
MAS: 1. Ramon ALVAREZ BORRAS (La Llebre Simat) 1:01:15; 2. Jorge MARI BAIXAULI (The Kenyan Urban Way) 1:04:19; 3. Jorge PERIS VENANCIO (The Kenyan Urban Way) 1:04:19
FEM: 1. Monica Alexandra PILCO INGA (The Kenyan Urban Way) 1:16:48; 2. M. Angeles GIMENEZ DE PEDRO (S.A.M.) 1:28:25; 3. Vanessa CASTELLO ALONSO (CC Xeraco) 1:29:18
TOTAL: 111
CLASSIFICACIO: toprun


2n Benicatrail (21.8K) Beniatjar
MAS: 1. Jesús MUÑOZ GARCIA (Deporbike) 1:50:57; 2. Carlos PASCUAL SEMPERE (Corremon Trail) 1:52:50; 3. Antonio PEREZ VERDU (Les Llebres de Muro) 1:53:08
FEM: 1. Sonia SANCHEZ SANCHEZ (Trail Moixent) 2:27:31; 2. Jessica MATAIX CRESPO (Aper Alcoi) 2:30:19; 3. Marian CAMARASA FRANCES (Trivici Team) 2:34:59
TOTAL: 99
CLASSIFICACIO: sportmaniacs


2n Trail Molinos de Viver

Sprint 13K
MAS: 1. Alberto PAMBLANCO FERNANDEZ (Tripuzol) 1:01:34; 2. Ruben PASCUAL NARANJO (BCS Trail d’Uixó) 1:03:49; 3. Gabriel PALOMERA SVENSSON (Atl. Saltamontes) 1:03:59
FEM: 1. Lorena VAZQUEZ MARTINEZ (C&C Sport) 1:21:02; 2. Nathalie GUILLEN FRANCOIS (CE Pobla de Farnals) 1:25:28; 3. Amanda Jasmine VILLIAMSON (GAMTE) 1:27:18
TOTAL: 190
CLASSIFICACIO: tdpevents

Reina 25K
MAS: 1. Oscar SOTO MORENO (HCB Entrenamiento Personal) 2:02:31; 2. Luis APARICIO (HCB Entrenamiento Personal) 2:04:13; 3. Samuel PALOMERA SVENSSON (Atl. Saltamontes) 2:05:26
FEM: 1. Diana MARTORELL CANOS (Mur i Castell Tuga) 2:34:05; 2. Gloria FULLER SUAREP (Cor i Muntanya Puçol) 2:41:12; 3. Sonia CHUVE FARFAN (Gaes Running Team) 2:45:32
TOTAL: 142
CLASSIFICACIO: tdpevents


Trail Benlloch (14K)
MAS: 1. Alex MARIN FABRA (Maestrazgo – Portell Turisme) 0:51:51; 2. Edgar PEREZ BOJADOS (Urban Running) 0:54:44; 3. Miguel Angel MARTINEZ GREGORIO (CM GR33) 0:56:08
FEM: 1. Ioanna PETENCHI PETENCHI (Running Moró) 1:03:12; 2. Sonia ESCURIOLA REULA (CM GR33) 1:09:56; 3. Maria Pilar HERNANDEZ ISACH (Calamardo) 1:10:10
TOTAL: 447
CLASSIFICACIO: sportmaniacs