Juanjo De Los Ángeles i Aïda Pérez, Campions Ultres Valencians

David García i Juanjo De Los Ángeles, foto: organització

Botamarges ha sigut la seu del Campionat Autonòmic de Llarg Recorregut de la FEMECV, el que ve a ser el títol valencià en la disciplina Ultra. Sobre el recorregut clàssic (dotze edicions disputades ja) de 64 kms i 3200 m+ que ix de la xicoteta població de Forna (ara pedania de l’Atzúbia, a la Marina Alta) i recorreix les valls de la Marina i la Safor.

La competició ha tingut com a vencedors al corredor de la Safor Juanjo De Los Ángeles, que ja va ser seté a l’anterior Campionat (Benissa’19) i a la de la Marina Alta Aïda Pérez, pel que fa un repartiment perfecte.

Els anteriors campions (2019) van ser Sebas Sánchez (2 ors i 1 plata), que hui ha sigut sisé després de molt de temps sense competir, i Míryam Talens (3 ors).

Resultats provisionals:

🥇Juanjo DE LOS ANGELES (CC Xeraco) 6:45:38
🥈David GARCIA () 6:47:06
🥉Miguel Ángel SORIANO AROCA (Lurbel) 7:05:22

🥇Aïda PEREZ MONCHO (Dénia Corre Trail) 7:56:33
🥈Nuria ORTA REIG (Marathon Crevillent) 8:13:06
🥉Ana Belén MARTINEZ ATENCIA (Novelder de Muntanyisme) 8:53:46

Classificació: mychip.es

1 06:45:38 6:20 1 DE LOS ANGELES, JUANJO 1 VETERANO CLUB DE CORRER XERACO
2 06:47:06 6:21 79 García, David 1 SEN-M
3 07:05:22 6:38 51 SORIANO AROCA, MIGUEL ANGEL 2 VETERANO C.D. DE MONTAÑA Y ESCALADA LIKE SPORT
4 07:21:46 6:54 13 Murcia Martínez , Rafael 3 VETERANO CLUB DE MUNTANYA CXM VALÈNCIA
5 07:26:33 6:58 7 Martí Puig, Andrés 4 VETERANO
6 07:42:01 7:13 42 sanchez saez, Sebas 5 VETERANO S.M. C.A. MARATON CREVILLENT
7 07:48:02 7:18 15 Ginesta Primo, Albert 1 MASTER-M C.C. EL GARBÍ
8 07:53:32 7:23 9 Giner correcher , Raúl 6 VETERANO
9 07:56:33 7:26 61 Pérez Moncho, Aïda 1 SEN-F DENIA CORRE TRAIL
10 08:13:06 7:42 41 Orta Reig, Nuria 1 VETERANA S.M. C.A. MARATON CREVILLENT
11 08:21:51 7:50 17 DIAZ CHACON, ISAAC 7 VETERANO S.M. CLUB D’ATLETISME LLEBEIG – XÀBIA
12 08:24:08 7:52 60 POMARES NAVARRO, HÉCTOR 2 SEN-M CLUB DEPORTIVO RUNIAM ELCHE
13 08:26:17 7:54 2 Aran Garcia, Josue 8 VETERANO GRUP MUNTANYA CALP
14 08:26:36 7:54 25 SASTRE SENDRA, FERNANDO 2 MASTER-M CLUB DE MONTANYA BOTAMARGES
15 08:31:07 7:59 14 Agulló Blasco, David 9 VETERANO CLUB DE MONTAÑA LOS BARBECHOS TORRELLANO
16 08:35:47 8:03 21 PEDRO PEDROS, FRANCISCO 10 VETERANO GRUP ESPEOLOGIC GATA DE GORGOS
17 08:39:45 8:07 22 FERNANDEZ SERRAT, FCO JAVIER 11 VETERANO C.A. LLEBEIG XÀBIA
18 08:42:45 8:09 49 Giner Ferrando, Josep Manel 12 VETERANO C.A. ONDARA TRAIL
19 08:42:46 8:10 75 Cuartero Clérigues , Germán 13 VETERANO C. D. MUNTANYA MATAMON TRAIL CARLET
20 08:45:45 8:12 35 Seguí i Seguí, Ximo
ARTICULO 6.2.3 FEMECV 3 MASTER-M CLUB DE MONTANYA BOTAMARGES
21 08:53:15 8:19 67 Cuenca lopez , Juan José 14 VETERANO S.M. CLUB TRIATLÓN PASICO A PASICO
22 08:53:46 8:20 23 Martínez atencia , Ana belén 2 SEN-F CLUB NOVELDER DE MUNTANYISME
23 08:54:08 8:20 29 Selva Sempere, Jose Vicente 15 VETERANO S.M. CLUB TRIATLÓN PASICO A PASICO
08:55:05 8:21 83 Gazquez García , Manu MASTER-M CENTRO EXCURSIONISTA DE CARTAGENA
24 08:59:30 8:25 47 López pinel, Cesar 16 VETERANO CLUB DE DEPORTES DE MONT. Y ESC. LOS MACHACA PIEDRAS
25 09:01:43 8:27 73 Blasco molio, Vicent 17 VETERANO REAL DE GANDIA C.F.
26 09:04:21 8:30 18 Molla Torres, Jose Vicente 18 VETERANO CORRIOL X-TREM
27 09:06:14 8:32 78 garcela Boronad, juanjo 4 MASTER-M GRUP MUNTANYA CALP
28 09:06:14 8:32 28 Blas Pastor, David 19 VETERANO GRUP MUNTANYA CALP
29 09:09:12 8:34 69 Salva Mulet, Josep 3 SEN-M S.M. GRUPO ESPELEOLOGICO GATENSE
30 09:10:29 8:36 16 Martines Llinares, Joan de Déu 20 VETERANO CENTRE EXCURSIONISTA DE XIXONA
31 09:13:49 8:39 74 ALACID BELMONTE, EMILIO JESUS 21 VETERANO CLUB ULTRA TRAIL BENIDORM
32 09:15:24 8:40 85 Palacio Espasa, José Vicente 5 MASTER-M CLUB ESPORTIU CORREDORS CALLOSA
33 09:15:28 8:40 20 Seguí Ripoll, Jaime 22 VETERANO CLUB ESPORTIU CORREDORS CALLOSA
34 09:19:51 8:44 63 Malonda Santos, David 4 SEN-M REAL DE GANDIA C.F.
35 09:20:34 8:45 12 Canet Millet, Bernardo 5 SEN-M CORRIOL X-TREM
36 09:22:53 8:47 44 CALONGE PEREZ, JUAN FRANCISCO 23 VETERANO CLUB CENTRE EXC. DE GAIANES
37 09:23:37 8:48 58 Aracil Sala, Christian 24 VETERANO CLUB DE MONTAÑA A TO TRAPO
38 09:31:08 8:55 72 alvarez soler, eugenia 2 VETERANA
39 09:40:06 9:03 70 Sarabia Martínez , Alfredo 25 VETERANO S.M. CLUB TRIATLÓN PASICO A PASICO
40 09:52:54 9:15 24 ESCRIBANO CAMPS, CARLOS 6 SEN-M CORRIOL X-TREM
41 10:02:27 9:24 52 Enguix Bataller, Pau 26 VETERANO C.A. ONDARA TRAIL
42 10:04:36 9:26 81 GARCIA, VANESA 3 SEN-F S.M. CLUB TRIATLÓN PASICO A PASICO
43 10:05:20 9:27 36 Martínez Llodrá, Montse 1 MASTER-F APER ALCOY
44 10:05:23 9:27 37 Delchev Stefanov , Anton 27 VETERANO CEA ALCOI
45 10:37:09 9:57 65 Seguí Arlandis, Xavi 28 VETERANO CORRIOL X-TREM
46 10:40:43 10:00 54 MARÍ FRASQUET, JESÚS 29 VETERANO REAL DE GANDIA C.F.
47 10:44:14 10:03 34 marco, manuel 30 VETERANO
48 10:45:39 10:05 66 ramon varo, jose javier 31 VETERANO S.M. CLUB TRIATLÓN PASICO A PASICO
49 10:59:06 10:17 77 CANOVES CLIMENT, CESAR 7 SEN-M REAL DE GANDIA C.F.
50 11:07:58 10:26 71 Martínez San Frutos, Jose Luis 32 VETERANO GREEN POWER SPORTS TEAM
51 11:12:15 10:30 11 SANTANA RÓDENAS, JESÚS 33 VETERANO CLUB DE MONTAÑA A TO TRAPO
52 11:22:21 10:39 55 Mira Cabrera, Ivan 34 VETERANO CLUB DE ESCALADA Y MONTAÑISMO BENIDORM
53 11:28:22 10:45 5 Aparicio Vayo, Martín 35 VETERANO S.M. CLUB ATLETISME BÈRNIA XALÓ
54 11:28:59 10:45 48 BAÑULS ESCOLANO, JOANFRAN 36 VETERANO REAL DE GANDIA C.F.
55 11:29:45 10:46 4 Escoda Durá, Cesar 37 VETERANO CENTRE EXCURSIONISTA DE XIXONA
56 11:39:47 10:55 84 GOMEZ CORTES, MIGUEL 6 MASTER-M GRUP MUNTANYA MARGALLO
57 12:02:12 11:16 8 TALON SALVADOR, JOSE DAVID 8 SEN-M S.M. CLUB ATLETISMO RUNNERS DE PATERNA
58 12:07:37 11:21 59 Fabregat Giner, Amparo 2 MASTER-F S.M. CLUB DEPORTIVO NEVER STOP RUNNING
59 12:07:38 11:21 80 LOPEZ JUAN, JUAN JOSE 7 MASTER-M S.M. CLUB ATLETISMO ALCOY
12:40:51 11:53 53 ALVAREZ PEREZ, VICTOR MASTER-M NÓMADAS TREKTRAIL MELILLA
60 13:00:30 12:11 64 Barberà Cerveró, Vicent 8 MASTER-M CAMA ALGEMESI
61 13:33:40 12:42 50 Bernat, Ferran 38 VETERANO C.A. LLEBEIG XÀBIA
62 13:42:26 12:50 40 Veiguela Mengual, David 9 SEN-M CORRIOL X-TREM
63 13:47:30 12:55 6 Gosalbez Ivorra, Jose Francisco 9 MASTER-M CLUB DE MONTAÑA A TO TRAPO
64 13:47:32 12:55 45 Castelló Asensi, José 10 MASTER-M A TO TRAPO
65 14:14:35 13:21 43 BARBERA RIBES , XIMO 11 MASTER-M CLUB MONTAÑA PEÑA HIMALAYA
12

Deixa un comentari

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

Esteu comentant fent servir el compte WordPress.com. Log Out /  Canvia )

Google photo

Esteu comentant fent servir el compte Google. Log Out /  Canvia )

Twitter picture

Esteu comentant fent servir el compte Twitter. Log Out /  Canvia )

Facebook photo

Esteu comentant fent servir el compte Facebook. Log Out /  Canvia )

S'està connectant a %s

%d bloggers like this: