Posts tagged ‘Ana Benito’

3 febrer 2019

Llombai organitza la setena Alèdua Trail

foto_LastRaceStudio.jpg

Jose Luís Del Campo i Ana Benito han sigut els guanyadors de l’Alèdua Trail de Llombai. Al circuit curt guanyen Alina Teodora (foto) i Juanjo López, segona victòria en dues setmanes.

23K
MAS: 1. Jose Luis DEL CAMPO GIJON (CE La Porte Fresca) 1:49:12; 2. Daniel GIMENEZ CURSA () 1:51:29; 3. Jose BELTRAN ROVIRA (Gomez Madrid Kangurs) 1:53:11
FEM: 1. Ana BENITO MUÑOZ (Atl. Tortuga Algemesí) 2:17:29; 2. Reyes MORENO BARBERA () 2:25:41; 3. Elia FAU (CD Diànium) 2:35:36

Classificació (.pdf): 20190203_AleduaTrail_Llombai_23K

11K
MAS: 1. Juanjo LOPEZ VILLANUEVA (Redolat Team) 0:46:55; 2. Salvador MARTORELL CUCO (CC La Rabosa Muntanya) 0:48:10; 3. Ximo MARTINEZ BELDA () 0:49:12
FEM: 1. Alina TEODORA GABOR (CE La Porte Fresca) 0:58:31; 2. Mila PONS CALAHORRA (Atl. Els Coixos de Carlet) 1:05:24; 3. Maria Elizabeth GARZON MORAN (Xtremers) 1:06:14

Classificació (.pdf): 20190203_AleduaTrail_Llombai_11K

Font: cronorunner.com

Foto: Last Race Studio

20 gener 2019

Resultats de la Marató del Buscarró i Curses de les Serralades de Barxeta

foto_mychip

foto: Juanjo De Los Ángeles (mychip)

MAS: 1. Juanjo DE LOS ANGELES (CC Xeraco) 4:22:59; 2. Antonio PEREZ VERDU (CEM Les Llebres de Muro) 4:26:01; 3. Andrés MARTI PUIG () 4:30:05
FEM: 1. Xari ADRIAN CARO () 5:46:51; 2. Laura SALOM CORTS (CE Tavernes de la Valldigna) 6:11:40; 3. Paula BARBERAN LIMIA (Secreto Team) 6:17:09

MAS: 1. Jonathan BENITO MARTOS (Som Passatge) 1:49:39; 2. Lorenzo Vicente GIL GALIANO (Trivici Team) 1:51:52; 3. Alejandro SAMPER JARA (Trail Morvedre) 1:52:54
FEM: 1. Ana BENITO MUÑOZ (Tortuga Algemesí) 2:18:51; 2. Davinia CARDONA GIL (Atl. El Xio Lutxent) 2:22:45; 3. Edith MURILLO (Atl. Safor Delikia Sport) 2:28:58

MAS: 1. Pere FERRER IVARS () 1:01:24; 2. Raúl MIÑANA LLOPIS () 1:06:01; 3. Jose Miguel DEVESA FERRER () 1:07:55
FEM: 1. Elena BADENES MONZO (Trail Serra Vernissa) 1:22:40; 2. Laura GOMEZ GARCIA (Atl. El Xio Llutxent) 1:24:16; 3. Marta SANCHEZ SANZ () 1:27:33

Classificació: 20190120_barxeta_mabuserralades

Font: mychip

23 Octubre 2017

RESULTATS: Altea la Vella, Bocairent, Castelló de la Plana i Sellent

Campionat Autonòmic de Kilòmetre Vertical FEMECV (Altea la Vella)
MAS: 1. Antonio MARTINEZ PEREZ (Marathon Crevillent) 0:42:08; 2. Jose Antonio LUNA GIMENO (Marathon Crevillent) 0:42:46; 3. Ignacio CARDONA TORRES (Like Sport Lurbel) 0:43:11; 4. Juan MARTINEZ TORTOSA (Like Sport Lurbel) 0:44:05; 5. Jose Antonio MENA GARCIA (Trail Villena) 0:44:05
FEM: 1. María BELTRAN TOLEDO (La Llebre – Alpesa) 0:57:44; 2. Tamara CANET DOLZ (CAMA Algemesí) 0:58:03; 3. Gloria COMPANY TOMAS (Aper Alcoi) 0:58:16; 4. Eva María ORTUÑO VAÑÓ (Trail Villena) 0:59:41; 5. Silvia ALOS RODRIGO (Aper Alcoi) 1:01:11
TOTAL: 86
CLASSIFICACIO: mychip


Tombatossals
Tombatossals
MAS: 1. Fco Javier BAREA PASTOR (G. Alpino Javalambre) 1:56:12; 2. David PRADES MONFORT (Nike Trail) 1:56:16; 3. Israel GONZALEZ ESCRIG (CM La Pedrera) 1:57:14
FEM: 1. Eva MESADO ORTIZ (Mur i Castell Tuga) 2:26:04; 2. Maria Eugenia INTURIAS USTAREZ () 2:29:27; 3. Sonia ESCURIOLA REULA (Team Land – GR33) 2:30:36
TOTAL: 255

MaraTomba
MAS: 1. Víctor BERNAD BLASCO (Aml Sport HG – Meridiano 0) 4:25:19; 2. Alfonso DE LA TORRE SAEZ (Alcudia de Veo Team) 4:40:25; 3. Jefferson OTALVARO MOSCOSO (Urban Running Castellón) 4:46:45
FEM: 1. Ana LUIS VICENT (CM La Pedrera) 6:20:02; 2. Minerva CARCELLER COLLADO (Amics del Clot) 6:29:33; 3. Vicen ALEMANY SOLER (Corriols Sueca) 7:05:42
TOTAL: 55

MiniTomba
MAS: 1. Raúl ARIÑO TORRES (AD Maestrazgo – Canyeros Bar) 1:11:32; 2. Luis Antonio ALONSO AYALA () 1:15:59; 3. Josep MATEU GARCIA (Multiesport El Castellet) 1:19:30
FEM: 1. Soraya JULIAN GUAL (CM Vilafamés) 1:32:02; 2. Noelia FENOLLOSA FENOLLOSA () 1:33:46; 3. Sara MONZON LABERNIA () 1:33:46
TOTAL: 136
CLASSIFICACIO: mychip


4t Trail de Bocairent

MAS: 1. Emili SELLES I SEGUI (Marathon Crevillent) 2:01:55; 2. Carlos PASCUAL SEMPERE (Corremon Trail) 2:04:57; 3. Joaquin MARTI CALABUIG (Trivici Team) 2:06:41
FEM: 1. Eva Maria ORTUÑO VAÑO (Trail Villena) 2:32:38; 2. Mari TAMARIT (Aper Alcoi) 2:40:00; 3. Juana Marcela LONDOÑO VALENCIA (CEE Trail Club) 2:44:10
TOTAL: 215

Sprinttrail
MAS: 1. Marcos FERRANDEZ () 1:10:27; 2. Fernando CASANOVA () 1:11:49; 3. Jordi MARTINEZ MEYA () 1:12:04
FEM: 1. Silvia SARRION ESTEVE (Trail Umbria La Plana) 1:23:46; 2. Ana PEYDRO SANCHEZ (CXM València) 1:26:22; 3. Anabel NICOLAU MARTINEZ () 1:29:54
TOTAL: 153
CLASSIFICACIO: sportmaniacs


3r Trail de Sellent

Trail 17.5K
MAS: 1. Ruben SOLVES VAYA (La Rabosa Montanya) 1:20:12; 2. Miguel FERNANDEZ GARCIA (Tutriatlon.com) 1:20:52; 3. Rafael MURCIA MARTINEZ (Trifitness 31) 1:20:56
FEM: 1. Ana BENITO MUÑOZ (Tortuga Algemesí) 1:44:16; 2. Amparo TALENS PLA (Trifitness 31) 1:44:30; 3. Raquel PEREZ JORDA (Triatló Sueca) 1:55:06
TOTAL: 84

Sprinttrail 13.K
MAS: 1. Cristian ALVAREZ CALONGE (Alex Campos Team) 0:57:33; 2. Jaime JORQUES FRANCES (Team Podoesportiva.com) 0:58:37; 3. Kevin FUSTER MATIAS (CD Masktri) 0:58:59
FEM: 1. Sara PEREZ GOMEZ (Alex Campos Team) 1:15:12; 2. Barbara MORAGURS PENALVA (Trifitness 31) 1:16:30; 3. Ana SIMEON PONTES (Atl. Silla) 1:16:59
TOTAL: 169
CLASSIFICACIO: cronorunner


Bèrnia Challenge
MAS: 1. Antonio MARTINEZ PEREZ (Marathon Crevillent) 2:16:45; 2. Jose Antonio LUNA GIMENO (Marathon Crevillent) 2:18:40; 3. Vicente GANDIA SORIANO (Trivici Team) 2:19:22
FEM: 1. Gemma MACIA BLASCO (Marathon Crevillent) 3:02:47; 2. Gloria COMPANY TOMAS (Aper Alcoi) 3:03:30; 3. Lucia MARTINEZ SORIANO (Trail Villena) 3:10:57
TOTAL: 126
CLASSIFICACIO: mychip