Posts tagged ‘Juanjo Lopez’

3 febrer 2019

Llombai organitza la setena Alèdua Trail

foto_LastRaceStudio.jpg

Jose Luís Del Campo i Ana Benito han sigut els guanyadors de l’Alèdua Trail de Llombai. Al circuit curt guanyen Alina Teodora (foto) i Juanjo López, segona victòria en dues setmanes.

23K
MAS: 1. Jose Luis DEL CAMPO GIJON (CE La Porte Fresca) 1:49:12; 2. Daniel GIMENEZ CURSA () 1:51:29; 3. Jose BELTRAN ROVIRA (Gomez Madrid Kangurs) 1:53:11
FEM: 1. Ana BENITO MUÑOZ (Atl. Tortuga Algemesí) 2:17:29; 2. Reyes MORENO BARBERA () 2:25:41; 3. Elia FAU (CD Diànium) 2:35:36

Classificació (.pdf): 20190203_AleduaTrail_Llombai_23K

11K
MAS: 1. Juanjo LOPEZ VILLANUEVA (Redolat Team) 0:46:55; 2. Salvador MARTORELL CUCO (CC La Rabosa Muntanya) 0:48:10; 3. Ximo MARTINEZ BELDA () 0:49:12
FEM: 1. Alina TEODORA GABOR (CE La Porte Fresca) 0:58:31; 2. Mila PONS CALAHORRA (Atl. Els Coixos de Carlet) 1:05:24; 3. Maria Elizabeth GARZON MORAN (Xtremers) 1:06:14

Classificació (.pdf): 20190203_AleduaTrail_Llombai_11K

Font: cronorunner.com

Foto: Last Race Studio

26 gener 2019

Resultats de la Volta de Muntanya de Llaurí

correrxmuntanya.jpg

MAS: 1. Jonathan BENITO MARTOS (Som Passatge) 1:49:24; 2. Óscar SOTO MORENO (HBC Entrenamiento Personal) 1:54:10; 3. Lorenzo GIL GALIANO (Trivici Team) 1:54:21
FEM: 1. Cristina GARCIA NAVALON (Trail Moixent) 2:21:29; 2. Sara PEREZ GOMEZ (Alex Campos Team) 2:29:44; 3. Verena LEVY CACERES (CD Misjueves) 2:37:20

Classificació: 20190126_voltamuntanyallauri_tralla

MAS: 1. Juan Jose LOPEZ VILLANUEVA (Redolat Team) 1:11:50; 2. Jose Ignacio TAPIAS MUNERA (Green Power Sports Team) 1:13:23; 3. Toni PEREZ GOMEZ (Alex Campos Team) 1:14:25
FEM: 1. Irene PALOMARES CORDOBA (Green Power Sports Team) 1:30:02; 2. Verónica Elizabeth QUIGUANGO NAVARRETE () 1:32:26; 3. Brenda MARIN SEGOVIA (Hispanos Team) 1:33:59

Classificació: 20190126_voltamuntanyallauri_sprint

Font: cronorunner

7 Novembre 2016

Resultats de la “Subida al Pico de Chelva”

28K
MAS: 1. Oscar SOTO MORENO () 2:28:45; 2. Marcos RAMOS GONZALEZ () 2:31:31; 3. Eloy MORALES VANACLOIG (Trail Villar Caja Rural) 2:33:41
FEM: 1. Ana TORTOSA MOLINA (CD Misjueves) 3:11:22; 2. Carmen DIAZ LOPEZ () 3:11:49; 3. Estívaliz FERNANDEZ GARCIA (Trail Villar Caja Rural) 3:19:21
TOTAL: 102
CLASSIFICACIO: inforunning.es
11K
MAS: 1. Juanjo LOPEZ VILLANUEVA (Marchadores de Chelva) 0:48:47; 2. Vicent TORRES VILLAR (Cor i Muntanya Puçol) 0:49:06; 3. Jesus QUILES GUAITA () 0:50:39
FEM: 1. Lluna BELTRAN ESTEVE (Cor i Muntanya Puçol) 1:04:19; 2. Lorena LAGUNA PARDO (Lobos Trail) 1:11:25; 3. Tamara ALVAREZ SEGURA (Green Power Sports Team) 1:13:36
TOTAL: 107
CLASSIFICACIO: inforunning.es