Resultats del cap de setmana

4t Campionat d’Espanya de carrera per muntanya de Clubs FEDME 2012, La Vall d’Uixó

1. Sestao Alpino – GrafSestao (I.Zinca, M.Vazquez, J.Larruzea, M.Idirin) 513 ptos; 2. GR33 – Tottrail (P.Cabedo, S.Sos, S.Garcia, J.A.Ruiz) 511 ptos; 3. Mur i Castell – Tuga (C.Adell, A.Gil, S.Escuriola, P.Moreno) 508 ptos; 4. C.Exc. Callús (L.Andreu, J.Sociats, Y.Garcia, J.Evangelio) 496 ptos; 5. C.Atl. Cuenca Dolomía (B.Real, V.Redondo, R.Mª.Lloréns, E.Britian) 478 ptos.
TOTAL: 18
CLASSIFICACIÓ

MAS: 1. Ionut A ZINCA (Sestao Alpino – GrafSestao) 2:25:29; 2. Cristóbal ADELL (Mur i Castell – Tuga) 2:30:00; 3. Nil CARMONA (SCCC Camprodon) 2:31:29; 4. Pere RULLAN (UE Vic) 2:31:39; 5. Alfredo GIL (Mur i Castell – Tuga) 2:31:53
FEM: 1. Laia ANDREU (C.Exc. Callús) 3:08:22; 2. Patricia CABEDO (GR33 – Tottrail) 3:11:10; 3. Montserrat VAZQUEZ (Sestao Alpino – GrafSestao) 3:18:53; 4. Beatriz REAL (C.Atl. Cuenca Dolomía) 3:19:30; 5. Silvia SOS (GR33 – Tottrail) 3:21:33
TOTAL: 144
CLASSIFICACIÓ

1r Campionat d’Espanya de carrera per muntanya de categoria Promesa FEDME 2012, La Vall d’Uixó

MAS: 1. Nil CARMONA (SCCC Camprodon) 2:31:29; 2. Pere RULLAN (UE Vic) 2:31:39; 3. Pau MORENO (Mur i Castell – Tuga) 2:38:59
FEM: Zaira MARTINEZ (CXM València) 4:39:21
CLASSIFICACIÓ

3a Vuelta a Camara, Elda

MAS: 1. Juan ARGENTE PAYA (C.E.E. Trail Club) 1:19:50; 2. Juan Carlos SANCHEZ CEBRIAN (Atletismo Petrer) 1:20:07; 3. Daniel AMAT ASENCIO () 1:21:44
FEM: 1. Esperanza TECLES DOÑATE () 1:45:05; 2. Leire GALLARDO POVEDA () 1:46:32; 3. Toñi MORENO FERNANDEZ (C.E.E. Trail Club) 1:48:01
TOTAL: 171
CLASSIFICACIÓ

Cursa de Muntanya Terme de Vilafamés

MAS: 1. Javier MEDALL JUAN (Evasion Running) 1:07:00; 2. David PRADES MONFORT (Trangoworld) 1:07:58; 3. Raimundo DEFEZ BELTRAN (Meridianocero InRace) 1:08:20
FEM: 1. Angels BENAIGES MARGALEF () 1:35:13; 2. Rosa MIRALLES CABALLER (Running Vilafranca) 1:47:47; 2. Laura MARTINEZ ALBA (C.Atl. 42ypico) 1:47:48
TOTAL: 259
CLASSIFICACIÓ

2a Cursa per Muntanya de Beneixama

MAS: 1. Francisco RIBERA ROMERO (C.Triatló Banyeres de Mariola) 1:51:52; 2. Javier SORIANO REVERT (A.C. La Font de la Figuera) 1:58:16; 3. Paco MARTINEZ HERNANDEZ () 2:03:23
FEM: 1. Maria Milagros SILVESTRE BELDA () 2:29:07; 2. Heidi TURPIN () 2:43:16; 3. Ana ORTEGA JIMENEZ () 2:46:30
TOTAL: 276
CLASSIFICACIÓ

4a Botamarges, Forna

MAS: 1. Vicente Juan GARCIA BENEITO (Wild Wolf) 6:32:33; 2. David BALLESTER SANZ () 6:38:41; 3. Pedro FAYOS TORRES () 7:12:04
FEM: 1. Miryam TALENS BELEN (C.Atl. Marathon Crevillent) 8:52:00; 2. Patricia LOPEZ VICEDO (Tururac) 8:58:02; 3. Yolanda VALIENTE CABALLERO (C.Atl. Petrer – Curtidos Nepalia) 9:38:48
TOTAL: 333
CLASSIFICACIÓ

12é Fons de la Tardor, La Vall d’Uixó

MAS: 1. Manolo CALLAU ALEDON () 1:42:41; 2. Jonatan ROGLA ALTERMANN () 1:43:15; 3. Ramon NAVARRE SANZ () 1:44:05
FEM: 1. Paqui CHACON LANGA () 2:11:53; 2. Ana Belen ORTEGA GIMENEZ () 2:22:33; 3. Tere ISERTE FOYES () 2:29:33
TOTAL: 161
CLASSIFICACIÓ

Deixa un comentari

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

Esteu comentant fent servir el compte WordPress.com. Log Out / Canvia )

Twitter picture

Esteu comentant fent servir el compte Twitter. Log Out / Canvia )

Facebook photo

Esteu comentant fent servir el compte Facebook. Log Out / Canvia )

Google+ photo

Esteu comentant fent servir el compte Google+. Log Out / Canvia )

Connecting to %s

%d bloggers like this: