Archive for Octubre 22nd, 2013

22 Octubre 2013

Énguera s’estrena amb el Trail Umbria – La Plana

Sin títuloLa primera edició d’esta cursa per muntanya de 20 kms i quasi mil metres de desnivell positiu disputada a la població de la Canal de Navarrés ha sigut per a l’alcoià Emili Sellés i l’alzirenya Alícia Chaveli.

MAS: 1. Emili SELLES I SEGUI (Marathon Crevillent) 1:46:44; 2. Javier SORIANO REVERT (Like Sport) 1:48:53; 3. Javier BAS BOLUDA () 1:49:51
FEM: 1. Alicia CHAVELI PERIS (Runners Valencia) 2:23:47; 2. Lina SANCHIS LORENTE (C.Atl. Coixos de Carlet) 2:28:36; 3. Silvia SARRION ESTEVE () 2:30:07
TOTAL: 248
CLASSIFICACIO

22 Octubre 2013

Remigio Queral i Lola Peñarrocha guanyen la Trencamoles de Xert

RemigioQueralEls corredors Remigio Queral i Lola Peñarrocha han sigut els vencedors de la segona edició de la Trencamoles, la cursa per muntanya de Xert (Baix Maestrat) que presentava un circuit de 18 kms i 675 m+ de desnivell.

MAS: 1. Remigio QUERAL IBAÑEZ (C.M. Vistabella) 1:26:35; 2. Ivan FABREGAT ANDRES () 1:32:19; 3. Javier DE LA FUENTE LLOPIS (Triatló Basiliscus) 1:32:28
FEM: 1. Lola PEÑARROCHA ALOS (C.M. GR33 – Tottrail) 1:55:58; 2. Sara FABREGAT ANDRES (Maestrazgo – Canyero’s Bar) 1:59:31; 3. Jenifer MONTULL PEREZ () 2:10:35
TOTAL: 324
CLASSIFICACIO

22 Octubre 2013

Resultats de la cursa “Virgen del Remedio” de Petrer

MAS: 1. Francisco RIBERA ROMERO (C.Atl. Elda Piero Magli – Record Sport) 1:08:16; 1. Jose Esteban MARTINEZ TECLES (C.Atl. Elda Piero Magli – Record Sport) 1:08:16; 3. Cristian VALIENTE MARTINEZ (Triatlón Petrer) 1:08:23
FEM: 1. Carolina BECERRA JOVER (C.Atl. Petrer) 1:29:00; 2. Esperanza TECLES DOÑATE (CNP Petrel Carpinteria La Villa) 1:30:41; 3. Cristina BARBERA RAMON (Club de la Bocina) 1:34:51
TOTAL: 287
CLASSIFICACIÓ

22 Octubre 2013

Resultats de l’UTR del Racó d’Ademús

UTR100
MAS: 1. Juan María JIMENEZ LLORENS 10:24:00; 2. Oscar LATORRE CONESA 11:43:08; 3. Javier ZUÑIGA PEREZ 11:43:26
FEM: 1. Mar GARCIA CALVO 14:48:01; 2. Susana MILLAN BIEL 15:21:56; 3. Mª Dolores DOMINGO LOZANO 16:35:11
TOTAL: 79

UTR170
MAS: 1. Francisco ROBRES MONFORTE 25:52:27; 2. Juan Salvador COSO OROVAL 28:06:01; 3. Jose Ramón PUCHADES OLMOS 28:09:22
FEM: 1. Isabel MOLEIRO 37:32:11; 2. Mari Carmen GUZMAN RUIZ 40:56:27
TOTAL: 23