Archive for Desembre 19th, 2015

19 Desembre 2015

Resultats de la 5a Sant Silveste Sot de Ferrer

imageMAS: 1. Vicente CALVO MARTINEZ (GR33) 0:55:41; 2. Vicente PAMBLANCO FERNANDEZ (Tripuçol) 0:57:06; 3. Jonathan PRADO CAMPERO (Playas de Castellón) 0:57:24
FEM: 1. Gloria COMPANY TOMAS (Peña El Coyote) 1:13:50; 2. Eva CHEN CASTILLO () 1:16:20; 3. Jeny GOMEZ HINAREJOS ()1:16:57
TOTAL: 544
CLASSIFICACIO: rockthesport.com

19 Desembre 2015

Pedro Jose Martínez i Tamara Canet guanyen a Vilallonga

MAS: 1. Pedro Jose MARTINEZ GONSALEZ (Sport Colau Trail) 2:32:42; 2. Antonio PEREZ VERDU (Les Llebres de Muro) 2:38:10; 3. Jose Alberto GONZALEZ CARPINTERO (Todovertical+) 2:38:29
FEM: 1. Tamara CANET DOLZ (CAMA Algemesí) 3:10:11; 2. Eugenia ALVAREZ SOLER (Pequeña Saltamontes) 3:29:22; 3. Tamara CLIMENT DOMENECH (Ondara Tri-Esport) 3:34:32
TOTAL: 139
CLASSIFICACIÓ: conxip.com

http://www.conxip.com/resultados/1522_GENERAL.pdf

19 Desembre 2015

Resultats de la 9a Marxa per muntanya “Villa de Azuébar”

MAS: 1. Hector DIAZ-TENDERO SANCHO (Trail Morvedre) 1:33:07; 2. Carlos MEDINA AMER (Mur i Castell Tuga) 1:33:47; 3. Jose Vicente EDO HUGUET (Mur i Castell Tuga) 1:35:30
FEM: 1. Maru INTURIAS USTAREZ (Mur i Castell Tuga) 1:55:55; 2. Marisa VILAGRASA BLANCO (AC Gilet) 2:01:20; 3. Gloria COMPANY TOMAS (Peña El Coyote) 2:02:31
TOTAL: 194
CLASSIFICACIO: mychip.es

19 Desembre 2015

Resultats del 2n Trail Higueras-Pavias

Sprint 14K
MAS: 1. Jorge AIBAR SOL (Triatlon Onda) 1:10:43; 2. Roberto HERRERA RODRIGUEZ () 1:14:00; 3. Jesus YLLARRAMENDI LOPEZ () 1:14:10
FEM: 1. Silvia PIERA MARTINEZ (Cor i Muntanya Puçol) 1:31:18; 2. Vanesa IGLESIAS MORENO () 1:35:34; 3. Beatriz DE LA FUETNE MIGUEL () 1:36:25
TOTAL: 145

25K
MAS: 1. Vicent TORRES VILLAR (Cor i Muntanya Puçol) 2:20:28; 2. Israel GONZALEZ ESCRIG (CM La Pedrera) 2:21:28; 3. Manuel PEREZ MORAIS (Trail Morvedre) 2:23:39
FEM: 1. Lluna BELTRAN ESTEVE (Cor i Muntanya Puçol) 3:01:36; 2. Maria DE LA TORRE CELADES (In Bike Trivila) 3:19:19; 3. Patricia TORRES VILLAR (Cor i Muntanya Puçol) 3:31:34
TOTAL: 118
CLASSIFICACIO: tdpevents.es

19 Desembre 2015

Onzena Marxa al Terme de Vilafamés

image.jpg

MAS: 1. Martín BACAS NAAYEN (Fuentes & Calvente) 1:08:13; 2. Alex MARIN FABRA (Maestrazgo-Canyero’s Bar) 1:08:53; 3. Alfonso GRANELL DE LA CRUZ (Atl. Onda) 1:09:14
FEM: 1. Ioana Daniela PETENCHI PETENCHI () 1:27:40; 2. Sonia ESCURIOLA REULA (Grup d’Entrenament David) 1:30:39; 3. Sonia MUNDINA GIL (Grup d’Entrenament David) 1:30:39
TOTAL: 381
CLASSIFICACIO: tdpevents.es

19 Desembre 2015

Ignasi Cardona i Antonia Valero guanyen la sisena Mitja Marató de Muntanya “Serra d’Oltà”

MAS: 1. Ignasi CARDONA TORRES (Like Sport Lurbel) 1:42:17; 2. Emili SELLES I SEGUI (Macrovital) 1:43:11; 3. Jose Antonio LUNA GIMENO (Marathon Crevillent) 1:45:29
FEM: 1. Antonia VALERO SIGNES (Grup Espeleològic Gata) 2:31:40; 2. Nicole ZUCCHINI (UD Vegetariana) 2:35:17; Pilar VIDAL CATALA (Llebeig Xàbia) 2:37:05
TOTAL: 297
CLASSIFICACIO: mychip.es