Archive for Octubre 9th, 2016

9 Octubre 2016

Resultats del primer trail a Tous

cartel
21K
MAS: 1. Simon RAMA (Mur i Castell Tuga) 1:33:36; 2. Ximo MARTINEZ BELDA (Trail Serra Vernissa) 1:39:15; 3. Toni PEREZ GOMEZ (Alex Campos Team) 1:40:27
FEM: 1. Eulalia Margarita PAUCAR QUEZADA (Pioneros de Sudamerica) 2:03:43; 2. Alicia CHAVELI PERIS (Stat Alzirenya de Muntanyers) 2:06:16; 3. Liliana SUMAN () 2:07:14
TOTAL: 171
14K
MAS: 1. Cristian ALVAREZ CALONGE (Alex Campons Team) 1:01:47; 2. Miguel Angel DUPLAS MATEOS (Calambres GR33) 1:02:28; 3. Blay CANET GARCIA () 1:03:43
FEM: 1. Cristina GARCIA NAVALON (Trail Moixent) 1:18:13; 2. Ana BENITO MUÑOZ (Triatló Vialterra Algemesí) 1:20:15; 3. Sara PEREZ GOMEZ (Alex Campos Team) 1:22:00
TOTAL: 52
CLASSIFICACIO: cronorunner
9 Octubre 2016

Disputada a Gilet la seua Volta al Terme en dues distàncies

11K
MAS: 1. Vicente PAMBLANCO FERNANDEZ (Tripuzol) 0:54:24; 2. Ruben LAZARO VILALTAR (Entrenamiento Personal J.Herrera) 0:57:13; 3. Roberto JUAN HERRERA (Amics Volta al Terme) 0:57:13
FEM: 1. Lourdes ESCRIG () 1:04:52; 2. Ana MURILLO RIPOLLES (Cor i Muntanya Puçol) 1:12:28; 3. Claudia RIPOLLES () 1:14:26
TOTAL: 269
21K
MAS: 1. Oscar SOTO MORENO (Entrenamiento Personal HCB) 1:45:24; 2. Jose Carlos DIAZ GARCIA (Atl. Gilet) 1:48:33; 3. Raúl INGLES BALAGUER (Outdoor Natura Moncada) 1:49:06
FEM: 1. Encarna FERNANDEZ GALDON (Trail Serra Vernissa) 2:17:26; 2. Marisa VILLAGRASA BLANCO (Atl. Gilet) 2:18:08; 3. Lluna BELTRAN ESTEVE (Cor i Muntanya Puçol) 2:18:09
TOTAL: 255
9 Octubre 2016

Resultats del UTR 2016

34K
MAS: 1. Luis Manuel NAJES MARTIN () 2:43:01; 2. Miguel Angel PEÑALVER DE AQUINO () 2:56:53; 3. Cristian CALLAU ALEDON () 2:58:23
FEM: 1. Laura AGUILAR HERNANDEZ () 3:38:37; 2. Maria Jesus CASAS MENA () 3:45:42; 3. Margarita FERRER TERUEL () 4:18:01
TOTAL: 52
100K
MAS: 1. Juan Maria JIMENEZ LLORENS () 10:50:39; 2. Julian NAVARRO CARMONA () 11:35:14; 3. Dani REGAL REGO ()11:44:46
FEM: 1. Karol ESTALRICH VERDU () 15:52:10; 2. Ruth MARTINEZ GUIRAO () 16:00:29; 3. Inés BOIX MARZA () 17:21:29
TOTAL: 67
170K
MAS: 1. Pedro Jose MARTINEZ GONZALEZ () 22:53:52; 2. Francisco ROBRES MONFORTE () 27:31:46; 3. Jorge PUERTO RIVAS () 28:38:22
FEM:
TOTAL: 17
CLASSIFICACIO: runedia
9 Octubre 2016

Rufete i Zucchini guanyen la Botamarges (70K)

danielrufete_botamarges2016
MAS: 1. Daniel MARTINEZ RUFETE (GRUMOCS) 7:58:06; 2. Jorge MARTINEZ GARCIA (Poc a Poc Alcoi) 8:07:25; 3. Angel MAYOR GARCIA () 8:09:02
FEM: 1. Nicole ZUCCHINI (Esports Colau) 11:17:54; 2. Lurdes PALAO BELDA (C.Exc. Bocairent) 11:35:11; 3. Encarna CARDONA GOMEZ (Dianium Tururac) 11:48:59
TOTAL: 225
CLASSIFICACIO: mychip.es