Resultats del cap de setmana: Figueroles, Alpuente, Alcàntera de Xúquer, Argelita i Higueruelas

foto_mychipMario Bonavista i Èrica Gumbau guanyen a Figueroles, una clàssica ja. S’estrena una nocturna a Higueruelas, i més curses.

13a Cursa Ibèrica de Figueroles
MAS: 1. Mario BONAVISTA DOMINGO (Mur i Castell Tuga) 1:15:21; 2. Fernando RUIZ SANCHEZ (Elite Cementos) 1:15:59; 3. David RABAZA DAUDEN (Maestrazgo – Escuder Textil) 1:19:39
FEM: 1. Erica GUMBAU BORT (Xibeca Trail) 1:42:02; 2. Mª Pilar HERNANDEZ ISACH (CA Calamardo) 1:42:53; 3. Maria CASTELLO SORRIBES (CEM Alqueries Running) 1:45:45
TOTAL: 282
CLASSIFICACIO: mychip.es


 

7é Trail de Alpuente
21K
MAS: 1. Zohiartze MORAL ATELA () 1:52:34; 2. Miguel TORRIJO IGUAL (CA Edeta) 1:53:43; 3. Daniel MARTINEZ GARCIA (Trail Villar Caja Rural) 1:54:44
FEM: 1. Margarita PAUCAR QUEZADA (Desnivel+Trail) 2:13:52; 2. Liliana SUMAN (Corremon Trail) 2:26:02; 3. Estívaliz FERNANDEZ GARCIA (Trail Villar Caja Rural) 2:29:06
TOTAL: 120
10K
MAS: 1. Jose ANDRES COLLADO (Titaguas Corre) 0:40:57; 2. Ruben LAZARO VILALTA (Corremon Trail) 0:41:32; 3. Juna María JIMENEZ LLORENS (Green Power Sports Team) 0:41:53
FEM: 1. Carmen RODRIGUEZ SOLER (CA Von Hippel – Lindau Paiporta) 0:52:29; 2. Verónica GARCIA GARCIA () 0:52:32; 3. Maria Jesús CASAS MENA (CXM València) 0:55:07
TOTAL: 140
CLASSIFICACIO: toprun.es


 

3r Trail Alcàntera de Xúquer
21K
MAS: 1. Rafael MURCIA MARTINEZ (Trifitness 31) 1:33:26; 2. Ruben SOLVES VAYA (CC La Rabosa Muntanya) 1:35:22; 3. Ricardo MARTINEZ SAMPERE (Trifitness 31) 1:35:40
FEM: 1. Amparo TALENS PLA (Trifitness 31) 2:07:23; 2. Sandra MURCIA SOLER (Km3 Xàtiva) 2:09:09; 3. Marta BONET ESPARZA (Km3 Xàtiva) 2:14:45
TOTAL: 100
14K
MAS: 1. David MANZANERA PASTOR () 1:04:24; 2. Miguel Angel MARIN APARICIO (Trifitness 31) 1:04:59; 3. Toni GALLART GUARINOS (Crespo Cronorunners) 1:06:12
FEM: 1. Sara PEREZ GOMEZ (Alex Campos Team) 1:19:42; 2. Bárbara MORAGUES PENALVA (Trifitness 31) 1:20:55; 3. Luisa JUAN GINER () 1:21:08
CLASSIFICACIO: cronorunner.com


 

Trail Night Sendas de Higueruelas
19K
MAS: 1. Llorenç MONSERRAT (ES Bérnia-Xaló) 1:27:11; 2. Nour Eddine ASBITA (CD Enesport) 1:30:02; 3. Victor VALLDECABRES TORRES (CD Enesport) 1:30:03
FEM: 1. Mari Carmen LIS ZAHONERO (Training Planet) 1:50:18; 2. Beatríz ALONSO SANCHEZ (El Barco de Ávila – Puerta de Gredos) 1:57:02; 3. Eva GARCIA (Atl. L’Eliana Running) 2:02:09
TOTAL: 63
11K
MAS: 1. Ignasi CARDONA TORRES (Like Sport Lurbel) 0:45:08; 2. Jorge RUEDA RIOS (Green Power Sports Team) 0:48:29; 3. Javier BARTOLOME DURA () 0:50:32
FEM: 1. Sandra GANS SEGRERA (Atl. Poblats Marítims) 0:56:20; 2. Ana MARTIN (360 Team) 1:02:14; 3. Marta PICAZO SORIANO (Atl. Poblats Marítims) 1:09:07
TOTAL: 80
CLASSIFICACIO: sportsmaniacs.com


 

2a Canaleta Trail Argelita (17K)

MAS: 1. Jose BARTOLL IBAÑEZ (CE L’Alcora) 1:36:35; 2. Joan SAN BARTOLOME SANCHO (Atmósfera Sport Running) 1:38:01; 3. Ricardo PASTOR CABEDO (Atl. Onda) 1:38:05
FEM: 1. Elisabet RIOS PRADO (Burjarunners) 1:58:25; 2. Mª Eugenia INTURIAS USTAREZ () 1:58:42; 3. Dina PASCUAL FERNANDEZ (Atl. Onda) 2:17:40
TOTAL: 106
CLASSIFICACIO: sportmaniacs.com


 

foto: MyChip

Anuncis

Deixa un comentari

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

Esteu comentant fent servir el compte WordPress.com. Log Out / Canvia )

Twitter picture

Esteu comentant fent servir el compte Twitter. Log Out / Canvia )

Facebook photo

Esteu comentant fent servir el compte Facebook. Log Out / Canvia )

Google+ photo

Esteu comentant fent servir el compte Google+. Log Out / Canvia )

Connecting to %s

%d bloggers like this: