Resultats del cap de setmana: Elda, L’Alcora, Olocau, Onil, Senyera, Sogorb…

Mitja Marató de Muntanya de L’Alcora
MAS: 1. Rafa ZAPATA SANCHEZ (Blue Morvedre Triathlon) 1:44:29; 2. Jose Angel EBRI GARCIA (Amics CCPP Alcalá Alcossebre) 1:45:33; 3. Juan NAVARRO MARTINEZ (CE L’Alcora) 1:48:12
FEM: 1. Tamara CANET DOLZ (CAMA Algemesí) 2:11:28; 2. Raquel CASARES LOPEZ (Atl. Onda) 2:14:42; 3. Mª Pilar HERNANDEZ ISACH (CA Calamardo) 2:19:34
TOTAL: 204
CLASSIFICACIO: mychip

8a Carrera Catí-Rabosa
Trail Largo
MAS: 1. Miguel Angel SANCHEZ CEBRIAN (Lurbel Like Spor) 2:03:55; 2. Rodolfo JUAN MARTINEZ (Jabalís Dorados) 2:08:16; 3. Juan Carlos SANCHEZ CEBRIAN () 2:11:29
FEM: 1. Carolina BECERRA JOVER (Atl. Petrer Running Cid) 2:44:51; 2. Andrea HERNANDEZ MONZO (GM Monòver) 2:54:34; 3. Noemí HIDALGO RUBIO (Camisetas Economicas) 3:20:51
TOTAL: 97
Trail Corto
MAS: 1. Jose Angel RUEDA QUILES (Jabalís Dorados) 1:09:25; 2. Ricardo MARTINEZ SEMPERE (Trifitness31) 1:09:32; 3. Fran TENZA GARCIA (Atl. Vinalopó) 1:12:08
FEM: 1. Esperanza TECLES DOÑATE () 1:33:33; 2. Marisa PUCHE TALAVERA (Camisetas Económicas) 1:33:33; 3. Eva MARHUENDA SERRANO (Atl. El Cabeco Pinoso) 1:36:29
TOTAL: 262
CLASSIFICACIO: mychip

5a Cursa d’Olocau
30K
MAS: 1. Emili SELLES i SEGUI (Macrovital – Marathon Crevillent) 2:50:11; 2. Pepelu BALLESTER GOMEZ (Mur i Castell Tuga) 2:51:56; 3. Daniel ALAMBIAGA MARIN (CEM Marines) 2:55:52
FEM: 1. Elizabeth RIOS PEREDO (Burjarunners) 3:30:53; 2. Ana ORTEGA JIMENEZ (Lobos Trail Valencia) 3:41:09; 3. Gloria FULLER SUAREP (Cor i Muntanya Puçol) 3:41:10
TOTAL: 242
11K
MAS: 1. Juan Jose CANO VAQUERO (Delta Valencia CA) 0:57:19; 2. Manuel CATALA LOPEZ (Naquera Esport) 0:57:47; 3. Jose ROMERO MARCO (Delta Valencia CA) 0:58:12
FEM: 1. Beatriz DE LA FUENTE MIGUEL () 1:06:16; 2. Sara PEREZ GOMEZ (Alex Campos Team) 1:06:39; 3. Claudia RIBELLES GALIANA (Lobos Trail Valencia) 1:06:43
TOTAL: 281
CLASSIFICACIO: toprun

3r Trail Rascaña (Segorbe) 22K/800+
MAS: 1. Oscar SOTO MORENO (HCB) 2:11:59; 2. Samuel PALOMERA SVENSSON (Atl. Saltamontes) 2:18:00; 3. Luis APARICIO (HCB)
FEM: 1. Silvia PIERA MARTINEZ (Cor i Muntanya Puçol) 3:04:21; 2. Amparo ESCRICH GARCIA (Atl. Saltamontes) 3:13:30; 3. Isabel MURILLO ALONSO (Alex Campos Team)
TOTAL: 72
CLASSIFICACIO: tdpevents

2n Trail Onil (Onil)
25K
MAS: 1. Roger CASAL FERNANDEZ (C.Exc. Colivenc) 2:17:03; 2. Juanan TORRES CLIMENT () 2:18:00; 3. Joan Carles ORQUIN CHORRO () 2:19:07
FEM: 1. Gemma MACIA BLASCO (Marathon Crevillent) 2:46:59; 2. Esther GIL BROTONS (C.Exc. Colivenc) 2:52:28; 3. Roser NICOLAU PICO () 2:56:35
TOTAL: 101
14K
MAS: 1. Daniel VIDAL MIRA (La Foia .com Onil) 1:10:08; 2. Jose Antonio MENA GARCIA () 1:12:36; 3. Luis SANCHEZ SERRANO (Villena-Orientación) 1:14:27
FEM: 1. Ana CAMARASA PEREZ (C.Esp. Colivenc) 1:28:46; 2. Ana PEYDRO SANCHEZ (CXM València) 1:33:57; 3. Laura GIL CASELLES (Redován Trail Running) 1:43:11
TOTAL: 113
CLASSIFICACIO: mychip

Sprint Trail Senyera
MAS: 1. Jesus QUILES GUAITA (Epturis-ONfiRE) 0:59:59; 2. Jesus MARIN GAY (CC La Rabosa Muntanya) 1:03:24; 3. Roberto MARTINEZ GARCIA (1:03:36) Trail Serra Vernissa
FEM: 1. Luisa JUAN GINER () 1:16:42; 2. Sonia SANCHEZ SANCHEZ (Trail Moixent) 1:17:57; 3. Irene GINER (Els Llops de Manuel) :18:54
TOTAL: 142
CLASSIFICACIO: mychip

Anuncis

Deixa un comentari

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

Esteu comentant fent servir el compte WordPress.com. Log Out / Canvia )

Twitter picture

Esteu comentant fent servir el compte Twitter. Log Out / Canvia )

Facebook photo

Esteu comentant fent servir el compte Facebook. Log Out / Canvia )

Google+ photo

Esteu comentant fent servir el compte Google+. Log Out / Canvia )

Connecting to %s

%d bloggers like this: