Resultats a Ibi, Navarrés, Pavies, Simat de la Valldigna i Villena

7a Media Maratón de Montaña “Sierra de Peña Rubia” (Villena)
Carrera Larga 23.7K
MAS: 1. Jose Antonio MENA GARCIA (Trail Villena) 2:13:38; 2. Jose Angel RUEDA QUILES (Jabalís Dorados) 2:19:56; 3. Luis SANCHEZ SERRANO (Villena Orientación) :22:27
FEM: 1. Eva Maria ORTUÑO VAÑO (Trail Villena) 2:37:32; 2. Gemma MACIA BLASCO () 2:45:02; 3. Jessica ASENSIO (Trail Villena) 2:55:36
TOTAL: 115
Carrera Corta 9K
MAS: 1. Javier MICO REQUENA () 0:55:26; 2. Raul MIÑANA LLOPIS () 0:56:06; 3. Ruben MARTINEZ JUAN () 0:56:46
FEM: 1. Maria SPIRIT () 1:02:20; 2. Barbara NAVARRO HERNANDEZ () 1:13:28; 3. Rosa Maria RODRIGUEZ MIRO () 1:16:02
TOTAL: 143
CLASSIFICACIO: sportmaniacs

4t Trail de Navarrés (Circuito Trail Valencia)
MAS: 1. Victor SERRANO PECES (Alex Campos Team) 1:38:33; 2. Rafael MURCIA MARTINEZ (CXM València) 1:40:24; 3. Vicente FERNANDEZ ROIG (TRT Meliana) 1:41:26
FEM: 1. Vanessa BENAVENT GARCIA (Serrano C.Atl.) 2:01:00; 2. María LOPEZ MARTINEZ (TRT Meliana) 2:10:28; 3. Alba GARCIA FUENTES (Green Power ST) 2:12:15
TOTAL: 144
Sprinttrail
MAS: 1. Cristian ALVAREZ CALONGE (Alex Campos Team 0:53:59; 2. Alejandro CAMPOS MORENO (Alex Campos Team) 0:54:43; 3. Jesús QUILES GUAITA (Epturis) 0:55:21
FEM: 1. Maria MUÑOZ HERNANDEZ (Alex Campos Team) 1:10:35; 2. Sara PEREZ GOMEZ (Alex Campos Team) 1:10:36; 3. Marta SANCHEZ SANZ () 1:13:01
TOTAL: 257
CLASSIFICACIO: timerlap

4t Garrote Trail (Higueras-Pavías)
Trail 25K
MAS: 1. Jonathan ROGLA ALTERMANN (Mur i Castell Tuga) 2:11:40; 2. Luis APARICIO (HCB Entrenamiento Personal) 2:15:42; 3. Oscar SOTO MORENO (Cor i Muntanya Puçol) 2:16:27
FEM: 1. Diana MARTORELL CANOS (Mur i Castell Tuga) 2:50:03; 2. Lluna BELTRAN ESTEVE (Cor i Muntanya Puçol) 2:53:39; 3. Xari ADRIAN CARO () 3:03:09
TOTAL: 168
CLASSIFICACIO: tdpevents
Sprint Trail 14K
MAS: 1. Jorge AIBAR SOL (Triatló Onda) 1:14:44; 2. Juanjo GARCIA PUCHOL (CM Vilafamés) 1:17:10; 3. Josep GOMEZ MADRIGAL (BCS Trail d’Uixó) 1:17:33
FEM: 1. Mª Eugenia INTURIAS USTAREZ () 1:29:54; 2. Beatríz DE LA FUENTE () 1:34:04; 3. Patricia TORRES VILLAR (Cor i Muntanya Puçol) 1:36:41
TOTAL: 176
CLASSIFICACIO: tdpevents

3r Simat Trail Series (Simat de la Valldigna)
Trail Penalva (19K)
MAS: 1. Simón RAMA CANICOBA (Mur i Castell Tuga) 1:46:53; 2. Emili SELLES I SEGUI (Marathon Crevillent) 1:48:22; 3. Víctor MARTINEZ BALAGUER (La Cabra al Monte Rafelguaraf) 1:53:48
FEM: 1. Patri LOPEZ VICEDO (CEM Corresendes de Xeresa) 2:25:36; 2. Eugenia ALVAREZ SOLER () 2:34:23; 3. Bego GARCIA DIEZ (CC Xeraco) 2:42:33
TOTAL: 100
Sprint Trail (14.5K)
MAS: 1. Ander MUÑOZ VITORIA () 2:25:00; 2. Edgar CARBONELL MARTINEZ () 1:25:40; 3. Manuel TORRES FERNANDEZ () 1:25:58
FEM: 1. Irene GINER () 1:50:20; 2. Amparo RODENAS MARCO () 1:50:43; 3. Marta VILA MATOSES () 1:55:42
TOTAL: 75
Sprint Vertikal (1.46K)
MAS: 1. Ignasi CARDONA TORRES (Atl. Llebeig Xàbia) 0:18:38; 2. Olegario ALARIO PEIG (La Llebre Alpesa) 0:19:26; 3. Ximo ESCRIHUELA BOSCH (C.Exc. Tavernes de la Valldigna) 0:19:53
FEM: 1. Maria BELTRAN TOLEDO (La Llebre Alpesa) 0:24:06; 2. Tamara ALVAREZ SEGURA (Green Power ST) 0:25:59; 3. Laurence RASTELL () 0:27:57
TOTAL: 24
CLASSIFICACIO: mychip

2n Trail Pous de Neu (Ibi) Circuit Trail Vall del Joguet 2017
MAS: 1. Santi VALLS BORDERA (CXM València) 1:35:27; 2. Joan Carles ORQUIN CHORRO () 1:40:37; 3. Benito RUIZ FERRE (Atl. Castalla) 1:42:24
FEM: 1. Nadezda SURMONINA () 2:05:46; 2. Roser NICOLAU PICO (Triatló Xixona) 2:07:52; 3. Ana PEYDRO SANCHEZ (CXM València) 2:10:57
TOTAL: 214
CLASSIFICACIO: mychip

Anuncis

Deixa un comentari

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

Esteu comentant fent servir el compte WordPress.com. Log Out / Canvia )

Twitter picture

Esteu comentant fent servir el compte Twitter. Log Out / Canvia )

Facebook photo

Esteu comentant fent servir el compte Facebook. Log Out / Canvia )

Google+ photo

Esteu comentant fent servir el compte Google+. Log Out / Canvia )

S'està connectant a %s

%d bloggers like this: