Resultats del cap de setmana

foto_LastRaceStudio.jpg

📷 Last Race Studio

19a Pujada al Montcabrer, Alcoi
🚹1. Joaquín MARTI CALABUIG (Trivici Team) 1:38:22; 2. Jose Antonio MENA GARCIA (CDME Trail Villena) 1:40:04; 3. Alfonso DE MOYA (Mobel Automenor) 1:42:07
🚺1. Natalia GURCHENKOVA (Atl. Marathon Crevillent) 2:06:28; 2. Nuria ORTA REIG (Soca-Run) 2:08:15; 3. Davinia CARDONA GIL (CME Trail Xió Llutxent) 2:09:27
https://sportmaniacs.com/es/races/xix-pujada-al-montcabrer

 Pujada al Montcabrer, Alcoi (mitja)
🚹1. Abderrahim HANZAZE (Hell’s Gladiators) 0:47:00; 2. David MIRO ALBERO (Corremon Trail) 0:50:10; 3. Raúl MIÑANA LLOPIS (Corremon Trail) 0:50:51
🚺1. María FUENTES OLCINA () 0:54:56; 2. Noelia RUBIO QUINTANILLA (Aper Alcoi) 1:07:40; 3. Eva SIERRAS CODINA (CEE Trail Club) 1:10:26
https://sportmaniacs.com/es/races/xix-pujada-al-montcabrer

Mitja Marató de Muntanya de L’Alcora 21K
🚹1. Pablo VELA ROMERO () 1:45:08; 2. Daniel CENTELLES MARTINEZ (CEM Costur) 1:47:24; 3. Dani REDON SOL (AD Maestrazgo) 1:48:16
🚺1. Beatríz FAS JUAN (Mur i Castell Tuga) 2:08:32; 2. Silvia MARIMON GUAL (Electry) 2:20:17; 3. Ana LUIS VICENT (CM La Pedrera) 2:25:47
https://www.mychip.es/…/mitja-marato-de-muntanya-d…/finished

Mitja Marató de Muntanya de L’Alcora 13K
🚹1. Raúl FERRER EDO (Aguantando a Marcelino) 1:08:01; 2. Javier MALLEN SANCHEZ (Team Manrubia) 1:10:58; 3. Vicente GAVIDIA TENA (Atl. Calamardo) 1:13:57
🚺1. Lola PEÑARROCHA ALOS () 1:18:36; 2. Nuria CONEJOS GARCIA (CE L’Alcora) 1:21:13; 3. Pilar GARCIA MARTINEZ (CE L’Alcora) 1:26:12

Mitja Marató de Muntanya de L’Alcora Junior
🚹1. Gerard PORCAR TOMAS () 1:21:24; 2. Josep MATEU GARCIA (CME El Castellet Les Useres) 1:22:03; 3. Dario AGREDANO () 1:29:52
🚺1. Iraya GUILLAMON CLAUSELL (Bajandoposiciones) 2:23:18

11a Cursa Muntanya Entreparets, Vilafranca
🚹1. Alex MARIN FABRA (Maestrazgo – Portell Turisme) 1:52:26; 2. Martín BACAS NAAYEN (CM GR33) 1:52:56; 3. Javier ROBRES (Maestrazgo – Portell Turisme) 1:56:57
🚺1. Diana MARTORELL CANOS (Mur i Castell Tuga) 2:21:12; 2. Sonia MUNDINA (CM GR33) 2:25:34; 3. Àngels CENTELLES CARDONA (Borges Trail) 2:28:18
https://drive.google.com/…/1D2dtN11be9lr7yAtlMSEnGJ3wm…/view

11a Cursa Muntanya Entreparets, Vilafranca Cadet-Juvenil
🚹1. Jordi CARRATALA I ISIERTE (CM At-Zenet) 0:56:28; 3. Pablo BERNAD LOPEZ (CT Tripicaio) 0:56:41; 3. Pau FORNER SALES (CE Vinaròs) 0:57:46
🚺1. Berta ROMERO FORCADA (Animals de Monte) 1:28:05; 2. Carla PUIG SALES () 1:34:39; 3. Lidia BORRAS FORES (CT Tripicaio) 1:34:39
https://drive.google.com/…/1yGRplLsWjXGawhdyJGQGCp2_PM…/view

7é Maratón Javalambre 43K
🚹1. Aitor LEAL IRASTORZA () 4:21:22; 2. Ezequiel CUESTA PRIETO (Mur i Castell Tuga) 4:33:30; 3. Luis APARICIO MANZANARES (HCB Entrenamiento Personal) 4:35:10
🚺1. Eva Maria GARCIA VIDAL (Atl. L’Eliana Running) 6:49:16; 2. Yolanda HERNANDEZ CHAPARRO (Green Power Sports Team) 7:14:45; 3. Carmen BALBASTRE CANO (Sanus Vitae Team) 7:23:54
https://www.toprun.es/…/vii-m…/clasificaciones/modalidad/43K

7é Maratón Javalambre 14K
🚹1. Juanjo LOPEZ VILLANUEVA (Redolat Team) 1:16:18; 2. Jesús QUILES GUAITA (Atl. Marjana) 1:16:49; 3. Víctor GALVEZ SALVADOR (Team Casinos La Peladilla) 1:20:38
🚺1. Ana MIRANDA AMARIS () 1:38:32; 2. Chusa CASAS MENA (CXM València) 1:40:21; 3. Natalia GARCIA CATALA (Cor i Muntanya Puçol) 1:43:05
https://www.toprun.es/…/vii-m…/clasificaciones/modalidad/14K

1r Trail de Barx 21K
🚹1. Rafa MURCIA MARTINEZ (Trifitness31) 2:03:16; 2. David GARCIA MASCARELL (Superatesport.com) 2:05:03; 3. Ximo PELLICER LLOPIS (Superatesport.com) 2:09:22
🚺1. Sara PEREZ GOMEZ (Alex Campos Team) 2:32:08; 2. Eugenia ALVAREZ SOLER () 2:57:35; 3. Marta CAMBRA PORCEL (Atl. Sollana) 3:04:40
https://www.toprun.es/…/i-tra…/clasificaciones/modalidad/21K

1r Trail de Barx 14K
🚹1. Pere FERRER IVARS () 1:26:25; 2. Victor BLESA (Senglars Favara) 1:31:52; 3. Manuel CASTELLS GINER (Trail Serra Vernissa) 1:33:58
🚺1. Marta SANCHEZ SANZ () 2:01:45; 2. Silvia VALERO MARTINEZ (Atl. Safor Delikia Sport) 2:01:48; 3. Patricia CAMPS CASTELLO (Outdoor Natura Moncada) 2:10:43
https://www.toprun.es/…/i-tra…/clasificaciones/modalidad/14K

Altres resultats:

Pilar RARO GARNES (CXM València) guanya la Carrera por Montaña Paso del Onso, en Broto (Huesca).

Deixa un comentari

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

Esteu comentant fent servir el compte WordPress.com. Log Out /  Canvia )

Google+ photo

Esteu comentant fent servir el compte Google+. Log Out /  Canvia )

Twitter picture

Esteu comentant fent servir el compte Twitter. Log Out /  Canvia )

Facebook photo

Esteu comentant fent servir el compte Facebook. Log Out /  Canvia )

S'està connectant a %s

%d bloggers like this: