Archive for Març 12th, 2020

12 Març 2020

Resultats de la 22a Marxa a peu de Borriol

foto_LastRaceStudio

Marxa a peu Borriol
MAS: 1. Fernando RUIZ SANCHEZ (Elite Cementos) 1:50:10; 2. Cristóbal ADELL ALBALAT (CM Vistabella) 1:51:49; 3. Gerard MORGADO RIBES (CM GR33) 1:55:45
FEM: 1. Maria OBRERO (CM Vistabella) 2:20:04; 2. Patry BARREDA BORT (Lurbel Team People Sapiens) 2:29:31; 3. Àngels CENTELLES CARDONA (Mur i Castell tuga) 2:37:33
Total: 536
Classificació: 20200301_Borriol_MarxaapeuperBorriol

Marxa Juvenil-Júnior-Cadet
JUV MAS: 1. Sergio MARTINEZ MARTINAVARRO (Atl. Playas de Castellón) 1:09::41; 2. Pau ROQUE PARRA () 1:16:10; 3. Adan PEDRO FERRANDIS (A 4 Pelat) 1:17:37
JUV FEM: 1. Carla PUIG SALES () 1:59:29; 2. Jessica IBAÑEZ MENDEZ () 2:26:27
JUN MAS: 1. Agustín RIBERA QUEROL (Atl. Baix Maestrat) 1:14:23; 2. Miguel Angel PALLARES MARZA (Beer Runners Borriol) 1:40:30; 3. Pablo SOLSONA PALAZON (CIM Penyagolosa Xodos) 1:41:23
JUN FEM: 1. Laia MATEU ESCRIG (CIM Penyagolosa Xodos) 1:44:14;
CAD MAS: 1. Josep MATEU GARCIA (CME El Castellet Les Useres) 1:15:56; 2. Javier VIVES BARREDA (Maestrazgo-Portell Turisme) 1:22:18; 3. Marc SAFONT SOLSONA () 1:32:49
CAD FEM: 1. Anna MOLINER CAÑADAS (CM Vistabella) 1:59:12; 2. Enara MARTINEZ ABAD () 3:03:29
Total: 22
Classificació: 20200301_Borriol_MarxaapeuperBorriol_CadetsJuvenils

Foto: Last Race Studio

12 Març 2020

Resultats de la Pujada a la Penya el Frare

21K
MAS: 1. Emili SELLES i SEGUI (Marathon Crevillent – SR Team) 1:34:21; 2. Alejandro NAVARRO NAVARRO (Faster Wear) 1:35:43; 3. Pere FERRER (Amics de la Natura Marxuquera) 1:35:59
FEM: 1. Nuria ORTA REIG (Marathon Crevillent) 1:55:25; 2. Gloria COMPANY TOMAS (Lurbel) 1:58:25; 3. Leyre GALLARDO POVEDA (CEM Jabalís Dorados) 1:59:50
Total: 239

Sprint 12K
MAS: 1. Carlos VIDAL GOMIS (CD Metaesport) 0:49:36; 2. Jordi SANZ HORCAS (HSport.ep) 0:50:06 0:50:06; 3. Ruben CANDELA JUAN (Marathon Crevillent) 0:50:11
FEM: 1. Vanessa VILLENA FERNANDEZ (C.Exc. Bocairent) 0:59:58; 2. Sandra RODRIGUEZ REBAGLIATO (CM Els Caragols) 1:01:03; 3. Mariola GIMENEZ SANCHIS (Aper Alcoi) 1:03:02
Total: 172

Classificació: sportmaniacs.com

12 Març 2020

Resultats del 5é Trail Cabeçó d’Or

foto_cronotag

MAS: 1. Sergio GUTIERREZ (Triatlón Tiro Pichón Elche) 1:31:05; 2. Juanra ORTIZ UBEDA (Lurbel Team People Sapiens) 1:33:41; 3. Juanmi HERNANDEZ MENESES (CD Triarios) 1:37:04
FEM: 1. Gemma MACIA BLASCO () 1:55:36; 2. Isabel DELTELL MUÑOZ (15 Cumbres) 2:01:44; 3. Inmaculada MARTINEZ SORIANO (Aper Alcoi) 2:04:48
Total: 239
Classificació: 20200308_Busot_5eTrailCabeçoDOr