juny 2012

1-2 juny 2012

8a Volta de Muntanya de Vall d’Alba

MAS: 1. Raul GARCIA CASTAN (Tottrail) 40:46; 2. Fernando RUIZ SANCHEZ (Elite Cementos) 41:11; 3. Ruswell RODRIGUEZ ALONSO (Delta Valencia) 41:30
FEM: 1. Silvia SOS MELIA (GR33 Tottrail) 53:38; 2. Estefania BARREDA QUEROL (AD Maestrazgo) 57:49; 3. Amparo GALLENT MEZQUIDA () 58:50
TOTAL: 1063
CLASSIFICACI

1a Cursa per Muntanya Xosses de Crevillent

MAS: 1. Francisco Vicente MACIA GARCIA () 1h00:43; 2. Jose Antonio PEREZ SANSANO () 1h01:07; 3. Daniel AMAT ASENCIO () 1h02:54
FEM: 1. Fani PEREZ DURA () 1h16:23; 2. Silvia ALOS RODRIGO () 1h22:44; 3. Maria Teresa JUAN GIMENEZ () 1h24:29
TOTAL: 190
CLASSIFICACIO 

6a 1/2 Maratón de Montaña Montes de Tuéjar

MAS: 1. Juan Maria JIMENEZ LLORENS (CD Runnersworld Valencia) 1h45:21; 2. Alvaro FORNER MUÑOZ (CD Rope Chera) 1h47:06; 3. Jose Luis SINISTERRA LEON () 1h47:08
FEM: 1. Alicia HERNANDEZ MAESTRE (Iron Trail Women Evasion) 2h07:05; 2. Beatriz GONZALVEZ RODRIGUEZ (Iron Trail Women Evasion) 2h16:11; 3. Maria Jose SANCHIS BARAHONA () 2h27:50
TOTAL: 221
CLASSIFICACIÓ 

2n Trail Roquette Benifaió

MAS: 1. Jose Antonio QUILIS CUEVAS (Marathon Crevillent) 1h35:39; 2. David BALLESTER SANZ (Mur i Castell Tuga) 1h36:03; 3. Fran GOMEZ CARPENA (Trail Albacete) 1h37:48
FEM: 1. Vanessa BENAVENT GARCIA (C.Atl. Correliana) 2h08:56; 2. Patricia LOPEZ VICEDO (Tururac Dénia) 2h11:30; 3. Sara GUERIN BONET () 2h24:49
TOTAL: 342
CLASSIFICACIÓ

13a Petjada, Volta al Terme de Sant Joan de Moró

MAS: 1. Fernando RUIZ SANCHEZ (Elite Cementos) 1h37:59; 2. Rachid KAMAL (Musical Center) 1h38:05; 3. Juan NAVARRO MARTINEZ (C.Atl. Onda) 1h40:22
FEM: 1. Silvia SOS MELIA (CM GR33 Tottrail) 2h02:11; 2. Silvia MIRALLES ARNAU (Mur i Castell Tuga) 2h04:41; 3. Amparo GALLENT MEZQUIDA () 2h15:28
TOTAL: 669
CLASSIFICACIO

4a Almenara X-trem

MAS: 1. Ramon RECATALA VERA (Mur i Castell Tuga) 1h25:02; 2. Pau MORENO BADENES (Javier Revert Masajes) 1h25:58; 3. Manuel SORRIBES BERNAT (Javier Revert Masajes) 1h30:53
FEM: 1. Sofia GARCIA BARDOLL () 1h53:34; 2. Marian BERTOLO DOMINGUEZ (Atletismo Almenara) 1h54:48; 3. Alba CUADRADO FERNANDEZ () 2h14:45
TOTAL: 233
CLASSIFICACIO 

I Ultra-Trail del Rincón

UTR170
MAS: 1. Francisco ROBRES MONFORTE () 23h14:40; 2. Vicent PLA BAS () 24h11:20; 3. Dario SANMIGUEL CERVERA () i Jose Fco MARI ORTS () 27h48:22
FEM:
TOTAL: 17
UTR100
MAS: 1. Jose Luis MARTINEZ CASTILLO () i Paco CABALLERO PRIOR () 12h40:14; 3. Miguel MATAIX GRACIA () 13h10:12
FEM: 1. Míryam TALENS BELEN () 15h36:00; 2. Amelia PEREZ FALOMIR () 19h54:39
TOTAL: 29
CLASSIFICACIÓ 

2n Serragrossa Trail

Deixa un comentari

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

Esteu comentant fent servir el compte WordPress.com. Log Out / Canvia )

Twitter picture

Esteu comentant fent servir el compte Twitter. Log Out / Canvia )

Facebook photo

Esteu comentant fent servir el compte Facebook. Log Out / Canvia )

Google+ photo

Esteu comentant fent servir el compte Google+. Log Out / Canvia )

Connecting to %s

%d bloggers like this: