octubre 2012

6 octubre 2012

12é Fons de la Tardor, La Vall d’Uixó

MAS: 1. Manolo CALLAU ALEDON () 1:42:41; 2. Jonatan ROGLA ALTERMANN () 1:43:15; 3. Ramon NAVARRE SANZ () 1:44:05
FEM: 1. Paqui CHACON LANGA () 2:11:53; 2. Ana Belen ORTEGA GIMENEZ () 2:22:33; 3. Tere ISERTE FOYES () 2:29:33
TOTAL: 161
CLASSIFICACIÓ

4a Botamarges, Forna

MAS: 1. Vicente Juan GARCIA BENEITO (Wild Wolf) 6:32:33; 2. David BALLESTER SANZ () 6:38:41; 3. Pedro FAYOS TORRES () 7:12:04
FEM: 1. Miryam TALENS BELEN (C.Atl. Marathon Crevillent) 8:52:00; 2. Patricia LOPEZ VICEDO (Tururac) 8:58:02; 3. Yolanda VALIENTE CABALLERO (C.Atl. Petrer – Curtidos Nepalia) 9:38:48
TOTAL: 333
CLASSIFICACIÓ

7 octubre 2012

4t Campionat d’Espanya de carrera per muntanya de Clubs FEDME 2012, La Vall d’Uixó

1. Sestao Alpino – GrafSestao (I.Zinca, M.Vazquez, J.Larruzea, M.Idirin) 513 ptos; 2. GR33 – Tottrail (P.Cabedo, S.Sos, S.Garcia, J.A.Ruiz) 511 ptos; 3. Mur i Castell – Tuga (C.Adell, A.Gil, S.Escuriola, P.Moreno) 508 ptos; 4. C.Exc. Callús (L.Andreu, J.Sociats, Y.Garcia, J.Evangelio) 496 ptos; 5. C.Atl. Cuenca Dolomía (B.Real, V.Redondo, R.Mª.Lloréns, E.Britian) 478 ptos.
TOTAL: 18
CLASSIFICACIÓ

MAS: 1. Ionut A ZINCA (Sestao Alpino – GrafSestao) 2:25:29; 2. Cristóbal ADELL (Mur i Castell – Tuga) 2:30:00; 3. Nil CARMONA (SCCC Camprodon) 2:31:29; 4. Pere RULLAN (UE Vic) 2:31:39; 5. Alfredo GIL (Mur i Castell – Tuga) 2:31:53
FEM: 1. Laia ANDREU (C.Exc. Callús) 3:08:22; 2. Patricia CABEDO (GR33 – Tottrail) 3:11:10; 3. Montserrat VAZQUEZ (Sestao Alpino – GrafSestao) 3:18:53; 4. Beatriz REAL (C.Atl. Cuenca Dolomía) 3:19:30; 5. Silvia SOS (GR33 – Tottrail) 3:21:33
TOTAL: 144
CLASSIFICACIÓ

1r Campionat d’Espanya de carrera per muntanya de categoria Promesa FEDME 2012, La Vall d’Uixó

MAS: 1. Nil CARMONA (SCCC Camprodon) 2:31:29; 2. Pere RULLAN (UE Vic) 2:31:39; 3. Pau MORENO (Mur i Castell – Tuga) 2:38:59
FEM: Zaira MARTINEZ (CXM València) 4:39:21
CLASSIFICACIÓ

3a Vuelta a Camara, Elda

MAS: 1. Juan ARGENTE PAYA (C.E.E. Trail Club) 1:19:50; 2. Juan Carlos SANCHEZ CEBRIAN (Atletismo Petrer) 1:20:07; 3. Daniel AMAT ASENCIO () 1:21:44
FEM: 1. Esperanza TECLES DOÑATE () 1:45:05; 2. Leire GALLARDO POVEDA () 1:46:32; 3. Toñi MORENO FERNANDEZ (C.E.E. Trail Club) 1:48:01
TOTAL: 171
CLASSIFICACIÓ

Cursa de Muntanya Terme de Vilafamés

MAS: 1. Javier MEDALL JUAN (Evasion Running) 1:07:00; 2. David PRADES MONFORT (Trangoworld) 1:07:58; 3. Raimundo DEFEZ BELTRAN (Meridianocero InRace) 1:08:20
FEM: 1. Angels BENAIGES MARGALEF () 1:35:13; 2. Rosa MIRALLES CABALLER (Running Vilafranca) 1:47:47; 2. Laura MARTINEZ ALBA (C.Atl. 42ypico) 1:47:48
TOTAL: 259
CLASSIFICACIÓ

2a Cursa per Muntanya de Beneixama

MAS: 1. Francisco RIBERA ROMERO (C.Triatló Banyeres de Mariola) 1:51:52; 2. Javier SORIANO REVERT (A.C. La Font de la Figuera) 1:58:16; 3. Paco MARTINEZ HERNANDEZ () 2:03:23
FEM: 1. Maria Milagros SILVESTRE BELDA () 2:29:07; 2. Heidi TURPIN () 2:43:16; 3. Ana ORTEGA JIMENEZ () 2:46:30
TOTAL: 276
CLASSIFICACIÓ

9 octubre 2012

2a Volta al Terme de Gilet

MAS: 1. Juan María JIMENEZ LLORENS (C.D. Runnersworld Valencia) 1:50:30; 2. Andrés CARQUES VALERA (Vents) 1:51:47; 3. Jose SAEZ MARQUES () 1:55:14
FEM: 1. Ana ROMAN VICENTE (C.D. Universidad Politécnica) 2:21:49; 2. Monica M. MAIER (Run Mountain) 2:24:07; 3. HERNANDEZ CARRASCO (C.D. Runnersworld Valencia) 2:27:14
TOTAL: 363
CLASSIFICACIO

14 octubre 2012

4a Media Maratón de Montaña de Higueruelas

MAS: 1. David DIEZ DEL RIEGO (C.Atl. Vilamarxant) 1:36:55; 2. Jesús PIOZZA CERDAN (C.E.A. Bétera) 1:40:20; 3. Vicent CASANOVA ALBEROLA (GEMBV) 1:41:12
FEM: 1. Ana ROMAN VICENTE () 1:59:10; 2. Simone WERNER () 2:09:15; 3. Milagros MOVALES CANTOS () 2:21:16
TOTAL: 84
CLASSIFICACIÓ

1r Maratón del Caroig

MAS: 1. Jesús MORENO LLANA () 3:38:00; 2. Jose Luis MARTIINEZ CASTILLO () 3:43:00; 3. Simón RAMA CANICOBA () 3:45:00
FEM: 1. Sofía GARCIA BARDOLL () 4:17:00; 2. Maria LOPEZ MATA () 4:49:00; 3. Ester REDOLAT GOZALBO () 4:57:15
TOTAL: 90
CLASSIFICACIÓ

2n Trail Villar

MAS: 1. Fran GOMEZ CARPENA (Trail Albacete) 1:20:19; 2. Jose Antonio QUILIS CUEVAS (C.Atl. Marathon Crevillent) 1:22:15; 3. Oscar PEREZ SAEZ (C.Atl. Castalla) 1:25:00
FEM: 1. Vanessa BENAVENT (Correliana C.Atl.) 1:41:22; 2. Patricia LOPEZ VICEDO (Tururac Dénia) 1:44:32; 3. Diana RUIZ SALAVERT (Ribapeu Riba-roja) 1:50:55
TOTAL: 156
categoria Iniciació
MAS: 1. Pablo PEREZ GIL (Atletismo Villar) 43:05
FEM: 1. Mari Paz DOMINGO SEBASTIAN (Atletismo Villar) 46:42
TOTAL: 59
CLASSIFICACIÓ

 Marxa de Vilanova d’Alcolea

MAS: 1. Fernando RUIZ SANCHEZ (Elite Cementos) 1:15:10; 2. Raimundo DEFEZ BELTRAN (Meridiano Cero) 1:18:35; 3. Alfonso GRANELL DE LA CRUZ (C.Atl. Onda) 1:18:43
FEM: 1. Bea BADAL BLASCO (C.M. Catí) 1:47:26; 2. Isabel MARCO ARNAL () 1:51:12; 3. Susana MILIAN BIEL (A.G. L’Abeurall) 1:55:44
TOTAL: 317
CLASSIFICACIÓ

21 octubre 2012

VIII Volta pel Benicadell

MAS: 1. Atmane LAGHOUB (C.Atl. Km42 – C.Vte. Berenguer) 1:02:23; 2. Carlos PASCUAL SEMPERE (C.Atl. Les Llebres) 1:02:58; 3. Raül SOLBES MONZÓ (C.Atl. Soca-Run) 1:03:17
FEM: 1. Irene ESPI BOLUDA (C.Atl. Agullent) 1:13:40; 2. Cristina ESPI TEROL (C.Atl. Agullent) 1:14:57; 3. Marta SANCHEZ SANZ () 1:20:16
TOTAL: 400
CLASSIFICACIÓ

Carrera per Muntanya 25º Aniversari Parc del Montgó

MAS: 1. Pedro MARTINEZ GONZALEZ () 1:53:29; 2. Sergio ARANDA MARTINEZ (C.Atl. La Faixa) 1:57:38; 3. Rafael ABBOTT (C.Atl. La Faixa) 2:00:14
FEM: 1. Antonia VALERO SIGNES (G. Espeleológico Gatense) 2:39:16; 2. Elisa GARCIA CORCOLES (C. Independents de la Marina) 2:51:38; 3. Magdalena BORJA SERRA (C.Atl. Altea) 2:52:53
TOTAL: 156
CLASSIFICACIÓ

28 octubre 2012

Kilómetro Vertical Bèrnia
Campionat Autonòmic de KV
MAS: 1. Cristóbal ADELL ALBALAT (CM Penya, Mur i Castell) 39:58; 2. Ignasi CARDONA TORRES (CEM GR33) 41:46; 3. Jose Antonio QUILIS CUEVAS (SM CA Maraton Crevillent) 43:48; 4. Carlos PASCUAL SEMPERE (SM CA Maraton Crevillent) 43:55; 5. Jose Antonio LUNA GIMENO (C Atl Castalla) 45:11
FEM: 1. Míryam TALENS BELEN (SM CA Maraton Crevillent) 1:03:02; 2. Vicky ROMERO SANTONJA (C Exc Xixona) 1:03:40; 3. Cristina CASTILLO HERRAIZ (FEMECV) 1:05:05; 4. Encarni AMOROS CAÑIZARES (C Exc Eldense) 1:09:05; 5. Mar GARCIA-ROMERAL ORTIZ (CXM València) 1:12:48
TOTAL: 118
CLASSIFICACIÓ

V Subida al Pico Chelva (Liga CxM La Serranía)
MAS: Bartolomé INGLES BALAGUER (Runningway Trail) 1:52:21; 2. Jose Luis DEL CAMPO GIJON (CA Cárnicas Serrano) 1:53:09; 3. Raúl INGLES BALAGUER (AA Volta al Terme Fondeguilla) 1:53:19
FEM: 1. Alicia HERNANDEZ MAESTRE (Anxoitas Team) 2:28:10; 2. Ana TORTOSA MOLINA (Misjueves) 2:32:30; 3. Ana ORTEGA JIMENEZ (Misjueves) 2:33:37
TOTAL: 266
CLASSIFICACIÓ

I Mountain Race Petrés

MAS: 1. Miguel Angel MARTINEZ GREGORIO (GR33 Tottrail) 1:22:29; 2. Jose Vicente SAEZ MARTINEZ (C.Atl. La Vall de Segó) 1:25:15; 3. Vicente SORIANO GARCIA (C.Atl. La Vall d’Uixó) 1:25:18
FEM: 1. Marian BERTOLO DOMINGUEZ () 1:41:51; 2. Nathalie GUILLEN FRANCOIS (C.Atl. Massamagrell) 1:56:12; 3. Lorena RENAU SANCHEZ (C.Atl. Estivella) 2:04:26
TOTAL: 261
CLASSIFICACIÓ

Deixa un comentari

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

Esteu comentant fent servir el compte WordPress.com. Log Out / Canvia )

Twitter picture

Esteu comentant fent servir el compte Twitter. Log Out / Canvia )

Facebook photo

Esteu comentant fent servir el compte Facebook. Log Out / Canvia )

Google+ photo

Esteu comentant fent servir el compte Google+. Log Out / Canvia )

Connecting to %s

%d bloggers like this: