Posts tagged ‘Clara Renard’

8 Desembre 2019

Silvia Trigueros i Samuel Palomera guanyen la “Carrera x Montaña Sierra de Chiva”

foto_LastRaceStudio.jpg

La corredora basca torna a les muntanyes de Xiva, guanya sense dificultat. El jove corredor del Mur i Castell guanya la prova en categoria masculina.

61K Master
MAS: 1. Samuel PALOMERA SVENSSON (Mur i Castell Tuga) 6:02:11; 2. Juanjo LARROTCHA () 6:14:48; 3. Carlos NEVOT GIL () 6:23:18
FEM: 1. Silvia TRIGUEROS GARROTE () 7:26:57; 2. Marisa VILLAGRASA BLANCO (Trail Morvedre) 8:11:43; 3. Elizabeth LARA EXPOSITO (Mur i Castell Tuga) 8:28:04
Total: 184

35K Trail
MAS: 1. Manel GARCIA LEAL (superatesport.com) 3:03:34; 2. Jose Alberto GONZALEZ CARPINTERO () 3:12:19; 3. Jose BIGORRA SORIANO (Metaesport) 3:13:14
FEM: 1. Silvia CASAL DOMINGUEZ () 3:39:24; 2. Elena ROSELL ARAGON (Mur i Castell Tuga) 3:42:03; 3. Tamara CANET DOLZ (Societat Alzirenya de Muntanyers) 3:44:55
Total: 195

14K Sprint
MAS: 1. Jesús QUILES GUAITA () 0:57:29; 2. Juanjo LOPEZ VILLANUEVA (Redolat Team) 0:58:18; 3. Antoni ESPINOZA GALARRETA (Atl. Marjana Chiva) 0:58:24
FEM: 1. Clara RENARD MONTAGUD () 1:10:16; 2. Reyes MORENO BARBERA () 1:10:31; 3. Gema CAMBRES RODRIGUEZ () 1:14:11
Total: 236

Classificació: mychip.es

Foto: Last Race Studio

Altres edicions:

2016: Xiva tanca la temporada trail amb Sebas Sánchez i Eva Bernat com a guanyadors
2015: Resultats de la “Carrera x Montaña Sierra de Chiva”
2012: Records calcinats a Xiva
2011: Aitor Leal y Teresa Nimes vencen en Chiva
2010: Santiago García y Esther Sánchez, primeros vencedores de la Carrera x Montaña Sierra de Chiva

18 Desembre 2017

Ricardo Cherta i Vanessa Benavent guanyen a Sot de Chera

foto_AndresNuñezLastRaceStudio.jpg

Reina 24K
MAS: 1. Ricardo CHERTA BALLESTER (Corremon Trail) 2:03:35; 2. Salvador PUCHADES BARREDA (Corremon Trail) 2:04:50; 3. David SANTISTEBAN HERNANDEZ (CM Mislata) 2:07:04
FEM: 1. Vanessa BENAVENT GARCIA (Atl. Cárnicas Serrano) 2:29:14; 2. Margarita PAUCAR QUEZADA (Gaes Running Team) 2:30:52; 3. Carmen RIVAS ATIENZA () 2:38:21
TOTAL: 225
CLASSIFICACIO: toprun

Promoción 11K
MAS: 1. Ramon BLASCO ARCE (CE Trenkacames Sedaví) 0:47:39; 2. Agustín BAVIERA PASCUAL (Corremon Trail) 0:47:59; 3. Carlos PASCUAL SEMPERE (Corremon Trail) 0:49:02
FEM: 1. Clara RENARD MONTAGUD (CT A Corre-Cuita) 1:03:11; 2. Verónica CUELLO ZAMBRANA (Flower Running) 1:03:15; 3. Lola IZQUIERDO RUBIO (Selection 360 Team) 1:03:55
TOTAL: 365
CLASSIFICACIO: toprun

foto: Andrés Núñez – Last Race Studio