Posts tagged ‘Fran De La Cruz’

13 Març 2022

Resultats de la Perimetral de Benissa

Nadezda Surmonina, foto: organització

Dissabte 12 de març es va disputar a Benissa la Perimetral, un seguit de curses que té a la ultra de 73K com a clàssica que va nàixer ara fa deu anys i que està organitzat pels club de muntanya Margalló i el d’atletisme de Benissa.

Resultats:

🏁 Ultra 73K

1 Iván CAZORLA RODRIGUEZ Los Machacapiedras 9:50:42
2 Sergio GARCIA LIBRADO La Carrasca 10:03:27
3 Jose Miguel VILLANUEVA PEREZ Trivici 10:25:49

1 Victoria BALLENILLA MARCO A To Trapo 11:33:11
2 Laura Irina LARA SANCHEZ Los Machacapiedras 12:09:02
3 Roser NICOLAU PICO Aper Alcoi 12:28:46

Total: 132

🏁 Marató 42K

1 Ximo PELLICER LLOPIS Superatesport 3:58:43
2 Jose Vicente PEREZ NUEVALOS Les Llebre de Muro 4:02:57
3 Daniel AMAT ASENCIO Egari Trail 4:05:27

1 Nadezda SURMONINA Pasico a Pasico 4:57:53
2 Mar PASTOR GARRIGA Tres Hermanas Aspe 5:08:14
3 Elena BERNABEU PEREZ Alpino Eldense 5:18:47

Total: 302

🏁 Trail 23K

1 Fran DE LA CRUZ JORDA Entrena Benissa 1:59:06
2 Vicente LLORCA CLIMENT Entrena Benissa 1:59:50
3 Miguel Ángel SANCHEZ CEBRIAN – 2:01:06

1 Isabel DELTELL MUÑOZ 15 Cumbres 2:32:08
2 Jessica MATAIX CRESPO Aper Alcoi 2:33:34
3 Vanesa GARCIA SERRANO T-Trail 2:34:57

Total: 323

Classificació: mychip

17 Novembre 2019

Resultats Costa Blanca Trails

correrxmuntanya.jpg

Tots els resultats de les cinc curses disputades a Finestrat:

Foto: Jaime González Miquel

101K
MAS: 1. Daniel JUNG () 13:44:48; 2. Vitalii SHKEL () 13:50:31; 3. Sergio ACHAU () 14:00:13
FEM: 1. Jone URKIZU MENDIOLA () 16:55:04; 2. Elena PASTOR TEROL () 17:00:47; 3. Roser NICOLAU PICO () 17:13:52
Total: 177

84K
MAS: 1. Ramón RECATALA VERA () 9:29:28; 2. Miguel Ángel SORIANO AROCA () 9:37:06; 3. David LUTZARDO BARROSO () 9:53:24
FEM: 1. Gemma ARENAS ALCAZAR () 10:46:31; 2. Leire MARTINEZ HERRERA () 11:39:25; 3. Marta VIDAL LOPEZ () 11:46:27
Total: 178

46K
MAS: 1. Adrián SANTOS RUBIO () 5:00:53: 2. Carmelo REVILLA FERNANDEZ () 5:17:47; 3. Bruno HERRADA MORENO () 5:19:17
FEM: 1. Sarah HODGSON () 6:23:10: 2. Pilar MONTESINOS HERRERO () 6:48:58; 3. Eugenia ALVAREZ SOLER () 6:49:13
Total: 373

29K
MAS: 1. Santi VALLS BORDERA (CXM València) 3:04:11; 2. Juan NAVALON RUBIO (Trail Villena) 3:28:58; 3. Eloy CARBONELL PALAZON (Malvariche Orientación) 3:37:49
FEM: 1. Ana PEYDRO SANCHEZ (CXM València) 3:57:24; 2. Eva CASTELLS SANCHIS () 4:06:04; 3. Marian NOGUERON MARTINEZ () 4:19:20
Total: 261

20K
MAS: 1. Fran DE LA CRUZ JORDA () 1:45:02; 2. Luis Alberto OÑATE VIZCAINO (Atl. El Faro) 1:46:56; 3. Juan Pedro GALVEZ ALVAREZ () 1:52:55
FEM: 1. Gemma MACIA BLASCO () 2:13:12; 2. Encarni AMOROS CAÑIZARES () 2:26:43; 3. Carolina SETH-SMITH (Gladiators Benidorm) 2:26:55
Total: 174

Classificacions: mychip